PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست برنامه جهت باز کردن ایمیل ها

kingpower
December 13th, 2014, 22:30
سلام خدمت همه دوستان

یک برنامه نیاز دارم که بشه روی گوشی و تبلت های اندرویدی ایمیل ها رو خوند منظورم ایمیلهایی مثله info@mysite.com هست.

به شکلی که هم قابلیت دریافت و ارسال داشته باشه و هم به محض دریافت اییل جدید اطلاع بدهد.

توجه کنید نمیخوام ایمیل رو فوارد کنم تو ایمیل های دیگ مثله یاهو و برنامه های یاهومیل نصب کنم

Arminit
December 13th, 2014, 22:39
سلام

برنامه ی خود Email گوشی هست و برنامه ای به اسم Molto که هر جور ایمیلی رو میتونید مدیریت کنید.

فقط تنها مشکلی که اینجا هست اینه که Notification عمل نمیکنه و اطلاع نمیده که یه ایمیلی اومده و باید خودتون سر بزنید.

من دنبال حل این مشکل بودم فعلا به نتیجه ای نرسیدم و اگر به نتیجه برسم حتما بهتون اعلام میکنم.

مشکل ویندوزی شو حل کردم با برنامه Mozilla ThunderBird اما موبایلیش نه...

kingpower
December 13th, 2014, 22:54
سلام

برنامه ی خود Email گوشی هست و برنامه ای به اسم Molto که هر جور ایمیلی رو میتونید مدیریت کنید.

فقط تنها مشکلی که اینجا هست اینه که Notification عمل نمیکنه و اطلاع نمیده که یه ایمیلی اومده و باید خودتون سر بزنید.

من دنبال حل این مشکل بودم فعلا به نتیجه ای نرسیدم و اگر به نتیجه برسم حتما بهتون اعلام میکنم.

مشکل ویندوزی شو حل کردم با برنامه Mozilla ThunderBird اما موبایلیش نه...
تشکر از شما
مسئله مهم برای من همون اطلاع دادنش هست

MersadRezvani
December 13th, 2014, 22:57
MyMail رو هم طبق گفته یکی از دوستان چیزه خوبیه چک کیند

seyed-reza
December 13th, 2014, 23:05
من خودم از mymail استفاده کنم به شما هم توصیه می کنم که از این برنامه استفاده کنید.

kingpower
December 14th, 2014, 00:00
من خودم از mymail استفاده کنم به شما هم توصیه می کنم که از این برنامه استفاده کنید.

MyMail رو هم طبق گفته یکی از دوستان چیزه خوبیه چک کیند

درود
سپاس از شما
برنامه خوبی هست ولی مثله اینکه هنگام ایمیل جدید اطلاع نمی دهد و کمی با تاخیر هست