PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی پلاگین های سیستم همپا (پرداخت موبایلی زرین پال)

omid1991
December 13th, 2014, 20:22
با سلام و عرض تسلیت اربعین حسینی :53:

امروز بیکار بودم گفتم زرین پال که یه سیستم قدرتمند برای پرداخت موبایلی راه انداخته ولی چون پلاگینی نداره از این سیستم کاربران استقبالی نمیکنن ازش
واقعا عالیه من از سال 91 با زرین پال همکاری میکنم و سیستم پرداخت موبایلیش خیلی بهتره از سایر درگاههای پرداخت موبایلی هست
بریم سر اصل مطلب

پلاگینی که امروز آماده کردم برای سیستم فریر هست
دموی زنده : اسکریپت پرداخت آنلاین امیدتک (http://epay.omidtak.ir)

شرح کار پلاگین
کاربرانی که تو گوشیشون نرم افزار رمزینه خوان (QR) دارن خیلی راحت با یه اسکن میرن به مرحله پرداختو کاربرانی هم که مثل من گوشی ساده دارن با شماره گیری کد اختصاصی سایت میتونن پرداخت رو انجام بدن

و اما پروسه چک کردن پرداخت و نحوه تحویل کالا
سیستم همپا یه آدرس برگشتی به فروشگاه داره که همزمان با موفقیت آمیز بودن تراکنش کد رهگیری + موبایل پرداخت کننده رو پاس میده به سایت شما و موقع چک کردن کاربر هم مقادیر ارسالی تطابق داده شده و چنانچه اطلاعات درست ثبت شده باشه تراکنش موفقیت آمیز بحساب میاد و محصول به کاربر تحویل داده میشه .

سوالی ، پیشنهادی ، انتقادی بود در خدمتیم
با احترام امید آران

DeLtAvPs
December 13th, 2014, 20:57
با سلام و با تشکر از شما
فقط اینکه الان از کجا باید دانلود کنیم؟ و یا اگر پولی هستش مبلغش چقدره؟
و اما چند تا سوال

الان چیزی که من دیدم باز نیاز به اینه که کاربر بیاد پشت سیستم و اگر قرار باشه کاربر بیاد پشت سیستم و بعد با موبایلش کار کنه مطمئنا کسی اینکار رو نمیکنه
این سیستم موبایلی بیشتر برای مواقعی خوبه که کاربر دسترسی به نت نداره و میخواد پرداخت رو انجام بده
مثلا من الان سایت لاینسس نود32 دارم یکی توی ماشین میخواد حرید کنه پس لازمه با این کد طوری پرداخت انجام بشه که کاربر با کدگیری خرید که و سیستم بهش یه یوزر و پسورد بده
کلا منظور من همین بود

omid1991
December 13th, 2014, 21:33
با سلام و با تشکر از شما
فقط اینکه الان از کجا باید دانلود کنیم؟ و یا اگر پولی هستش مبلغش چقدره؟
و اما چند تا سوال

الان چیزی که من دیدم باز نیاز به اینه که کاربر بیاد پشت سیستم و اگر قرار باشه کاربر بیاد پشت سیستم و بعد با موبایلش کار کنه مطمئنا کسی اینکار رو نمیکنه
این سیستم موبایلی بیشتر برای مواقعی خوبه که کاربر دسترسی به نت نداره و میخواد پرداخت رو انجام بده
مثلا من الان سایت لاینسس نود32 دارم یکی توی ماشین میخواد حرید کنه پس لازمه با این کد طوری پرداخت انجام بشه که کاربر با کدگیری خرید که و سیستم بهش یه یوزر و پسورد بده
کلا منظور من همین بود
با سلام

اول اینکه این پلاگین بزودی بصورت رایگان از بخش آزمایشگاه زرین پال قابل دانلود خواهد بود.
در مورد خرید بدون وارد شدن به سایت یه کار تقریبا غیر ممکنه ، چون کاربر اول باید محصولشو انتخاب کنه بعد پروسه پرداخت شروع بشه چیزی که شما میخوایین کلا یه سیستم دیگست که میشه با وبسرویس پنل پیامک اینکارو کرد .

مثلا کاربر با ارسال عدد 1 تمامی محصولات بصورت پیامک براش ارسال میشه و شما میگین به فرض برای خرید لایسنس نود بمدت یکماه کد nod-m1 را به همین شماره ارسال کنید سپس قیمتش براش و نحوه پرداخت براش ارسال میشه و بعد اتمام کار و دریافت کالا یا خدمات

اگه همچین سیستمی بخوایین با پنل پیامک و شماره اختصاصی رند براتون با هزینه 200 هزار تومان میتونم طراحی کنم

با احترام امید آران

DeLtAvPs
December 13th, 2014, 21:43
بدون پنل وش ماره چند؟ چون این دو مورد رو خودم دارم

omid1991
December 13th, 2014, 21:45
بدون پنل وش ماره چند؟ چون این دو مورد رو خودم دارم

150

البته قابل شما رو نداره :53:

DeLtAvPs
December 13th, 2014, 21:48
150

البته قابل شما رو نداره :53:

صاحبش لازم داره :دی
اگر خواستم توی فروم پ خ بدم یا با ایمیل در ارتباط باشم؟ البته ایمیل رو باید پ خ کنید برام

omid1991
December 13th, 2014, 21:55
صاحبش لازم داره :دی
اگر خواستم توی فروم پ خ بدم یا با ایمیل در ارتباط باشم؟ البته ایمیل رو باید پ خ کنید برام
برای ارتباط از طریق تماس با ما اقدام کنید.

