PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید لپ تاپ

hassan_shahi
December 16th, 2014, 22:38
سلام به تمام دوستان
کسی اینجا میتونه برای خرید لپ تاپ کمک کنه؟یا از قیمت ها خبر دارید؟

وزن + سی پی یو + رم برام مهمه ممنون میشم ی مارک خوب + قیمت رو بهم بگید ممنون میشم

98M!zban
December 16th, 2014, 22:40
چقد بودجه دارید ؟

TheEnnd
December 16th, 2014, 22:56
سلام به تمام دوستان
کسی اینجا میتونه برای خرید لپ تاپ کمک کنه؟یا از قیمت ها خبر دارید؟

وزن + سی پی یو + رم برام مهمه ممنون میشم ی مارک خوب + قیمت رو بهم بگید ممنون میشم

اگه برند مهم نیست با acer و asus راحت بهترین لپتاپ گیرتون میاد مخصوصا اگه گارانتی آواژنگ بگیرین

سیدرضا بازیار
December 16th, 2014, 22:57
فقط آلترابوک های اپل 2013 و 2014
اگه صبر کنید که 2015 بیاد که خیلی حرفه ای هستن

Arminit
December 16th, 2014, 23:03
سلام

برای چه کاری میخوایید؟

چقدر میخوایید هزینه کنید؟

کانفیگ خاصی مد نظرتونه؟

nasimd
December 16th, 2014, 23:05
چقدر میخواید هزینه کنید؟

hassan_shahi
December 16th, 2014, 23:11
تا 3 میلیون بودجه دارم اگرم بیشتر میشه قیمت بگید.
برای پشتیبانی و برنامه هایی برای استفاده در اینترنت نیاز دارم هارد و گرافیک زیاد مهم نیست برام.
بیشتر برای کارم میخوام.

سیدرضا بازیار
December 16th, 2014, 23:15
برای پشتیبانی و برنامه هایی برای استفاده در اینترنت نیاز دارم هارد و گرافیک زیاد مهم نیست برام.
بیشتر برای کارم میخوام.
چه لپ‌ تاپی بخریم؟ (http://tv.digikala.com/Video/Educational/Notebook/Choosing-The-Right-Laptop)

اگه 6 میلیون به بالا هست برید سمت محصولات اپل
Apple MacBook Pro with Retina Display 15 MGXC2 - اپل مک بوک پرو 15 اینچ با صفحه نمایش رتینا MGXC2 (http://www.digikala.com/Product/DKP-39534/Apple-MacBook-Pro-with-Retina-Display-15-MGXC2/%D8%A7%D9%BE%D9%84-%D9%85%DA%A9-%D8%A8%D9%88%DA%A9-%D9%BE%D8%B1%D9%88-15-%D8%A7%DB%8C%D9%86%DA%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B1%D8%AA%DB%8C%D9%86%D8%A7-MGXC2)

hassan_shahi
December 16th, 2014, 23:19
داداش گلم دقت کن گفتم 3 تومن بودجه دارم. این مبلغی که شما گفتید خیلی بالاست ممنون میشم تو همین رنج ی لپ تاپ خوب معرفی کنید

98M!zban
December 16th, 2014, 23:24
بیشتر برای کارم میخوام.

یک مدل asus داره من دو هفته پیش برای دوستم خریدم 2500 فکر می کنم

corei7
ram 6
hard 1 Tb
Vga 2 Gb

یعنی این عالیه باور کن سه تا ازش تا حالا خریدم برای این و اون . لپ تاپ Led لمسی هست شما می تونی از امکانات کامل لمسی ویندوز 8 و یا 10 که داره میاد استفاده کنی

سوال دیگری هست ؟

سیدرضا بازیار
December 16th, 2014, 23:25
داداش گلم دقت کن گفتم 3 تومن بودجه دارم. این مبلغی که شما گفتید خیلی بالاست ممنون میشم تو همین رنج ی لپ تاپ خوب معرفی کنید
منم این بودجه رو ندارم. اما یک ساله دار پول جمع میکنم تا بخرمش

البته پیشنهاد میکنم روی برند خاصی تعصب نداشته باشید.
نمیگن حتما اپل بخرید!
اما سعی کنید یه چیزی بخرید که در آینده پشیمون نشید. خیلی ها رو دیدم بخاطر 200 تومان ارزان تر, یه لپ تاپ رو برداشتن که پشیمون شدن
بهترین مکان واسه مقایسه لپ تاپ ها و پیدا کردن لپ تاپ خوب سایت دیجیکالا هست

البته باید دقیق تر بگید که واسه چه کاری میخواید تا مدل های خوب رو بهتون پیشنهاد کنیم :)

hassan_shahi
December 17th, 2014, 00:49
یک مدل asus داره من دو هفته پیش برای دوستم خریدم 2500 فکر می کنم

corei7
ram 6
hard 1 Tb
Vga 2 Gb

یعنی این عالیه باور کن سه تا ازش تا حالا خریدم برای این و اون . لپ تاپ Led لمسی هست شما می تونی از امکانات کامل لمسی ویندوز 8 و یا 10 که داره میاد استفاده کنی

سوال دیگری هست ؟

این مشخصاتی که گفتید با قیمتی که گفتید فکر میکنم مناسب باشه.
ممنون میشم دقیق بگید مدلش چی بوده

منم این بودجه رو ندارم. اما یک ساله دار پول جمع میکنم تا بخرمش

البته پیشنهاد میکنم روی برند خاصی تعصب نداشته باشید.
نمیگن حتما اپل بخرید!
اما سعی کنید یه چیزی بخرید که در آینده پشیمون نشید. خیلی ها رو دیدم بخاطر 200 تومان ارزان تر, یه لپ تاپ رو برداشتن که پشیمون شدن
بهترین مکان واسه مقایسه لپ تاپ ها و پیدا کردن لپ تاپ خوب سایت دیجیکالا هست

البته باید دقیق تر بگید که واسه چه کاری میخواید تا مدل های خوب رو بهتون پیشنهاد کنیم :)

دوست عزیز گفتم که بیشتر برای کار تو اینترنت میخوام مثل پشتیبانی با انواع برنامه های چت استفاده از مرورگرهای مختلف باز بودن چنیدین برنامه همزمان.