PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 4 رقم طلائی وبسايت خود را انتخاب کنيد *770*97*؟؟؟؟# - رايگان و بدون کارمزد

samansystems
December 12th, 2014, 13:40
24135
همونطور که مستحضر هستيد زرين پال از بهمن پارسال سرويس های ussd خودش رو راه اندازی کرده و از ماه گذشته اين سرويس ها به صورت عمومی در حال ارائه هست.
در اين سرويس شما ميتونيد برای وبسايت و يا فعاليت ها تجاری خودتون 4 رقم انتخاب کنيد و مشتريان شما در هر زمان و هر مکان بدون نياز به اينترنت ميتونن به شما پرداخت های خودشون رو انجام بدن.

*770*97*xxxx#

استفاده ازين سرويس کاملا رايگان هست.
و اگر اطلاع داشته باشيد زرين پال از ابتدای تابستان 93 کارمزد های خودش رو برای تراکنش های زرين کارت حذف کرده. يعنی شما ميتونيد برای سايتتون روی ussd پرداخت داشته باشيد و حتی 1 ريال هم کارمزد پرداخت نکنيد!

برای دريافت ussd کد اختصاصی خودتون درگاه پرداخت رو روی سايتتون فعال کنيد و بعد کد 4 رقمی دلخواه خودتون رو در تيکت بديد تا براتون فعال بشه ;)

hannah
December 12th, 2014, 13:42
من فعال کردم ولی با رایتل کار نمیکنه !

ali.huc
December 12th, 2014, 18:28
برای تراکنش های از سایت درصد تراکنش چقدر هست و آیا درگاه اختصاصی هم ارائه داده میشه؟

!MihanIt!
December 12th, 2014, 18:41
تنها مشکل زرین پال اینه
وقتی با اونها کار میکردم بعد 4 روز تسویه میشد
اگر زرین پال آنی کنه و اختصاصی عالیه عالی میشه

samansystems
December 12th, 2014, 18:51
برای تراکنش های از سایت درصد تراکنش چقدر هست و آیا درگاه اختصاصی هم ارائه داده میشه؟

زرين پال اولين سرويسی هست که درگاه مستقيم با نام و لوگوی وبسايت شما رو ارائه داد و ميده.
کارمزد اين درگاه هم در صورت استفاده از زرين کارت صفر درصد هست.

https://ir.zarinpal.com/zarincard

- - - Updated - - -

تنها مشکل زرین پال اینه
وقتی با اونها کار میکردم بعد 4 روز تسویه میشد
اگر زرین پال آنی کنه و اختصاصی عالیه عالی میشه

با اومدن زرين کارت اين مشکل حل شده.
الان کاربران زرين پال دارن از تسويه آنی (زير 400 هزار تومان) و بدون کارمزد استفاده ميکنن.

* تسويه آنی به اين معنی هست که کاملا آنی و خودکار انجام ميشه و نيروی انسانی در اون نقشی نداره.

!MihanIt!
December 12th, 2014, 19:06
خوب زرین کارت هزینه دارد
واقعا کارتون عالیه اگه نبود که بزرگ ها باهاتون کار نمیکردن ولی اگر اختصاصی میداین درگاه و... عالی میشد

chaleshtor
December 12th, 2014, 19:10
خوب زرین کارت هزینه دارد
واقعا کارتون عالیه اگه نبود که بزرگ ها باهاتون کار نمیکردن ولی اگر اختصاصی میداین درگاه و... عالی میشد

عذرخواهی می کنم هم از ایشون و شما که به جای ایشون پاسخ می دم

کارتی که زرین پال ارایه میده بر دو وجه 1- سطح طلایی 2- پرداخت مبلغی به حدود10000 تومان

شما به راحتی می تونید با ارتقا حساب به طلایی هم از امکاناتش بهره ببرید و هم زرین کارت رایگان دریافت کنید

الانم درگاه اختصاصی ارایه میدن

hannah
December 12th, 2014, 19:12
خوب زرین کارت هزینه دارد
هزینه زرین کارت چیز زیادی نیست به صرفه هست در مقابل اون کارمزدی که بقیه میگیرن
اختصاصی هم میدن ولی نه واسه 3 تا تراکنش توی ماه قانون خوبی هم هست !

