PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دروازه پرداخت بانک ملت رو چطور میشه گرفت؟

Neo2
July 22nd, 2010, 01:25
سلام و عرض ادب. یه موضوعی واسم پیش اومد گفتم با شما هم درمیون بذارم.

رفتم شعبه مرکزی بانک ملت تو شهرستان، بعد از کلی اینور اونور پاس دادن ما بالاخره رفتیم پیش

مسئول انفورماتیک بانک. حالا کی بیاد به این بفهمونه که دروازه پرداخت بانک ملت چی هست و چه مدارکی لازم داره !

هرچی توضیح دادم که واسه چه کاری میخواییم دوزاریش نیفتاد.

یه شماره تماس داد گفت زنگ بزن تهران !!!!

دیدم فایده نداره با اینا سرو کله بزنم. خواستم بپرسم که از شما دوستان کسی از دروازه پرداخت بانک ملت روی وب سایت یا فروشگاه اینترنتیش استفاده کرده ؟

میدونید اسم رسمی که از بانک واسش گذاشتن چی هست؟! شاید با اون اسم بهشون بگم دوزاریشون بیفته که چی میخوام.

برای گرفتن سرویس چه مدارکی لازمه ؟

be099
July 22nd, 2010, 01:28
زیاد خودتو اذیت نکن
در وازه در سه سوت : zarinpal.com

Neo2
July 22nd, 2010, 01:35
من راجب درگاه پرداخت بانک ملت پرسیدم نه زرین پال. این پست شما میشه اسپم !
خواهشا راجب چیزی که نمیدونید نظر ندید.

Rezash
July 22nd, 2010, 01:41
اينو ببين شايد به كارت بياد :
http://www.webhostingtalk.ir/f9/%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%D9%8A-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%D9%8A%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D9%83-%D9%85%D9%84%D8%AA-11577/

Neo2
July 22nd, 2010, 01:46
ممنون از توجه تون. قبل از اینکه اینجا عضو بشم همین تاپیک رو خوندم. ولی تاپیک قدیمی هست و مربوط به سال 2008

و چیز خاصی نگفته. فکر کنم اینجا هم چیزی دستگیرم نمیشه. فردا باید با شعبه مرکزی تهران تماس بگیرم.

TukaNet
July 22nd, 2010, 01:48
این مطلب رو از سایت بانک ملت کپی میکنم :

نحوه و مراحل دریافت خدمت
الف) ارسال درخواست استفاده از سامانه پرداخت اینترنتی بانک ملت به همراه اطلاعات مورد نیاز این سامانه که متقاضی برای این منظور می تواند به یکی از دو روش زیر اقدام نمایند:
روش اول) تکمیل فرم درخواست پذیرندگی (با مراجعه به سایت شرکت به پرداخت ملت به نشانی الکترونیکی : ww.behpardakht.com).
روش دوم) ارسال درخواست نامه به همراه مشخصات مورد نیاز به نشانی: تهران، خیابان طالقانی، نبش خیابان موسوی (فرصت)، ساختمان مرکزی بانک ملت، طبقه ششم، اداره کل توسعه بازار یا دورنگار آن به 82962201 یا 82692202.

مشخصاتی که باید در نامه ذکر شود
- شرح فعالیت شرکت، سازمان و ...
- آدرس سایت
- آدرس IP وب سرور
- شماره حساب متمرکز نزد بانک ملت ( جام ، کوتاه مدت یا قرض الحسنه الکترونیک )
- نام ، شماره تماس ( ثابت و همراه ) و آدرس پست الکترونیک نماینده شرکت
ب) دریافت مستندات مربوط به نحوه فعال سازی خدمات از طریق پست الکترونیک ، پس از ارائه درخواست و پیمودن گام های تعیین شده در آن توسط متخصصین برنامه نویسی.
ج) انجام اقدامات مقتضی جهت مراحل تست و تکمیل سامانه با همکاری شرکت به پرداخت ملت (شرکت تخصصی بانک در زمینه ارائه خدمات پرداخت).
د) عملیاتی نمودن سامانه در سایت مربوطه و انجام تراکنش های واقعی خرید/ پرداخت اینترنتی.

