PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت انجمن، اختصاصی یا عمومی؟؟!

mohrd
July 21st, 2010, 20:27
سلام.
به نظرتون در شرایط کنونی، اگر بخوایم یک فروم راه بندازیم، بهتره روی یک موضوع متمرکز بشیم (خاص یک موضوع) یا به همه ی موضوعات یک دستی بزنیم (مثل این فروم هایی که توشون همه چیز پیدا میشه!).
کدوم بهتر و پر بازدید تر و با آینده ی بهتریه؟؟

A.B.A.N
July 21st, 2010, 20:41
چی بگم!!

این روز آ هر کسی تو فروم ها میره بیشتر دنبال dvb و .. این جور چیزاست.

به نظر من عمومی.

mr.bahram
July 21st, 2010, 20:49
بصورت تخصصی وقتی شما فعالیت بکنی همیشه حرفی برای گفتن دارید
حتی انجمن های تفریحی نیز اینطور نیست که بگید ساده هست و فقط یک انجمن هست باید لوازم و موارد تفریحی رو کاملا رعایت بکنید و مطالب و مسابقه هایی رو ابتکاری پیاده بکنید
این نشون میده انجمن ها همه به نوعی تخصصی هستن
منتها این که میگید انجمنی بزنید که همه چیز درونش باشه امروزه همه انجمن ها شامل همه چیز هستن
چه اونی که سایت ماهواره هست و چه اونی که سایت دانلود اسکریپت هست ( بعضی ها ) بخش هایی عمومی قرار دادن که یه جورایی شده مثل بازار
اگر منظور شما رو درست برداشت کرده باشم فکر کنم می خواستید بگید کشش یک انجمن از چه نظر می تونه باشه
شما باید برسی بکنید ببیند در چه زمینه هایی خودتون به شخصه حرفی برای گفتن داشتید
من خودم رو مثال میزنم
در خصوص ویبولتین حرفهایی دارم بزنم و تنها در خصوص وی بی صحبت می کنم
یا یک انجمن دیگر دارم که بصورت تفریحی هست و تا قبل از فی شدن بازدید بسیار بسیار خوبی داشت
و یا دوست دیگری که انجمن موسیقی dj داشته
همه اینها خاص هستن اگر از دید تخصصی شما نگاه بشه

========
من یک انجمن کامل دارم که می خوام واگذار بکنم تمایل داشتید پیغام بدید تا براتون توضیح بدم قیمت مناسبی می دم
برای طراحی انجمن هم می تونیم در خدمت باشیم

Roka
July 21st, 2010, 20:53
تالار های عمومی ، مدت خاصی بازده دارند ( تا زمانی که خودتون بالای سرش باشید و امتیاز بدید به کاربر ها فعالیت توش هست ، یه هفته سایت پایین باشه یا خودتون نباشید بازدید خیلی سریع افت میکنه )

تالار های تخصصی ، اگه راه افتاد ، دیگه راه افتاده ! ( به عبارتی می افته روی غلطک ) مدیر چه باشه ، چه نباشه خود کاربر ها هستند که میچرخوننش ! ( راه اندازیش کار کسی نیست و کسی که راه میندازه باید توی زمینه تالارش خیلی وارد باشه )

mr.bahram
July 21st, 2010, 21:08
مخالف این هستم که می گید مدت خاصی بازدید دارن
تالارهای تفریحی هم مانند تالارهای دیگه هستن و همیشه نسبت به نیاز میرن جلو و می تونم این رو بگم که خیلی از سایت هایی تخصصی بهتر می تونن بازدید داشته باشن
یه نگاه به این سایت وب هاستینگ بندازید شما خیلی بخش گفتگوی ازاد مطالب داره و خیلی ها اسپم هایی به قول مدیران ارسال م یکنن ، تنها دلیل این هست که جدا از بخش تخصصی که در همه ما وجود داره یک نیازی هست به اسم سرگرم شدن و تفریح کردن و این هیچ وقت از وجود یک شخص خارج نمیشه که بگیم تنها مدت زمانی مشخص بازدید دارن
این رو قبول دارم همیشه باید وب مستر بالا سر سایت باشه منتها این که دسته بندی میشه در خصوص تخصصی و تفریحی درست نیست ، به نظر من وب مستری یعنی زمان گذاشتن ، زمان گذاشتن برای سایت حالا می تونه تخصصی باشه یا تفریحی
هر کدوم رو ول بکنید مطمئن باشید به هرز میره
مدیر چه باشه ، چه نباشه خود کاربر ها هستند که میچرخوننش ! این درخصوص انجمن های تفریحی بیشتر صدق می کنه lol
همه توی تفریح کردن استاد هستن منتها چقدر ادم پیدا میشه که بیاد و در خصوص مثلا لینوکس بدونه ؟
در کل با ایده شما موافق نیستم و درست نمی دونه

