PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکایت هاستینگ از ما ( لطفا کمک کنید )

songkadehnew
December 10th, 2014, 11:08
سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز

یکی از شرکت های هاستینگ به دلیل انتشار اکاذیب سرویس های ما رو مسدود و از ما شکایت کردن

در حالی که ما اصلا خبر نداریم جریان چیه و برای چی

الان ایشون میگه منتظر اظهار نامه باشید تا در دادگاه ملاقات داشته باشیم اونم کجا شمال کشور
بعد اینکه من محصلم و دانشگامم اصفهانه و الانم که دیگه نزدیکای امتحانات هستش
می خواستم ببینم همچین چیزی واقعیت داره ؟
اگر اره روند کاریش چجوریه ؟
خیلی نگران از این هستم که از درس بیوفتم

لطفا راهنماییم کنید ضمن اینکه اسم شرکت به هیچ وجه منتشر نمی شود
با تشکر

ourweb
December 10th, 2014, 11:10
داره چرت و پرت میگه همچین چیزی نیست .

سرزمین
December 10th, 2014, 11:10
انتشار اکاذیب؟! مثلاً چی؟

songkadehnew
December 10th, 2014, 11:12
تنها چیزی که بنده میدونم اینه که یکی از همکارانم در یک انجمن یک تاپیک ایجاد کرده بودند از این که این شرکت همش داره ما رو میپیچونه و فلان

chaleshtor
December 10th, 2014, 11:17
به جایی فکر نکنم برسه

songkadehnew
December 10th, 2014, 11:19
دوستان من الان تو فشار سنگینی هستم کسانی که اطلاعات کافی دارند لطفا جواب بدهند تا خیالم راحت بشه

سرزمین
December 10th, 2014, 11:24
دوستان من الان تو فشار سنگینی هستم کسانی که اطلاعات کافی دارند لطفا جواب بدهند تا خیالم راحت بشه

چه فشاری دوست عزیز اگه کاری نکردین نگران نباشید و ایشون به جایی نمیرسن، توکلتون به خدا باشه.

songkadehnew
December 10th, 2014, 11:26
امکانش هست شکایت کنند ولی چون موضوع بی معنی باشه پیگیری نشه ؟؟

منظور از انتشار اکاذیب دقیقا چیه ؟

m0rt3za
December 10th, 2014, 11:26
سلام
فکر نمیکنم جدی باشه
البته بستگی داره همکار شما در تاپیکش چی نوشته باشه

سرزمین
December 10th, 2014, 11:27
یعنی انتشار دروغ و حرف های بی پایه و اساس

chaleshtor

کمی توضیح بیشتری بدید تا راهنمایی راحت تری صورت بگیره

ولی همون طور که گفتم بخاطر چیزی که اینجا گفتید تهش میخوانتون بعدم تعهدی چیزی اونم در صورتی که خیلی گیر بخوان بدن

m0rt3za
امکانش هست شکایت کنند ولی چون موضوع بی معنی باشه پیگیری نشه ؟؟

منظور از انتشار اکاذیب دقیقا چیه ؟
منظور از انتشار اکاذیب اینه که شما در مورد این شرکت دروغ منتشر کردید و وجهه این شرکت میتونه خراب بشه به خاطر حرف های شما

songkadehnew
سلام
فکر نمیکنم جدی باشه
البته بستگی داره همکار شما در تاپیکش چی نوشته باشه

ایشون هیچگونه بی احترامی یا خدای نخواسته بی ادبی نکردن فقط ما یه چیزی می خواستیم ازشون که نمیدادند و این همکار ما گفته همش دارن میپیچونن و نمیدن
فقط همینه به غیر از این به خدا چیزی نیست

سرزمین
December 10th, 2014, 11:29
مجازات نشر اکاذیب چیست؟ (http://www.yjc.ir/fa/news/4695521/%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%AA-%D9%86%D8%B4%D8%B1-%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D8%B0%DB%8C%D8%A8-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA)

songkadehnew
December 10th, 2014, 11:29
ولی آخه شماره دادنامه و کلاسه پروند رو نیز ارسال کرده برام

chaleshtor
December 10th, 2014, 11:30
ایشون هیچگونه بی احترامی یا خدای نخواسته بی ادبی نکردن فقط ما یه چیزی می خواستیم ازشون که نمیدادند و این همکار ما گفته همش دارن میپیچونن و نمیدن
فقط همینه به غیر از این به خدا چیزی نیست
خب شما خودت فکر کن این شکایت به جایی میرسه ؟