جهت رویت اسامی دانشگاه ها و مراکز دریافت کننده خدمت پرداخت اینترنتی بانک ملت بر روی نشانی زیر کلیک نمائید:

به پرداخت ملت - پذيرندگان اينترنتی (http://www.behpardakht.com/internet_acceptors.htm)

منبع : بانک ملت > معرفی خدمات > الکترونیکی > سامانه ها (http://bankmellat.ir/portal.aspx?tabid=182)
نکته : سایتشون مشکل داره فعلا :d

پ.ن. : این نکته رو هم در نظر داشته باشید که این خدماتی که ارائه میشه توسط خود بانک نیست
به همین دلیل کارمندان بانک هم اطلاعی در این مورد ندارند ، بانک ها معمولا برای این خدمات خود
شرکت های مجزا ثبت میکنن که دفتر و کارمند جدا از خود بانک داره . مثلا در بانک سامان ، شرکت
پرداخت الکترونیک سامان مسئول خدمات الکترونیکی هست ...

LoveLife
July 22nd, 2010, 02:16
به پرداخت ملت - ارائه دهنده خدمات و راه حلهاي پرداخت الکترونيکي (http://www.behpardakht.com)

مسول کل پرداخت های اینترنتی بانک ملت این شرکت هستند مسولش اقای صادقی هست تلفن مستقیم : 22743457

takweb.ir
July 22nd, 2010, 07:59
به پرداخت ملت - ارائه دهنده خدمات و راه حلهاي پرداخت الکترونيکي (http://www.behpardakht.com)

مسول کل پرداخت های اینترنتی بانک ملت این شرکت هستند مسولش اقای صادقی هست تلفن مستقیم : 22743457
خیلی هم خوب و پیگیرن
کارمزدشون 0 هست
فکر کنم 40 ثانیه بعد از پرداخت هم پول میاد به حسابتون

Neo2
July 22nd, 2010, 13:25
از راهنمایی ها . کمک تون ممنونم. باید تماس بگیرم با شرکت.

alimooghashang
February 10th, 2012, 04:15
ببینید من یه شخص حقیقی هستم که نه شرکت دارم نه چیزی
ولی وبسایت میتونم طراحی کنم و وبسایتم دارم
چطوری میتونم یک درگاه پرداخت بگیرم!؟
ممنون

taghi.karimi
February 10th, 2012, 04:23
ممنون

باید یک حساب در بانک ملت داشته باشید!
سپس به سایت به پرداخت رفته و فرم را پر و ارسال کنید!
مازول بانکی هم باید داشته باشید!
سپس باهاتون تماس میگیرند!برای فعال سازی!
موفق باشید!

پ.ن:تاپیک هم زیرخاکی میباشد|:دی

alimooghashang
February 10th, 2012, 04:25
باید یک حساب در بانک ملت داشته باشید!
سپس به سایت به پرداخت رفته و فرم را پر و ارسال کنید!
مازول بانکی هم باید داشته باشید!
سپس باهاتون تماس میگیرند!برای فعال سازی!
موفق باشید!

پ.ن:تاپیک هم زیرخاکی میباشد|:دی

حساب که دارم!
به همین راحتی؟
فکر نکنما :d

VatanDC
February 10th, 2012, 09:21
از اینی هم که فکر میکنید راحت تر هستش ، تازه 24 ساعت تحویل میدهند .
اگه دنبال راحت ترش هستی بانک پاسارگاد هم خوبه همون لحظه تحویل میده :دی

taghi.karimi
February 10th, 2012, 12:40
حساب که دارم!
به همین راحتی؟
فکر نکنما :d

بله دوست عزیز خیلی راحت هست!
اما کمی در پرداخت های اینترنتی بعضی اوقات نه همیشه دچار مشکل هستند و نسبت به زرین پال و دگر درگاه ها قطعی زیاد دارند!
پیشنهاد میکنم از 2 درگاه استفاده کنید!
موفق باشید!

alimooghashang
February 10th, 2012, 15:34
ممنون
داخل سایت که میری کلی اطلاعات میخواد که یکیش جواز کسب و ازین چیزاس! من گفتم که شخص حقیقی هستم جوازم کجا بوده :d
میگن ملت تو پرداخت پول به حساب شما مشکل داره و دیر میده یا نمیده و از این شایعات؟
صحت داره؟
کسی درگاه داره که تایید یا رد بکنه؟

aliarkhodi
February 10th, 2012, 15:47
ممنون
شما سری به سایت شرکت به پرداخت ملت بزنید
به شخص حقیقی هم میدن
خیلی راحت هم میدن
فرمش رو هم آنلاین پر کنید و بفرستید خودشون با شما تماس می گیرن
مشکلی هم برای پرداخت نداره فقط بعضی مواقع تراکنش ستل نمیشه که بعدا خودشون ستل می کنن یا خودتون می تونید دستی ستل بزنید
نگران نباشید حتی در بدترین حالت هم فقط پولتون یه مدت بعد میاد به حساب تون و نمی سوزه
البته این مشکل ستل خیلی هم کم پیش میاد

alimooghashang
February 10th, 2012, 16:43
یعنی این فرم رو پر کنم؟

به پرداخت ملت | ارائه دهنده خدمات و راه حلهای پرداخت الکترونیک (http://www.behpardakht.com/Acceptor_req_Internetbank.aspx)

