PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كسي تا الان از ovh ساپورت گرفته؟

MelatHOST
July 22nd, 2010, 01:47
سلام
دوستان تا الان كسي از ovh ساپورت گرفته ؟ من هيچ وقت نشده جوابي از تيكتم يا ايميلام بگيرم
ميخوام ببينم اصلاً‌ساپورت هم داره ؟
البته اينم بگم كه پنلي كه داره اينقدر كامله كه كم پيش مياد بهشون نياز داشته باشيد ولي فرض رو بر اين ميگيريم كه سرور نياز به ارتقا يا تعويض قطعه معيوب داشته باشه ، من تا الان 5 تا تيكت تو اين ماه فرستادم كه به هيچ كدومشون پاسخي داده نشده جواب ايميل هم نميدن
ولي معمولاً تنها جايي كه ايميل ميده abouse ديتا سنترش هست

MelatHOST
July 22nd, 2010, 11:01
مجموعاً الان ده تا تیکت باز دارم از 1.5 ماه پیش
پنلش کامل هست به معنای واقعی
یعنی حتی تست پیدا کردن قطعات معیوب . kvm و هر قابلیتی که بخواید داره

irlogo
July 22nd, 2010, 16:12
با این احتساب نتیجه چی می شه؟

Doublex
July 22nd, 2010, 17:22
با این حساب نشون میده خدا خیلی دوست داره

RezaFH
July 22nd, 2010, 19:30
شما سرور رو self Managed میگیرید و مشکل اینه !
یعنی فقط مشکلات سخت افزاری رو بررسی میکنند
ساپورتشون هم خیلی خوب هست !
حتی اگر مشکل سخت افزاری پیش بیاد ، شاید نیاز نباشه شما بهشون بگید . خودشون متوجه مشکل میشن و حل میکنن
چند روز پیش یکی از هارد های سرور من مشکل پیدا کرد و قبل از اینکه من اطلاع بدم ، ساپورتشون متوجه شده بود
هارد رو هم تعویض کردن و مشکل برطرف شد :)

LoveLife
July 24th, 2010, 02:59
شما سرور رو self Managed میگیرید و مشکل اینه !
یعنی فقط مشکلات سخت افزاری رو بررسی میکنند
ساپورتشون هم خیلی خوب هست !
حتی اگر مشکل سخت افزاری پیش بیاد ، شاید نیاز نباشه شما بهشون بگید . خودشون متوجه مشکل میشن و حل میکنن
چند روز پیش یکی از هارد های سرور من مشکل پیدا کرد و قبل از اینکه من اطلاع بدم ، ساپورتشون متوجه شده بود
هارد رو هم تعویض کردن و مشکل برطرف شد
از کجا متوجه شدند ؟
هارد رو چیکار کردند ؟
هارد نو گذاشتند ؟
بیکار هستند چک کنند !
عجب

MagicVps.Com
July 24th, 2010, 03:29
از کجا متوجه شدند ؟
هارد رو چیکار کردند ؟
هارد نو گذاشتند ؟
بیکار هستند چک کنند !
عجب

دوست عزیز واقعا من نمیدونم مشکل شما با این دیتا سنتر چیه که هر وقت صحبتش میشه یکسری حرفها میزنید
اگر با فورشنده مشکل دارید شما مستقیما اقدام کنید از طریق دوستانی و یا اشنایان خارج از کشور که احتمالا دارید

مشکل اپ تایم نداشته و اپ تایم قابل قبولی داشته پورتش هم که رو دست نداره و توپ جواب میده و توی دیتا سنترهای اروپایی جزو بهترینها هست پورتش

ا

Hannan
July 24th, 2010, 04:51
وای غیر قابل باور هست یعنی اصلا جواب نمی دن؟ کدوم قسمتشون ساپورت؟
مگه امکان داره؟