PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرا نشدن کران جاب

parsntc1
December 16th, 2014, 22:18
با سلام یه مشکلی هست که چند روزه برای ما ایجاد شده است اونم اینه که کران جاب به صورت خودکار اجرا نمیشه ولی وقتی ادرس سایت رو به صورت زیر وارد میکنم
domain.com/admin/cron.php

کران اجرا میشود ولی از وقتی تنظیم میکنیم به صورت خودکار اجرا نمیشه و وقتی فاکتور سررسید ایجاد میشه اما ایمیل نمیشه یا سرور یا هاستی که مدت زمانش تموم میشه رو ساسپند نمیکنه
میشه راهنمایی کنید
با تشکر از همه دوستان

98M!zban
December 16th, 2014, 22:27
ایمیل رو کامل چک کردید ؟

سرورتون روی حالت بک آپ اتوماتیک هست ؟

parsntc1
December 16th, 2014, 22:31
ایمیل رو کامل چک کردید ؟

سرورتون روی حالت بک آپ اتوماتیک هست ؟
اره میل سرور مشکلی نداره در ضمن ساسپند کردن و این ها هم انجام نمیشه لاگ ها رو هم نگاه کردم ولی انجام نمیشه
اره اطلاعات سرور در سه دیتاسنتر بکاپ رو میگیره و اتومات هست

yeganehha
December 16th, 2014, 23:35
دوست عزیز اگر ریسلر هستید با هاستینگی که ریسلری را خریداری کردید صحبت کنید
گاهی اوقات کرون جاب و یا سامانه ایمیل از سمت سرور اصلا کار نمی کنه
در این مدت هم روزانه اگر صفحه را ران کنید بهتر هست

parsntc1
December 16th, 2014, 23:38
دوست عزیز اگر ریسلر هستید با هاستینگی که ریسلری را خریداری کردید صحبت کنید
گاهی اوقات کرون جاب و یا سامانه ایمیل از سمت سرور اصلا کار نمی کنه
در این مدت هم روزانه اگر صفحه را ران کنید بهتر هست

دوست عزیز سرور اختصاصی میباشد
و خودم برای اطمینان یه whmcs نال هم نصب کردم مشکلی نداشتم همه چی درست کار میکرد
در ضمن نسخه whmcs هم لایف تایم خریداری کردیم و نال نمیباشد

yeganehha
December 16th, 2014, 23:42
مشکل از whmcs نیست
مشکل از سمت سرور هست
برای ازمایش یک فایل php بسازید و داخل ان تابع ایمیل یا ارسال اس ام اس و یا ساخت یک فایل text قرار دهید و کرونجاب برایش قرار دهید و ببینید اون کار می کنه یا نه
اگر نکرد صد در صد از سرور و با پشتیبانی سرور باید صحبت کنید

parsntc1
December 16th, 2014, 23:46
مشکل از whmcs نیست
مشکل از سمت سرور هست
برای ازمایش یک فایل php بسازید و داخل ان تابع ایمیل یا ارسال اس ام اس و یا ساخت یک فایل text قرار دهید و کرونجاب برایش قرار دهید و ببینید اون کار می کنه یا نه
اگر نکرد صد در صد از سرور و با پشتیبانی سرور باید صحبت کنید
دوست عزیز مثل اینکه خوشت میاد یه چیز رو چند بار بهت بگم یا دلت میخواد همین طوری الکی بیای بگی منم هستم یه پستی بزاری
یه نگاه به پست من بنداز من میگم سرور اختصاصی هست و مدیر هم خودم هستم بعد گفتم برای اطمینان هم یه whmcs دیگه نصب کردم و کران اجرا شد باز اومدی چی الکی پست میزاری میگی از سرور هست از whmcs نیست
چیزی بلد نیستی خوب مجبور نیستی بیای پست بزاری