اگه نداده باشن و شما ثابت کنی که به این دلیله به نفع شمام میشه این شکایت

سرزمین
December 10th, 2014, 11:31
اگر دروغ گفتن و شما همچین کاری نکردید میتونین علیه ایشون به خاطر تهمت شکایت کنید فقط مدارک کافی داشته باشید.

chaleshtor
December 10th, 2014, 11:32
ولی آخه شماره دادنامه و کلاسه پروند رو نیز ارسال کرده برام
شما موضوع شکایت ببینید چیه و بعد از همون شعبه پیگیری کنید ببینید در این مورد چی میگن

songkadehnew
December 10th, 2014, 11:33
مجازات نشر اکاذیب چیست؟ (http://www.yjc.ir/fa/news/4695521/%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%AA-%D9%86%D8%B4%D8%B1-%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D8%B0%DB%8C%D8%A8-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA)

ولی ایشون گفتن از 91 روز تا 2 سال حبس و یا جریمه نقدی 500ت یا 4 م
گیج شدم خدا وکیلی

- - - Updated - - -

شما موضوع شکایت ببینید چیه و بعد از همون شعبه پیگیری کنید ببینید در این مورد چی میگن

از کجا باید ملاحظه کنم؟

haftsepehr
December 10th, 2014, 11:34
سلام
اگر کاری نکردید نترسید
هرجا رفتید همونجا جواب بدید

songkadehnew
December 10th, 2014, 11:35
دوستان الان ایشون سرویس منو مسدود کردن که هیچی دامین های منو نیز قفل کردن روی یک دامنه به شدت روی لینک بیلدینگ و سئو داشت کار میشد مخصوصا سئو سایت طبق گفته سئو کار :
infoseorooz: ajab namardi mikonan
infoseorooz: begoo fatehe site khonde mishe baba
infoseorooz: va khesarat ham bayad bede
infoseorooz: ino man khoob midoonam

یعنی الان با این کار به شدت داره ضربه میزنه

sarwhost
سلام اگه شرکت باشه و اعاده حیثیت کنه کارتون واقعا گیره هر چند یک شخص هم میتونه این کارو بکنه اما شرکت خیلی سخته اگه واقعا این کارو کرده باشه بنظر من باهاشون صحبت کنید

سرزمین
گیج شدم خدا وکیلی

دوست عزیز شما حرف وکیل و سایتای معتبر رو قبلو داری یا حرف کسی که از قانون چیزی نمیدونه؟

در هر حال ایشون چیزی رو به شما نسبت دادن پیگیر باشید که اگر دروغه پیگیری کنید

chaleshtor
گیج شدم خدا وکیلی

- - - Updated - - -

از کجا باید ملاحظه کنم؟

شماره شعبه مورد نظر رو پیدا کنید تماس بگیرید

و اینکه ممکنه کل پست همکارتونو اینجا بذارید اصلا ببینیم چی گفته شده که شکایت قبول کردن چون اینطوری قبول نمی کنن

hossein6151
December 10th, 2014, 11:36
طبق چیزی که شما گفتین اینا مدرکی ندارن و تو دادگاه هم میتونین اونا رو محکوم کنین.بعد از اینکه شما تونستین طرف مقابل رو محکوم کنید یه شکایت هم ازشون میکنید به خاطر تحمتی که بهتون زدن.
در ضمن اون مطل توسط دوست شما ایجاد شده و باید اون تحت تعقیب قرار بگیره نه شما

m0rt3za
December 10th, 2014, 11:36
دوست عزیز نترسید
اگر تاپیک همکار شما در همین حد باشه که گفتید فکر نمیکنم اتفاقی بیفته
شما فقط مدارکی داشته باشید مبنی بر اینکه درخواست های منطقی شما رو انجام نمیدادن
از تیکت هاتون عکس بگیرید
ایمیل های تیکت رو هم پیدا کنید و در دسترس قرار بدید
و البته نگران نباشید فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد

songkadehnew
December 10th, 2014, 11:40
اینم متن کامل تاپیک : ( البته اسم شرکت ها رو .... کردم شرمنده ) و اینکه من نمیدونم به خاطر اینه یا چیز دیگه ای ولی به هر حال بعد این تاپیک این اتفاق افتاد و هیچگونه خطای دیگه ای نداریم سپاس

سلام
دوستان من از ... می خوام برم ... ولی گزینه بک آپ در هاست که نیست
هیچی تیکت دادم گفتم فول بک آپ می خوام یه جورایی پیچوندن و معلوم هست که نمی خوان بک آپی به ما بدن

