PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست فضای بکاپ

fadakweb
December 16th, 2014, 16:44
با سلام

بنده یک سرور با حجم 6 ترابایت هارد دارم که حدود 3 ترابایت فایل و نهایتا 2 گیگ برای سایت ها دارم .

اول اینکه پیشنهاد دوستان برای بکاپ گیری به چه صورت هست ؟ از اطلاعات سایت ها فقط بکاپ تهیه کنم و یا اینکه از 3 ترابایت فایل نیز بکاپ تهیه کنم ؟

هزینه بصورت جداگانه هم دوستانی که آفر میدن لطفا مطرح کنند

novin-web
December 16th, 2014, 16:48
سلام
دوست عزیز ظاهرا شما به سرور نیاز دارید نه هاست؟!!
بهتر بود شما از تکنولوژی رید 5 یا 10 استفاده میکردید که دیگر نگرانی بابت دیتاهاتون نداشته باشید.
ولی در هر صورت الان سرور با 6 tb هارد میتونیم در اختیارتون بگذاریم
برای اطلاعات بیشتر با بخش فروش ما در تماس باشید

almanwebhost
December 16th, 2014, 16:49
درود
در مرحله اول از سایت همیشه بک آپ تهیه کنید
اگر هم بتونید از اطلاعات هم بک آپ تهیه کنید خوب هست
در حال خرید سرور انگلستان هستیم
اگر فضای بک آپ با فضای بالا نیاز دارید درخدمتیم

fadakweb
December 16th, 2014, 23:02
برای سایت ها فعلا میخوام فضای بکاپ تهیه کنم . حدود 2 گیگ

فضای بکاپ سرور هزینه سنگینی میشه

RoobinaServer
December 16th, 2014, 23:30
برای سایت ها فعلا میخوام فضای بکاپ تهیه کنم . حدود 2 گیگ

فضای بکاپ سرور هزینه سنگینی میشه

با سلام و احترام

هاست بکاب از فضای 5 گیگ ماهانه 2500 تومان.

http://www.roobinaserver.ir/hostbackup.php

باتشکر

pardishosting
December 16th, 2014, 23:34
سلام

حداقل 10 گیگ :

سبد خرید - PardisHosting Customer Portal (http://www.portal.pardishosting.com/cart.php?gid=28)

ourweb
December 16th, 2014, 23:37
با من در ارتباط باشید براتون اوکی میکنم با قیمت خیلی خوب

farmanrava
December 17th, 2014, 11:59
با سلام

بنده یک سرور با حجم 6 ترابایت هارد دارم که حدود 3 ترابایت فایل و نهایتا 2 گیگ برای سایت ها دارم .

اول اینکه پیشنهاد دوستان برای بکاپ گیری به چه صورت هست ؟ از اطلاعات سایت ها فقط بکاپ تهیه کنم و یا اینکه از 3 ترابایت فایل نیز بکاپ تهیه کنم ؟

هزینه بصورت جداگانه هم دوستانی که آفر میدن لطفا مطرح کنند

درود

پلان زیر قابل تقدیم میباشد :

DVH-1
فضا : 50 گیگابایت
پهنای باند : نامحدود
پایداری سرور : % 99.9
کنترل پنل : Direct Admin
تعداد پایگاه داده My Sql : به درخواست کاربر
Parked Domain : نامحدود
Subdomain : نامحدود
Ftp Account : نامحدود
پشتیبانی از Php : دارد
پورت ارتباطی اینترنت سرور 1 گیگابیت بر ثانیه میباشد
دانلود از سرور با حداکثر سرعت ممکن در اقصی نقاط جهان و ایران
امکان اتصال ساب دامین به عنوان دامین اصلی
انتقال رایگان فایل های شما
هاردهای پرسرعت
تحویل پس از پرداخت و بصورت آنلاین
10,000 تومان ماهانه
100,000 تومان سالانه

خرید هاست ، سرور مجازی - ایران سرور (http://www.irserverco.ir/whmcs/cart.php?gid=15)

fadakweb
December 17th, 2014, 15:53
با سلام و احترام

هاست بکاب از فضای 5 گیگ ماهانه 2500 تومان.

http://www.roobinaserver.ir/hostbackup.php

باتشکر

ببخشید چون بنده تا حالا چنین کاری رو انجام ندادم سوال برام پیش اومده . آیا نبود دیتابیس مشکلی برای انتقال بکاپ سایت ها ایجاد نمیکنه ؟ سایر دوستان که دیتابیس هم ارائه میدن تفاوتش چی هست و به چه علت می باشد ؟

mashadp30
December 17th, 2014, 17:11
اف تی پی بک آپ موجود هستش
درصورت تمایل کنترل پنل هم ارائه میشه
۲ گیگ فضا
۸۰ گیگ پهنای باند
ماهانه ۴۵۰۰ تومان

RoobinaServer
December 17th, 2014, 17:32
ببخشید چون بنده تا حالا چنین کاری رو انجام ندادم سوال برام پیش اومده . آیا نبود دیتابیس مشکلی برای انتقال بکاپ سایت ها ایجاد نمیکنه ؟ سایر دوستان که دیتابیس هم ارائه میدن تفاوتش چی هست و به چه علت می باشد ؟

دیتابیس برای میزبانی سایت هست.

