PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با درگاه پرداخت ها و تبدیل نرخ

abdollahpor
December 6th, 2014, 12:37
سلام دوستان ...من یه مشکلی با دگاه پرداخت دارم .

مبلغ به ریال که باشه من توی درگاه پرداخت
Currencies رو برابر با ریال کردم ..برای ریال مشکلی نداره و پرداخت درسته ولی وقتی مشتری میاد و هزینهارو توی سایت به تومان تبدیل میکنه و سفارش میده مبلغ برای مثال

یک هاست یک ماهه 30 هزار ریال بعد از تبدیل به تومان میشه 3 هزارتومان و پرداخت رو میزنه .توی بانک میزنه 3 هزار ریال ..در صورتی که چون تومان بوده باید تبدیل به ریال بشه و بشه 30 هزار ریال و بعد و تو بانک 30 هزار ریالو نشون بده نه همون مبلغ تومان رو به ریال بگه ..

قسمت تبدیل برای پردازش رو روی ریال قرار دادم درست نشد روی تومان هم کردم انگار نه انگار ..ارسال اصلی رو روی تومان قرار دادم و تبدیل رو روی ریال امد مثلا همون 30 هزار ریال رو 300 هزار ریالش کرد و روی تومان کردم تغییری نمیکرد در کل باید چیکارش کنم شما روی چی تنظیم میکنید ..تست کردین اصلا درست هست یا نه چون روی دو تا سایت دیگه تست زدم همینجوری بوده بعضی سایت ها هم کلا تبدیل نرخ رو برداشته بودن و فقط با ریال کار میکردن

منم فعلا تومان رو ویرایش کردم به همون ریال ..

besthosti.com
December 6th, 2014, 14:01
این مشکل برای این هست که تنظیمات مربوط به واحد ارزی رو در سیستم به درستی تنظیم نکرده اید و ماژول نمی تونه به درستی تبدیل کنه.

abdollahpor
December 6th, 2014, 15:54
میشه راهنمایی کنید چجوری تنظیم کنم .... من طبق یه اموزش توی همین سایت تنظیم کردم ....شما اگه ممکنه ..تنظیمات خودتون رو بگید ممنون میشم که من به همون طریق درست کنم

yeganehha
December 6th, 2014, 16:22
سلام دوستان ...من یه مشکلی با دگاه پرداخت دارم .

مبلغ به ریال که باشه من توی درگاه پرداخت
Currencies رو برابر با ریال کردم ..برای ریال مشکلی نداره و پرداخت درسته ولی وقتی مشتری میاد و هزینهارو توی سایت به تومان تبدیل میکنه و سفارش میده مبلغ برای مثال

یک هاست یک ماهه 30 هزار ریال بعد از تبدیل به تومان میشه 3 هزارتومان و پرداخت رو میزنه .توی بانک میزنه 3 هزار ریال ..در صورتی که چون تومان بوده باید تبدیل به ریال بشه و بشه 30 هزار ریال و بعد و تو بانک 30 هزار ریالو نشون بده نه همون مبلغ تومان رو به ریال بگه ..

قسمت تبدیل برای پردازش رو روی ریال قرار دادم درست نشد روی تومان هم کردم انگار نه انگار ..ارسال اصلی رو روی تومان قرار دادم و تبدیل رو روی ریال امد مثلا همون 30 هزار ریال رو 300 هزار ریالش کرد و روی تومان کردم تغییری نمیکرد در کل باید چیکارش کنم شما روی چی تنظیم میکنید ..تست کردین اصلا درست هست یا نه چون روی دو تا سایت دیگه تست زدم همینجوری بوده بعضی سایت ها هم کلا تبدیل نرخ رو برداشته بودن و فقط با ریال کار میکردن

منم فعلا تومان رو ویرایش کردم به همون ریال ..

دوست عزیز یه راهحل سریع هم این هست که در صفحه ماژول پرداحت عدد ارسالی به بانک برای مبلغ را در 10 ضرب کنید و عدد مبلغ برای چک کردن پرداخت را نیز در 10 ضرب کنید

chaleshtor
December 7th, 2014, 23:26
فرق ریال و تومان در صفره در بخش ایحاد واحد پولی باید یک صفر مقابل تومان رو اصلاح کنید

samansystems
December 9th, 2014, 15:50
از چه درگاه پرداخت (http://www.zarinpal.com) ای استفاده ميکنيد ؟