PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد ساخت سایت موزیک

patoghgah
December 15th, 2014, 14:30
سلام
من قصد دارم سایت موزیک تاسیس کنم
چند سوال داشتم
هاست دانلود و هاست معمولی فقط احتیاج دارم ؟ به نظرتون فضای هاست معمولیم چقدر باشه هاست دانلود رو 50 گیگ در نظر گرفتم
بعد سایت رو میخوام با قوانین ایران باشه اهنگامو از کجا گیر بیارم
نظر شما به سایت دیگه ای نیست که بازدید کننده بیشتر داشته باشه
هاست دانلود به هاست معمولیم متصل میشه ؟ یا جدا باید اپلود کنم و لینک رو قرار بدم چون در مورد هاست دانلود سر رشته ای ندارم و همیشه از هاست های معمولی فقط استفاده کردم

justfilm
December 15th, 2014, 14:32
با سلام خدمت شما دوست عزیز
هاست دانلود نیاز دارید و یک هاست برای میزبانی وب
برای شروع کار 50 گیگ کافی هستش

patoghgah
December 15th, 2014, 14:48
با سلام خدمت شما دوست عزیز
هاست دانلود نیاز دارید و یک هاست برای میزبانی وب
برای شروع کار 50 گیگ کافی هستش

به نظرتون سایت موزیک خوبه ؟
من میخوام سایت رو تازه تاسیس کنم نمیدونم چه سایتی خوبه بازدید خوبی داره

saeed1988m
December 15th, 2014, 15:00
ببینید باید پشتکار داشته باشید و علاقه البته موارد دیگه ای مثل یه مقدار سرمایه برای تبلیغات
سئوی مناسب ,بروز بودن, قالب مناسب و صبر صبر و صبر

sor
December 15th, 2014, 15:06
اگه بوجه دارید موزیک میتونه بخو باشه اگه خیر اصلا سراغش نرید

jaheshserver
December 15th, 2014, 15:21
سلام
من قصد دارم سایت موزیک تاسیس کنم
چند سوال داشتم
هاست دانلود و هاست معمولی فقط احتیاج دارم ؟ به نظرتون فضای هاست معمولیم چقدر باشه هاست دانلود رو 50 گیگ در نظر گرفتم
بعد سایت رو میخوام با قوانین ایران باشه اهنگامو از کجا گیر بیارم
نظر شما به سایت دیگه ای نیست که بازدید کننده بیشتر داشته باشه
هاست دانلود به هاست معمولیم متصل میشه ؟ یا جدا باید اپلود کنم و لینک رو قرار بدم چون در مورد هاست دانلود سر رشته ای ندارم و همیشه از هاست های معمولی فقط استفاده کردم

هاست دانلود شبیه همان هاست معمولی هست چون فقط روش دیتابیس نمیزارن بسازین و نمیشه سایت بابا اورد اسمش رو گزاشتن هاست دانلود, برای سایت موزیک هاست دانلود ۱۰ گیگ هم کافیه واسه شروع و چیزی که مهمه برای سایت موزیک هاست خود سایت هست که باید پرقدرت باشه

mehdi.gh
December 15th, 2014, 16:15
سایت موزیک به خاطر اینکه رقیب بسیار زیادی دارد فقط به پشت کار شما مربوط میشود و چون باید به صورت روزانه حتی ساعتی آپدیت کنید تا کاربر جذب کنید
خوش سلیقگی در انتخاب قالب و بهینه بودن مطالب و سایتتون هم خیلی مهمه
اگر این موارد برای شما مقدور نمیباشد طرفش نرید