PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با مبلغ 10 میلیون تومان چه کاری میشه انجام داد؟

hossein555
December 10th, 2014, 14:52
با سلام و عرض ادب خدمت تمامیه دوستان
از دوستان میخواستم کمک کنن و پیشنهاد بدن با 10 میلیون تومان چه کاریو start بزنم
به نظر شما سرمایه گذاری تو هاستینگ جواب میده؟

hamra
December 10th, 2014, 15:33
جواب که میده اگر خوب و مفید یکم تبلیغ کنید و پشتیبانی خوب داشته باشید .
اما بازم به هر حال یک مقدار سختی های خاص خودش رو داره .
با 10 میلیون ی پراید دسته دوم بگیری کلی سودت بالاتر از هاستینگ میشه :)
--
اکثرا افرادی که هاست ارائه میدن فقط توی کار هاستینگ نیستند و در کنارش کار های کد نویسی و ... هم انجام میدن وگرنه که ...

alivw71
December 10th, 2014, 16:10
یه پراید دست دو یا شورلت نوا دست بگیر روزی 8 ساعت به صورت تاکسی گشتی کار کنید درامدی بشتر از یه هاستینگ میتونید داشته باشید :):d

mehrangta
December 10th, 2014, 16:23
جناب با 9 میلیون تومان سروری رو میفروشم که میتونید در ماه بین 700-1 میلیون درآمد داشته باشید همراه با کمک و آموزش یک سری چیز های ساده و برنامه نویسی به زبانی که میتونید پول در بیارید
روش ابتکاری بوده و درآمد خودم از این کار x میلیون در ماه میباشد ( بهتر هست نگم )
پیام خصوصی بدید.

faraz.server
December 10th, 2014, 16:42
تو بورس سرمایه گذاری کن

amin0181
December 10th, 2014, 16:44
در صورتی که تجربه ای در ضمینه هاستینگ و مباحث مربوط به وب ندارین
بهتر هست وارد این کار نشید چون ممکن هست ضرر کنید درسته پول و بعد مدتی بدست می یارین اما وقت گیر هست
در صورتی که شخصی و دارین که از شما در این کار پشتیبانی کنه میتونه کار خوبی باشه البته بازاریابی نیز فراموش نشه
موفق باشید

api
December 10th, 2014, 16:45
اگه تو نت وبمسترهای زیادی میشناسی ، سیستم همکاری در فروش بزن . قوی کار کنی سودش عالیه

milad1124
December 10th, 2014, 17:19
goldenbourse.ir

hossein6151
December 10th, 2014, 17:31
هاستینگ و پنل پیامک خوبن ولی
باید تبلیغ کنین تو سایت های بزرگ مثل سافت98 دیدین که تو صفحه اول یه بنر درشت زده از یه هاستینگی که تو چنتا سایت تبلیغ کنی 10 میلیتونت تموم میشه ولی اگه یکم بیشتر داشته باشی موفق میشی
بیشتر پولت رو بزار برای تبلیغات
همکاری در فروش هم به نظر من نزنی بهتره چون درامدت همیشگی نیست و نا هماهنگ هست.بورس هم باید بلد باشی چه سهامی بخری میتونی بدی دست این کارگزارها خودشون برات مدیریت کنن ضرر هم نمیخوره بهت
بانک هم ماشالله سودش رو اوردن پایین نمیصرفه
ولی به نظر من هر کاری میخوای شروع کن فقط و فقط تبلیغات کن تا موفق بشی

nginxweb
December 10th, 2014, 18:00
یه پیکان بخر تمیز 7 میلیون + 300 تومن بده گاز سوزش کن باهاش کار کن برجی 2 تومن کاسبی... خنده داره؟ به ظاهر بله اما درآمدش از خیلی از هاستینگ ها بهتره

us12
December 10th, 2014, 18:06
هاستینگ و پنل پیامک خوبن ولی
باید تبلیغ کنین تو سایت های بزرگ مثل سافت98 دیدین که تو صفحه اول یه بنر درشت زده از یه هاستینگی که تو چنتا سایت تبلیغ کنی 10 میلیتونت تموم میشه ولی اگه یکم بیشتر داشته باشی موفق میشی
بیشتر پولت رو بزار برای تبلیغات
همکاری در فروش هم به نظر من نزنی بهتره چون درامدت همیشگی نیست و نا هماهنگ هست.بورس هم باید بلد باشی چه سهامی بخری میتونی بدی دست این کارگزارها خودشون برات مدیریت کنن ضرر هم نمیخوره بهت
بانک هم ماشالله سودش رو اوردن پایین نمیصرفه
ولی به نظر من هر کاری میخوای شروع کن فقط و فقط تبلیغات کن تا موفق بشی

