PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وبگذر دوباره از دسترس خارج شد

xphost
December 9th, 2014, 21:14
درود
مدت هاست که وبگذر مشکل داره و اگر اشتباه نکنم 3 ماه پیش بود که باز 1روز سایتش قطع شده بود
چند روز هم ارور بروزرسانی رو بر روی سایتشون قرار دادند
ولی امروز به کل سایت وبگذر از دسترس خارج شد و تا به حال مشکل رفع نشده
انشا الله این مشکلات به زودی حل بش

rules
December 9th, 2014, 21:16
اسپمر هم اسپمرا قدیمی .... 8-|

Netfollower
December 9th, 2014, 21:18
پیشنهاد بنده Histats.com Counter ,the free web stats and stat counter, hit counter, free web tracker and tracking tools, professional and free!! (http://www.histats.com/)

چهارسال از وبگذر استفاده کردیم و حال فقط پشیمانیم !

xphost
December 9th, 2014, 21:21
پیشنهاد بنده Histats.com Counter ,the free web stats and stat counter, hit counter, free web tracker and tracking tools, professional and free!! (http://www.histats.com/)

چهارسال از وبگذر استفاده کردیم و حال فقط پشیمانیم !
صد در صد حرف شما درسته
وبگذر قدیمی تو ایران خیلی ها ازش استفاده میکنند مخصوصا وبلاگ ها

hack2hacker
December 9th, 2014, 21:47
حداقل روزی یه بار دان میشه

سیدرضا بازیار
December 9th, 2014, 22:28
مشکل وبگذر چیه؟
چرا باید بزرگترین سایت آمارگیر ایران ابنجوری باشه؟
به نظر من اگه کاربرای ایرانی به وبگذر کمک کنند تا پیشرفت کنه و از سیستم داخلی استفاده کنیم, بهتره که به سمت آمارگیر خارجی بریم (هر چند آمارگیر خارجی حرفه ای تره, اما میتونیم به اونا هم برسیم و حتی بهتر از اونا باشیم)
دقیقا همکاری بزرگی که در کشور روسیه وجود داره و سایت های روسیه بسیار پیشرفت کردن...

us12
December 9th, 2014, 22:43
مشکل وبگذر چیه؟
چرا باید بزرگترین سایت آمارگیر ایران ابنجوری باشه؟
به نظر من اگه کاربرای ایرانی به وبگذر کمک کنند تا پیشرفت کنه و از سیستم داخلی استفاده کنیم, بهتره که به سمت آمارگیر خارجی بریم (هر چند آمارگیر خارجی حرفه ای تره, اما میتونیم به اونا هم برسیم و حتی بهتر از اونا باشیم)
دقیقا همکاری بزرگی که در کشور روسیه وجود داره و سایت های روسیه بسیار پیشرفت کردن...

چه کمکی ؟
از نرخ تبلیغات شون را اطلاع دارید ؟
یکم خرج کنن یک سرور ایران با ترافیک بالا بخرند ( نه اجاره ) و حرفه ای ادامه بدهند .

قدمت ، اعتبار و تعداد یوزری که وب گذر داره پتانسیل عالی به وجود آورده ، البته مدیریت ش باید از این پتانسیل استفاده کنه و ارتقا نرم افزاری خوبی بدهد تا نیاز یوزر رفع شود ، نه که به عنوان یک سکوی پرتاب ازش استفاده کنه !

sor
December 9th, 2014, 22:56
والا ما هم خیلی وقته استفاده میکنم کی قعطی وصلی زیاد داره و نمیدونم هم چرا این به این سبک داره جلو میره !

من که دارم از PersianStat.com - پرشین استت، آمار وب فارسی، شمارنده وبلاگ و سایت (http://www.persianstat.com) استفاده میکنم راضی هم هستم

مینا-صیفی
December 9th, 2014, 23:04
پدر ما را دراورد این وبگذر اشغال هست اعصاب ما را خورد کرد من چند وقت پیش کلا کد وبگذر را ورداشتم و از webshomar.com استفاده میکنم خوبه حد اقل از وبگذر بهتر هست

این histats.com اگر کسی باهاش کار میکنه وارده بهم بگه سوال دارم ازش ممنون...

hossein6151
December 9th, 2014, 23:17
بهترین گزینه histats.com هست
امکانات زیادی داره و محیطش گرافیک بهتری داره و هم اینکه دقیق هست
وبگذر هم امکانات زیادی اضافه نمیکنه و یکم هم ظاهرش رو خوب نمیکنه که حداقل یوزرهاش دوان شدنش رو نادیده بگیرن