PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبدیل کامپیوتر به سرور

amir.net
December 11th, 2014, 23:10
سلام
چجوری میشه کامپیوتر رو به یه سرور ویندوز با سرعت اینترنت بالا تبدیل کرد؟
از کجا باید ای پی و خط اینترنت پرسرعت گرفت؟؟
نیاز به چه دانشی داره؟
میشه کامپیوتر خودمون رو به سرور تبدیل کنیم و با یه سرور دیگه فایل رو منتقل کنیم توش بدون این که دانلودی بکنیم؟

Yas-Host
December 11th, 2014, 23:12
سلام
چجوری میشه کامپیوتر رو به یه سرور ویندوز با سرعت اینترنت بالا تبدیل کرد؟
از کجا باید ای پی و خط اینترنت پرسرعت گرفت؟؟
نیاز به چه دانشی داره؟
میشه کامپیوتر خودمون رو به سرور تبدیل کنیم و با یه سرور دیگه فایل رو منتقل کنیم توش بدون این که دانلودی بکنیم؟

سلام

سخت افزار سیستم pc شما با سرور کاملا تفاوت دارد .

The difference between a server and a desktop computer | TECH ZEST (http://techzestblog.com/2008/04/09/the-difference-between-a-server-and-a-desktop-computer/)

مقاله بالا رو بخونید .

توضیحات بیشتر :

What Is the Difference Between a Server and a Standard Computer? | eBay (http://www.ebay.co.uk/gds/What-Is-the-Difference-Between-a-Server-and-a-Standard-Computer-/10000000177330121/g.html)

amir.net
December 11th, 2014, 23:14
میدونم برای گرفتن ای پی و اینترنت پرسرعت باید چیکار کنم؟

Yas-Host
December 11th, 2014, 23:23

در کدام شهر هستید ؟

مشخصات سیستم خودتون رو اعلام کنید دوست عزیز .

به مرکز isp برید و ازشون سوال کنید .

hossein6151
December 11th, 2014, 23:25

برای گرفتن آی پی اختصاصی باید به ارائه دهنده شرکت اینترنتون مراجعه کنین و تو همون شرکت هم باید نظرات کاربران رو بخواین که چه سرویسی بالاترین سرعت و کیفیت رو داره

hannah
December 11th, 2014, 23:38
باید با شرکت اینترنت هم هماهنگ کنید اگر قصد شما راه اندازی سرویس هاست هست که همه بتونن ازش استفاده کنن این کار توی اکثر شرکت ها غیر قانونیه

amir.net
December 12th, 2014, 14:33
من میخوام رو کامپیوتر شخصیم وب سرور 2003 یا بالاتر نصب کنم و کامپیوترم رو به یه سرور تبدیل کنم که بتونم از سرور های دیگه فایل رو بدون این که حجم نتم کم بشه منتقل کنم روی کامپیوتر برای این کار باید چیکار کنم؟

warlock
December 12th, 2014, 14:36
من میخوام رو کامپیوتر شخصیم وب سرور 2003 یا بالاتر نصب کنم و کامپیوترم رو به یه سرور تبدیل کنم که بتونم از سرور های دیگه فایل رو بدون این که حجم نتم کم بشه منتقل کنم روی کامپیوتر برای این کار باید چیکار کنم؟
در هر صورت ترافیک میبره و حساب میشه دوست عزیز مگر اینکه ناحمدود بگیرید

amir.net
December 12th, 2014, 14:40
در هر صورت ترافیک میبره و حساب میشه دوست عزیز مگر اینکه ناحمدود بگیرید
سلام
داداش منظور من اینه که کامپیوتر شخصیم میشه سرور یه سرور میخرم میرم توی سروری که خریدم از توی اون یه فایل دانلود میکنم و بعد از توی اون میریزمش توی کامپیوتر خودم بازم شارژم میره؟

warlock
December 12th, 2014, 14:43
بله دوست عزیز بازم ترافیک میره

amir.net
December 12th, 2014, 14:45
از حجمم میره ولی فایل سریع تر میاد توی کامپیوتر من درسته؟

warlock
December 12th, 2014, 14:52
بله
چون پهنای باندوتون رو بالا میبرن
ولی اینو بگم
این سرور رو حتی به شرکت ها هم نمیدن باید فکر کنم برگه دادگاه و قضایی داشته باشید که بخوان بهتون بدن و در ضمن هزینه اش هم بگم خیلی خیلی بالا هست
چندین برابر بیشتر از اون قیمتی که واسه سرور مجازی میدید

amir.net
December 12th, 2014, 14:59
خب حالا میشه راهنمایی کنید چجوری وب سرور 2003 رو با یه ای پی به سرور تبدیل کنیم؟

hannah
December 12th, 2014, 16:55
نصب ویندوز سرور 2003 که راحته سی دی شو بگیر مثل ویندوز اکس پی
یه ای پی اختصاصی هم از اینترنت دهنده میگیری
آموزش هست که چجوری ای پی اختصاصی به یه کامپیوتر یا مودم وصل کنی
بعد از اون هم طبق کارکردت میتونی نرم افزاری که میخوای رو نصب کنی
مثلا xampp یا وب سرور و ... که اونا آموزش های خودشو داره همینجا هم سرچ کنی هست

- - - Updated - - -

از حجمم میره ولی فایل سریع تر میاد توی کامپیوتر من درسته؟

سریعتر اگر منظورتون اینه که با همین اینترنت و سرعت سریعتر بشه نه نمیشه چون در هر صورت باید دانلود بشه و سرعت شما هم همون قبلی محدوده