PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دامین مورد نظرم را چگونه بفروش برسانم ؟

Mr.KoTalmiyan
December 16th, 2014, 17:03
سلام.
یک دامین داریم یک شرکت خارجی ایمیل زده که ما هم مشابه دامین شما داریم ، پس شما بیاید این دامین رو از ما بخرید که آینده خوبی دارد و ...
در هنگام ثبت دامین به این موضوع که دامین میتونه برند باشه فکر نکردم و فقط برای رنک 5 که داره ثبتش کردم.
حالا میبینم این دامین یک ارزشی داره به همین دلیل میخوام این دامین رو در وبسایت هایی که دامین خرید میکنن و روش قیمت میزارن برای فروش بزارم.
دوستان کسی تا حالا تجربه کار با سایت های خارجی رو داشته ؟
اگر داشتید لینک سایت رو بزارید + پاره ای توضیحات تا راه رو بهتر پیدا کنیم.
ممنون.

Arminit
December 16th, 2014, 17:09
سلام

بهترین راه همون فروش در سایت های دامنه هست اما قبل هرچیز درباره ی سایت اطلاعات کسب کنید که معمولا میتونید با کسایی که تو سایت هستند و دامنه خرید فروش میکنن پرس و جو کنید

از نظر من اگر توانایی خرید اون دامنه خارجی رو دارید اینکار و بکنید و در کنار هم سود خوبی میکنید اگر نه که رنج قیمتی رو ببینید چطوریه که اگر بالاتر از حدش قیمت بدید نمیخرن دامنه تونو

در کل راحت از دست ندید و اگر میتونید رو دامنه کار کنید / یعنی وب سایت راه اندازی کنید تا منبع درآمد خوبی براتون بشه اما فروش دامنه 1 بار هست.

در پناه حق

Mr.KoTalmiyan
December 16th, 2014, 17:16
سلام

بهترین راه همون فروش در سایت های دامنه هست اما قبل هرچیز درباره ی سایت اطلاعات کسب کنید که معمولا میتونید با کسایی که تو سایت هستند و دامنه خرید فروش میکنن پرس و جو کنید

از نظر من اگر توانایی خرید اون دامنه خارجی رو دارید اینکار و بکنید و در کنار هم سود خوبی میکنید اگر نه که رنج قیمتی رو ببینید چطوریه که اگر بالاتر از حدش قیمت بدید نمیخرن دامنه تونو

در کل راحت از دست ندید و اگر میتونید رو دامنه کار کنید / یعنی وب سایت راه اندازی کنید تا منبع درآمد خوبی براتون بشه اما فروش دامنه 1 بار هست.

در پناه حق

بله ، من هم دنبال همون سایت های خرید و فروش دامنه خارجی هستند می گردم.
واالا دامین خودمون از اون به مراتب بهتره چرا ؟
چون دامین ما رنک 5 داره ولی اون رنک 0 داره.
دامین ما یک پسوند درست و حسابی داره ولی پسوند اونا cz هست اگر اشتباه نکنم.
روی کار بر روی دامین فکر نکردم ، شاید خوب باشه. با توجه به رنک خوبی که داره.
برای این که دامین رو از دست ندم اومدم اینجا تا با شما دوستان مشورت کنم.

Arminit
December 16th, 2014, 17:54
اهان پس شما میخوایید رو سایت های خارجی بفروشید

من بودم تو همین سایت های ایرانی میفروختم اونم به چند دلیل چون اگر شما تو سایت های خارجی بخوایید بفروشید بحث تبدیل پول هست بجث حساب ارزی هست و ازین دردسرا مگر اینکه کسی مطمئن بهتون کمک کنه تو دریافت هزینه ی دامنه

اما سایت های ایرانی خیالت راحته که پول به دست خودت میرسه و خودت کار و انجام میدی و هیچ نیازی به واسطه نیست. این سایت هارو هم میتونید سرچ کنید که البته خارجی هارو هم میتونید با یه سرچ انگلیسی پیدا کنید.

Forozan
December 16th, 2014, 18:36
تو سایت ایرانی بدون دردسر میتونید بفروشید

mobinhost.in
December 16th, 2014, 18:41
دوست من لزوما اون ایمیل نشاه ارزشمند بود دامنه شما نیست
و مشابه حالتی که در ایران مثلا یک شرکت زنگ میزنه و میگه در اپراتور دیگر مشابه شماره شما رو بتون می دهیم و یه قیمتی هم میگن هست

باید در نظر داشته باشید که بعضی اوقات دامنه ها پتانسیل برند شدن دراند و اووقت هست که این شمایی که می تونی بری و در سایت های مزایده دامنه به مزیده بزارید
وگرنه لزوما ارسال یک ایمیل نشان از خوب بودن اون دانه یست

Mr.KoTalmiyan
December 17th, 2014, 01:06
برای خودمم عجیب بود آخه دامنه اصلاً معنی خاصی حداقل برای ما پارسی زبان ها نمیده.
چه دلیلی داره که یک فردی که مشابه این دامین رو داره ایمیل بده و بگه قابلیت برند شدن رو داره ؟ در صورتی که دامین بی ارزشه ؟
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این هم متن ایمیل ارسالی !!!

Dear Sirs,

We have www.pravoslavie.cn‍ (http://www.pravoslavie.cn‍) and found that the domain
is pretty useful for you to explore market. If you choose to,
you can "brand" your business in internet.

Please let me know if you are interested. We could give
a fair price and finish the transaction through escrow.com
or sedo.com a international Domain trade agency ! Other you
can make offer in this domain name !

Last I look forward to hearing back from you.

Best Regards.

Domain Investment Services Inc

Alice

地址: 广州市天河区瘦狗岭566号
Domain Names Investment group
Escrow.com ID : liguorong@hotmail.com
MSN.com ID : liguorong@hotmail.com
Sedo.com ID : liguorong
Address: Room 566 Shaogou Ling Road Guangzhou City Guangdong
Zip: 510000
Tel: 15555557469
================================================== ==================================================

This email and any files transmitted with it are confidential and are intended solely for the use of the individual or entity to whom they are addressed and may be legally privileged. If you are not the intended recipient or the person responsible for delivering this email to the intended recipient, be advised that you have received this
email in error and that any use, dissemination, forwarding, printing, or copying of this email is strictly prohibited. YourTick Consultancy and/or its subsidiaries is neither liable for the proper and complete transmission of the information contained in this communication nor for any delay in its receipt.

- - - Updated - - -

حالا به نظر شما دامین ما پتانسیل برند شدن رو داره ؟