PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه کانفیگ و فعال سازی مود ها

hristo
December 16th, 2014, 13:01
با سلام
بنده یک VPS cPanel داشتم که مورد حمله قرار گرفت و مجبور شدم یک VPS جدید بیازم و سایتها رو انتقال بدم به سرویس جدید.
مشکلی که دارم این هست که باید این مود ها روش فعال بشه از دوستان کسی هست راهنمائی کنه قدم به قدم این کار رو انجام بدهیم؟
با تشکر

This configuration includes a very basic set of Apache and PHP options. Key modules include: mod_access, mod_alias, mod_auth, mod_cgi, mod_env, mod_include, mod_rewrite, mod_suexec, mod_userdir. Key PHP options include: Bcmath, Calendar, Sockets, With Mysql, With Zlib
This build will prevent users from reading each others webroots

- - - Updated - - -

دوستان لطف کنن آفر برای کانفیگ ندن ..
این تاپیک جهت آموزش و رفع مشکل هست نه بیزینس ...

LIAN2
December 16th, 2014, 13:06
داخل EasyApache می توانید Mod های مورد نیاز را فعال کنید.
هندلر PHP را روی suPHP بگذارید (و وب سرور mod_suphp) تا امنیت بیشتری نسبت به بقیه هندلر ها بصورت پیشفرض برقرار کند.

باقی موارد مثل rewrite / include / alias بصورت پیش فرض نصب هست ، اگر هم نیست داخل Profile در Easy Apache قابل نصب هست. تنها با انتخاب کردن گزینه ها.

k-h
December 16th, 2014, 13:09
درود
کنترل پنل چی هست ؟

secureconfig
December 16th, 2014, 13:14
سلام.

این ماژول هارا باید باتوجه به نیاز و اسکریپت هایی که قرار هست در سرور اجرا شود تنظیم کنید.

در EasyApache پروفایل زیر را اپلود کنید و اجرا کنید . (مناسب برای هاست اشتراکی و تمامی اسکریپت ها)
لینک دانلود پروفایل :
http://dl.secureconfig.net/_main.yaml

موفق باشید./

hristo
December 16th, 2014, 13:34
داخل EasyApache می توانید Mod های مورد نیاز را فعال کنید.
هندلر PHP را روی suPHP بگذارید (و وب سرور mod_suphp) تا امنیت بیشتری نسبت به بقیه هندلر ها بصورت پیشفرض برقرار کند.

باقی موارد مثل rewrite / include / alias بصورت پیش فرض نصب هست ، اگر هم نیست داخل Profile در Easy Apache قابل نصب هست. تنها با انتخاب کردن گزینه ها.

ممنون چک میکنم
البته خودم از سرور قبلی فایل تنظیماتش بکآپ دارم اما نمیخوام از اون استفاده کنم چون ممکنه مورد داشته باشه ...

- - - Updated - - -

سلام.

این ماژول هارا باید باتوجه به نیاز و اسکریپت هایی که قرار هست در سرور اجرا شود تنظیم کنید.

در EasyApache پروفایل زیر را اپلود کنید و اجرا کنید . (مناسب برای هاست اشتراکی و تمامی اسکریپت ها)
لینک دانلود پروفایل :

موفق باشید./

تشکر فایلتون رو چک می کنم
البته خودم از سرور قبلی فایل تنظیماتش Backup دارم اما نمیخوام از اون استفاده کنم چون ممکنه مورد داشته باشه و مسئله دار باشه ...
بهترین تنظیمات رو شما چی میدونید انجام بدیم ؟

- - - Updated - - -

سلام.

لینک دانلود پروفایل :

موفق باشید./

آپاچی و PHP باید روی چه ورژنی باشه؟
مال من الان این هست در تصویر:

Apache 2.2
PHP 5.4

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f87/24194-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D9%81%DB%8C%DA%AF-%D9%88-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%AF-%D9%87%D8%A7-snapshot_2014-12-16_133244-png

secureconfig
December 16th, 2014, 13:39
اپاچی 2.2 باشد بهتر هست نسبت به 2.4
ورژن php هم باید بر اساس نیاز اسکریپت هاتون تنظیم کنید - معمولا 5.3.29 با اسکریپت های رایج بهتر کار میکند.

موفق باشید./

hristo
December 16th, 2014, 14:01
اپاچی 2.2 باشد بهتر هست نسبت به 2.4
ورژن php هم باید بر اساس نیاز اسکریپت هاتون تنظیم کنید - معمولا 5.3.29 با اسکریپت های رایج بهتر کار میکند.

