PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : الکامپ 93

Amin12345
December 6th, 2014, 22:45
سلام

همونطور که اطلاع دارید الکامپ 93 از فردا استارت میخوره
دوستان اگر کسی میدونه از شرکت های هاستینگ کدوم تو این نمایشگاه حضور دارن اعلام کنه
ممنون

j4b3r
December 6th, 2014, 23:40
سلام
کلا الکامپ امسال که توی حاشیه بود و خیلی از شرگت ها تحریم کردند.
فکر نکنم آش دهن سوزی باشه امسال >>>

Netfollower
December 6th, 2014, 23:43
سلام
کلا الکامپ امسال که توی حاشیه بود و خیلی از شرگت ها تحریم کردند.
فکر نکنم آش دهن سوزی باشه امسال >>>

احســـــنت
دقیقا ما هم امسال غرفه نگرفتیم
و احتمالا حتی برای بازدید هم نمیریم !

tizparvaz
December 6th, 2014, 23:44
سرور پارس حضور داره

j4b3r
December 7th, 2014, 00:03
سرور پارس حضور داره

سرور پارس همیشه همه جا هست !!!!

tizparvaz
December 7th, 2014, 00:05
سرور پارس همیشه همه جا هست !!!!
زورشون میرسه دیگه :d

saeed1988m
December 7th, 2014, 00:05
یعنی نریم دیگه :d:d

راستی دوستان این نمایشگاه کلا غرفه هاش با چه موضوعاتی هست؟

Netfollower
December 7th, 2014, 00:22
جالبه دوستان اینو بخونن پایگاه خبری انصاف: فساد مالی در نمایشگاه الکامپ؟ (http://ensafnews.com/index.aspx/n/11595)

یعنی نریم دیگه :d:d

راستی دوستان این نمایشگاه کلا غرفه هاش با چه موضوعاتی هست؟

الکامپ (ELECOMP)، مخففی از Electronics, Computer & E-Commerce که میشه نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، رایانه و تجارت الکترونیک

ولی اصل مطلب بیشتر مدیر سایت ها و رسانه های برخط میان و .....

saeed1988m
December 7th, 2014, 00:28
جالبه دوستان اینو بخونن پایگاه خبری انصاف: فساد مالی در نمایشگاه الکامپ؟ (http://ensafnews.com/index.aspx/n/11595)

الکامپ (ELECOMP)، مخففی از Electronics, Computer & E-Commerce که میشه نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، رایانه و تجارت الکترونیک

ولی اصل مطلب بیشتر مدیر سایت ها و رسانه های برخط میان و .....

ممنون امید عزیز ساعات بازدید رو میدونید از اونجا که برا بار اوله که میخوام برم باید کدوم ایستگاه مترو برم مصلا؟

Netfollower
December 7th, 2014, 00:39
ممنون امید عزیز ساعات بازدید رو میدونید از اونجا که برا بار اوله که میخوام برم باید کدوم ایستگاه مترو برم مصلا؟

خیرمصلا نیست
در محل دائمی نمایشگاهها در شمال تهرانه، واقع در بزرگراه چمران
از ساعت 9 صبح تا 4 عصر
ولی وقت تلف کردن وگرنه خودم با ماشین میومدم دنبالتون !
واقعا به نظر من ارزش وقت گذاشتن نداره !

saeed1988m
December 7th, 2014, 00:41
خیرمصلا نیست
در محل دائمی نمایشگاهها در شمال تهرانه، واقع در بزرگراه چمران
از ساعت 9 صبح تا 4 عصر
ولی وقت تلف کردن وگرنه خودم با ماشین میومدم دنبالتون !
واقعا به نظر من ارزش وقت گذاشتن نداره !

ممنون امید جان

majidisaloo1
December 7th, 2014, 00:43
سرور پارس
فراپیامک
میزبان پیامک
این سه تا رو من میدونم هستند
ایرانسل و همراه اول و رایتلم که کلا همه نمایشگاه ها رو کنترات گرفتد و حتی نمایشگاه های دارو سازی رم شرکت میکنند

farnood
December 7th, 2014, 08:37
سلام
متاسفانه الكامپ پیشرفتی نسبت به سالهای گذشته ندارد

من امیدوارم تحولاتی به كمك دولت در این امر ایجاد بشه.

مخصوصا یكی از ضعف های آن میان هفته بودن آن است

mehrshad.ho
December 7th, 2014, 09:04
علاوه بر اینکه ساعت پایانی بسیار نا مناسبی داره احتمال میدم مثل سایر نمایشگاه های امسال چیزی که باید بگردیم پیدا کنیم فناوری اطلاعات هست و غرفه های زیاد تری مثل فرش و تاسیسات یا پوشک بچه وجود داره (این رو سایر نمایشگاه های قبل ثابت کرد)
با این حال من حتما سر خواهم زد و نتیجه رو اعلام می کنم

pakradm
December 7th, 2014, 11:12
ما که تهران نیستیم :دی

البته اگه من جای دوستان بودم میرفتم و با ضایع کردن مسئولین سرور پارس جلوی باقی دوستان حالشون رو حسابی میگرفتم