البته یک موضوع دیگه هم هست .
اکثر کسایی که تو نت مشغول هستند مسیر خرید تا تبلیغ را از خودشون دارند و بابت مثلا خرید دلار یا تبلیغ داخل یک سایت هزینه نمی کنند .
مثلا طرف داخل فری لنسر خارجی برنامه نویسی می کنه ، دلارش را سرور میخره میاد داخل سایت های ایرانی که عمدتا از خودشه تبلیغ فروش میده . این شخص تو این کار برنده است و رقابت با این جور افراد کار هر کسی و با این بودجه های محدود نیست !
( منظورم افراد قدیمی و به قولی تاجر های گردن کلفت نت است :d)

tizparvaz
December 10th, 2014, 18:13
البته یک موضوع دیگه هم هست .
اکثر کسایی که تو نت مشغول هستند مسیر خرید تا تبلیغ را از خودشون دارند و بابت مثلا خرید دلار یا تبلیغ داخل یک سایت هزینه نمی کنند .
مثلا طرف داخل فری لنسر خارجی برنامه نویسی می کنه ، دلارش را سرور میخره میاد داخل سایت های ایرانی که عمدتا از خودشه تبلیغ فروش میده . این شخص تو این کار برنده است و رقابت با این جور افراد کار هر کسی و با این بودجه های محدود نیست !
( منظورم افراد قدیمی و به قولی تاجر های گردن کلفت نت است :d)
افراد این چنینی زیاد نیستن

reza115
December 10th, 2014, 18:13
اینا همش بستگی به سواد و تجربه خود شما داره !

حالا که سوال کردین مشخصه تجربه ندارین و پیشنهاد میشه یه کار ساده رو دنبال کنید و ریسک نکنید

2 خط از توانایی های خودتون هم میگفتین بد نبود

tizparvaz
December 10th, 2014, 18:15
ایده جدید بزنید من یک ایده نو دارم مشابه ایرانی و خارجی نداره خودش هم نیاز به هزینه زیادی نداره ولی چون چیز جدیدی هست تبلیغ زیاد میخواد از این 10 تومن 1 تومن پول راه اندازی این ایده و 9 تومن پول تبلیغات اگر حاضر هستید ایده از من و هزینه از شما 50 50 شریک اگر مایل بودید میتونیم حضوری قرار بذاریم صحبت کنیم اما توقع نداشته باشید توضیحی در مورد ایده ای که دارم بدم چون اونوقت دیگه فقط من نیستم که این ایده رو دارم
موفق باشید

Maysam.M
December 11th, 2014, 22:10
بهتره یه پراید بخری یا اینکه یه موتور بگیری پیک کار کنی فکر کنم درآمدش خیلی بیشتر از هاستینگ باشه
یا اینکه میتونی یه سایت موزیک یا فیلم بزنی

xphost
December 11th, 2014, 22:39
اصلا تو بورس سرمایه گزاری نکن
وضعیت بورس ایران خوب نیستس هر لحظه افراد دارم سهام خودشون رو میفروشند
میتونی برنامه ریزی یه سایت هاستینگ کنی مبلغ فوق العاده ای هستش یه سرور خوب بگیری بدی برات یه کانفیگ بی نقص کنند
بعدش هم مبلغی رو برای تبلیغات گسترده بزاری کنار
قطعا میتونی بیای بالا ولی خب صبر باید داشته باشی
و از همه مهم تر با مشتری ها خوب برخورد کنی و کیفیت و پشتیبانی بالایی داشته باشی

Yas-Host
December 11th, 2014, 22:53
برو گوجه ارزون پیدا کن با قیمت دو برابر بفروش :)))))))

!MihanIt!
December 11th, 2014, 22:55
همه چیز میشه کرد
ولی تو بورس بهتره

xphost
December 11th, 2014, 22:55
برو گوجه ارزون پیدا کن با قیمت دو برار بفروش :)))))))

:d
قبلا شام یا ناهار نداشتیم املت درست میکردیم الانم اونم گرون در میاد

Abolijoon
December 11th, 2014, 22:57
1- بذار بانک سودشو بردار حال کن :دی
2- یکم آهن و خرت و پرت بخر بنداز یه جا فردا گرون شد بفروش :d

chatsaz
December 11th, 2014, 23:10
دنبال کار شبکه ای رو بگیر توپ تکونت نمیده
( ابر تجارت کهکشان ) پرس و جو کن ببین تو شهرتون احتمالا اومده باشه برو یکبار پرزنت شو همه توضحیات رو بهت میدن

raminramz
December 11th, 2014, 23:27
هاستینگ یا با تجربه شروع میشه
یا با پول

با تجربه شروع بشه باید چند سال خاک بخوری

با پول شروع بشه باید بالای 100 میلیون خرج کنی
چون متخصص آپ نگه داشتن سرور و ... هزینه داره
اگه بخوای کولو کنی سخت افزار یک سرور خوبش بالای 10 20 میلیونه فقط

