PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لایسنس قالب Capri

raminr63
December 11th, 2014, 00:03
سلام

کسی از دوستان لایسنس قالب Capri برای دایرکت ادمین رو داره؟!

پایین ترین قیمت رو بدید لطفا (3ماهه یا لایف تایم میخوام)

کسی که لاسنس لایف تایم داشته باشه و بخواد بفروشه اگه قیمت مناسب باشه خریدارم.

bepad
December 11th, 2014, 09:09
سلام

در صورت تمایل در خدمتین اولین رمزک فروش قالب کپری به صورت ماهانه و سالانه و لایف تایم
ایران لایسنس (http://iranlicense.ir/capri.htm)

موفق باشید

raminr63
December 12th, 2014, 12:33
سلام

بله پشتیبانی شمارو هم دیدیم.!!! چقدر هم مسئولیت پذیر هستید. سایت باز کردید فقط جماعت رو سرکیسه کنید.

بنده لایسنس رو از شما 4 روز پیش خریدم هنوز هم زدید در حال بررسی !!
دیروز بعد 3 روز یکی اومد به تیکت جواب داده که امروز میدیم (خسته نباشی عزیز) امروز شد 2 روز هنوز هم خبری نیست.

خوب داداش اگه نمیتونی مجبور نیستی که سایت بزنی جمع کن هم خیال خودت هم ما رو راحت کن وقت ادمایی مثل ما رو هم نگیر .

نمیخواستم اینطوری بگم ولی وقتی میبینم که بعد 4 روز حتی ککتون هم نمیگزه بر خودم واجب دونستم اطلاع رسانی کنم تا ادمای دیگه مثل من تو طور شما نیافتن و وقتشون تلف نشه.

almanwebhost
December 12th, 2014, 12:38
درود
با آیتک هاست تماس حاصل فرمائید شاید موجودی داشته باشن
سبد خرید - لایسنس دایرکت ادمین | سرور مجازی | هاست | دامنه (http://itakhost.com/cart.php?gid=4)

bepad
December 12th, 2014, 15:16
سلام

بله پشتیبانی شمارو هم دیدیم.!!! چقدر هم مسئولیت پذیر هستید. سایت باز کردید فقط جماعت رو سرکیسه کنید.

بنده لایسنس رو از شما 4 روز پیش خریدم هنوز هم زدید در حال بررسی !!
دیروز بعد 3 روز یکی اومد به تیکت جواب داده که امروز میدیم (خسته نباشی عزیز) امروز شد 2 روز هنوز هم خبری نیست.

خوب داداش اگه نمیتونی مجبور نیستی که سایت بزنی جمع کن هم خیال خودت هم ما رو راحت کن وقت ادمایی مثل ما رو هم نگیر .

نمیخواستم اینطوری بگم ولی وقتی میبینم که بعد 4 روز حتی ککتون هم نمیگزه بر خودم واجب دونستم اطلاع رسانی کنم تا ادمای دیگه مثل من تو طور شما نیافتن و وقتشون تلف نشه.

ابا سلام

دوست خوبم ایران لایسنس بیش از صدها مشترک فعال و لایسنس های فعال دایرکت ادمین و کپری دارد بهتر است کمی منطقی باشید
شما تاریخ 09/12/2014 ساعت 16 سفارش ارسال کرده اید که در تایم کاری فردای همین روز درخواست لایسنس برای شما ارسال شده که متاسفانه صادر نشده است در تیکت شماره 164712 که شما در تاریخ 10/12/2014 ساعت 20 شب ارسال کرده اید که بعد از تایم کاری شرکت بخش فروش تا ساعت 18:30 است در روز کاری بعد ساعت 9 صبح همکاران به شما عرض کردند
با عرض پوزش از تاخییر لایسنس امروز تقدیم و تاریخ از امروز خواهد شد
متاسفانه مجددا لایسنس صادر نشده و پاسخ همکاران ما به شما

از تاخیر رخ داده نهایت عذرخواهی را داریم متاسفانه لایسنس هنوز صادر نشده است در صورت تمایل میتوانیم لایسنس را لغو و هزینه کاملا عودت شود مجددا عذرخواهی میکنیم از جناب عالی در صورتیکه امکانش هست مجدد درخواست شده نهایتا فردا این انجام خواهد شد

ایا اینکه لایسنس شما به دلیل مسائل فنی صادر نشده و همکاران ما در نتیجه به شما اعلام کرده اند اگر امکان صبر و حل تحویل لایسنس ندارید هزینه تقدیم شود پاسخ غیر منطقی است که متاسفانه میفرمائید سر کیسه؟