دوست و همکار عزیز؛
میشه بپرسم چرا باید مسئولین یک شرکت را جلوی بازدیدکنندگان ضایع کنیم؟؟؟:39:
چه خوب باشند، چه بد؛ چه ارزان بدهند و چه گران؛ در هر صورت یکی از شرکت های همکار هستند و همگی باید هوای یکدیگر را داشته باشیم;)

متشکرم:53:

پ.ن::: اینجانب هیچگونه ارتباطی با شرکت سرور پارس یا مسئولین آن ندارم.

speednet
December 7th, 2014, 11:42
علاوه بر اینکه ساعت پایانی بسیار نا مناسبی داره احتمال میدم مثل سایر نمایشگاه های امسال چیزی که باید بگردیم پیدا کنیم فناوری اطلاعات هست و غرفه های زیاد تری مثل فرش و تاسیسات یا پوشک بچه وجود داره (این رو سایر نمایشگاه های قبل ثابت کرد)
با این حال من حتما سر خواهم زد و نتیجه رو اعلام می کنم

اگر روز اول سر بزنید به ما هم اطلاع بدید ما هم یه سر میزنیم ممنون

mehrshad.ho
December 7th, 2014, 11:43
اگر روز اول سر بزنید به ما هم اطلاع بدید ما هم یه سر میزنیم ممنون

احتمالا دوشنبه 17 ام خواهم رفت

Ashkankamangar.ir
December 7th, 2014, 17:21
برید حتما ایرانسلم غرفه داره از دستاورداش استفاده کنیم که چه طوری یه شارژ دو هزارتومنی با هزار تومن استفاده صفر میشه
خیلیه ها

Hamzeh.Azari
December 7th, 2014, 20:18
با سلام

به اطلاع همکاران گرامی و کاربران محترم میرساند سرورپارس برای اولین بار به عنوان یکی از 10 شرکت بزرگ اسپانسور این نمایشگاه میباشد.

بدینوسیله از شما دعوت می کنیم تا از غرفه سرورپارس در نمایشگاه بین المللی الکترونیک, کامپیوتر و تجارت الکترونیکی(الکامپ 93) در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود، بازدید فرمایید و با جدیدترین دستاوردها و خدمات ما آشنا شوید . یقینا حضور شما در نمایشگاه و برقراری ارتباط مستقیم ، ما را در ارائه هر چه بهتر خدمات، یاری خواهد کرد. مقدم شما را در سالن خلیج فارس ، طبقه دوم غرفه 26 گرامی می داریم.

بروشور نمایشگاه به پیوست خدمت شما ارسال میگردد.

با تشکر

Amin12345
December 7th, 2014, 20:27
با سلام

به اطلاع همکاران گرامی و کاربران محترم میرساند سرورپارس برای اولین بار به عنوان یکی از 10 شرکت بزرگ اسپانسور این نمایشگاه میباشد.

بدینوسیله از شما دعوت می کنیم تا از غرفه سرورپارس در نمایشگاه بین المللی الکترونیک, کامپیوتر و تجارت الکترونیکی(الکامپ 93) در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود، بازدید فرمایید و با جدیدترین دستاوردها و خدمات ما آشنا شوید . یقینا حضور شما در نمایشگاه و برقراری ارتباط مستقیم ، ما را در ارائه هر چه بهتر خدمات، یاری خواهد کرد. مقدم شما را در سالن خلیج فارس ، طبقه دوم غرفه 26 گرامی می داریم.

بروشور نمایشگاه به پیوست خدمت شما ارسال میگردد.

با تشکر

تخفیفم در نظر گرفتین؟:d

downloaddl
December 7th, 2014, 20:53
سلام
بچه من نمی خوام قرفه بگیرم
فقط یک سوال دارم که
شرایط قرفه گرفتنش چطوریه ؟!
هزینه اش چقدره ؟

tizparvaz
December 7th, 2014, 21:14
قرفه نمیشه گرفت
دیگه تموم شد
در کل زیاد شرایط سختی نداره فقط پولشو بدید حله چیزی نمیخوان

downloaddl
December 7th, 2014, 21:22
قرفه نمیشه گرفت
دیگه تموم شد
در کل زیاد شرایط سختی نداره فقط پولشو بدید حله چیزی نمیخوان

کلی پرسیدم

هزینه اش چقدره ؟

moalax
December 7th, 2014, 21:25
با سلام
ان شاء الله این بار شاهد اتفاق های خوبی در الکامپ امسال باشیم .

majidisaloo1
December 7th, 2014, 21:56
کلی پرسیدم

هزینه اش چقدره ؟

یک هزینه جا است و یکی هزینه دکور که هزینه دکور بیشتر از جا در ماد
حدود 300 تومن فکر کنم دقیق نمیدونم هر متر جا است ولی دکور رو برایت 2-3 تومن حداقل میگیرن میزنن

downloaddl
December 7th, 2014, 22:05
یک هزینه جا است و یکی هزینه دکور که هزینه دکور بیشتر از جا در ماد
حدود 300 تومن فکر کنم دقیق نمیدونم هر متر جا است ولی دکور رو برایت 2-3 تومن حداقل میگیرن میزنن

مشکلی با هزینه ندارم در کل
من هرچی گشتم اطلاعاتی در این باره پیدا نکردم
وب سایتی چیزی که اطلاعات بیشتر توش باشه نیست ؟!

nullfa
December 7th, 2014, 23:11
مشکلی با هزینه ندارم در کل
من هرچی گشتم اطلاعاتی در این باره پیدا نکردم
وب سایتی چیزی که اطلاعات بیشتر توش باشه نیست ؟!

