PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علت بازدید و ورودی پایین سایت

amir-best
December 6th, 2014, 04:04
با سلام
بنده سایت دنلود فیلم و سریال دارم که تقریبا 8 ماهی میشه که راه انداختمش و 3 ماهی هم هست که وی ای پی کردم .قبل از وی ای پی کردن ورودیه گوگل به 3000 میرسید و بازدیدکننده تا 5000 .اما الان که 3 ماهه وی ای پی شده و سایت هم خیلی بیشتر گسترش دادم (بیش از 4200 فیلم و 70 سریال کامل - بیشتر از 500 صفحه ) ولی ورودیه گوگلم به زحمت به 800 میرسه و بازدیدم به 2000 ای پی و به همین دلیل
فروش اکانت هم پایینه.میخواستم از دوستانی که تو کار سئو هستند و یا تجاربی در این مورد دارن راهنمایی کنند که مشکل اصلی در کجاست و برای افزایش بازدید چیکار کنم - با تشکر.

دانلود فیلم و سریال (http://www.master.bestdl.in)

Netfollower
December 6th, 2014, 04:06
درود
سایت مفت به مزاج مردم سازگارتره
حالا شما میلیونی رو سئوت خرج کن
فوقش طرف یکبار سایتتو باز میکنه
دفعه بعد ببینه حتی رایگانم کرده باشی دیگه باز نمیکنه

amir-best
December 6th, 2014, 04:13
درود
سایت مفت به مزاج مردم سازگارتره
حالا شما میلیونی رو سئوت خرج کن
فوقش طرف یکبار سایتتو باز میکنه
دفعه بعد ببینه حتی رایگانم کرده باشی دیگه باز نمیکنه

از این لحاظ که درست میفرمایید شما (البته 3 4 هزار تومان در ماه که دیگه فکر نکنم واسه دانلود راحت 5000 تا فیلم مبلغی باشه) ولی در کل منظورم از لحاظ سئو و مشکلات قالب و این چیزها هست و توقع بازدید 20000 تایی هم ندارم ولی با این زمان گذشته از راه اندازی سایت و تعداد مطالب حد اقل توقع ورودی 3-4 هزاری رو داشتم که نصفش هم تحقق پیدا نکرده.

Netfollower
December 6th, 2014, 04:20
از این لحاظ که درست میفرمایید شما (البته 3 4 هزار تومان در ماه که دیگه فکر نکنم واسه دانلود راحت 5000 تا فیلم مبلغی باشه) ولی در کل منظورم از لحاظ سئو و مشکلات قالب و این چیزها هست و توقع بازدید 20000 تایی هم ندارم ولی با این زمان گذشته از راه اندازی سایت و تعداد مطالب حد اقل توقع ورودی 3-4 هزاری رو داشتم که نصفش هم تحقق پیدا نکرده.

اگر ایندکس بیشتر و... میخواید انجمن بزنید
ما رایگان سیستمو قرار دادیم
mybbskin.ir

hack2hacker
December 6th, 2014, 11:40
Error loading stylesheet: An unknown error has occurred (805303f4)XML Sitemap (http://www.master22.bestdl.in/wp-content/plugins/google-sitemap-generator/sitemap.xsl)

سایت مپتون خرابه

- - - Updated - - -

سایتتون هم با www باز میشه هم بدون www و ....

delta
December 6th, 2014, 12:11
شما باید انتخاب کنید.پول یا رنک! نمیتونید هر دو رو با هم داشته باشید.من خودم تجربشو دارم. پول به ادم مزه میکنه تا چند نفر وی ای پی میخرند اما در عوض رنک و رتبه و بازدید و.. رو از دست میدید!

amir-best
December 6th, 2014, 12:33
شما باید انتخاب کنید.پول یا رنک! نمیتونید هر دو رو با هم داشته باشید.من خودم تجربشو دارم. پول به ادم مزه میکنه تا چند نفر وی ای پی میخرند اما در عوض رنک و رتبه و بازدید و.. رو از دست میدید!

بله من هم قبول دارم که سایت پولی بازدیدش کم میشه در حد نصف شدن ولی اینو قبول ندارم که یکی رو باید انتخاب کرد پس چندین سایتی که الان هستند و موفق هستند و فروش خوبی دارن( که یکی از اینها هم اشناست و با سئو مکرر سایتشون بالا برده و فروش خوبی داره در ضمن نصف سایت بنده هم فیلم داره) چی کار میکنن
من الان شرایط مالی برای سئو کردن ندارم ویک بار هم سئو کردم که توفیق چندانی نداشت چند ماه قبل.حالا میخوام مشکلاتی رو که خودم میتونم به کمک دوستان حل کنم رو بدونم تا مشکلات مالی برای سئو کردن حل بشه
و همون طور که گفتم سایت جنبه تجاری داره و رنک مهم نیست برام ولی بازدید و فروش که به هم مرتبط هست حتما مهمه

- - - Updated - - -

Error loading stylesheet: An unknown error has occurred (805303f4)XML Sitemap (http://www.master22.bestdl.in/wp-content/plugins/google-sitemap-generator/sitemap.xsl)

سایت مپتون خرابه

- - - Updated - - -

سایتتون هم با www باز میشه هم بدون www و ....