ازن این ور هم صورت حساب هاست من 2 روز دیگه به پایان میرسه
الان تکلیف چیه من چیکار باید بکنم ؟؟

chaleshtor
December 10th, 2014, 11:42
اینم متن کامل تاپیک : ( البته اسم شرکت ها رو .... کردم شرمنده ) و اینکه من نمیدونم به خاطر اینه یا چیز دیگه ای ولی به هر حال بعد این تاپیک این اتفاق افتاد و هیچگونه خطای دیگه ای نداریم سپاس

سلام
هیچی تیکت دادم گفتم فول بک آپ می خوام یه جورایی پیچوندن و معلوم هست که نمی خوان بک آپی به ما بدن

اگه منظورشون از نشر اکاذیب این مطلبه که باید به حال اونی که قبول کرده این شکایتو تاسف خورد

m0rt3za
December 10th, 2014, 11:42

سلام

فکر کنم این تاپیک رو دیدم
نگران نباشید
اتفاقی نمیفته

songkadehnew
December 10th, 2014, 11:45
باور کنید فقط فقط همین هستش دقیقا بعد چند دقیقه از ارسال این تاپیک در ناحیه کاربری جوابی بر مبنی شکایت و ... اومد
به خدا میترسم یه موقع شخصیتم زیر سوال بره
خیالم راحت باشه یعنی ؟
یا منم دست به کار بشم شکایت کنم ؟
الان وضعیت سایت من چی میشه ؟

hossein6151
December 10th, 2014, 11:46

سلام

این که اکاذیب نیست دوست عزیز
اول اینکه میخواست راهنمایی بگیره.
در ضمن اگه از متن پیچونده منظورش اکاذیب هست که باید به حال اون شرکت تاسف خورد که برای یک کلمه دارن شکایت میکنن
دوست عزیز شک نکن اونا محکوم میشن چون تو متن چیزی نیست که
و یه جورایی راهنمایی خواسته تو قوانین شرکت در مورد بکاپ ببین چی نوشه اگه در مورد بکاپ نوشته شرکت باید بگیره یه شات بگیر داشته باش به عنوان مدرک

chaleshtor
December 10th, 2014, 11:47
باور کنید فقط فقط همین هستش دقیقا بعد چند دقیقه از ارسال این تاپیک در ناحیه کاربری جوابی بر مبنی شکایت و ... اومد
خیالم راحت باشه یعنی ؟

شما اول با همون شعبه ای که شکایت قبول کرده تماس بگیرید ببینید این شکایت بوده یا نه

hossein6151
December 10th, 2014, 11:48
خیالم راحت باشه یعنی ؟
شما از تیکت و قوانین بکاپ یا شات بگیر به عنوان مدرک خیالت راحت باشه
بعد از اینکه شرکت محکوم شد شما هم یه شکایت علیه تحمتی که بهت زدن+خسارت این چند روزه سایتت ازشون + خرج و مخارج شکایت ازشون دریافت میکنی

m0rt3za
December 10th, 2014, 11:49
نه شما الان شکایت نکنید
شاید اون شرکت هم شکایت نکرده
فعلا به فکر سایتتون باشید
اگر واقعا شکایت کردند و شما به دادسرا رفتید شما هم به خاطر بستن هاست و قفل کردن دامنه شکایت کنید چون چنین حقی ندارند

songkadehnew
December 10th, 2014, 11:50
بند هشتم: مسئوليت فايلها و مطالب موجود در سايت بر عهده شماست. گرفتن نسخه پشتيبان ، تعويض كلمه عبور هر چند وقت يكبار ، مونيتور كردن فعاليتهاي سايت و ... بر عهده شماست و در صورت بروز هرگونه مشكلي از سوي اين موارد، مبلغ پرداختي برگشت داده نخواهد شد. (لازم به ذکر است بک آپ ها هر روز ساعت24 جایگزین بک آپ روز قبل می شود، با این حال مسئولیت اخذ بک آپ به عهده شماست)
در صوتی که کلا گزینه بک آپ در هاست غیر فعال هستش بعد ما از کجا باید بک آپ بگیریم ؟

