PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست پلاگین دانلود به ازای پرداخت وردپرس

caspiannets
December 12th, 2014, 15:17
سلام من از افزونه پی لاین برای ورد پرس استفاده می کنم برای دانلود به ازای پرداخت اما فکر میکنم کامل نباشه و میخوام امکانات زیر رو براش داشته باشم

لینک غیر مستقیم ( لینکی که بعد از مدتی قابل استفاده نیست رو خودش داره ) با قابلیت resume و تعداد کانکشن های بیشتر از یکی داشته باشه

دوم اینکه به وسیله ایمیل خریدار یا شماره تراکنش امکان بازگرداندن لینک های دانلود خریداری شده تا پایان انقضا وجود داشته باشه

هرکس امکان طراحی این افزونه رو داره راه ارتباطیشو بهم بگه با هزینه هم مشکلی ندارم

farawebhost
December 12th, 2014, 22:09
سلام دوست عزیز.
این افزونه رو چک کنید:
افزونه دانلود به ازای پرداخت + درگاه های ایرانی (http://hamyarwp.com/wordpress/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%a8%d9%87-%d8%a7%d8%b2%d8%a7%db%8c-%d9%be%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d8%a8%d8%a7-edd/)کار همیار عزیز هست

caspiannets
December 13th, 2014, 11:12
ممنون اما متاسفانه این افزونه اون امکانی را که میخواستم نداشت

farawebhost
December 13th, 2014, 11:51
ممنون اما متاسفانه این افزونه اون امکانی را که میخواستم نداشت

دوست عزیز،کار شما فقط فروش فایل به ازای پرداخت هست؟ یا که یه قسمتی از سایتتون اینجور هست؟
آدرس سایتتون را پ.خ کنید شاید بتونم راهنمایی بیشتری کنم

caspiannets
December 13th, 2014, 14:30
نه شاید برخی از مطالب نیاز به فروش داشته باشن سایت دانلود هست که برخی شون رو قراره بفروشم سایت توی مرحله تست هست و هنوز راه اندازی نشده

artuore
December 13th, 2014, 14:32
سلام من از افزونه پی لاین برای ورد پرس استفاده می کنم برای دانلود به ازای پرداخت اما فکر میکنم کامل نباشه و میخوام امکانات زیر رو براش داشته باشم

لینک غیر مستقیم ( لینکی که بعد از مدتی قابل استفاده نیست رو خودش داره ) با قابلیت resume و تعداد کانکشن های بیشتر از یکی داشته باشه

دوم اینکه به وسیله ایمیل خریدار یا شماره تراکنش امکان بازگرداندن لینک های دانلود خریداری شده تا پایان انقضا وجود داشته باشه

هرکس امکان طراحی این افزونه رو داره راه ارتباطیشو بهم بگه با هزینه هم مشکلی ندارم

جهت خرید پلاگین در تماس باشید