دوست عزیز یه سر اینجا برو
http://www.elecomp2014.com/

Hamzeh.Azari
December 7th, 2014, 23:36
شما تشریف بیارین از غرفه دیدن کنین..حتما راهنمایی میشین توسط همکارا ..
سرویس ها انقدری قیمتاشون مناسب هستند که تخفیف لازم ندارید

البته همین الان 25 درصد تخفیف به مناسبت سال نوی میلادی ارایه میشه...
یه سر به سایت بزنید متوجه خواهید شد :)

- - - Updated - - -

تخفیفم در نظر گرفتین؟:d

شما تشریف بیارین از غرفه دیدن کنین..حتما راهنمایی میشین توسط همکارا ..
سرویس ها انقدری قیمتاشون مناسب هستند که تخفیف لازم ندارید

البته همین الان 25 درصد تخفیف به مناسبت سال نوی میلادی ارایه میشه...
یه سر به سایت بزنید متوجه خواهید شد :)

javadonline
December 8th, 2014, 01:18
برید حتما ایرانسلم غرفه داره از دستاورداش استفاده کنیم که چه طوری یه شارژ دو هزارتومنی با هزار تومن استفاده صفر میشه
خیلیه ها

جالبه ! چند روز پیش 2 هزار تومنی شارژ کردم بدون اینکه استفاده کنم 2 ساعت بعدش خواستم با یکجا تماس بگیرم که گفت اعتبار نداری. مجبور شدم دوباره شارژ کردم و یه تماس گرفتم.
شب رسیدم خونه خواستم به یکی اس ام اس بدم دیدم ارسال نمیشه که دوباره چک کردم اعتبار 0 شده بود !

meva300
December 8th, 2014, 08:59
جالبه ! چند روز پیش 2 هزار تومنی شارژ کردم بدون اینکه استفاده کنم 2 ساعت بعدش خواستم با یکجا تماس بگیرم که گفت اعتبار نداری. مجبور شدم دوباره شارژ کردم و یه تماس گرفتم.
شب رسیدم خونه خواستم به یکی اس ام اس بدم دیدم ارسال نمیشه که دوباره چک کردم اعتبار 0 شده بود !

بیشتر این کاهش شارژ ها به خاطر خدمات ارزش افزودست که اینا برای مشترک میزارن بدون اینکه خودش بدونه !

hrv
December 8th, 2014, 10:09
سلام من دیروز رفتم!
مخابرات رو من ندیدم یا نبودن؟:) همراه اولهم ندیدم!
سرور پارس بود! سر زدم!
سیستم سامان پرداز کیش بودن که من ندیدمشون:)
درمورد پیامک 50009 هم اومد که همون 50001 هست! حالا زوده بخایم قضاوت کنیم!
دیگه فرش و پوشک و اینها نبود خدارو شکر یه غرفه ضایع به چشم من اومد اون هم عینک سه بعدی میفروخت و برنامشو که صدا میدادن!
دیگه نسبتا خیلی ها کلاس نمایشگاهی رو حفظ کرده بودند خدارو شکر! بعضی ها هم نبودن خدارو شکر!
ایرانسل هم تا من بودم ضابع بازی در نیاورده بود یکی دوتا غرفه محیطی خالی بود براشون!
دیگه اگر رایتل میخاید برید دانشجویی رایگانه تبلت هم داشته باشی دیتا رایگانه! ما که داشتیم اما رایتلم داشتیم دیگه نرفتم ببینم اوضاعش چجوریه صف و اینها!
آسیاتک 30% تخفیف میده! فن آواهم بود با تخفیف! یکی دوتا دیگه هم بودن که من نرفتم ببینم چقدر تخفیف میدن اما adsl هم میخاید برید!
در کل بد نبود خوب بود البته شاید چون روز اول بود اینقدر خوب بود:)) البته من هم خیلی دیگه وقت نداشتم کل روز رو بزارم خیلیهارو سریع رد شدم!

mohammadlover
December 8th, 2014, 10:39
دوستانی که رفتن اگر امکانش هست مسیره دقیقه مترو و بی آر تی رو بگن و همینطور ساعت بازدید.

hrv
December 8th, 2014, 10:45
دوستانی که رفتن اگر امکانش هست مسیره دقیقه مترو و بی آر تی رو بگن و همینطور ساعت بازدید.

گفته شده! 9-4
و مسیر هم با brt چمران باید برید ایستگاه نمایشگاه!
تاکسی از ونک هست! اما brt بهتره!

