PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند نویسنده سایت فیلم و سریال - پستی 650 تومان + تسویه حساب هفتگی

KavirMusic
December 17th, 2014, 05:07
سلام
به چند نویسنده سایت فیلم و سریال نیاز داریم

هزینه بابت پست فیلم : 650 تومان

شرایط :
- سایت در حال حاظر 3-4 هزار فیلم دارد ، نویسنده باید قبل از ارسال پست از نبود آن در سایت اطمینان حاصل کند
- فیلم ها باید در دو کیفیت + لینک کمکی + زیر نویس گذاشته شوند ( فیلم هایی که فقط یک کیفیت هستند یا هنوز کیفیت بعدی آن منتشر نشده اند موردی ندارد ، اما در صورت انتشار باید کیفیت جدید گذاشته شود )
- نویسنده باید داری برنامه منظم کاری باشد و در همه روز های هفته قابلیت کار در سایت را داشته باشد
- نویسنده باید فیلم ها را به موقع در سایت درج کند ، درج دیر هنگام فیلم های جدید عملا سودی برای ما ندارد !
- تسویه حساب به صورت هفتگی انجام می گیرد

هزینه بایت آپدیت سریال : 300 تومان
شرایط :
- سریال ها تا حد ممکن باید دو کیفیت 480,720 درج شود
- زمان به روز رسانی سریال برای ما بسیاز مهم هست که باید به موقع باشه
- تسویه حساب به صورت هفتگی انجام می گیرد

شرایط فنی :
- نویسنده باید آشنایی کامل و دقیق از منابع ، کار با وی پی اس ، اف تی پی ، وردپرس و... داشته باشد ( لطفا کسانی که سابقه کار ندارند و به موارد ذکر شده مسلط نیستند پیام نگذارند)
- نویسنده باید روحیه کار گروهی داشته باشد و همیشه به فکر ارتقا سطح کیفیتی کارش باشد

لازم به ذکر هست که سایت هر چند وقت یک بار مبالغی به صورت پاداش برای قدر دانی از زحمات خارج از هزینه پست تقدیم می کند
کسانی که می تونند لطفا اعلام کنند

ali269
December 17th, 2014, 05:20
در خدمتم

SerialDownload.IR
December 17th, 2014, 05:40
سلام درخدمتیم

84032262
December 17th, 2014, 07:00
در خدمتم با نمونه کار و مشغول فعالیت

hamra
December 17th, 2014, 07:30
سلام.
ادرس سایتتون رو بی زحمت ارسال کنید .
ممنون

drx0x
December 17th, 2014, 09:07
آدرس و تعداد پست در روز

saeed1988m
December 17th, 2014, 10:36
در خدمتم دوست عزیز با سابقه کار و تسلط کامل بر وردپرس و مواردی که فرمودین لطفا آدرس سایت و پل ارتباطی آی دی یاهو باشه چه بهتر رو پ.خ کنید

KavirMusic
December 17th, 2014, 13:48
در خدمتم دوست عزیز با سابقه کار و تسلط کامل بر وردپرس و مواردی که فرمودین لطفا آدرس سایت و پل ارتباطی آی دی یاهو باشه چه بهتر رو پ.خ کنید

آدرس و تعداد پست در روز

سلام.
ادرس سایتتون رو بی زحمت ارسال کنید .
ممنون

در خدمتم با نمونه کار و مشغول فعالیت

سلام درخدمتیم

در خدمتم
ارسال شد

- - - Updated - - -

up

shayanjj
December 17th, 2014, 18:00
بنده هم در خدمتم برای نمونه کار میتونید با من در تماس باشید

amirreza0
December 19th, 2014, 16:31
من در زمینه نویسندگی فیلم و سریال 2 سال سابقه دارم و در این کار حرفه ای هستم حتی اسکرین شات هم میتونم بزنم در صورت نیاز با ای دی من تماس بگیرید amirreza.akcent

KavirMusic
January 2nd, 2015, 00:17
آپ
متاسفانه موفق به پیدا کردن نویسنده مد نظرمون نشدیم
لطفا افراد کوشا و افرادی که واقعا در این زمینه سابقه فعالیت دارند اعلام کنند

drx0x
January 2nd, 2015, 11:34
با سلام
بنده مایل به نویسندگی هستم اما سایت های مورد نظر خودتون مشخص برای دریافت و برای آپلود vp---s هم با خودتون پستی 1000

KavirMusic
January 3rd, 2015, 02:35
با سلام
بنده مایل به نویسندگی هستم اما سایت های مورد نظر خودتون مشخص برای دریافت و برای آپلود vp---s هم با خودتون پستی 1000
حقوق در نظر گرفته شده به صورت مقطوع در تاپیک ذکر شده

artakop
January 4th, 2015, 18:33
به بنده پیام بدین

Darklord1376
January 7th, 2015, 03:12
سلام بنده در خدمتم ...
سابقه کار تو چند تا سایت داشتم ...
ایدی یاهوم رو ادد کنید یا پ.خ. بدید ...
HT0098@yahoo.com