hossein6151
December 10th, 2014, 11:53
بند هشتم: مسئوليت فايلها و مطالب موجود در سايت بر عهده شماست. گرفتن نسخه پشتيبان ، تعويض كلمه عبور هر چند وقت يكبار ، مونيتور كردن فعاليتهاي سايت و ... بر عهده شماست و در صورت بروز هرگونه مشكلي از سوي اين موارد، مبلغ پرداختي برگشت داده نخواهد شد. (لازم به ذکر است بک آپ ها هر روز ساعت24 جایگزین بک آپ روز قبل می شود، با این حال مسئولیت اخذ بک آپ به عهده شماست)
در صوتی که کلا گزینه بک آپ در هاست غیر فعال هستش بعد ما از کجا باید بک آپ بگیریم ؟
خوب تمام این مدارک رو ازشون عکس بگیر و داشته باشه از کنترل پنلت که هم گزینه بکاپ نداره
و همین بندشونم تو عکس اضافه کن به عنوان مدرک

chaleshtor
December 10th, 2014, 11:55

شما اگه یه تصویر از غیرفعال بودنش داشتید به راحتی می تونستید ارایه بدید

در کل این شکایت هیچ مدرک درست حسابی ای نداره و نشر اکاذیب محسوب نمیشه

songkadehnew
December 10th, 2014, 12:10
گفته خودشون مبنی بر اینکه :
بزودی این قابلیت فعال می شود ( همون بک آپ گرفتن در پنل )
خودش سنده داداش

- - - Updated - - -

دوستان الان با این اوضاع
به نظر شما من چیکار بکنم ؟
از طرفی میترسم شکایت واقعیت داشته باشه
از طرفی خیالم بابت اینکه مدارک کافی دارم جمه
از طرفی هم نگران سایتم هستم
خدا شاهده این دو لینک رو نگاه کنید همین یک هفته نمیشه بک لینکشونو برای سایتی که تو امضام هستش گرفتم خب اینا همش به سئو ضرر میزنه دیگه
http://navad.net/

http://khabarkhoon.com/Post/%D9%86%DB%8C%DA%A9%D9%88%D9%84-%DA%A9%DB%8C%D8%AF%D9%85%D9%86-%D8%A7%D9%85%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%85%D9%86-%D9%86%D8%A8%D9%88%D8%AF

mahdiazarnia
December 10th, 2014, 12:11
با سلام
از تمام تیکت ها شات تهیه کنید
اون شماره هایی که بهتون دادن رو حتماً داشته باشید و اگر می تونید از طریق مراجع قانونی تایید بگیرید ازش
پیشنهاد می کنم حتماً درصورتی که درست بود با وکیل مشورت کنید مطمئناً کار من و بقیه همکارا نیست و هرکسی اطلاعات ناقصی داره

hossein6151
December 10th, 2014, 12:13
گفته خودشون مبنی بر اینکه :
بزودی این قابلیت فعال می شود ( همون بک آپ گرفتن در پنل )
خودش سنده داداش

- - - Updated - - -

دوستان الان با این اوضاع
به نظر شما من چیکار بکنم ؟
از طرفی میترسم شکایت واقعیت داشته باشه
از طرفی خیالم بابت اینکه مدارک کافی دارم جمه
از طرفی هم نگران سایتم هستم
خدا شاهده این دو لینک رو نگاه کنید همین یک هفته نمیشه بک لینکشونو برای سایتی که تو امضام هستش گرفتم خب اینا همش به سئو ضرر میزنه دیگه
Navad[90] Sport Newspaper | روزنامه ورزشی 90 (http://navad.net/)

نيكول کیدمن: امسال اصلا سال من نبود! - برترین ها - خبرخون (http://khabarkhoon.com/Post/%D9%86%DB%8C%DA%A9%D9%88%D9%84-%DA%A9%DB%8C%D8%AF%D9%85%D9%86-%D8%A7%D9%85%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%85%D9%86-%D9%86%D8%A8%D9%88%D8%AF)

واسه چی میترسی دو ست عزیز؟
شما مدرک که داری که تمام این مدارک رو نشون بدی حله
خوب ضرر که زد بعد از اینکه موفق شدی محکومشون کنی یه شکایت مینویسی برای همون شرکت که هم تحمتی که هم تحمتی که بهت زدن و هم ضرر سایتت و هم مخارج که دادگاه برسی میکنه و تمام ضررتون از شرکت دریافت میکنی این ضرر مالی هست که جبران میشه.

ourweb
December 10th, 2014, 12:14
برادر من زنگ زدم الان با وکیل برات حرف زدم گفت نگران نباشی این شکایت الکی هست تازه تو میتونی ازش شکایت کنی بخاطر اینکه سایتت رو بسته و بهت بک اپ نداده هیچ نگران نباش . اخرش به نفع شما تمام میشه این قضیه .

songkadehnew
December 10th, 2014, 12:22
برادر من زنگ زدم الان با وکیل برات حرف زدم گفت نگران نباشی این شکایت الکی هست تازه تو میتونی ازش شکایت کنی بخاطر اینکه سایتت رو بسته و بهت بک اپ نداده هیچ نگران نباش . اخرش به نفع شما تمام میشه این قضیه .