!MihanIt!
December 12th, 2014, 19:28
هزینه زرین کارت چیز زیادی نیست به صرفه هست در مقابل اون کارمزدی که بقیه میگیرن
اختصاصی هم میدن ولی نه واسه 3 تا تراکنش توی ماه قانون خوبی هم هست !

:|
منظورتون رو از نه واسه 3 تا تراکنش توی ماه قانون خوبی هم هست ! نفهمیدم
بعدشم موقعی که من بودم فک کنم کارتش بیشتر بود
کسی به خوب بودن زرین پال شک نداره

- - - Updated - - -
!
ولی نه واسه 3 تا تراکنش توی ماه قانون خوبی هم هست !
شما فک میکنید تراکنش کمه فدات شم نگاه کن که بفهمی بد در اشتباهی
همین سه تا کافیه فعلا

hannah
December 12th, 2014, 20:16
:|
منظورتون رو از نه واسه 3 تا تراکنش توی ماه قانون خوبی هم هست ! نفهمیدم
بعدشم موقعی که من بودم فک کنم کارتش بیشتر بود
کسی به خوب بودن زرین پال شک نداره

- - - Updated - - -
!
شما فک میکنید تراکنش کمه فدات شم نگاه کن که بفهمی بد در اشتباهی
همین سه تا کافیه فعلا
منظورم شما نبودید و کلی عرض کردم من قصد جسارت بهتون نداشتم چون کسای دیگه این پست هارو میخونن گفتم
تا جایی که من میدونم اگر توی ماه 30 40 تا تراکنش حداقل باشه زرین پال درگاه اختصاصی میده

!MihanIt!
December 12th, 2014, 20:17
دوست عزیز در خوب بودن زرین پال شکی نیست ;)

DeLtAvPs
December 12th, 2014, 21:01
امکان اتصال به اسکریپت هایی مثل فرییر رو داره؟
مثلا این کد به فرییر وصل بشه و وقتی کاربر با این کد خرید کرد از موجودی فرییر کسر بشه و براش مشخصات اکانت رو پیامک کنه

!MihanIt!
December 12th, 2014, 21:18
مشخصات رو پیام کنه باید سامانه پیامکی داشته باشید درخدمتم

samansystems
December 12th, 2014, 21:57
مثلا این کد به فرییر وصل بشه و وقتی کاربر با این کد خرید کرد از موجودی فرییر کسر بشه و براش مشخصات اکانت رو پیامک کنه

فعلا ماژول آماده وجود نداره ولی به کمک موبايل گيت و يک برنامه نويس خودتون ميتونيد اين قابليت رو پياده سازی کنيد.

- - - Updated - - -

خوب زرین کارت هزینه دارد

هزينه صدور زرين کارت 10500 تومان هست که اين هزينه شامل صدور و ارسال هست.
با يکبار پرداخت اين هزينه، کارت صادر ميشه و در آدرس پستی شما تحويل داده ميشه ;)

- - - Updated - - -

درگاه اختصاصی با نام و لوگوی سايت شما برای اولين بار توسط زرين پال ارائه شد و همچنان هم ميشه ;)

!MihanIt!
December 12th, 2014, 22:07
فعلا ماژول آماده وجود نداره ولی به کمک موبايل گيت و يک برنامه نويس خودتون ميتونيد اين قابليت رو پياده سازی کنيد.

- - - Updated - - -

هزينه صدور زرين کارت 10500 تومان هست که اين هزينه شامل صدور و ارسال هست.
با يکبار پرداخت اين هزينه، کارت صادر ميشه و در آدرس پستی شما تحويل داده ميشه ;)

- - - Updated - - -

درگاه اختصاصی با نام و لوگوی سايت شما برای اولين بار توسط زرين پال ارائه شد و همچنان هم ميشه ;)

تو درگاه اختصاصی نامی از شما نیست؟

samansystems
December 12th, 2014, 22:09
درگاه با نام و لوگوی سايت شما صادر ميشه و داخل سايت بانک اسم و اثری از زرين پال نيست ;)
فقط طبق قوانين زرين پال اين درگاه بايد در کنار درگاه عادی استفاده بشه و انتخاب درگاه بر عهده کاربر باشه.

