PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین شیوه تبلیغات از نظر شما ؟

Mr.KoTalmiyan
December 8th, 2014, 01:43
درود
از نظر شما بهترین شیوه تبلیغات که بیشترین بازده رو داشته باشه چه موردی میتونه باشه ؟
تبلیغات در صدا و سیما ؟
پخش تراکت ؟
ارسال پیامک از طریق سامانه ؟
تبلیغات در سطح شهر ؟
تبلیغات در سایت های مطرح هم زیاد جالب نیست ، چرا که کار ما و فقط برای شهر خودمون کاربرد داره.
حالا شما بین این موارد کدوم رو براش ارجعیت قائل میشید ؟
تجربتون چی میگه ؟
مورد بهتری مد نظر دارید که بتونه از این موارد بیشتر بازده داشته باشه ؟
با تشکر....

api
December 8th, 2014, 01:50
دقیقا تبلیغات برای چه کاری ؟
باید جایی باشه که مخاطب هدفتون اونجاست !

Mr.KoTalmiyan
December 8th, 2014, 02:02
کار آژانس هست

tizparvaz
December 8th, 2014, 02:06
بهترین تبلیغات اون تبلیغاتیه که شما تو ذهنت فکر میکنی بهترینه

api
December 8th, 2014, 02:06
آزانس به تبلیغات محله ای و منطقه ای نیاز داره
پخش تراکت
برچسب
پارک کردن خودروهای آزانس در منطقه دید و رفت و آمد

اینها بهترین روش تبلیغات برای آزانس هست

Mr.KoTalmiyan
December 8th, 2014, 02:09
البته هنوز قطعی نیست ، شاید غذای آماده باشه ...
داریم تمامی جوانب رو بررسی میکنیم .
قصد داریم 99% هزینه اولیه رو برای تبلیغات هزینه کنیم و با 1% باقی مانده کار رو شروع کنیم.

api
December 8th, 2014, 02:21
بله . آشپزخانه هم تبلیغات محلی هست
ایشالله موفق باشید

djmohammad
December 8th, 2014, 02:24
بهترین تبلیغات الان تبلیغ در تلویزیون شهر هست
واقعا تاثیر خیلی خوبی داره ...

vp_server
December 8th, 2014, 02:28
بهتر است ۹۹٪ هزینه را صرف تجهیزات محل فعالیت نمایید و قسمت بیشتر سود حاصل را صرف تبلیغات کنید.
تبلیغات موفق در هزینه نیست.
در هدفمند بودن آن است

Netfollower
December 8th, 2014, 02:35
بستگی به بازار داره عزیز
تو همین ماه 3 تومن هزینه تراکت و همشهری و... کردیم
قسم بخورم یه دونه ورودی هم نداشت !!!!!
تبلیغاتم تبلیغات همیشگی بود !!! بازار خرابه
ولی درمورد شما
یه اسم موندگار واسه آزانس پیدا کنید که قابلیت برند شدن تو این زمینه رو داشته باشه
بعد پیامک ارسال کنید به مردم هم ناحیتون ( ازجاهایی که بانک اطلاعاتی معتبر دارن بگیرید )

ccirco
December 8th, 2014, 10:28
تبلیغات با ایمیل هم بد نیست
ایمیل مارکتینگ درست انجام بشود می تونه جوابگو باشه

hrv
December 8th, 2014, 10:50
سلام
تبلیغات محلی باید شه نه شهری!
پس شما به چیزهایی که محدود به اطرافتون هستند نیاز دارید!
تراکت! پیامک! بنرهای محلی!
اما برای آژانس کافیست یک لیست قیمت برای سفر از محل به مناطق مختلف تهیه کنید و در منطقه پخش کنید! قیمتتون هم کمی کمتر باشه!
ولی آشپرخانه کاملا متفاوت هست زیرا قیمت پایین میتواند شک به مواد اولیه ایجاد کند! البته هر شهر هرمنطقه و هر محله حتی متفاوت هست بعضی مناطق قیمت حرف اول رو میزنه بعضی جاها کیفیت!
اما برای اشپرخانه موفق باید کیفیت داشته باشید!!!!
بعد تراکت پخش کنید! و بنویسید غذای اول با تخفیف ویژه! مشتری جذب میشه و اگر کیفت مطلوب ماندگار میشه!
موفق باشید