4n0nym0us
December 8th, 2014, 15:09
امروز با دوستان سری به نمایشگاه زدیم

ابتدا برای کسایی که حال خوندن ندارم خلاصه ای می نوسیم: مضخرف

حالا کسایی که حال خوندن دارن.....
واقعا این نمایشگاه اوضاع فاجعه باری داره
اولین نکته ای که بر فاجعه بار بودن این نمایشگاه تاکید می کنه اینه که 50% نمایشگاه رو رایتل گرفته ،طبقه پایین یک سالن که کلا مال رایتل هست ، همینجوری هم غرفه در بیرون و در سالن های دیگه داره ، صف طولانی برای گرفتن سیم کارت ،مسابقه دارت و تئاتر و ....
مبین نت و ایرانسل هم مثل همیشه هستند ، چندین شرکت ارائه اینترنت ، چند شرکت هاستینگ چند شرکت اس ام اس و چند شرکت طراح وب سایت و یک مشت فروشنده و اندی شرکت امنیتی و غیره، تمام.
حالا چرا هیچ کدوم از این شرکت ها قبل بحث نیستند
در نمایشگاه شما باید چیزی برای عرضه داشته باشید نه این که صرفا بیاید بازاریابی کنید
اپراتور های تلفن همراه که اونقدر گند زدن به همه چی توی این چند ساله که از بحث در موردشون می گذرم
شرکت های اینترنتی ، اصولا در ایران چیزی به اسم اینترنت وجود نداره ، اما همین شرکت هایی که اسما اینترنت ارائه می دن هم رسما ملت رو مسخره کردن ، شرکتی که کل افتخارش اینه که پهنای باند از زیر ساخت می خره با هزار دوز و کلک و زیر آبی به مردم می فروشه جایی در نمایشگاه نداره.
شرکت های هاستینگ هم کلا در موردشون بحث نمی کنم، هاستینگ جوری شده که طرف یه VPS می گیره یک پنل می ندازه روش می شه هاستینگ
شرکت های طراح وب سایت ، من اصولا به برداشتن CMS اه Opensource و تغییر ظاهرش و فروختنش به مردم نمی گم طراحی وب سایت ، حالا شاید برخی بگن.....
آقایون فروشنده ، آقایی که برداشتی عکس HP,Cisco,Legrand,Leoni,.... رو زدی در دیوار ، تو صرفا یک وارد کننده هستی و بس ، اونم نه وارد کننده مستقیم ، وارد کننده دست چندم ، من موندم با چه رویی عکس Cisco رو می زنی توی غرفه ات در حالی که Cisco ایران رو کلا تحریم کرده و فروش محصولاتش به افرادی که ساکن ایران هستند به طور کل غیر مجازه، الکی خوشیم :)
شرکت های اس ام اس ، من نمی دونم کاری که در دنیا به اسم جرم شناخته می شه چه طور ازش در ایران به عنوان تبلیغ یاد می شه ، عزیز من کار شما Spamming هست و این کار در کل دینا پیگرد قانونی داره
اندی امنیت کار ، آقا سر جدتون انقدر ملی و بومی و اینا نکنید ، ماشاالله همچی بومی و ملی داریم ما ، WAF,IPS,IDS,Token,... ، من موندم با این اوضاع چه طور شرکت هایی مثل Juniper,Cisco,... جمع نکردن برن ، ماشاالله انقدری که WAF بومی ساخت ایران هست که از مجموع کل WAF های ساخت کشور های دیگه بیشتره ، من موندم نصب یک Linux + IPTABLES/CSF + Snort و ساخت یک صفحه مدیریت تحت وب برای این ها ، چه جوری می شه محصول بومی ، اصلا دسته آسیب پذیری ای در دنیا داریم که اولین بار یکی از ایران ریپورتش کرده باشه که الان ادعا بهتر بودن از نمونه های خارجی هم می کنید!!!!
و غیره ، و غیره می شه اندک شرکت هایی مثل UPS ساز ها که سر و تهشون از یک طرح در میاد ، آموزشگاه های شبکه با مدرک هاش خوشگلشون که مفت نمیرزه ، یک مشت جاهایی مثل بانک ها و نهاد های دولتی و ... که آدم می مونه این ها اینجا چی کار می کنن ، یک سری وبسایت که بود و نبودشون فرقی نمی کنه و چند شرکتی که من از قلم انداختم به طور حتم

در آخر ، وقتی چیزی برای عرضه نباشه نمایشگاه می شه فروشگاه ، کار ما شده یا محصولات این و اونو آوردن و فروختن ، دست کاری محتوای Opensource و کردن تو پاچه ملت با عنوان محصول بومی ، چسبوندن برند ایرانی به محصولات چینی ، سرویس کردن دهن مردم با اپراتور های تلفن همراه و شرکت های اینترننتی و ....
تا وقنی IT و ICT اه این روند رو ادامه می ده ، بازار لقب مناسب تری هست برای الکامپ نا نمایشگاه

نمره من به این نمایشگاه 0.25/10 هست ، اون 0.25 هم به تیام شبکه می دم که زحمت کشیده بود یک تریلی کوچیک آورده بود توی نمایشگاه

djmohammad
December 8th, 2014, 15:19
دقیقا هر چی میره به جای اینکه پیشرفت داشته باشیم !!!! .........

یادمه سال 88 اوضاع بهتر بود و از ایتالیا و ژاپن و ... هم غرفه داشتند و یکم ابهت داشت ...

الان که هر کسی اومده یک برنامه حسابداری نوشته اومده یه غرفه گرفته ! آخه برنامه حسابداری چه ربطی به الکامپ داره !