mr.he3am
July 21st, 2010, 21:13
راه اندازی نکنید بهتره :d
این نظر من بود

M-Soltani.ir
July 21st, 2010, 21:39
این روزها همه فروم میزنند شما چطور؟
موضوع اختصاصی!

رنک ادمین تاک رو :d
Admintalk.ir Site Info (http://www.alexa.com/siteinfo/admintalk.ir)

ShahroKH
July 21st, 2010, 21:42
منم یکی دارم

پرشین فروم - صفحه اصلی (http://www.persian-forum.ir/index.php)

موضوعاتش بیشتر تخصصی هست تا فان :d

lvlehrad
July 21st, 2010, 23:46
خوب نظر من اینه که هر 2 رو داشته باشید

یعنی هم اصل انجمن بر پای تخصص باشه و کنار اون برای جذب کاربر و بازدید بیشتر مطالب و بخش های عمومی داشته باشید ...

این به نظرم بهترین راه حل هست اینجوری دوستانی که تو اون زمینه تخصص کافی ندارن هم به سایتتون میان و بعد گذشت مدتی خودشون میشن یپا متخصص ...

تخصصی بودن یا عمومی بودن مهم نیست مهم اینه که راه و چاهش رو بلد باشید تا به موفقیت برسید ... نمونش همین انجمن که میشه گفت 90% کاربراش متخصص هستند و خیلی هم موفق هست و یا انجمن وطن دانلود و شبیه وطن دانلود که 99% تخصصی در رابطه با نرم افزار اسکریپت و .... ندارن و فقط انجمن های تفریحیشون فعال هست ...

---------- Post added at 11:46 PM ---------- Previous post was at 11:41 PM ----------

منم یه انجمن تخصصی موزیک دارم که اصلا نمیشه گفت تخصصی هست چون یه انجمن تخصصی نیاز به کاربر متخصص هم داره فقط مدیر نباید متخصص باشه که :( موندم چیکار کنم ...

mohrd
July 22nd, 2010, 00:00
از همه ی دوستان تشکر می کنم که در بحث شرکت کردند ... پاسخ هاتون خیلی به من کمک کرد //

راه اندازی نکنید بهتره :d
این نظر من بود
میشه بگید چرا؟!

======
راستی دوستانی که مایلند در فرومی فعالیت کنند pm بدن .. به موقع خبرشون میکنم ...

web-ha
July 22nd, 2010, 00:06
به نظر بنده یه انجمن تخصصی هک وامنیت بزنید هم خوب پول در میارید هم صاحب قدرت میشین من اگه پول داشتم همین الان میزدم :((

lvlehrad
July 22nd, 2010, 01:21
به نظر بنده یه انجمن تخصصی هک وامنیت بزنید هم خوب پول در میارید هم صاحب قدرت میشین من اگه پول داشتم همین الان میزدم :((
برادر مگه الکیه :d یعنی طرف هیچ تخصصی هم در رابطه با هک نداشته باشه یه انجمن در رابطه با هک بزنه خوب پول در میاره ؟

radar
July 22nd, 2010, 03:09
اصلاً نزنید بهتره ، دست زیاد شده ! حیفه جوونی که به پای انجمن صرف شه ! اونم اینجا که همش دارن هیلتر می کننن!

Metalik
July 22nd, 2010, 14:33
به نظر من خصوصی بهتره

skrsoft
July 22nd, 2010, 15:05
اگه تخصص داريد تخصصي
اگه نداريد عمومي

---------- Post added at 03:05 PM ---------- Previous post was at 03:05 PM ----------

اگه تخصص داريد تخصصي
اگه نداريد عمومي