امیدتک | تماس با ما (http://omidtak.ir/contact.php)

yeganehha
December 14th, 2014, 09:32
دوست عزیز من اخرین خبری که از ussd زرینپال داشتم این بود که موارد بیان شده در مستندات php هنوز درست کار نمی کنه

الان درست شده این سیستم

شما از چه قسمت ussd استفاده می کند ؟ ussd موجود در مستندات و یا ussd تبدیل شده از ادرس وب گیت زرین پال و یا ussd اختصاصی سایت

- - - Updated - - -

برای ارتباط از طریق تماس با ما اقدام کنید.

امیدتک | تماس با ما (http://omidtak.ir/contact.php)

ممنون میشم جوابم را پخ کنید

omid1991
December 14th, 2014, 14:19
دوست عزیز من اخرین خبری که از ussd زرینپال داشتم این بود که موارد بیان شده در مستندات php هنوز درست کار نمی کنه

الان درست شده این سیستم

شما از چه قسمت ussd استفاده می کند ؟ ussd موجود در مستندات و یا ussd تبدیل شده از ادرس وب گیت زرین پال و یا ussd اختصاصی سایت

- - - Updated - - -

ممنون میشم جوابم را پخ کنید

با سلام

این پلاگین با مستندات سیستم همپا پیاده شده و بزودی با موبایل گیت هم پیاده میشه
ussd کد یه هفته ای میشه دارم ازش استفاده میکنم مشکلی نداره

فقط باید صبر کنید تا سیستم موبایل گیت رو هم تست کنم ، هر کدوم بهتر بود در آزمایشگاه منتشر میشه.

با احترام آران

majid_vb
December 14th, 2014, 17:16
کسی از دوستان از این سیستم توی برنامه های اندرویدی برای پرداخت درون برنامه ای استفاده کرده ؟؟؟؟؟

بنظرتون می شه از این روش برای پرداخت افلاین تو برنامه های اندرویدی استفاده کرد و برنامه رو بدونه اینتر نت فعال کرد ؟؟؟

yeganehha
December 14th, 2014, 19:20
کسی از دوستان از این سیستم توی برنامه های اندرویدی برای پرداخت درون برنامه ای استفاده کرده ؟؟؟؟؟بنظرتون می شه از این روش برای پرداخت افلاین تو برنامه های اندرویدی استفاده کرد و برنامه رو بدونه اینتر نت فعال کرد ؟؟؟دوست عزیز چیزی که من از مستندات موبایل گت زرینپال برداشت کردم نمیشه به صورت افلاین کار کرد و فقط پروسه پرداخت افلاین می باشد چون متد درخواست تراکنش مثل قبل و از طریق سایت صورت می گیره و متد تایید پرداخت هم باز اطلاعات به صورت url به سایت ارسال میشهولی همانطور که گفتم من نتونستم با این سیستم کار کنمزالبته حدود یک ماه پیش که پشتیبانی زرین پال گفتند مشکل داره و در حال رفعش هستندالان باید منتظر نتیجه استارتر باشیم که ببینیم این سیستم درست شده یا نهولی سیستم وب سرویس ussd زرین پال با منو اختصاصی و ... ساخته بشه انقلابی می کنه من مشتاقانه منتظر این سرویسشون هستم

omid1991
December 15th, 2014, 22:36
با سلام مجدد خدمت دوستان

امروز فرصت شد سیستم موبایل گیت زرین پال رو برای سیستم فریر اماده کنم
ان شاالله بزودی مابقی سیستم ها هم پس از تکمیل تا هفته آینده آماده خواهد شد.

اینم دمو از موبایل گیت زرین پال : اسکریپت پرداخت آنلاین امیدتک (http://epay.omidtak.ir)

با احترام امید آران

yeganehha
January 4th, 2015, 11:48
با سلام مجدد خدمت دوستان

امروز فرصت شد سیستم موبایل گیت زرین پال رو برای سیستم فریر اماده کنم
ان شاالله بزودی مابقی سیستم ها هم پس از تکمیل تا هفته آینده آماده خواهد شد.

اینم دمو از موبایل گیت زرین پال : اسکریپت پرداخت آنلاین امیدتک (http://epay.omidtak.ir)

با احترام امید آران

با سلام و وقت بخیر

مهندس من ماژول امروز دانلود کردم از زرینپال ولی شما داخل ماژول از مستندات ussdrequest استفاده نکردید و فقط کد انتقال به دروازه پرداخت را ساده کردید
می خواستم ببینم ماژول شما که در پست فوق فرمودید با موبایل گیت کار می کنه همین هست یا جدید تر
ممنون میشم ماژول برام ارسال کنید

omid1991
January 4th, 2015, 12:43
با سلام و وقت بخیر

مهندس من ماژول امروز دانلود کردم از زرینپال ولی شما داخل ماژول از مستندات ussdrequest استفاده نکردید و فقط کد انتقال به دروازه پرداخت را ساده کردید
می خواستم ببینم ماژول شما که در پست فوق فرمودید با موبایل گیت کار می کنه همین هست یا جدید تر
ممنون میشم ماژول برام ارسال کنید

با سلام

از متد PaymentRequest برای پرداخت استفاده کردم
همپا چون برای پرداخت آزاد کاربرد داره چک کردن پرداخت یخورده پیچیده تر میشه

با احترام آران