پنل اس ام اسی که تو نمایشگاه این چند سال اخیر الکامپ غوغا کرده و یکی درمیون یک غرفه رو به خودش اختصاص داده

کاشکی یه فکری می شد و برگزاری این نمایشگاه با مدیریت یکی از اهالی آی تی برگذار میشد ....

سرزمین
December 8th, 2014, 15:28
اساتید به جای غر زدن چرا خودتون دست بالا نمیزنید؟ خوب بسم الله سال بعد شما غرفه داشته باشین و از دستاورد های شما استفاده کنیم!

4n0nym0us
December 8th, 2014, 17:35
اساتید به جای غر زدن چرا خودتون دست بالا نمیزنید؟ خوب بسم الله سال بعد شما غرفه داشته باشین و از دستاورد های شما استفاده کنیم!

مطمئن باش اگر تفکر شما پشت Cebit هم بیاد ، Cebit از الکامپ هم فاجعه تر می شه ;)

LIAN2
December 8th, 2014, 18:00
مطمئن باش اگر تفکر شما پشت Cebit هم بیاد ، Cebit از الکامپ هم فاجعه تر می شه ;)

خب به نظر شما چه تفکری باید باشه تا سطح الکامپ بالاتر بره؟

4n0nym0us
December 8th, 2014, 19:48
خب به نظر شما چه تفکری باید باشه تا سطح الکامپ بالاتر بره؟

اصولا کسی نظرات یک بازدید کننده رو غر زدن می دونه و دعوتش می کنه به مبارزه طلبی ، که اگه تو بهتری بیا تو غرفه بزن ، بیشتر جنبه حمایتی از اوضاع نامناسب فعلی داره تا درست کردن اوضاع
قرار نیست هر شخصی که نظرش رو می گه یا نقدی بر این نمایشگاه می کنه خودش حتما دم و دستگاه عظیمی داشته باشه ، منقد سینما یک فیلم هم به عمرش نساخته ;)

الکامپ ضعیف ترین نمایشگاه دنیا در این صنعت هست ، نمایشگاهی که کارش به دعوا اصناف و دستگاه ها و حتی فساد هم کشیده ، نمایشگاه نیست یه سفره ایه پهن شده هرکی تا می تونه ازش می کنه ;)

سرزمین
December 8th, 2014, 19:58
اصولا کسی نظرات یک بازدید کننده رو غر زدن می دونه و دعوتش می کنه به مبارزه طلبی ، که اگه تو بهتری بیا تو غرفه بزن ، بیشتر جنبه حمایتی از اوضاع نامناسب فعلی داره تا درست کردن اوضاع
قرار نیست هر شخصی که نظرش رو می گه یا نقدی بر این نمایشگاه می کنه خودش حتما دم و دستگاه عظیمی داشته باشه ، منقد سینما یک فیلم هم به عمرش نساخته ;)

الکامپ ضعیف ترین نمایشگاه دنیا در این صنعت هست ، نمایشگاهی که کارش به دعوا اصناف و دستگاه ها و حتی فساد هم کشیده ، نمایشگاه نیست یه سفره ایه پهن شده هرکی تا می تونه ازش می کنه ;)

دوست عزیز بنده هیچ سالی به این نمایشگاه نرفتم و امسال هم فکر نمی کنم برم و از فساد (به قول شما) و این جور چیزاش هم خبری ندارم اما اینکه فقط نقد کنیم و هیچی اضافه نکنی که حرف نمیشه شما منتقدی خوب بفرمایید چه طوری میشه درستش کرد؟ در ضمن بنده به شما نگفتم نظر من کلی بود.

vahab00
December 8th, 2014, 20:37
دلم میخواست منم بیام
اما مجید دیر بهم خبر داد
بنظرتون ارزش داره بیام یا کلا نیام ؟

Netfollower
December 8th, 2014, 20:42
بحث الکی چرا میکنید؟

http://ensafnews.com/index.aspx/n/11595

چیزی به اسم نمایشگاه وجود نداره
فروشگاه !!!
و بعضا دور از جون همکاران 99 درصد هم ملت بیکار ( یا قرار و مدار دختر پسر ! )
و یه عده شرکت فرصت طلب برای بازاریابی و...
ادیت اسکریپتای اوپن سورس و... به اسم طراحی وب میندازن به خلق الله
و کلا کلیه حرفای دوستمونو قبول داشتم و واقعیت محض بود
نمایشگاهی که نصفشو یه اپراتور تلفن بخره باید .... !!!!!!

پ.ن کاراموز خودم که تا پارسال نصب اسکریپت بلد نبود الان شرکت طراحی وب زده و تشریف دارن !!!!!

نمایشگاه دیجیتال کمی برای بنده قابل قبول تر است که یکی دوبار رفتم
وسلام

LIAN2
December 8th, 2014, 21:18

به هر حال بنده هیچ کدام از فرمایشات شما را رد نمی کنم و همینطور قسمت مربوط به WAF که فرمودید ، کاملا درست هست و متاسفانه یکی از همین اپراتور هایی که نام بردید سالی 5 میلیارد ریال فقط بخاطر یک WAF که متشکل از rule های mod_security ، iptables و الگو گرفته از PfSense هست پرداخت می کنه.

اما این هم در نظر بگیرید ، در صورتی هم که شما یک Engine / CMS / ... اختصاصی بنوسید ، فقط میتونید ارزش افزوده خوبی از سازمان های دولتی دریافت کنید ؛ اکثر مشتریان غیر-دولتی برایشان مهم نیست که آیا این مدیریت محتوا / این سامانه اختصاصی هست یا نه ! یکی از کارفرماها گفته بود ، همین سایت با وردپرس هم میشه زد ! برای من فرقی نمی کنه اختصاصی باشه یا نه :)

ما حتی مصرف کننده خوبی هم نداریم که نوآوری برایمان ارزش افزودهء مناسبی داشته باشه.

به هر حال بازهم تمام فرمایشات شما را در پست #34 تایید می کنم.

parmenides
December 10th, 2014, 10:23
این که شرکت ها از پروژه های متن باز استفاده می کنند و یک محصول کامل تر عرضه می کنند کار بسیار عاقلانه و خوبیه. اگه فکر می کنید مشکل داره مطرح کنید. نمایشگاه خوبی بود من استفاده کردم ایده های خوبی اونجا دیدم.

4n0nym0us
December 10th, 2014, 11:14
این که شرکت ها از پروژه های متن باز استفاده می کنند و یک محصول کامل تر عرضه می کنند کار بسیار عاقلانه و خوبیه. اگه فکر می کنید مشکل داره مطرح کنید. نمایشگاه خوبی بود من استفاده کردم ایده های خوبی اونجا دیدم.

The GNU General Public License v3.0 - GNU Project - Free Software Foundation (http://www.gnu.org/copyleft/gpl.html)

لایسنس GNU GPL رو مطالعه بفرمایید ، این لایسنسی هست که سیستم های مدیریت محتوایی مثل Joomla.Wordpress,.... تحت اون عرضه می شن
بعد از مطالعه اون می فهمید که اصولا فروختن هر محصولی که پایه و اساسش بر مبنای یکی از محصولات تحت لیسنانس GNU GPL باشه غیر قانونیه ، یعنی تمامی سیستم های مدیریت محتوایی که الان دارن با اسم های مختلف فروخته می شن توی ایران و پایه و اساسشون جوملا هست همه از دم غیر قانونی هستند و در دنیا پیگرد قانونی دارند
نکته فاجعه بار اینه که اینا اسم "بومی" هم می چسبونن به محصولشون و وقتی باهاشون بحث می کنی هیچ جوره زیر بار نمی رن و می گن ما اینو از اول خودمون نوشتیم
جدا از این که باز هم کار اون ها در سطحی نیست که به نمایش گزاشته بشه ، تکامل به یک چیزی مثل Ubuntu می گن که پایه اش Debian اه (کامل شده برای کاربران خونگی) یا Centos می گن که پایه اش RHEL اه (کامل شده برای سرور ها و وب سرور ها) ، کاری که ایرانی ها می کنن طراحی یک قالب و عوض کردن کامل اسم مدیریت محتوا به اسم من در آوردی خودشونه نه تکامل

من خیلی برام جالبه بدونم شما چه ایده جالبی اونجا دیدی چون اصلا ایده جدید که هیچ ، کلا ایده ای اونجا نیست

parmenides
December 10th, 2014, 12:03
The GNU General Public License v3.0 - GNU Project - Free Software Foundation (http://www.gnu.org/copyleft/gpl.html)

لایسنس GNU GPL رو مطالعه بفرمایید ، این لایسنسی هست که سیستم های مدیریت محتوایی مثل Joomla.Wordpress,.... تحت اون عرضه می شن
بعد از مطالعه اون می فهمید که اصولا فروختن هر محصولی که پایه و اساسش بر مبنای یکی از محصولات تحت لیسنانس GNU GPL باشه غیر قانونیه ، یعنی تمامی سیستم های مدیریت محتوایی که الان دارن با اسم های مختلف فروخته می شن توی ایران و پایه و اساسشون جوملا هست همه از دم غیر قانونی هستند و در دنیا پیگرد قانونی دارند
نکته فاجعه بار اینه که اینا اسم "بومی" هم می چسبونن به محصولشون و وقتی باهاشون بحث می کنی هیچ جوره زیر بار نمی رن و می گن ما اینو از اول خودمون نوشتیم
جدا از این که باز هم کار اون ها در سطحی نیست که به نمایش گزاشته بشه ، تکامل به یک چیزی مثل Ubuntu می گن که پایه اش Debian اه (کامل شده برای کاربران خونگی) یا Centos می گن که پایه اش RHEL اه (کامل شده برای سرور ها و وب سرور ها) ، کاری که ایرانی ها می کنن طراحی یک قالب و عوض کردن کامل اسم مدیریت محتوا به اسم من در آوردی خودشونه نه تکامل

من خیلی برام جالبه بدونم شما چه ایده جالبی اونجا دیدی چون اصلا ایده جدید که هیچ ، کلا ایده ای اونجا نیست

همکار عزیز گویا شما دچار یک اشتباه شدید که مرسوم هم هست. GNU بودن مجوز انتشار به معنی رایگان بودن و غیر قابل فروش بودن نیست. از شرکت هایی هم که خلاف اصول مجوز محصولات متن باز عمل می کنند نمیشه دفاع کرد. مجددا عرض می کنم من از کار چند شرکت نرم افزاری لذت بردم. به جای شکایت و عصبانی بودن کار فنی و مطالعه کرده بودند. از نظر من تمام کار های همکاران از نوشتن یک اسکریپت ساده تا پروژه های بزرگ دارای ارزش بالایی هست.

https://www.gnu.org/philosophy/selling.html

"Many people believe that the spirit of the GNU Project is that you should not charge money for distributing copies of software, or that you should charge as little as possible—just enough to cover the cost. This is a misunderstanding. Actually, we encourage people who redistribute free software to charge as much as they wish or can. If this seems surprising to you, please read on."