کوچیکتم داداش اقایی

- - - Updated - - -

از همه دوستان عزیز و محترم نهایت تشکر را دارم از این که همدلی کردن با بنده و از نگرانی های بنده کاستن
خدا حق رو به حق دار بده
از تک تکتون سپاس گذارم کمی هم برای ما که بنده ای بیش نیستیم دعا کنید ما هم شما را از یاد نمیبریم
یا علی

mehrshad.ho
December 10th, 2014, 12:23
اگر انتشار مطالب نادرست از سمت شما درست باشه به صورت 100 % رسیدگی میشه و باید شما پاسخ گو باشید یا خسارت بدهید (این مورد رو مطمئن باشید)
این مورد رو هم بگم اگر جایی که شکایت شده غیر تهران باشه به دلیل خلوت بودن مراجع قضایی پیگیری سریع تر انجام میشه

سعی کنید قبل از ایجاد مشکل احتمالی یا سوء تفاهم موضوع رو با مذاکره رفع کنید

sharbazi
December 10th, 2014, 13:36
قبلا ما سر یه دامنه مشکل داشتیم که با کمک پشتیبانی رجیستر تونستیم منتقل کنیم دامنه رو ...
در مورد شکایتم اگه مطمئن هستین انجام شده قبل اینکه احضارتون کنن برید و درخواست مطالعه پرونده بدید تا بدونید دقیق موضوع چیه و مدرک جمع کنید
شاید تو همون مرحله بازپرسی بشه رفعش کرد و به دادگاه نکشه ...

- - - Updated - - -

از اینجا هم میتونید پیگیری کنید اگه شماره پرونده رو دارید
http://www.adliran.ir/

hamra
December 10th, 2014, 14:25
شما اون سایت هاستینگ رو معرفی کنید تا برسی بشه که واقعا شکایت کردند از شما و یا خیر ... (ادرس سایتشون رو از طریق خصوصی ارسال کنید جهت برسی)

rules
December 10th, 2014, 14:38
احتمالا i-wh.. نیست ؟ :d

!MihanIt!
December 10th, 2014, 14:46
دوست عزیز حساس نشید

hamra
December 10th, 2014, 15:24
احتمالا i-wh.. نیست ؟ :d

:))

majids
December 10th, 2014, 15:43
براتون پ خ فرستادم. چک کنید.

amin0181
December 10th, 2014, 16:04
بهترین کار اینه که شما برین فتا از این هاستینگ شکایت کنید و بگین اکانت شما رو بی دلیل بسته و باعث ضرر مالی شما شده
مطمن باشید خودشون تو دردسر می افتن
در صورتی که ایشون از شمال کشور ( مازندران و یا گیلان ) هستن ادرس سایتشون رو پ.خ کنید پیگیری میشه

delta
December 10th, 2014, 16:15
:)) انتنشار اکاذیب؟ اسم این هاستینگو میگی بدونیم کیه؟ داداش فکر نکنم بیشتر از من کسی تو دادگاه ها چرخیده باشه.یکی امده تو سایت شما از یکی بدگویی کرده؟ حکمش اینه شما ان مطلب رو پاک میکنید و در یک تاپیک دیگر با عنوان معذرت خواهی از فلان هاستینگ یک بیانیه کوتاه راجبش مینوسید و از فلان هاستینگ بابت این نوشته معذرت خواهی میکنید.. همین!! :d طرف حق نداره بزنه سایتتون رو ببنده.مگر هاستینگ مورد نظر جرایم رایانه ای یا فتا هست که خودش حکم بریده؟ شرکت مایکروسافت از ما به خاطر یک مطلب شکایت کرده بود.ما رو سرور هتزنر بودیم.بهمون نامه دادند 48 ساعت وقت دارید بک اپ بگیرید برید از سرور..سایت رو نبستند!! بعد اینا برداشتند به خاطر یک مطلب سایتتون رو بستند؟ پول دادید سرویس ازش گرفتید. انا باید به شما تذکر میدادند و شما مطلب رو پاک و معذرت خواهی میکردید همین!! شما الان حق دارید از ان هاستینگ شکایت کنید به خاطر کارش انا وگرنه هیچ حقی ندارند این کارو کنند.