اینا چیکار کنم؟

مدارک اشخاص حقیقی: کپی جواز کسب یا فعالیت ، کپی سند یا اجاره نامه محل فعالیت ،کپی شناسنامه و کارت ملی

samansystems
February 12th, 2012, 10:08
حتما دليل راحت درگاه دادنشون رو هم تحقيق کنيد :دی
دليلش اين هستش که از هر 100 تا تراکنش 2 3 تاشو واريز نميکنن به حسابتون. شما هم چون دلتون خوش هستش که تسويه آنی بوده و اولش همه چيز رو چک کرديد ديگه وقت نميکنيد همه تراکنش هاتون رو چک کنيد.
اينطوری اونا يک پول زبون بسته رو خيلی راحت با شما تسويه نميکنن.

بعد از اينکه فهميديد هم خيلی راحت ميگن اااا ببخشيد ستل نشده بود. يا اگر بيشتر پیش رو بگيريد فحش ميدن بهتون :دی
تجربه اين موضوع خيلی خيلی خيلی راحت هستش.

alimooghashang
February 12th, 2012, 11:40
یعنی ته ش توصیه میکنید نگیریم دیگه؟ :d

samansystems
February 12th, 2012, 12:01
ميخواين بگيريد بگيريد ولی مطمئن باشيد يکبار تراکنش هاتون رو تطبيق بديد متوجه دليل راحتی ميشيد.
خودتون حساب کنيد بانک ملت که برای هر تراکنش تو اينترنت بانک خودش 25 تومان پول ميگيره (کاری که هيچ بانک ديگه ای نميکنه) چطور مياد از کارمزد درگاه پرداختی (که خيلی از بانک ها ميگيرن) بگذره و تازه تسويه آنی بده ؟
يک 2 2 تا 4 تا کنيد ببينيد سود به پرداخت چی هستش ؟
بعد از بقيه بانک ها سوال کنيد چرا شما تسويه آنی نميديد ؟ مگه پارسيان و پاسارگاد با اين همه انعطافی که دارن نميتونن چنين کاری کنند ؟ 100% دستشون از ملت بازتره. ولی حتما دليلی داره که تسويه آنی نميدن. سوال کنيد خودشون توضيح ميدن.

فقط مراقب به پرداخت باشيد که همه جا خبرش پر شده.

shivahost
February 12th, 2012, 12:11
حتما دليل راحت درگاه دادنشون رو هم تحقيق کنيد :دی
دليلش اين هستش که از هر 100 تا تراکنش 2 3 تاشو واريز نميکنن به حسابتون. شما هم چون دلتون خوش هستش که تسويه آنی بوده و اولش همه چيز رو چک کرديد ديگه وقت نميکنيد همه تراکنش هاتون رو چک کنيد.
اينطوری اونا يک پول زبون بسته رو خيلی راحت با شما تسويه نميکنن.

بعد از اينکه فهميديد هم خيلی راحت ميگن اااا ببخشيد ستل نشده بود. يا اگر بيشتر پیش رو بگيريد فحش ميدن بهتون :دی
تجربه اين موضوع خيلی خيلی خيلی راحت هستش.

یکی گفت پاسارگاد راحت تره! دلیل اون چیه!؟

alimooghashang
February 12th, 2012, 12:16
ببینید هر تراکنش من تقریبا 100 هزار تومنه! نمیتونه که یهو 100 هزار تومن رو هپولی کنه :d
یا مثلا بیاد 95 تومن واریز کنه؟
میتونه؟

samansystems
February 12th, 2012, 12:31
مثلا اگر 100 تا 100 هزار تومانی داشته باشيد ميبينيد يکيش واريز نشده.
به همين راحتی!

alimooghashang
February 12th, 2012, 12:36
نه دیگه تا اون حد
مثلا ماهی 10 تا 100 هزار تومنیه
:">

samansystems
February 12th, 2012, 16:02
حدود 2 تا 3 درصد تراکنش های تسويه نميشه.
حالا ديگه به شانس خودتون بستگی داره اون تراکنش هزار تومانی باشه يا 1 مليون تومانی

---------- Post added at 04:02 PM ---------- Previous post was at 04:00 PM ----------