میزبان های حرفه ای چنین کاری انجام نمیدهند و تمام موارد جانبی را حذف میکنند و در صورت امکان حتی فقط FTP ارائه میکنند (از فردا با خواندن این متن همه این کار را میکنند) چون فضای بکاب یک نوع Host storage هست و نیازی به موارد جانبی ندارد و هرچه سرور سبک تر باشد و نرم افزار های جانبی روی سرور نصب نباشند کارایی بهتری خواهد داشت و تلرانس خطا کمتر میشود و حتی اگر این مورد به کاربران داده شود متاسفانه هاست های بکاب به دلیل قیمت کمتری که دارند ممکن هست مورد ُسوء استفاده قرار بگیرند و به جای استفاده به عنوان محل ذخیره سازی فایل بکاب از آن برای میزبانی سایت خود و اسکریپت های لیچ که نیاز به دیتابیس دارند استفاده کنند و عملا کارایی هاست عوض میشود و چنین مواردی درست نیست روی هاست بکاب قرار بگیرند زیرا این نوع سرورهای بکاب رم و پردازنده مناسب به خود دارند و در عوض هارد بالایی دارند و مناسب میزبانی و پردازش نمیباشند و با این کار (ارائه امکانات (mysql , ...) مربوط به سایت و نه هاست بکاب) باعث آسیب رساندن به آپتایم سرور خواهند شد.

mysql و ایمیل و ... به این معنی نیست که اگر هاست بکاب mysql ندارد مثلا دیتابیس سایت شما بکاب گرفته نمیشود این نرم افزار ها فقط برای اجرا و برپایی سایت روی هاست نیاز هست ولی شما فقط به یک فضای ذخیره سازی برای پشتیبان گیری اطلاعات سایت خود (شامل : فایل ، دیتابیس و ...) نیاز دارید که موقع گرفتن فول بکاب توسط پنل دایرکت ادمین تمام موارد در قالب یک فایل زیپ شده به هاست بکاب منتقل میشود.

یاحق

fadakweb
December 18th, 2014, 00:23
دیتابیس برای میزبانی سایت هست.

میزبان های حرفه ای چنین کاری انجام نمیدهند و تمام موارد جانبی را حذف میکنند و در صورت امکان حتی فقط FTP ارائه میکنند (از فردا با خواندن این متن همه این کار را میکنند) چون فضای بکاب یک نوع Host storage هست و نیازی به موارد جانبی ندارد و هرچه سرور سبک تر باشد و نرم افزار های جانبی روی سرور نصب نباشند کارایی بهتری خواهد داشت و تلرانس خطا کمتر میشود و حتی اگر این مورد به کاربران داده شود متاسفانه هاست های بکاب به دلیل قیمت کمتری که دارند ممکن هست مورد ُسوء استفاده قرار بگیرند و به جای استفاده به عنوان محل ذخیره سازی فایل بکاب از آن برای میزبانی سایت خود و اسکریپت های لیچ که نیاز به دیتابیس دارند استفاده کنند و عملا کارایی هاست عوض میشود و چنین مواردی درست نیست روی هاست بکاب قرار بگیرند زیرا این نوع سرورهای بکاب رم و پردازنده مناسب به خود دارند و در عوض هارد بالایی دارند و مناسب میزبانی و پردازش نمیباشند و با این کار (ارائه امکانات (mysql , ...) مربوط به سایت و نه هاست بکاب) باعث آسیب رساندن به آپتایم سرور خواهند شد.

mysql و ایمیل و ... به این معنی نیست که اگر هاست بکاب mysql ندارد مثلا دیتابیس سایت شما بکاب گرفته نمیشود این نرم افزار ها فقط برای اجرا و برپایی سایت روی هاست نیاز هست ولی شما فقط به یک فضای ذخیره سازی برای پشتیبان گیری اطلاعات سایت خود (شامل : فایل ، دیتابیس و ...) نیاز دارید که موقع گرفتن فول بکاب توسط پنل دایرکت ادمین تمام موارد در قالب یک فایل زیپ شده به هاست بکاب منتقل میشود.

یاحق

یاهو اد فرستادم خدمتتون

mortezafox
December 19th, 2014, 20:54
سلام
اکه هنوز خرید انجام نداده اید از سرویس های شرکت نت افزار (دارای تاییده وزارت صنایع و معادن )و شرایط و کیفیت و بخش پشتیبان 24 ساعته هم دیدن کنید
جزء پنج هاست برتر کشور
بهترین و قویترین هستیم در ایران میتونید قیمت ها کیفیت سرویس و پشتیبان عالی را مقایسه کنید
افر ها در سایت موجود است
میتونید پشتیبانی هاست و حتی مشکلات خود سایت را هم با بخش پشتیبانی ما حل کنید
سیستم های وردپرس و دیگر مدیریت محتوی را رایگان + دامنه .com رایگان به شما ارئه میدهیم
شرکت میزبانی وب نت افراز - خرید هاست اشتراکی، خرید هاست نمایندگی، ثبت دامنه (http://www.ads.amojon.ir/)
کد تخفیف شب یلدا
usr815QCG