majid1f
December 8th, 2014, 11:49
آژانس فکر کنم با هزینه چند میلیونی یک صفحه فیسبوک بزنید +یک سایت خوب >> پروازهای چارتر می زنید ، افر می زنید ... روش خیلی خوبی هست که الان پیج هایی دیدم که فقط چند صد هزار نفر لایک کردند و پیج های فعالی هم هستند
الان شبکه های اجتماعی راه بسیار خوبی برای تبلیغات هست به خصوص که آژانس هم به نوعی هم راستا با شبکه های اجتماعی هستد (هر دو به نوعی بیشتر به هدف تفریحی هستند و ... ). دلیلی هم نیست تبلیغات بنر، پیامک ... محلی باشه . خیلی از مخاطبان می توانند از محله های دیگر شهر باشند .

Mr.KoTalmiyan
December 8th, 2014, 22:31
آژانس فکر کنم با هزینه چند میلیونی یک صفحه فیسبوک بزنید +یک سایت خوب >> پروازهای چارتر می زنید ، افر می زنید ... روش خیلی خوبی هست که الان پیج هایی دیدم که فقط چند صد هزار نفر لایک کردند و پیج های فعالی هم هستند
الان شبکه های اجتماعی راه بسیار خوبی برای تبلیغات هست به خصوص که آژانس هم به نوعی هم راستا با شبکه های اجتماعی هستد (هر دو به نوعی بیشتر به هدف تفریحی هستند و ... ). دلیلی هم نیست تبلیغات بنر، پیامک ... محلی باشه . خیلی از مخاطبان می توانند از محله های دیگر شهر باشند .

سلام.
عزیزم چارترم کجا بود ؟
آژانس ماشین هست نه هواپیمایی....

- - - Updated - - -

سلام
تبلیغات محلی باید شه نه شهری!
پس شما به چیزهایی که محدود به اطرافتون هستند نیاز دارید!
تراکت! پیامک! بنرهای محلی!
اما برای آژانس کافیست یک لیست قیمت برای سفر از محل به مناطق مختلف تهیه کنید و در منطقه پخش کنید! قیمتتون هم کمی کمتر باشه!
ولی آشپرخانه کاملا متفاوت هست زیرا قیمت پایین میتواند شک به مواد اولیه ایجاد کند! البته هر شهر هرمنطقه و هر محله حتی متفاوت هست بعضی مناطق قیمت حرف اول رو میزنه بعضی جاها کیفیت!
اما برای اشپرخانه موفق باید کیفیت داشته باشید!!!!
بعد تراکت پخش کنید! و بنویسید غذای اول با تخفیف ویژه! مشتری جذب میشه و اگر کیفت مطلوب ماندگار میشه!
موفق باشید

بله ، این نکته رو خیلی خوب اشاره کردید ، قیمت کم تاثیر منفی در اعتبار آشپزخانه و غذای آماده داره.
این راه شما هم خوب هست. که اولین خرید تخفیف ویژه.
بازم در حال بررسی هستیم.

Mr.KoTalmiyan
December 8th, 2014, 22:37
تبلیغات با ایمیل هم بد نیست
ایمیل مارکتینگ درست انجام بشود می تونه جوابگو باشه

ایمیل ها به تفکیک سن و شهر موجود هستند ؟
از کجا معلوم که 10 هزارتایی که اراسل میکنیم همه در شهر بنده باشند شاید همه در شهر های دیگه و کشورهای دیگه پراکنده باشند پس فکر نمیکنم روش خوبی باشه.