Rshaak
December 10th, 2014, 12:09
دوستان اصلا الکامپ نرین...
واقعا مسخره بود...
اصلا به درد نمیخورد...
ما کلا 10-15 دقیقه بیشتر نموندیم اونجا... خیلی خیلی افتضاح بود...

mehrshad.ho
December 10th, 2014, 12:21
پیشنهاد نمیشه!
فقط شرکت ها برای نمایش دادن مانکن های خودشان آمده بودند و کمتر از 5 % تجهیزات شبکه و سرور بود و بیشتر جنبه بازاریابی داشت

parmenides
December 10th, 2014, 12:31
پیشنهاد نمیشه!
فقط شرکت ها برای نمایش دادن مانکن های خودشان آمده بودند و کمتر از 5 % تجهیزات شبکه و سرور بود و بیشتر جنبه بازاریابی داشت

معلومه شما شمردیا، تجهیزات رو میگم. سال دیگه دوستان شاکی فروم با چند تریلی تجهیزات میرن حال همه رو میگیرن! :))

arc1o0
December 10th, 2014, 13:28
سلام

متاسفانه یا خوشبختانه ما هم رفتیم

وضعیت نمایشگاه هر سال بدتر از سال قبل میشه،

به قول دوستمون فروشگاه بود، نه نمایشگاه!

متاسفانه اطلاعات فنی 90% غرفه داران بیش از اندازه کم بود. ( حتی شرکت های تخصصی)

فرپام هم که یک تریلی جور کرده هرجا میره با خودش میبره! اطاقک های رک هم 2 ساله که من تو هر نمایشگاهی میرم می بینم.

همه دنبال بازاریابی بودن!

سرور پارس هم که همش می خواست اس اس ال بفروشه!

باز شرکت مبتکر دمش گرم، شروع کرده به تولید رک های ایرانی .

در کل امسال شرکت های پدر مادر دار نبودند و یه جورایی تحریم کردند نمایشگاه رو.

اینم بگم:

اگه دوستانی انتقاداتی مطرح می کنند به این دلیل است که از بالا نگاه می کنند، و اشراف اطلاعاتی دارند در این زمینه. شاید برای یک کاربر عادی نمایشگاه خیلی هم جذاب بوده باشد!

از نظر بنده سطح نمایشگاه رسانه های دیجیتال که به قول دوستان با نمایشگاه فرش و کودک میکس شده بود،؛ بسیار بالاتر از الکامپ بود!

موفق باشید.

saeed1988m
December 10th, 2014, 13:30
واقعا به معنای کامل فروشگاه ......

4n0nym0us
December 10th, 2014, 13:33
همکار عزیز گویا شما دچار یک اشتباه شدید که مرسوم هم هست. GNU بودن مجوز انتشار به معنی رایگان بودن و غیر قابل فروش بودن نیست. از شرکت هایی هم که خلاف اصول مجوز محصولات متن باز عمل می کنند نمیشه دفاع کرد. مجددا عرض می کنم من از کار چند شرکت نرم افزاری لذت بردم. به جای شکایت و عصبانی بودن کار فنی و مطالعه کرده بودند. از نظر من تمام کار های همکاران از نوشتن یک اسکریپت ساده تا پروژه های بزرگ دارای ارزش بالایی هست.

https://www.gnu.org/philosophy/selling.html

"Many people believe that the spirit of the GNU Project is that you should not charge money for distributing copies of software, or that you should charge as little as possible—just enough to cover the cost. This is a misunderstanding. Actually, we encourage people who redistribute free software to charge as much as they wish or can. If this seems surprising to you, please read on."

شما درست متوجه نشدی
لینکی که دادم رو درست بخون ، لینکی که دادی ربط مستقیم به مطلبی که من می گم نداره
یک قسمتی از FAQ رو برات می زارم شاید راحت تر متوجه بشی

If I use a piece of software that has been obtained under the GNU GPL, am I allowed to modify the original code into a new program, then distribute and sell that new program commercially? (#GPLCommercially (http://www.gnu.org/licenses/gpl-faq.html#GPLCommercially)) You are allowed to sell copies of the modified program commercially, but only under the terms of the GNU GPL. Thus, for instance, you must make the source code available to the users of the program as described in the GPL, and they must be allowed to redistribute and modify it as described in the GPL.
These requirements are the condition for including the GPL-covered code you received in a program of your own.

http://www.gnu.org/licenses/gpl-faq.html

parmenides
December 10th, 2014, 13:50
سلام

متاسفانه یا خوشبختانه ما هم رفتیم

وضعیت نمایشگاه هر سال بدتر از سال قبل میشه،

به قول دوستمون فروشگاه بود، نه نمایشگاه!