موفق باشید./

ممنون از راهنمائیتون:
این خوبه ببینید:

24195

- - - Updated - - -

PHP رو این پیغام داده:

5.3.29
END OF LIFE

secureconfig
December 16th, 2014, 14:10
این پیغام یعنی زمان استفاده از ورژن 5.3.29 پایان رسیده ولی دقت کنید بیشتر اسکریپت ها با ورژن 5.4 سازگاری ندارند.
این فقط یک اطلاعیه هست و بدون مشکل میتونید استفاده کنید.

hristo
December 16th, 2014, 14:57
این پیغام یعنی زمان استفاده از ورژن 5.3.29 پایان رسیده ولی دقت کنید بیشتر اسکریپت ها با ورژن 5.4 سازگاری ندارند.
این فقط یک اطلاعیه هست و بدون مشکل میتونید استفاده کنید.

ممنون از راهنمائی شما دوست عزیز اوکی شد...
فقط یک مسئله
یک مود هست نمیدونم چیه اما مثلا" زمانی که یک اسکریپت Wordpress نصب میشه و به اتمام میرسه فایل کانفیگ رو نمیتونه روی هاست بسازه و باید دستی اطلاعات ریخته بشه داخل فایل کانفیگ
برای اینکه این کار دیگه انجام نشه باید چه مودی فعال باشه؟

با تشکر

secureconfig
December 16th, 2014, 14:59
ممنون از راهنمائی شما دوست عزیز اوکی شد...
فقط یک مسئله
یک مود هست نمیدونم چیه اما مثلا" زمانی که یک اسکریپت Wordpress نصب میشه و به اتمام میرسه فایل کانفیگ رو نمیتونه روی هاست بسازه و باید دستی اطلاعات ریخته بشه داخل فایل کانفیگ

با تشکر
از پروفایلی که بنده دادم استفاده کرده اید ؟
وردپرس را داخل هاست اپلود کرده اید یا با سرور از ssh دانلود کرده اید ؟

hristo
December 17th, 2014, 02:14
از پروفایلی که بنده دادم استفاده کرده اید ؟
وردپرس را داخل هاست اپلود کرده اید یا با سرور از ssh دانلود کرده اید ؟

نه از اون استفاده نکردم
از داخل هاست خودش
یه سوال دیگه
این Option ها باید فعال باشه یا عیر فعال؟

Bz2
Exif
Gettext
Mbstring
SOAP
Wddx
XSL
XmlRPC
Zip

سرور قدیمی فعال بوده اما جدیده کع ساختم مقایسه کردم غیر فعال هست آیا باید فعال بشه؟ اگه بشه همه یا بعضی از اینها تیکش زده بشه

24197
با تشکر

- - - Updated - - -

کسی نبود از دوستان راهنمائی کنه؟

Yas-Host
December 17th, 2014, 07:32
نه از اون استفاده نکردم
از داخل هاست خودش
یه سوال دیگه
این Option ها باید فعال باشه یا عیر فعال؟

Bz2
Exif
Gettext
Mbstring
SOAP
Wddx
XSL
XmlRPC
Zip

سرور قدیمی فعال بوده اما جدیده کع ساختم مقایسه کردم غیر فعال هست آیا باید فعال بشه؟ اگه بشه همه یا بعضی از اینها تیکش زده بشه

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f87/24197-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D9%81%DB%8C%DA%AF-%D9%88-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%AF-%D9%87%D8%A7-exhaustive-png
با تشکر

- - - Updated - - -

کسی نبود از دوستان راهنمائی کنه؟

اینا رو فعال کنید :

Bz2
Exif
Gettext
Mbstring
SOAP
XSL
Zip

فقط موارد بالا را

دقت داشته باشید پروفایلی که قرار داده اند ممکن است مشکل داشته باشد بهتر است خودتون از Default گزینه ها را تغییر دهید.

hristo
December 17th, 2014, 15:16
اینا رو فعال کنید :

Bz2
Exif
Gettext
Mbstring
SOAP
XSL
Zip

فقط موارد بالا را

دقت داشته باشید پروفایلی که قرار داده اند ممکن است مشکل داشته باشد بهتر است خودتون از Default گزینه ها را تغییر دهید.

ممنون
نه از تمپلیت آماده هرگز استفاده نمی کنم ...

فقط یک مسئله دوست عزیز

با تشکر

Yas-Host
December 17th, 2014, 16:32
ممنون
نه از تمپلیت آماده هرگز استفاده نمی کنم ...

فقط یک مسئله دوست عزیز

با تشکر

شما حتی اگر از تنظیمات دیفالت سی پنل هم استفاده کنید نباید این مورد و مشکل وجود داشته باشد.

در صورت اینکه وجود دارد بصورت خصوصی در ارتباط باشید تا بررسی کنم.

hristo
December 17th, 2014, 20:16
ممنون البته الان دیفالت نصب میشه وردپرس اما تمپلیت قبلی که داشتیم مورد داشتیم باهاش که رفع شد ...
فقط می خواستم بدونم مال چه مدی هست که فعال یا غیر فعال میشه این مورد از کار میفته ...
فقط این گزینه رو چه کار کنیم؟
فعال باشه یا غیر فعال و کارائیش چی هست؟

24217

ممنون خصوصی صحبت می کنیم Yahoo
با تشکر