PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تایید هویت انلاین

yeganehha
December 7th, 2014, 00:31
با سلام و وقت بخیر

ایا سایت یا وب سرویسی و یا هر صفحه انلاینی وجود دارد که با دادن کد ملی نام و نام خانوادگی دارنده کدملی به همراه استان و شهر را نمایش دهد
جهت تایید هویت لازم دارم

Netfollower
December 7th, 2014, 00:35
خیر
مگر ممکلت قانون ندارد که دسترسی به اطلاعات مردم پابلیک باشد؟
تا جایی که میدانم چنین استعلام هایی فقط توسط مراجع قانونی
قابل انجام است دوست گرامی !!

jaheshserver
December 7th, 2014, 00:37
فکر نمی کنم همچین چیزی باشه

yeganehha
December 7th, 2014, 00:59
خیر
مگر ممکلت قانون ندارد که دسترسی به اطلاعات مردم پابلیک باشد؟
تا جایی که میدانم چنین استعلام هایی فقط توسط مراجع قانونی
قابل انجام است دوست گرامی !!

دوست عزیز من هم فقط به دلیل. وجود همون قوانین به این سیستم نیاز دارم
چیز زیادی هم نمی خوام چون کاربر نام و نام خانوادگی را ثبت می کنه موقع ثبت نام و کد ملی را باید بگه برای پلیس فتا
حالا من می خوام اطلاعات کد ملی با اطلاعات وارد شده به عنوان نام خانوادگی یکی کنم

rules
December 7th, 2014, 01:56
میتونید از قسمت خرید بلیط سایت رجا کمک بگیرید، شماره ملی میدید، نام و نام خواندگي میده، اگر خواستید براتون مینویسم.

yeganehha
December 7th, 2014, 06:56
میتونید از قسمت خرید بلیط سایت رجا کمک بگیرید، شماره ملی میدید، نام و نام خواندگي میده، اگر خواستید براتون مینویسم.
دوست عزیز ممنون میشم یکم بیشتر توضیح دهید
من قسمتی پیدا نکردم ایا منظورتان در ثبت نام بود

hamra
December 7th, 2014, 08:01
البته مطمئنا تا یکی دو سال دیگه این برنامه اینترنتی هم میشه که میتونید مشخصات هر کسی رو خواستید بدست بیارید از داخل اینترنت !
به هر حال مقامات کشور عزیزمون ایران در حال تلاش بسیــــــــــار زیادی هستند تا بتوانند همه روزه خدمات جدیدی به مردم عزیــــــــــــزشون ارائه بدند . !!!!

j4b3r
December 7th, 2014, 08:25
سلام
در حال حاضر این سیستم برای ادارات دولتی هست.
که هزینه ای هم میگیریند ثبت احوال جهت تایید
(مثل سیستم تایید بانک ها)
ولی الان فکرک نم باری اشخاص غیر قابل انجام هست.
البته مکانیزمی باید باشه که شما اطلاعات رو بفرستید
مثلا نام ، نام خانوادگی و کدملی بعد سیستم بگه اینها صحیح هست یا نه.
نه اینکه کد ملی رو بدید و اطلاعات رو بگیرید

farnood
December 7th, 2014, 08:31
من این سیستم رو برای ثبت نام اظهار نامه مالیاتی دیدم كه با زدن كد ملی سریعا نام و نام خانوادگی شخص را میاورد مقابل جدول

ali2k
December 7th, 2014, 09:26
این سیستم هست من داخل بانک ملت بارها دیدم کد ملی رو توی یه سامانه استعلام میکنن و یه پرینت مشابه کارت ملی میده و اطلاعاتی هم که میده در حد همان کارت ملی هست توی سایت رجا هم برای خرید بلیط همانطور که در بالا اشاره کردن دیدم همینطوریه :) حالا روش استفاده ازش چیه رو نمیدونم ولی همچین قابلیتی هست ...

http://www.accpress.com/news/1391/02/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%87%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D9%84%DB%8C-%D9%85%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D8%AB%D8%A8%D8%AA/

asdadsdxz
December 7th, 2014, 09:39
تو pt یکی ۱۵ میگرفت کلا همه چیز طرف رو میداد

yeganehha
December 7th, 2014, 12:12
مرسی از نظرات تمام دوستان

rules
December 7th, 2014, 12:35
دوست عزیز ممنون میشم یکم بیشتر توضیح دهید
من قسمتی پیدا نکردم ایا منظورتان در ثبت نام بود

http://ticket2.raja.ir

در سایت عضو بشید ، در مرحله خرید بلیط کد ملی میخواد.