من تا الان به خاطر علاقه و تعهد به مشتری ها موندم و کارم طراحی سایت و این چیزاست پس تو نت میمونم

اگه بنا بر پول میخوای بیای هاستینگ نیای بهتره چون اگه واسه پول هاستینگ رو انتخاب کرده بودم تا الان نمی موندم
شاید پول هم در بیاری اما سلامتیت مهم تره

استرس و فشار هاستینگ بدن رو داغون میکنه الان نتیجش معلوم نیست
20 سال دیگه مدیر های هاستینگ رو ببین همه موها شده رنگ دندون

Yas-Host
December 11th, 2014, 23:39
هاستینگ یا با تجربه شروع میشه
یا با پول

با تجربه شروع بشه باید چند سال خاک بخوری

با پول شروع بشه باید بالای 100 میلیون خرج کنی
چون متخصص آپ نگه داشتن سرور و ... هزینه داره
اگه بخوای کولو کنی سخت افزار یک سرور خوبش بالای 10 20 میلیونه فقط

من تا الان به خاطر علاقه و تعهد به مشتری ها موندم و کارم طراحی سایت و این چیزاست پس تو نت میمونم

اگه بنا بر پول میخوای بیای هاستینگ نیای بهتره چون اگه واسه پول هاستینگ رو انتخاب کرده بودم تا الان نمی موندم
شاید پول هم در بیاری اما سلامتیت مهم تره

استرس و فشار هاستینگ بدن رو داغون میکنه الان نتیجش معلوم نیست
20 سال دیگه مدیر های هاستینگ رو ببین همه موها شده رنگ دندون

20 سال ؟

عکس از موهام بدم؟! سفیده !!!!

raminramz
December 11th, 2014, 23:40
20 سال ؟

عکس از موهام بدم؟! سفیده !!!!

پوست کلفتی دیگه :دی
نه تو 20 سالگی
20 سال بعد از فعالیت در هاستینگ

Yas-Host
December 11th, 2014, 23:48
پوست کلفتی دیگه :دی
نه تو 20 سالگی
20 سال بعد از فعالیت در هاستینگ

الانم بعد از حدود 3 سال و نزدیک به 4 سال خیلی موی سفید در آوردیم.

کلا کار هاستینگ بدون علاقه اصلا بدرد نمیخوره

hossein6151
December 11th, 2014, 23:54
تمام کارها دردسر داره
هاستینگ هم باید کاملا بهشون پشتیبانی بدی تا به مشکل نخورن و دان نشدن سرور و............
مشکلات دیگه یعنی همه کار دردسر داره ولی به قول دوستمون کسی که میخواد فقط برای پول بیاد نمیتونه دووم بیاره چون بعد از چند ماه که سود نکنه میبنده و میره ولی علاقه باشه هر چه قدر هزینه کنه چون علاقه داره جمع نمیکنه و نمیره.
ولی کلا همه کار استرس داره

یاشار زوم
December 12th, 2014, 02:07
اگر شرکت های خارجی رو ببینید که در بخش اینترنت فعالیت می کنند مثل گوگل , یاهو و غیره اتاق های برای استراحت , تمرکز و غیره دارن که با رنگ های روانشناسی شاد طراحی شده اند چون کار اینترنت بسیار استرس اور هست ولی متصفانه اینجا...

همه دوستان متصفانه میگن علاقه تا کی میتونید دنبال علاقه باشید که پشتش هیچ پولی نیست و فقط وقت تلف کردن و فشار استرس است. البته خیلی ها هستن که به جاهای خوبی رسیدن باید علمی پیش برید با ازمون و خطا هم استرس داره هم پدر مشتری درمیاد...

10 میلیون بانک بزارید هیچ ارزشی نداره بزن تو کار غیره اینترنت با کسی شریک شو مغازه بزن و از این کار ها.

da6276
December 12th, 2014, 04:34
درود
برادرانه بهت نصیحت میکنم اگه تجربه هاستینگ نداری کلا دور برش نیا ، بازار خیلی سنگینه با مغذ میخوری زمین هم عمرت و هم پولت میره!
ولی اگه تجربه داری اتفاقا باید وارد شی ، پتانسیل خوبی در ایران وجود داره که فقط نیاز هست بازاریابی کنی و کار خوب ارائه بدی.