PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نمایندگی درصدی

مهدی پاتر
July 21st, 2010, 17:34
سلام من نمایندگی در صدی رایگان به صورت رسیلر میخوام همچنین اگه نمایندگی دامین هم به این صورت باشه ممنون میشم
akbari
July 21st, 2010, 18:53
http://www.webhostingtalk.ir/f8/%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%88%D8%A8-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AA%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-12797/

مهدی پاتر
July 21st, 2010, 19:26
کسی با شرایط بهتر نیست؟

alborzhost
July 21st, 2010, 20:15
سلام

لطفا با همراه بنده تماس بگیرید.
09352470150

با تشکر

مهدی پاتر
July 21st, 2010, 20:25
ببخشید نمیشه از طریق ایمیل یا چت الان برام مقدور نیست زنگ بزنم

alborzhost
July 21st, 2010, 20:35
آیدی یاهو : Datexman@yahoo.com

NovinServer
July 21st, 2010, 23:10
درصدی رایگان نمی دانم چطوری هست !
اما می توانم به این شکل با شما کار کنم که ما به شما یک whm رایگان می دهیم اما امکان ساخت اکانت را دارا نیست !
شما پلن های هاست ما را به مشتری می فروشید و ما از هر بسته درصد به شما می دهیم و اون اکانت هم در whm شما قرار می دهیم تا بتوانید مدیریتش کنید !

اگر این طوری می خواهید من در خدمتم !

taghikhani
July 22nd, 2010, 04:26
نمایندگی ثبت دامنه که رایگانه. امضامو ببین
بری هاست هم میتونم با پورسانت 10درصد بهت نمایندگی بدم.

pardishosting
July 22nd, 2010, 09:31
نمایندگی درصدی می تونم بهت بدم . خواستی تماس بگیر تا صحبت کنیم.

مهدی پاتر
July 22nd, 2010, 10:27
درصدی رایگان نمی دانم چطوری هست !
اما می توانم به این شکل با شما کار کنم که ما به شما یک whm رایگان می دهیم اما امکان ساخت اکانت را دارا نیست !
شما پلن های هاست ما را به مشتری می فروشید و ما از هر بسته درصد به شما می دهیم و اون اکانت هم در whm شما قرار می دهیم تا بتوانید مدیریتش کنید !

اگر این طوری می خواهید من در خدمتم !
سلام با تشکر از شما فعلا دارم با البرز هاست یک کارهایی میکنم باید ببینم چی میشه فکر کنم این حله
ممنون از شما

خیلی ممنون باید ببینم نمایندگی ثبت دامنتون چه شرایطی میخواید اگه بشه باهاتون کار میکنم
در مورد هاست هم ممنون با البرز هاست داریم قرارداد میبندیم

نمایندگی درصدی می تونم بهت بدم . خواستی تماس بگیر تا صحبت کنیم.
ممنون جوابی که به بقیه دادم به شما هم مربوط میشه
---------- Post added at 09:27 AM ---------- Previous post was at 09:07 AM ----------

سلام
شما که گفتی رایگانه در ضمن من چجوری به شما دلار بدم یعنی من باید دامین ها رو به افراد خارجی بفروشم؟ حالا من حساب لیبتری دارم میتونم از دیگران دلار بگیرم ولی ممکنه یکی همیچن حسابی نداشته باشه یا نتونه به دلار دامین بخره

مهدی پاتر
July 22nd, 2010, 20:52
دوستان من میخوام پنل دامین بهم داده بشه به صورت کاملا رایگان یعنی شارژ اولیه و اینجور چیزا نخواد
و درصدی هم هست دیگه

taghikhani
July 22nd, 2010, 20:54
[/color]
سلام
شما که گفتی رایگانه در ضمن من چجوری به شما دلار بدم یعنی من باید دامین ها رو به افراد خارجی بفروشم؟ حالا من حساب لیبتری دارم میتونم از دیگران دلار بگیرم ولی ممکنه یکی همیچن حسابی نداشته باشه یا نتونه به دلار دامین بخره[/quote]

شما نیاز نیست با دلار پرداخت کنید. شما به ریال شارژ می کنید.

مهدی پاتر
July 22nd, 2010, 21:07
شما نیاز نیست با دلار پرداخت کنید. شما به ریال شارژ می کنید.
به پست بالایی یک نگاه بندازید

taghikhani
July 22nd, 2010, 21:10
به پست بالایی یک نگاه بندازید

شارژ اولیه نیاز ندارید. دومین رو تو پنلتون ثبت میکنید، بعد هزینش رو از طریق سایت ما پرداخت میکنید.
دومین رو هر قیمتی هم بخواید میتونید بفروشید.
هرچقدر هم فروشتون بالاتر بره دومین براتون ارزونتر میفته

مهدی پاتر
July 22nd, 2010, 21:18
شارژ اولیه نیاز ندارید. دومین رو تو پنلتون ثبت میکنید، بعد هزینش رو از طریق سایت ما پرداخت میکنید.
دومین رو هر قیمتی هم بخواید میتونید بفروشید.
هرچقدر هم فروشتون بالاتر بره دومین براتون ارزونتر میفته
خوب پس الان چی کار کنم آخه دیروز روی اون لینکی که توی امضاتون زدید رفتم و بعد گفته بود همه ی چیز ها رو بزنید دلار الان میشه کمی راهنمایی کنید اگر هم آی دی یاهوتون رو بدید ممنون میشم

taghikhani
July 22nd, 2010, 21:25
خوب پس الان چی کار کنم آخه دیروز روی اون لینکی که توی امضاتون زدید رفتم و بعد گفته بود همه ی چیز ها رو بزنید دلار الان میشه کمی راهنمایی کنید اگر هم آی دی یاهوتون رو بدید ممنون میشم

میرید توی سایت ثبت نام می کنید. پنل در اختیارتون قرار می گیره. واحد پولی رو دلاز تعیین می کنید. شما به ریال به حساب ما پول می ریزید و ما مطابق همون به دلار اکانت شمارو شارژ میکنیم که باهاش دومینهاتون رو ثبت کنید (هروقت دومینی برای ثبت داشتید)
ضمنا شما خودتون هم میتونید نماینده داشته باشید.
قیمتهای ثبت دومین هم در حال تغییره (ارزونتر میشه عموما)
اگر امری هم داشتید پشتیبانی آنلاین است.

مهدی پاتر
July 22nd, 2010, 22:39
میرید توی سایت ثبت نام می کنید. پنل در اختیارتون قرار می گیره. واحد پولی رو دلاز تعیین می کنید. شما به ریال به حساب ما پول می ریزید و ما مطابق همون به دلار اکانت شمارو شارژ میکنیم که باهاش دومینهاتون رو ثبت کنید (هروقت دومینی برای ثبت داشتید)
ضمنا شما خودتون هم میتونید نماینده داشته باشید.
قیمتهای ثبت دومین هم در حال تغییره (ارزونتر میشه عموما)
اگر امری هم داشتید پشتیبانی آنلاین است.سلام
تشکر الان ثبت نام میکنم

---------- Post added at 10:39 PM ---------- Previous post was at 09:28 PM ----------

سلام
با تشکر فراوان من ثبت نام کردم و پنلمم گرفتم میشه بگید اگه من به کسی دامین دادم چجوری میتونه بره به پنل دامینش
باز هم تشکر مرسی