کلا خواستی با به پرداخت کار کنی قبلش يک حسابدار استخدام کن :دی

faranetwork
February 12th, 2012, 16:08
دوستانی که کار سرور میکنن..مثل ما یک حساب جدا ملت باز کنین....درگاه هم بگیرین براش..کسی که سرور اختصاصی خرید میکنه..وقتی اومد حساب ..پول رو میریزن حساب دیگتون..خالیتون اینجوری راحت هست که برگشتی در کار نیست

iranian-portal
February 12th, 2012, 16:15
دوستان یک سوال این عزیزانی که دارند چیز پی ان رو با درگاه آنلاین میفروشند غیر قانونی نیست؟
یا این غیر قانونی فقط در مقام نوشته ارزش داره و در عمل به راحتی و بدون هیچ گیری میشه فعالیت کرد؟
بعد سوال دیگه این که مثلا درگاه برای کمک به وبسایت هم میشه به راحتی گرفت؟ منظورم حالت Donate هست

samansystems
February 12th, 2012, 16:28
با به پرداخت خیلی ها و ی پ ی ا ن ميفروشن. نميدونم چرا هيچ گيری بهشون نميدن. حتما خودشون هم ميدونن!

faranetwork
February 12th, 2012, 16:29
دوستان یک سوال این عزیزانی که دارند چیز پی ان رو با درگاه آنلاین میفروشند غیر قانونی نیست؟
یا این غیر قانونی فقط در مقام نوشته ارزش داره و در عمل به راحتی و بدون هیچ گیری میشه فعالیت کرد؟
بعد سوال دیگه این که مثلا درگاه برای کمک به وبسایت هم میشه به راحتی گرفت؟ منظورم حالت Donate هست

در مورد مورد اول استفاده غیر قانونی پیگرد قانونی دارد!!!!!
بودن کسایی که گرفته شدن!!!!
در مورد مورد آخر این donate منظورتون چیست؟؟؟‌(چون donate که من میدونم به یک جور دور در جا با ماشین میگن :دی )

alimooghashang
February 12th, 2012, 16:30
دانیت یعنی کمک بلا عوض!

iranian-portal
February 13th, 2012, 00:52
در مورد مورد اول استفاده غیر قانونی پیگرد قانونی دارد!!!!!
بودن کسایی که گرفته شدن!!!!
در مورد مورد آخر این donate منظورتون چیست؟؟؟‌(چون donate که من میدونم به یک جور دور در جا با ماشین میگن :دی )
Google Translate (http://translate.google.com/#en|fa|donate)
دوست خوبمون هم جواب دادن
لینک گوگل هم براتون گذاشتم
اگر حوصله نداشتید ببینید
به معنای اهدا کردن هدیه کردن کمک بدون چشم داشت جهت زحمات مدیر سایت یا مسائل مشابه هست

adamak
February 13th, 2012, 02:30
دوستان به نظر من که بهترین درگاه پرداخت انلاین همین ملت هست با تمام مشکلاتی که دوستان گفتند ولی من این در گاه رو به همه بانکها ترجیح میدم .

samansystems
February 13th, 2012, 09:06
برای کسی که روزی 2 تا تراکنش داره خوبه.
برای کسی که 100 تا داره به هيچ عنوان قابل قبول نيست. کلا يکجور دودره بازی هستش.

alimooghashang
February 13th, 2012, 11:30
برای کسی که روزی 2 تا تراکنش داره خوبه.
برای کسی که 100 تا داره به هيچ عنوان قابل قبول نيست. کلا يکجور دودره بازی هستش.

ایول
ما بریم تو کارش ببینیم بهمون میدن یا نه!
فوقش یه شاپ میسازم میگم برای این شاپم میخوام :d

alibicause
June 30th, 2012, 10:27
وهقعا متاسفم این بنده خدا این همه مدت علاف شد.عزیز من شما باید این کار رو بکنید:

چنانچه دارنده يکي از حسابهاي الکترونيک ملت (نظير جام ، قرض الحسنه پس انداز الکترونيک و کوتاه مدت الکترونيک) هستيد ولي تاکنون خدمات ويژه اينترنتي خود را فعال ننموده ايد مي توانيد با مراجعه به شعبه افتتاح کننده حساب نسبت به فعال سازي اين خدمات اقدام نموده و شناسه مشتري و کلمه عبور خود را دريافت نماييد.

يک ساعت پس از فعال سازي خدمات ويژه در شعب مي توانيد به مدت 10 روز با مراجعه به اين سايت (https://ebanking.bankmellat.ir/ebanking/)نسبت به تغيير کلمه عبور خود اقدام نماييد .

پس از تغيير کلمه عبور و ورود مجدد به سامانه ، ساير خدمات مورد نظر فعال خواهد شد .

پس از ورود به سايت , شما مي توانيد شناسه مشتري خود را به شناسه دلخواه تغيير دهيد .:61::113: