PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست لایسنس لایت اسپید با تخفیف

hoka
December 14th, 2014, 14:12
سلام

یک لایسنس فوری الترا نیاز دارم .
در خود سایت تخفیف زیادی برای سال نو میلادی داده شده. کسی از دوستان هست که بتونه با این تخفیف برای من خرید انجام بده ؟

AvalinHost
December 14th, 2014, 17:57
سلام
72 تومان

company_hosting
December 14th, 2014, 17:59
باسلام

لایسنس تخفیف ندارد

با قیمت خود لایسنس میتوانیم برایتان خرید کنیم

با تشکر

ertebat7
December 14th, 2014, 17:59
سلام
59 میتونیم براتون تهیه کنیم

hoka
December 14th, 2014, 20:26
سلام
72 تومان

باسلام

لایسنس تخفیف ندارد

با قیمت خود لایسنس میتوانیم برایتان خرید کنیم

با تشکر

سلام
59 میتونیم براتون تهیه کنیم

من نمیدونم چرا میفرمایید تخفیف نداره و قیمت های نرمال رو پیشنهاد میدید . برای سال نو میلادی با قیمت 11.61 دلار ارائه میشه این لایسنس
https://store.litespeedtech.com/store/cart.php

Leased LSWS - Ultra VPS Lease LSWS Enterprise
» LSCache: No
[Edit Configuration] [Remove]

Want more than 1 of this item? Enter Quantity Here:

$11.61 USD
(Pro Rata 01/01/2015)

Yas-Host
December 14th, 2014, 20:42
سلام

یک لایسنس فوری الترا نیاز دارم .
در خود سایت تخفیف زیادی برای سال نو میلادی داده شده. کسی از دوستان هست که بتونه با این تخفیف برای من خرید انجام بده ؟

چرا لایت اسپید ؟

ببخشید بابت اسپم :)

secureconfig
December 14th, 2014, 21:24
من نمیدونم چرا میفرمایید تخفیف نداره و قیمت های نرمال رو پیشنهاد میدید . برای سال نو میلادی با قیمت 11.61 دلار ارائه میشه این لایسنس
https://store.litespeedtech.com/store/cart.php

Leased LSWS - Ultra VPS Lease LSWS Enterprise
» LSCache: No
[Edit Configuration] [Remove]

Want more than 1 of this item? Enter Quantity Here:

$11.61 USD
(Pro Rata 01/01/2015)

سلام.

قیمت های ارائه شده در وبسایت اصلی لایت اسپید به این شکل هست که مدت زمان باقی مانده از ماه میلادی را محاسبه میکند و قیمت قرار میدهد !
هر روز هم قمیت ان کمتر میشود !
و در ابتدای ماه اینده که 17 روز دیگر هست ، قیمت اصلی قرار داده میشود و روز به روز مقداری کاهش پیدا میکند.
+ اگر الان خرید کنید کلا 16 روز اعتبار خواهد داشت !

جهت خرید توصیه میکنید از وبسایت buycpanel.com اقدام کنید که به صورت سیکل ماهیانه کامل هست -- مراقب تحریمات باشید.

موفق باشید.

novin-web
December 14th, 2014, 21:54
سلام
71 تومان قابل ارایه هست
و گفته دوستمون هم صحیح هست

hoka
December 14th, 2014, 21:58
سلام.

قیمت های ارائه شده در وبسایت اصلی لایت اسپید به این شکل هست که مدت زمان باقی مانده از ماه میلادی را محاسبه میکند و قیمت قرار میدهد !
هر روز هم قمیت ان کمتر میشود !
و در ابتدای ماه اینده که 17 روز دیگر هست ، قیمت اصلی قرار داده میشود و روز به روز مقداری کاهش پیدا میکند.
+ اگر الان خرید کنید کلا 16 روز اعتبار خواهد داشت !

جهت خرید توصیه میکنید از وبسایت buycpanel.com اقدام کنید که به صورت سیکل ماهیانه کامل هست -- مراقب تحریمات باشید.

موفق باشید.

مرسی از توضیحاتتون . بله من اطلاع نداشتم از این موضوع و شرمندم به خاطر صحبت های بی اطلاعاتم

meysam021
December 14th, 2014, 23:33
48300 تومن با تحویل آنی قابل تقدیم هستش.
گواهینامه معتبر ssl,لایسنس سی پنل,لایسنس دایرکت ادمین,لایسنس whmcs,لایسنس ویژه افرا سرور (http://afraserver.com/ssl-certificates.php)
برای وی پی اس هستش ، درصورت نیاز برای سرور اختصاصی هم اعلام کنید برای ارائه قیمت ، فاکتور هم بصورت آنی صادر میشه براتون
موفق باشید

Ashkankamangar.ir
December 14th, 2014, 23:40
برید سایت
rankbazar.com
ایشون هر قیمتی که به دلار هست رو ضربدر قیمت دلار روز میکنه و لایسنس رو داخل پنل خودتون براتون میخره

- - - Updated - - -

در ضمن یادتون باشه وقتی میزنه مثلا
Total Due Today: $18.58 USD
به این معنی نیست تخفیف دارید
نه!!!!
لایت اسپید تعداد روز رو حساب میکنه یعنی امروز 14 میلادیه و این لایسنس فقط تا تاریخ 30 میلادی اعتبار داره یعنی 16 روز و دلیل این قیمت برای اینه که 16 روزست یعنی وقتی شما این لایسنس رو بخرید
ماه بعد میلادی باید لایسنس جدید بخرید