PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر دادن در مورد رستارت کردن پس ESXi سرور مشتری

razavihost
December 8th, 2014, 12:44
سلام
ییک سرور ex40 به یکی از یوزر ها فروخته بودم که بعد از مدتی کاربر نمایش مشخصات: besthosti.com - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/78173/) در سایت تیکت داد که من این سرور رو با مشتری خریدم.
حالا این مواردش به من ربطی نداره اصل داستان این هست.
روز پرداخت رسید و این کاربر به من گفت که من در انگلیس هستم و اکانت پای پل دارم و میخوام به پای پل شما انتقال بدم.
چون با پای پل فاکتور های دیتاسنتر رو پرداخت نمیکنم سویفت دادم که به اون حواله کنه.
حدود یک هفته گذشت و من جویا شدم که حواله کردین ؟
پاسخ ندادن
سرور رو مسدود کردم بعد از یک روز پاسخ داد که تورو خدا مشکل داشتم،کارت اعتباریم مشکل داشته و ... .
سرور باز شد و من تاکید کردم که فردا سرور فاکتور میشه و اگر نمیخوای پرداخت کنی من کنسل کنم که واسه من فاکتور نشه.
طرف اوکی داد که نه حتما پرداخت میشه (ناگفته نماند که میگفت ایران نیستم و حساب های ریالی من مشکل داره در صورتی که وب سایت این فرد ریالی هست)
سرور برای من پرداخت شده از یک میلادی و الان هشت میلادی هست که همچنان پرداخت نکرده و من باید از جیب مبارک هزینه این سرور که حدود 100 یورو میشده بدم.
به این موارد کار ندارم

سوال اصلی من این هست که تمام یوزر هایی که روی این سرور سرویس دارن با من تماس میگیرن که باز کنید تا ما بک آپ برداریم و غیره.
جالب همه این افرا که تماس میگیرتن تمدید هاشون رو در همین هفته گذشته انجام دادن که پول سرور فیکس میشه!

حالا من چیکار کنم پس وی ام وارو رستارت بدم تا بتونم اطلاعات این بنده خدا هارو بدم یا نه !
طرف باز شاکی نشه که این بابا به سرور های ما نفوذ داره و خیانت کرده !
فقط در مورد همین دو خط آخر نظر بدین چون نمیخوام تاپیک بی دلیل بسته بشه

arfaghani
December 8th, 2014, 12:55
با سلام و خسته نباشید
من خودم یکی از مشتری هام
ریست کنید ما که این بنده خدا رو نمی شناسیم
پولشو دادیم براش
الان یه هفته هست که کارو بارمون خابیده ما تو فشاریم لطفا کمک کنید .

pishrobp
December 8th, 2014, 13:05
درود .

مهندس جان حق باشماست یکی از اون مشتری ها من هستم که پنج روزه پول واریز شده و هنوز قطعه و کلی آبروم پیش مشتری ها رفته . شما یه راه حل نشون بدید مستقیم با خود شما در تماس باشیم و از این به بعد هزینه ها رو مستقیم به شما بدیم .الان هم هزینه ای باشه پرداخت کنیم سرور بنده روشن بشه . هرچند شما از دیشب پیگیر کارهای من بودید و لطف داشتید خیلی .

من شرمنده ی شما هستم.

باتشکر کربلایی.

E_R_B
December 8th, 2014, 13:16
درود به دوستان گرامی
بنده فلا حدود 180 تومن طلبکاریم از ایشون مونده
ولی آقای موسوی لطف کنید مشکل دوستان رو حل کنید
با تشکر

pishrobp
December 8th, 2014, 13:23
آقای موسوی کلی بابت سرورها خودشون هزینه کردن کلی ضرر دادن ما هم باید کمکی به ایشون بکنیم تا سرورها رو روشن کنن یه مبلغی لطف کنند بابت هر کدام از سرورها بدیم و از این به بعد با ایشون در تماس باشیم درسته یه ضرری به ما و ایشون وارد شده ولی در کل مشکل ما هم حل میشه مشکل ایشون هم که کلی باهاش تماس میگرند و مزاحم ایشون میشن هم حل میشه .باتشکر

مهندس سجاد هم که خیلی لطف داشتن ایشون هم کلی ضرر کردن ای کاش سرورها رو به این آقای روح الله زاده نمیداد (host24.co

tizparvaz
December 8th, 2014, 13:27
سلام
مشتری های سرور اگر حاضر هستن منتقل بشن به ما من حاضرم سرور رو تمدید و نگه دارم

pishrobp
December 8th, 2014, 13:33
درود یعنی شما منظورتون این هست که هزینه ای که دادیم بابت سرور تا سر این برج همین هزینه کافیه که سرور ما روشن بمونه ؟ و از سربرج وقت شارژ بعدی به شما هزینه بدیم درسته/

اگر اینجوریه من هستم . ولی آی پی عوض بشه کلی ضرر میکنیم باید از اول تمام دامنه ها رو آی پی بدیم و مسیربابی بشن برن تو کش.

razavihost
December 8th, 2014, 13:33
سلام
مشتری های سرور اگر حاضر هستن منتقل بشن به ما من حاضرم سرور رو تمدید و نگه دارم

سلام همشون رو پیدا نکردم!
کسی شماره تماس آقای حکیم زاده رو داره تا تمام یوزر هار از طریق این آقا پیدا کنیم؟
این سرور قبلا دست آقای حکیم زاده بوده و گویا ایشون با مشتری به این فرد تحویل داده.
حتما میتونند به کل یوزر ها دست رسی داشته باشن.

hostfire
December 12th, 2014, 17:26
سلام
این آقا 50 دلار هم به ما بدهکاره !!!

razavihost
December 12th, 2014, 17:32
سلام
این آقا 50 دلار هم به ما بدهکاره !!!

پس کلا مشکل احلاقی داره دوست ما.
چرا مدیران اخراج کلی نمیکنندش؟

hostfire
December 12th, 2014, 17:39
پس کلا مشکل احلاقی داره دوست ما.
چرا مدیران اخراج کلی نمیکنندش؟

والا یه یوزر دیگش بن شده این یوزر دومشه نمیدونم چرا فعالیت میکنه باز .جالبه اون یکی یوزرشم هزار پستس
به شما گفته انگلستان ، به ما گفته استکهلم هلند ، به شخص دیگری گفته سود که در عجبم کچاست این بشر ، تو پروفایل نوشته قزوین ، داخل سایتش زده تهران !!!!
ما سروری 50 دلاری به ایشان فروختیم ، عوضش قرارشد تو configserver.com برا ما پی بزنه ، پی زد متاسفانه ما سرور و پنل نازنین رو بهشون دادیم ولی فرداش ایمیلی برای بنده از کانفیگ سرور اومد که به دلیل تایید نشدن اطلاعات هویتی واریز کننده ریفوند شده به حسابشون ! حالا ما موندیمو......