k-h
December 12th, 2014, 23:16
درگاه با نام و لوگوی سايت شما صادر ميشه و داخل سايت بانک اسم و اثری از زرين پال نيست ;)
فقط طبق قوانين زرين پال اين درگاه بايد در کنار درگاه عادی استفاده بشه و انتخاب درگاه بر عهده کاربر باشه.
با تشکر از زحمات شما
میشه اینو دقیق تر توضبح بدین ؟
الان ما بخواین بگیریم چکار باید بکنیم ؟

samansystems
December 12th, 2014, 23:37
با تشکر از زحمات شما
میشه اینو دقیق تر توضبح بدین ؟
الان ما بخواین بگیریم چکار باید بکنیم ؟

برای شما فکر ميکنم درگاه مستقيم قبلا فعال شده.
کار خاصی لازم نيست انجام بديد.
ماژول وب گيت و زرين گيت رو روی سايتتون فعال کنيد.
وب گيت پرداخت عادی زرين پال هست.
زرين گيت پرداخت مستقيم بانک سامان که داخل سايت بانک اسم و لوگوی سايت شما نمايش داده ميشه.

مشکلی بود داخل سايت تيکت باز کنيد همکاران راهنمائی ميکنن.

bamahost
December 13th, 2014, 13:01
درود
تا الان چندین سال میشه که با زرین پال همکاری داریم از هیچ درگاه دیگه ای استفاده نکردیم چون نیازی نبوده ، تا به حال کاملا راضی بودیم امیدوارم همینطور ادامه پیدا کنه
این کد رو برای درگاهمون گرفتیم خیلی جالبه واقعا ابتکار زیرکانه ای بود.
موفق باشید:53:

omid1991
December 13th, 2014, 20:31

http://www.webhostingtalk.ir/f216/130985/

samansystems
March 15th, 2015, 17:38
درود
تا الان چندین سال میشه که با زرین پال همکاری داریم از هیچ درگاه دیگه ای استفاده نکردیم چون نیازی نبوده ، تا به حال کاملا راضی بودیم امیدوارم همینطور ادامه پیدا کنه
این کد رو برای درگاهمون گرفتیم خیلی جالبه واقعا ابتکار زیرکانه ای بود.
موفق باشید:53:

خوشبختانه تا به امروز کاربران زيادی تونستن به کمک کد ussd اين سرويس رو روی وبسايتشون راه اندازی کنن.

mchteh
March 15th, 2015, 18:07
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f216/24135-4-%D8%B1%D9%82%D9%85-%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%A6%DB%8C-%D9%88%D8%A8%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%DA%A9%D9%86%D9%8A%D8%AF-%2A770%2A97%2A%D8%9F%D8%9F%D8%9F%D8%9F-%D8%B1%D8%A7%D9%8A%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%B2%D8%AF-770-97-png
همونطور که مستحضر هستيد زرين پال از بهمن پارسال سرويس های ussd خودش رو راه اندازی کرده و از ماه گذشته اين سرويس ها به صورت عمومی در حال ارائه هست.
در اين سرويس شما ميتونيد برای وبسايت و يا فعاليت ها تجاری خودتون 4 رقم انتخاب کنيد و مشتريان شما در هر زمان و هر مکان بدون نياز به اينترنت ميتونن به شما پرداخت های خودشون رو انجام بدن.

*770*97*xxxx#

استفاده ازين سرويس کاملا رايگان هست.
و اگر اطلاع داشته باشيد زرين پال از ابتدای تابستان 93 کارمزد های خودش رو برای تراکنش های زرين کارت حذف کرده. يعنی شما ميتونيد برای سايتتون روی ussd پرداخت داشته باشيد و حتی 1 ريال هم کارمزد پرداخت نکنيد!