تو سایت ما یک تندرو امده بود راجب ریاست جمهوری مطلب زده بود من خبر نداشتم.بعد یک هفته سایتمون فیل شد.رفتم ارشاد تعهدنامه دادم و نوشتم جریان رو.تمام شد.بعد 15 روز سایت از فیل در امد!!:d فکر نکنم موضوع ایشون در حد ریاست جمهوری باشه!!
تاحالا ندیدی روزنامه ای راجب کسی چیزی بنویسی بعد تو مطلب بعدی معذرت خواهی کنه بره پی کارش؟ بله اگر مطلب نوشته شده باشه از رو قصد باشه و بخواهید رو حرفتون بمونید و پافشاری کنید کارتون به دادگاه میرسه نه این مورد شما!!

mehrangta
December 10th, 2014, 16:16
نه عزیز فقط یک تهدید بوده ...
هیچ ترسی در این باره نداشته باشید چون اگر شخص هم شکایت کنه به جایی نمیرسه ...

موفق باشید

Sir.DarKNesS
December 10th, 2014, 21:56
مردم چه حوصله ای دارند !!

sht-design
December 10th, 2014, 22:40
میدونم منظورتون کدوم هاستینگ هست
این سایت شاکی هاشون زیاد هستند به خاطر همین بکآپ ندادن
وقتی گزینه بکآپ غیر فعال کردند باید قاعدتا خودشون بهتون بکآپ بدن

ناراحت نباشید هیچ اتفاقی نمی افته
اگر هم افتاد پای خودشون هم گیره

niaz1353
December 11th, 2014, 11:54
انکه حساب پاک هست از محاسبه چه باک است

taksis
December 11th, 2014, 12:17
هیچی بابا هیچ کاری نمیکنه مگر اینکه اونقدرررررررر بیکار باشه که برا یه تاپیک رفته باشه شکایت!!!!

farsistar
December 11th, 2014, 14:06
در حال حاظر وضعیتی شده است که با کوچکترین مشکل مشتری در انجمن ها تاپیک ایجاد میکند جهت تخریب ...
غافل از اینکه مسئول سایت میتواند قانونی اقدام کرده و فرد مجازات خواهد شد
هیچ شکی نداشته باشید اگر اقدامی قانونی انجام دهند و مدرکی برای حرف های بی پایه و اساس خود نداشته باشید محکوم خواهید شد!

niaz1353
December 11th, 2014, 14:36
از هاستینگ های الکی هاست تهیه نکنید یه سایت ورد پرسی میزنند و شروع به هاست و دامین میکنند و به تیکت ها هم جواب نمیدن یعنی بلد نیستند از هاست سر در نمیارند غافل از اینکه با 3 دو یا سه هزار گرونتر هاستی میتونید تهیه کنید کنید که تمام امکانات را در اختیارتون میزارند و در عرض چند دقیقه و ساعت به تیکت هاتون جواب میدند مثلا دیروز یه نفر با من تماس گرفته بود بلد نبود چطور در خواست طراحی سایت را بکند ایشون میخواستند دامین هاست در سایتشون بفروشند و هیچی بلد نبودند معلومه اینگونه افراد همیشه در جواب دادن به شما مشکل دارند

abolfazell
December 11th, 2014, 14:49
خخخخ
چه چیز مسخره ای
من جای شما بودم میرفتم شمال میزدم تو دهنش و برمیگشتم
بنده با بیش از 8 سال سابقه وب نویسی به شما اطمینان میدم دروغ محضه
شما اگه حتی بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی هم عمل کنید به هاستتتون مربوط نمیشه بلکه اگر مشکلی باشه مربوط به پلی فتا و سایت ثبت و سامندهی هست
واسه اینه که میگن موقع انتخاب هاست هواستون جمع باشه
شما برو درستون رو بخون و بی خیال این چیزا شو

kool
December 11th, 2014, 15:34
باسلام
اصلا نگران نباشید و بگذارید هر کار میتونه بکنه.
معمولا فردی که شکایت میکنه دیگه نمیاد به طرفش اعلام کنه که شکایت کرده!
حال اصلا شکایت کنه، اگه نتونه ثابت کنه اونوفقت نوبت شماست که ...
احتمال 99% می خواد از شما پول زور بگیره ...
اگه گفت مثلا مبلغی بدید که صرف نظر کنه از شکایت به هیچ عنوان هیچ ریالی به این دست افراد ... ... ... ندید!
موفق باشید.