98M!zban
December 16th, 2014, 23:59
دوستان بنده خدا مشکلی نداره سرورش من برای این پرسیدم سرور روی بک آپ اتوماتیک هست که مطمئن شم کرون جابز سرور مشکلی نداره و راس ساعت شروع بک آپ گیری میکنه

( چک کنید لاگ ها دقیقا راس ساعت ساخته میشوند یا نه لاگ بک آپ سرور در مسیر زیر منظورم هست )

/usr/local/cpanel/logs/cpbackup

سپس اگر درست بود سرویس کرون رو ریستارت بدید

و سپس وارد سی پنل خودتون بشید احتمالا اینطور تنظیم کردید که کرون whmcs روی یک مرتبه باشه . شما یکی دیگه اضافه کن هر دقیقه یک بار ببین کار میکنه یا نه اگر کار نکرد یعنی whmcs شما مشکل داره

احتمال میدم تاریخ شمسی رو روی whmcs نصب کرده باشی و به این دلیل باشه

( اگر این کارو نکردی احتمالا سامانه پیامک روی سایتت داری که برای مشتری ها پیامک ارسال میکنه - لاگ سامانه پیامکت در دیتایس خیلی پر شده و حجمش بالاست ون رو باید خالی کنی )

این ها تجربه من بود

parsntc1
December 18th, 2014, 22:55
دوستان بنده خدا مشکلی نداره سرورش من برای این پرسیدم سرور روی بک آپ اتوماتیک هست که مطمئن شم کرون جابز سرور مشکلی نداره و راس ساعت شروع بک آپ گیری میکنه

( چک کنید لاگ ها دقیقا راس ساعت ساخته میشوند یا نه لاگ بک آپ سرور در مسیر زیر منظورم هست )

/usr/local/cpanel/logs/cpbackup

سپس اگر درست بود سرویس کرون رو ریستارت بدید

و سپس وارد سی پنل خودتون بشید احتمالا اینطور تنظیم کردید که کرون whmcs روی یک مرتبه باشه . شما یکی دیگه اضافه کن هر دقیقه یک بار ببین کار میکنه یا نه اگر کار نکرد یعنی whmcs شما مشکل داره

احتمال میدم تاریخ شمسی رو روی whmcs نصب کرده باشی و به این دلیل باشه

( اگر این کارو نکردی احتمالا سامانه پیامک روی سایتت داری که برای مشتری ها پیامک ارسال میکنه - لاگ سامانه پیامکت در دیتایس خیلی پر شده و حجمش بالاست ون رو باید خالی کنی )

این ها تجربه من بود
ممنون داداش
همه این کارا رو کردیم ولی متاسفانه نشد انگار مشکل از خود whmcs هست حتی از نو نصب کردم و دیتابیس رو ایمپورت کردم ولی مشکل رفع نشد که به خود whmcs تیکت دادم که در حال رفع مشکل هستند
مشکلم رفع شد دلیل و رفع مشکل رو هم میزارم که اگر دوستان دیگر مشکل داشتند به کارشون بیاد

mh2002ir
December 19th, 2014, 03:06
سلام
از فرمان های دیگه کرون جابر استفاده کنید مثلا
GET http://test.com/cron.php

a.e
December 19th, 2014, 11:49
دسترسی root دارید؟

parsntc1
December 19th, 2014, 13:31
دسترسی root دارید؟
دوست عزیز اگر تاییک رو ملاحضه بفرماید میگم سرور اختصاصی دست خودمون هست باز میگید دسترسی روت داریم

- - - Updated - - -

سلام
از فرمان های دیگه کرون جابر استفاده کنید مثلا
GET http://test.com/cron.php
انجام دادم ولی متاسفانه کار نمیکرد الان که تیکت به whcms دادیم فعلا زده در دست بررسی

هاست 97
December 19th, 2014, 14:54
در ssh دستور زیر را تایپ کنید:

service crond status
ببینید ران هست یا خیر