PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل دیتابیس

x0r
December 12th, 2014, 13:28
سلام.
من یه سرور سی پنل داشتم که متاسفانه هاردش به مشکل خورد مجبور شدم سرور رو عوض کنم
با توجه به خرابی ای که هارد داشت فقط تونستم در حالت rescue mode وارد سرور بشم و از کل /var/lib/mysql و فایل های داخل پارتیشن home دستی بک آپ بگیرم
فایل هام سالمه اما موقعی که دیتابیس رو replace کردم دیتابیس ها قابل استفاده نیستند وخطا میدن
داخل phpmyadmin که بر روی تیبل ها کلیک می کنم برای یک سریا خطای 1146 میده و برای یک سری ها خطای 1033
چطوری می تونم دیتا رو ریکاور کنم
منو راهنمایی کنید.

محمد 2013
December 12th, 2014, 18:22
سلام هنوز سرورتون بالاست؟

x0r
December 12th, 2014, 19:05
سرور قبلی نه
مجبور به تهیه سرور جدید شدیم

hamid.soltani92
December 12th, 2014, 19:06
سلام.
اگر مشکل هنوز پابرجاست دسترسی ارسال کنید بررسی کنم. به احتمال زیاد مشکل از owner فایل‌ها باشه.

secureconfig
December 12th, 2014, 19:06
سلام.

درصورت تمایل دسترسی سرور را در پ.خ ارسال کنید - بررسی میکنیم.

موفق باشید./

Yas-Host
December 12th, 2014, 19:15
سلام.
اگر مشکل هنوز پابرجاست دسترسی ارسال کنید بررسی کنم. به احتمال زیاد مشکل از owner فایل‌ها باشه.

سلام

مشکل ایشان همان مشکل کرش کردن دیتابیس های innodb بود که برای ما وجود آمده بود :) یعنی table ها کرش کرده اند و مشکل دارد.

از سطح دسترسی ها نیست چون همه mysql:mysql هستند.

حمید جان شما در جریانی:)

قابل حل نیست

پیروزباشید .

hamid.soltani92
December 12th, 2014, 19:21
سلام

مشکل ایشان همان مشکل کرش کردن دیتابیس های innodb بود که برای ما وجود آمده بود :) یعنی table ها کرش کرده اند و مشکل دارد.

از سطح دسترسی ها نیست چون همه mysql:mysql هستند.

حمید جان شما در جریانی:)

قابل حل نیست

پیروزباشید .
استارتر حرفی از کرش کردن نزدن. شما مطمئنید که این مورد پیش اومده؟
به هر حال، تمام جداولی که ارور ۱۱۴۶ میدن قابل بازیابی هستن. جداولی هم که ارور ۱۰۳۳ میدن باید بررسی بشن. احتمال بازیابی اطلاعات وجود داره.

Yas-Host
December 12th, 2014, 19:26
استارتر حرفی از کرش کردن نزدن. شما مطمئنید که این مورد پیش اومده؟
به هر حال، تمام جداولی که ارور ۱۱۴۶ میدن قابل بازیابی هستن. جداولی هم که ارور ۱۰۳۳ میدن باید بررسی بشن. احتمال بازیابی اطلاعات وجود داره.

دوستی که بر روی سرور ایشان کار میکرد با بنده در این رابطه صحبت کردند .

اسکرین شات و توضیحاتی که ایشان از جداول و ارور در تعمیرات table ها داد معلوم بود که قابل بازبابی نیستند.

همین ارور رو قبلا در چند سرور داشتیم . خودتون یکی رو بررسی کردید و اعلام کردید که قابل بازیابی نیست.

عملا فایل های innodb وجود خارجی ندارند یا هم مشکل دارد

ایشان باید اقدام به تعمیر جداول بر روی سروری که مشکل داشته است میکردند اما با انتقال فایل ها از طریق /var/lib/mysql مشکل خودشون رو بیشتر کردند.

chatsaz
December 12th, 2014, 19:28
قبلا برای یکی از دوستان این مشکل پیش اومده بود حل کردیم
اگه خواستید برای شما هم انجام میدیم

hamid.soltani92
December 12th, 2014, 19:33
دوستی که بر روی سرور ایشان کار میکرد با بنده در این رابطه صحبت کردند .

اسکرین شات و توضیحاتی که ایشان از جداول و ارور در تعمیرات table ها داد معلوم بود که قابل بازبابی نیستند.

همین ارور رو قبلا در چند سرور داشتیم . خودتون یکی رو بررسی کردید و اعلام کردید که قابل بازیابی نیست.

عملا فایل های innodb وجود خارجی ندارند یا هم مشکل دارد

ایشان باید اقدام به تعمیر جداول بر روی سروری که مشکل داشته است میکردند اما با انتقال فایل ها از طریق /var/lib/mysql مشکل خودشون رو بیشتر کردند.
همیشه مشکل‌ها یکسان نیستن.
جدوال MyIsam به احتمال ۹۹درصد قابل بازیابی هستن، جداول InnoDB هم بستگی به میزان آسیب‌دیدگی فایل‌ها داره. اون‌ها رو هم اگر یک نسخه بک‌آپ قدیمی، یا یک structure از جدول داشته باشن در صورت عدم آسیب دیدگی فایل‌ها و کپی کامل، به احتمال زیاد از طریق ibdata قابل بازیابی هستند. خودِ کرش کردن هم انواع مختلفی داره و بسته به رخداد باید تصمیم منمایز گرفت. نمیشه تمام کرش‌کردن‌ها رو مشابه دونست.
در هر صورت این مشکل نیاز به بررسی دقیق داره و به هیچ عنوان بدون بررسی نمیشه نظر قطعی داد.
موفق باشید.

Yas-Host
December 12th, 2014, 19:35
همیشه مشکل‌ها یکسان نیستن.
جدوال MyIsam به احتمال ۹۹درصد قابل بازیابی هستن، جداول InnoDB هم بستگی به میزان آسیب‌دیدگی فایل‌ها داره. اون‌ها رو هم اگر یک نسخه بک‌آپ قدیمی، یا یک structure از جدول داشته باشن در صورت عدم آسیب دیدگی فایل‌ها و کپی کامل، به احتمال زیاد از طریق ibdata قابل بازیابی هستند. خودِ کرش کردن هم انواع مختلفی داره و بسته به رخداد باید تصمیم منمایز گرفت. نمیشه تمام کرش‌کردن‌ها رو مشابه دونست.
در هر صورت این مشکل نیاز به بررسی دقیق داره و به هیچ عنوان بدون بررسی نمیشه نظر قطعی داد.
موفق باشید.

حرف شما صحیح است . جداول myisam براحتی مثل آب خوردن با هر اروری قابل repair هستند .

اما نصف بیشتر جداول اصلی وردپرس Innodb هستند. همینطور جداول joomla و ....

اگر مایل هستید برای صحبت بیشتر از پ.خ پیام بدم و اسکرین شات رو ارسال کنم .

بیشتر این مشکلات از عدم کانفیگ صحیح mysql هست.

پیروز باشید .

محمد 2013
December 12th, 2014, 20:00
سلام اسکرین شات هم برای بنده بفرستیدید تا ببینم
این دوستمونم اگر تمایل دارند با بنده در ارتباط باشند انشاالله حل میشه