- - - Updated - - -

بستگی به بازار داره عزیز
تو همین ماه 3 تومن هزینه تراکت و همشهری و... کردیم
قسم بخورم یه دونه ورودی هم نداشت !!!!!
تبلیغاتم تبلیغات همیشگی بود !!! بازار خرابه
ولی درمورد شما
یه اسم موندگار واسه آزانس پیدا کنید که قابلیت برند شدن تو این زمینه رو داشته باشه
بعد پیامک ارسال کنید به مردم هم ناحیتون ( ازجاهایی که بانک اطلاعاتی معتبر دارن بگیرید )

آره بازار خیلی خرابه که من دارم به آژانس و غذای آماده فکر میکنم.
خیلی بازار خرابه و سخت اونه که با مدرکی که داری بری آشپزخونه بزنی.

Netfollower
December 8th, 2014, 22:39
آره بازار خیلی خرابه که من دارم به آژانس و غذای آماده فکر میکنم.
خیلی بازار خرابه و سخت اونه که با مدرکی که داری بری آشپزخونه بزنی.

سخت تر از اون اینه با لیسانس نرم افزار فلافلی سلف سرویس بزنی : ))))
پیامک بهتره. بانک اطلاعاتی داریم البته مال من نیست
یکی از همکاراست معرفی میکنم اوکی کنه براتون
پ خ بدید

Mr.KoTalmiyan
December 8th, 2014, 22:47
بهتر است ۹۹٪ هزینه را صرف تجهیزات محل فعالیت نمایید و قسمت بیشتر سود حاصل را صرف تبلیغات کنید.
تبلیغات موفق در هزینه نیست.
در هدفمند بودن آن است

والا چندین سایت اقتصادی خوندیم نوشته بود ، تبلیغات هزینه نیست سرمایه گذاری است.
99% تجهیزات بخریم ولی بعدش بریم با 1% تبلیغات کنیم ؟
وقتی فروش نداشته باشیم تجهیزات به چه کار میاد ؟ بخریم و بزاریم واسه تماشا ؟
فکر نمیکنم این ایده شما درست باشه...

- - - Updated - - -

بهترین تبلیغات الان تبلیغ در تلویزیون شهر هست
واقعا تاثیر خیلی خوبی داره ...

والا شبکه ما از شبکه نسیم هم مخاطب کمتر داره ، به شخصه خودم واطرافیانم رو تا حالا ندیدم شبکه خراسان رو نگاه کنه.

nexinel
December 8th, 2014, 22:51
بهترین شیوه Viral Marketing یا همان بازاریابی ویروسی است، بدین صورت که اخبار و مزایای شما توسط افراد بصورت Face 2 Face منتقل شده و بدین ترتیب کمترین هزینه و بیشترین تاثیر گذاری را به همراه ایجاد اعتماد به واسطه معرفی یک دوست یا آشنا در بر خواهد داشت.

Mr.KoTalmiyan
December 8th, 2014, 22:56
بهترین شیوه Viral Marketing یا همان بازاریابی ویروسی است، بدین صورت که اخبار و مزایای شما توسط افراد بصورت Face 2 Face منتقل شده و بدین ترتیب کمترین هزینه و بیشترین تاثیر گذاری را به همراه ایجاد اعتماد به واسطه معرفی یک دوست یا آشنا در بر خواهد داشت.

بسیار عالی ولی برای شروع باید از یک جایی شروع کرد و این برای شروع زیاد کارآمد نیست چون مشتری نداریم....

vp_server
December 9th, 2014, 01:20
والا چندین سایت اقتصادی خوندیم نوشته بود ، تبلیغات هزینه نیست سرمایه گذاری است.
99% تجهیزات بخریم ولی بعدش بریم با 1% تبلیغات کنیم ؟
وقتی فروش نداشته باشیم تجهیزات به چه کار میاد ؟ بخریم و بزاریم واسه تماشا ؟
فکر نمیکنم این ایده شما درست باشه...
\
تا زمانی که از لحاظ تجهیزات در سطح قابل قبولی نباشید و توان رقابت با رقیبان حرفه ای را نداشته باشید هزینه تبلیغات بیهوده خواهد بود.
در نظر داشته باشید داشتن یک محل خوب و تجهیزات حرفه ای برای فعالیت نیز تبلیغ محسوب می گردد.

!MihanIt!
December 9th, 2014, 07:57
تراکت و سامانه پیامکی