بهتر است قبل از نتیجه گیری های غیر منطقی و عجولانه اگر هزینه شما در قبال چنس تحویل نشده برداشته شد این مورد را بفرمائید نه در قبال پاسخ ما

موفق و شاد باشید

raminr63
December 12th, 2014, 16:18
استاد اولا شما نباید اسم و فامیلی بنده رو اینجا اعلام بکنید شاید من دوست نداشته باشم کسی بدونه من کی هستم (این نشون دهنده غیر حرفه ای بودن شماست.بنده ت پنلتون ثبت نام کردم اطالعات واقعی دادم که بیاد تو فروم عمومی بزارید شابد بازگو کردن اسم و فایل برای شما چیزه خاصی نباشه اما برای بنده مهمه )

بعد من اداعایی ندارم ظاهرا ادعای شما بیشتر از منه بنده درخواست دادم درست بعد 2 روز دیدم نوشته درحال بررسی تیکت دادم یک روز بعدش گفتید امروز تحویل میدم تا اینجا شد 3 روز . بعد امروز تون شد فردا اما هنوز جوابی ندادید. با این میشه 4 روز.

بعد این متن بلند بالایی که با اسم ینده رو هم توش ذکر فرمودید درست بعد اینکه بنده تو این فروم اینجا از شما گلایه کنم دادید (کاملا حرفه ای هستید)

و اینکه چون شما 100 تا یا اصلا 1000 تا مشتری دارید دلیل بر این نمیشه که همیشه خوش قول باشید.
شما میتونستید بعد از تیکت من پاسخ میدادید که لایسنس هنوز اماده نیست مثلا بعد 20 روزه دیگه بهتون تحویل میدم اونوقت شرف نداشت هرکی که میوامد اینجا چیز میز مینوشت.
بحث سر اینه که جواب تیکت رو 3 روز بعد میدید خوب من نباشم یکی دیگه چی فکر میکنه من از کجا بدونم شما لایسنس نتونستید بگیرید مگر اینکه زود جواب تیکت رو بدید.

جالب اینجاست که شما 4 روز بنده رو سرکار گذاشتید بجای اینکه جواب درست حسابی تو پنل خودتون بهم بدید اینجا میاید برام ساعت کاری میزارید ساعت کاری شما تو این 3 روز اول که بنده تیکت زده بودم و منتطر جواب بودم هنوز شروع نشده بوده یا تو تعطیلات عید بودید.

bepad
December 12th, 2014, 16:31
با سلام

دوست خوبم تیکت شما اگر دقت بفرمایید در هیچ تایمی بیش از 12 ساعت کاری بدون پاسخ نبوده است و 4 روز بدون پاسخ کمی از انصاف به دور است همچنین نام شما بدون هیچ علتی در پاسخ و صرفا جهت خطاب ذکر شده است بهتر است قضاوت نا عادلانه نفرمایید
اما در هر حال ما از تاخییرات رخ داده عذرخواهی میکنیم و این حق هر خریداری در هر سرویسی است که بدون تاخییر سرویس خود را تحویل گیرد متاسفانه در سرویس هایی که مرتبط با امور بین المللی است گاها تاخییرات ناخواسته رخ میدهد

به هر صورت با پیگیری های صورت گرفته لایسنس روز اتی یا سریعتر تحویل شده اما این حق برلی جناب عالی محفوط است تا قبل از تحویل بنا به تاخییر در تیکت درخواست عودت نمایید

مجددا از تاخییرات رخ داده که موجب سو تفاهم شده است عذر خواهی میکنیم

موفق و شاد باشید

raminr63
December 12th, 2014, 16:44
مهم نیست 4 روز صبر کردم 1 روز هم روش.

فقط لطف بفرمایید اسم بنده رو از پست بالا پاک کنید.
اگه همون اول اعلام میکردید که مشکل در گرفتن لایسنس دارید کار به اینجا نمیکشید.

bepad
December 12th, 2014, 17:29
مهم نیست 4 روز صبر کردم 1 روز هم روش.

فقط لطف بفرمایید اسم بنده رو از پست بالا پاک کنید.
اگه همون اول اعلام میکردید که مشکل در گرفتن لایسنس دارید کار به اینجا نمیکشید.

با سلام

کاربر گرامی قالب شما تحویل و تقدیم شد
مجددا از تاخییر رخ داده عذرخواهی میکنیم
تاریخ قالب نیز از امروز زده شد
همچنین نام برده شده در تاپیک نیز حذف شد

این مورد متاسفانه جز سو تفهام چیزی نبوده است امیدواریم از خدمات ایران لایسنس استفاده کرده و مشتری دائم ما باشید

موفق و شاد باشید