PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی میخام در رابط راه اندازی وب سایت

mosikhan
December 6th, 2014, 13:46
سلام سلام
من میخاهم یک وبسایت دانلود آهنگ و کمی فیلم با لینک مستقیم راه اندازی کنم
١- با وردپرس میشود ؟
٢- امنیت رو چیکار کنم که هک نشم ؟
٣- اگه از سرویس های خارجی هاست و دامنه بگیرم ایران میتونه منو چیلتر کنه :100:؟ اینم بگم ایران زندگی نمیکنم . :69:
٤- هاست vps خوبه برای لینک مستقیم ؟ :-b
٥- چه نکاتی را باید رعایت کنم تا هک نشم ؟ :-ss
ممنون منتظر جواب کامل هستم ممنون :79:

haftsepehr
December 6th, 2014, 13:51
1-بله و همچنین با تی دیتالایف
2-امنیت سرور مشگلی نداشته باشد و اسکریپت بروز باشد
3-بله
4-هم وی پی اس میتونید استفاده کنید و همچنین هاست دانلود پرسرعت
5-نکات که خیلی زیاد هست یکی دو مورد نیست که اعلام کنیم ، با یک سرچ ساده میتونید خیلی از موارد و بررسی نمایید

saeed1988m
December 6th, 2014, 13:55
سلام سلام
من میخاهم یک وبسایت دانلود آهنگ و کمی فیلم با لینک مستقیم راه اندازی کنم
١- با وردپرس میشود ؟
٢- امنیت رو چیکار کنم که هک نشم ؟
٣- اگه از سرویس های خارجی هاست و دامنه بگیرم ایران میتونه منو چیلتر کنه :100:؟ اینم بگم ایران زندگی نمیکنم . :69:
٤- هاست vps خوبه برای لینک مستقیم ؟ :-b
٥- چه نکاتی را باید رعایت کنم تا هک نشم ؟ :-ss
ممنون منتظر جواب کامل هستم ممنون :79:

1 - بله می شود
2 - معمول ترین کار برای قسمت مدیریت اعمال یوزر و پسورد می باشد ولی در بخش های دیگه سایت و ... موارد زیادی باید رعایت بشه
3 - فرقی نداره از هر جا بگیرید ایران تشخیص *****ینک بده ***** میکنه و قاغدتا برای کاربرای ایرانی ***** هستش
4 - بستگی به مصرفتون داره
5 - اینو کامل نمیشه اینجا گفت یکی از معمولترینهاش گزینه 2 بود که گفتم

mosikhan
December 6th, 2014, 14:06
٣ منظورم این بود که میتونه کاری کنه که برای خودم هم که صاحب سایت هستم چیلتر بشه :69:
٤ - مصرف ؟؟؟؟ من الان ١٥٠٠ تا فول آلبوم تو کامپوتر دارم بیش از ٤٥٠ گیگ فیلم دارم ٦٠٠ گیگ بازی که بدارد عمه فیس بوک میخوره :->به نظره تو چی بگیرم ؟

saeed1988m
December 6th, 2014, 14:37
اگه منظورتون اینه که سایت برا شما هم ***** میشه یا نه ببینید برای همه آی پی های داخل ایران چیلتر میشه نه برا شما که خارج از کشور هستین

در مورد سوال بعدی شما ما میگیم هر فول آلبوم مثلا 300مگ ضربدر 1500 میشه 450گیگ 450گیگ فیلم و 600گیگ هم بازی منظور من از مصرف شما بیشتر رو تعداد بازدید درخواست دانلود ها بود وگرنه این که فقط میشه گفت یه هارد مثلا 2یا 3ترا میخواد بقیه مهمه مثل پورت سی پی یو رم و ... البته هاردم مهمه که البته هاردم مهمه که ssd باشه یا ...

mosikhan
December 6th, 2014, 15:46
dadash aghe khodam bekham to khone ye servis mesle vps rah andazi konam che chiz hayi bayad beghiram ????????????????????????????