برای دريافت ussd کد اختصاصی خودتون درگاه پرداخت رو روی سايتتون فعال کنيد و بعد کد 4 رقمی دلخواه خودتون رو در تيکت بديد تا براتون فعال بشه ;)

تشکر بابت پست مفیدت

samansystems
March 18th, 2015, 16:42
تشکر بابت پست مفیدت

در خدمتتون هستيم ;)

takpar7
March 22nd, 2015, 01:19
سلام و تشکر از زرین پال و اقای امیری عزیز
این سیستم رو نمیدونستم الآن با دیدن تاپیک فهمیدم حوب بود تو سایت هم اطلاع رسانی میکردین
من متوجه عملکرد این کد نشدم
برای خرید با این کد از شارژ کم میشه یا مشخصات کارت کاربر رو دریافت میکنه؟
فکر کنم مورد دوم باشه
میشه مورد اول رو هم روش راه انداخت چون درصدی از بازیکنان من کارت ندارن و همیهش درخواست ارسال شارژ به جای واریز میکنن و منم رد میکنم
اگه بشه با شارژ با این کدها استفاده کرد عجب چیزی میشه

samansystems
March 22nd, 2015, 11:55
سلام و تشکر از زرین پال و اقای امیری عزیز
این سیستم رو نمیدونستم الآن با دیدن تاپیک فهمیدم حوب بود تو سایت هم اطلاع رسانی میکردین
من متوجه عملکرد این کد نشدم
برای خرید با این کد از شارژ کم میشه یا مشخصات کارت کاربر رو دریافت میکنه؟
فکر کنم مورد دوم باشه
میشه مورد اول رو هم روش راه انداخت چون درصدی از بازیکنان من کارت ندارن و همیهش درخواست ارسال شارژ به جای واریز میکنن و منم رد میکنم
اگه بشه با شارژ با این کدها استفاده کرد عجب چیزی میشه

سلام
اين سرويس بر اساس شارژ نيست و بر اساس ثبت اطلاعات کارت بانکی عمل ميکنه.

anajafi.ir
April 5th, 2015, 14:13
سلام
آیا امکان فروش شارژ و قبوض و بسته های 3g هست؟

samansystems
April 12th, 2015, 13:07
سلام
آیا امکان فروش شارژ و قبوض و بسته های 3g هست؟

سلام
برای اين مورد ميتونيد از اپليکيشن شارژ ريسلر استفاده کنيد که قابليت فروش آفلاين و از طريق USSD رو هم به شما ميده.
www.chargereseller.com

- - - Updated - - -

خوشحاليم که به عنوان تنها ارائه دهنده خدمات يکپارچه پرداخت از طريق وبسايت، USSD و اپليکيشن موبايل در خدمت عزيزان هستيم و سرويس های بدون کارمزد و با تسويه آنی رو ارائه ميديم.

mohammad69991
April 16th, 2015, 14:27
با سلام
ببخشید که اینجا مشکلم رو مطرح کردم، میخواستم که از طریق پیام خصوصی ارسال کنم ولی نشد.

من قبلا در سایت شما ثبت نام کرده بودم. الان اطلاعات کاربریم رو فراموش کردم. ایمیل، سوال امنیتی، جواب و ....

آیا امکانش هست که اکانت قدیمی من رو طبق کد ملی که بهتون میگم بازیابی کنید؟

با تشکر

از هم عذر میخوام که اینجا مطرح کردم.

samansystems
April 16th, 2015, 14:50
با سلام
لطفا از قسمت ارتباط با ما تيکت بزنيد. کد ملی خودتون رو هم بديد.
همکاران شما رو راهنمائی ميکنن.

samansystems
May 6th, 2015, 21:41
مفتخريم به اطلاع عزيزان برسونيم در حال حاضر زرين پال تنها وبسايت ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاين به صورت يکپارچه هست که سرويس ussd رو هم در کنار کليه سرويس های خودش ارائه ميده.

paradis
February 18th, 2016, 17:38
سلام
9 ماه از آخرین ارسال این تاپیک گذشته
چرا دیگه این تاپیک رو آپ نکردید؟
من توی سایت تیکت دادم و پشتیبانی گفتن که درگاه ussd ارائه میشه
حالا منتظرم ببینم شرایط راه اندازیش چیه و رقم طلائیم چند رقمی خواهد بود