PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : الگوریتم جدید گوگل | توجه به سئو مطالب | کاهش ارزش بک لینک

Tumrusx
December 12th, 2014, 12:43
توی این مقاله در مورد الگوریتم جدید گوگل توضیح داده شده مقاله جالبی هست ( مختصر و مفید ) که توصیه میکنم همه این مقاله رو تا آخر بخونند . سعی میکنم مقاله های جالب دیگری رو هم توی این بخش اضافه کنم که استفاده ببرید .
گوگل به دنبال جایگزین بک لینکبا ورود الگوریتم پنگوئن ۲ معادلات زیادی در سئو تغییر کرد. کاهش ارزش بک لینک، عدم بروزرسانی پیج رنک و جریمه سایتهایی که انکرتکست یکسانی در تمام بک لینک های خود داشتند همگی از نتایج آخرین آپدیت گوگل بودند. بطور معمول، حذف یا کاهش اهمیت یک فاکتور با افزایش ارزش فاکتورهای دیگر یا ظهور عوامل جدیدی در سئو همراه خواهد بود.

به نظر شما اگر در آینده گوگل ارزشی برای بک لینک و انکر تکست قائل نباشد چگونه میتواند تفاوتی بین سایت های مختلف و میزان محبوبیت آنها در اینترنت ایجاد کند؟ با گذشت زمان متخصصین گوگل امکانات ویژه ای به روبات های گوگل اضافه کرده اند که قادر به تشخیص ارتباط بین کلمات و ذکر منبع بدون بک لینک (Co-Citation) هستند.
رتبه اول گوگل بدون رعایت اصول سئوبسیار پیش آمده که خود شما اسم سایتی را در متن یا نظر خود ذکر میکنید ولی هیچ لینکی به سایت مورد نظر قرار نمیدهید. گوگل به تازگی توانایی تشخیص اینگونه ذکر منبع را پیدا کرده است. بطور مثال سایت GTmetrixدر زمینه تعیین سرعت سایت و ارائه راهنمایی برای بهبود آن کاملا شناخته شده بوده و مقالات فارسی زیادی بر روی اینترنت در این زمینه منتشر شده است.

ادامه مطالب (http://www.tabtak.ir/%D8%AC%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%B2%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%DA%A9-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8.html)