متاسفانه اطلاعات فنی 90% غرفه داران بیش از اندازه کم بود. ( حتی شرکت های تخصصی)

فرپام هم که یک تریلی جور کرده هرجا میره با خودش میبره! اطاقک های رک هم 2 ساله که من تو هر نمایشگاهی میرم می بینم.

همه دنبال بازاریابی بودن!

سرور پارس هم که همش می خواست اس اس ال بفروشه!

باز شرکت مبتکر دمش گرم، شروع کرده به تولید رک های ایرانی .

در کل امسال شرکت های پدر مادر دار نبودند و یه جورایی تحریم کردند نمایشگاه رو.

اینم بگم:

اگه دوستانی انتقاداتی مطرح می کنند به این دلیل است که از بالا نگاه می کنند، و اشراف اطلاعاتی دارند در این زمینه. شاید برای یک کاربر عادی نمایشگاه خیلی هم جذاب بوده باشد!

از نظر بنده سطح نمایشگاه رسانه های دیجیتال که به قول دوستان با نمایشگاه فرش و کودک میکس شده بود،؛ بسیار بالاتر از الکامپ بود!

موفق باشید.

این اشراف از طبقه بالا را که میفرمایید در کلام شما و بقیه دوستان دیده نمیشه برادر. بنده مدعی نیستم بله به قول شما کاربریم، اما شما دوستانی که توهم اشراف دارید باید یکم مستدل حرف بزنید. همتون حرف از آمار هایی می زنید و میگید مدارکش هم موجوده! ما کاربریم آقا کاربر داس! بگین چی خوشحالتون میکرد اگه بود؟ خودتون چی دارید؟ چرا ارایه نکردین؟ چیزی ندارین ؟ ای بابا چرا ؟

arc1o0
December 10th, 2014, 13:56
[size=3]این اشراف از طبقه بالا را که میفرمایید در کلام شما و بقیه دوستان دیده نمیشه برادر. بنده مدعی نیستم بله به قول شما کاربریم >:d

بنده که اشراف اطلاعاتی ندارم برادر من! شما منظور منو نگرفتی ;)

ولی خیلی باحالن بعضیا

ساده ترینش یه سرور نود32 رو نهایت میشه با 100-200 ت راه اندازی کرد

چند غرفه دیدم فقط لایسنس می فروختند!

هر لایسنس رو ماهانه 5-10 هزار تومان هم بدید و 1000 تا مشتری !

parmenides
December 10th, 2014, 14:15
همه فقط دارن انتقاد می کنند. خب این جامعه it ما رو مگه کی تشکیل داده؟ خود ما هستیم دیگه، همه چسبیدن به ۴ تا کاری که بلدن ول کنم نیستن. بفرمایین شروع کنید ماشالا اینجا هم همه صاحب کار هستین، مگه دلتون نو آوری نمیخاد؟ اگر هم کار نشدنیه برای همه نشدنیه اینقدر انتقاد غیر سازنده نکنید فقط دیتا بیس فروم پر میشه.

!MihanIt!
December 10th, 2014, 14:48
فراپیامک ک همیشه بوده امسالم بود:(

rules
December 10th, 2014, 14:57
وقتی یک متر جا رو میدن 90 تومن خب معلومه چی میشه دیگه میان لایسنس میفروشن، اما داف های خوبی داشت :d

Menrva
December 15th, 2014, 19:08
اصلا جالب نبود

اما داف های خوبی داشت :d

البته تعداد خیلی کمی از این داف های مورد نظر وقتی با یه بازدید کننده خانوم مواجه میشن جوری رفتار میکنن انگار خانم های بازدید کننده اومدن نشان داف بودن رو ازشون بگیره یا اطلاعات خیلی کمی دارن و نمیتونن جواب سوال رو بدن ..

یه غرفه رفتیم دوستم خواست فرم مخصوص همکاری شون رو پر کنه تخصصی که میخواستن هم داشت ولی خانوم مورد نظر تا ما رو دید فرم ها رو گرفت دستش حتی نذاشت فرم رو بخونیم ! :105: درحالی روی تابلو هیچ تاکیدی روی خانم یا اقا بودن وجود نداشت ..

یه جا که درباره هاست سوال میپرسیدم یه خانومی باید جوابم رو میداد اصلا سوالاتم براش تازگی داشت و نمیدونست چی جواب بده بعدش یه لحظه گفت الان میام گذاشت رفت دیگه پیداش نشد بعد از همکارشون که آقا بودن سوال کردم ایشون هم اصن انگار گوشش ناشنوا بود 10 بار یه سوال رو براش تکرار کردم تا متوجه شد بعد یه جواب ناقص داد ..

یه غرفه برای هاست رایگان رفتیم که یه خانومی الکی شماره ما رو گرفت که به عنوان بازدید کننده ،برای هاست کد تخفیف رو بفرستن که انگار سرکارمون گذاشت هیچ کدی جز کد فعال سازی اس ام اس برامون نفرستام (اونم تبلیغ بود) بعدم که پشتیبانی تماس گرفتیم جوابی نگرفتیم ازشون ..

کلا پشیمون شدم وقتم رو برای همچین نمایشگاهی گذاشتم #-o