مرسی دوست عزیز مشکل www رو حل کردم اما در مورد سایت مپ اگه میشه توضیح بدین مشکل چیه و چطور حل میشه با این ادرس که به سایت مپ میرم درسته
sitemap (http://www.master22.bestdl.in/sitemap.xml)

hamid53214
December 6th, 2014, 15:01
با سلام
بازدید تون مشکلی نداره موقتا هزینه اشتراک رو پایین بیارید تا عضویتتون بیشتر بشه
بازار رقابتیه الان
همزمان با کاهش هزینه اشتراک تبلیغات کنید و به روز باشید
وقتی عضواتون زیاد شد هزینه اشتراکو بالا ببرید
در واقع موقتا طرحههایی برای جذب کاربر وی آی پی بذارید

artuore
December 6th, 2014, 15:05
با سلام
بنده سایت دنلود فیلم و سریال دارم که تقریبا 8 ماهی میشه که راه انداختمش و 3 ماهی هم هست که وی ای پی کردم .قبل از وی ای پی کردن ورودیه گوگل به 3000 میرسید و بازدیدکننده تا 5000 .اما الان که 3 ماهه وی ای پی شده و سایت هم خیلی بیشتر گسترش دادم (بیش از 4200 فیلم و 70 سریال کامل - بیشتر از 500 صفحه ) ولی ورودیه گوگلم به زحمت به 800 میرسه و بازدیدم به 2000 ای پی و به همین دلیل
فروش اکانت هم پایینه.میخواستم از دوستانی که تو کار سئو هستند و یا تجاربی در این مورد دارن راهنمایی کنند که مشکل اصلی در کجاست و برای افزایش بازدید چیکار کنم - با تشکر.

دانلود فیلم و سریال (http://www.master.bestdl.in)

جهت راهنمایی در ارتباط باشید

amir-best
December 6th, 2014, 18:23
با سلام بازدید تون مشکلی نداره موقتا هزینه اشتراک رو پایین بیارید تا عضویتتون بیشتر بشهبازار رقابتیه الانهمزمان با کاهش هزینه اشتراک تبلیغات کنید و به روز باشیدوقتی عضواتون زیاد شد هزینه اشتراکو بالا ببریددر واقع موقتا طرحههایی برای جذب کاربر وی آی پی بذاریدبنده هم خودم به همین علت تصمیم داشتم مقداری که جا داره ارزون کنم اشتراک رو به همین دلیل 500 تومان کاهش دادم اکانت ها رو- - - Updated - - -یکی از دوستان در مورد ظاهر قالب گفته بود که کاربر پسند نبوده شاید، به همین دلیل قالب هم تعویض شد تا اینجا از راهنمایی دوستان استفاده کردم و نظرات رو هم اعمال کردم ولی به نظر خودم این ها کلا مسکن هست وعلت اصلی نیست اگر دوستان دیگری میتونن بررسی کنن و نظرشون رو بدن ممنون میشم

hossein6151
December 6th, 2014, 20:20
بنده هم خودم به همین علت تصمیم داشتم مقداری که جا داره ارزون کنم اشتراک رو به همین دلیل 500 تومان کاهش دادم اکانت ها رو- - - Updated - - -یکی از دوستان در مورد ظاهر قالب گفته بود که کاربر پسند نبوده شاید، به همین دلیل قالب هم تعویض شد تا اینجا از راهنمایی دوستان استفاده کردم و نظرات رو هم اعمال کردم ولی به نظر خودم این ها کلا مسکن هست وعلت اصلی نیست اگر دوستان دیگری میتونن بررسی کنن و نظرشون رو بدن ممنون میشم
کار خوبی کردین
قالبتون بهتر از قبلی هست
وا اینکه باید فیلم هایی که بیشتر مردم علاقه دارن بزارین مثل سایت های ایران فیلم باید کار کنین
ممکنه مشکل از جای دیگه ای باشه
شما میگین ورودی گوگلت فکر نکنم ورودی ربطی به وی آی پی داشته باشه
مثلا من سرچ میکنم میام داخل سایت میبینم وی آی پی هست نمیام ولی اومدن رو تو سایتتون میام ولی نمیخرم
بازم شاید من اطلاع دقیقی ندارم

amir-best
December 6th, 2014, 22:55
کار خوبی کردینقالبتون بهتر از قبلی هستوا اینکه باید فیلم هایی که بیشتر مردم علاقه دارن بزارین مثل سایت های ایران فیلم باید کار کنینممکنه مشکل از جای دیگه ای باشهشما میگین ورودی گوگلت فکر نکنم ورودی ربطی به وی آی پی داشته باشهمثلا من سرچ میکنم میام داخل سایت میبینم وی آی پی هست نمیام ولی اومدن رو تو سایتتون میام ولی نمیخرمبازم شاید من اطلاع دقیقی ندارمبله من هم کاملا نگفتم به وی ای پی ربط داره و کلا دنبال این هستم که بدونم از چیه و چیکار کنم که بازدید افزایش پیدا کنه مثلا از تنظیمات سایت مپ هست و یا از افزونه all in seo one و ....

hossein6151
December 6th, 2014, 23:03
بله من هم کاملا نگفتم به وی ای پی ربط داره و کلا دنبال این هستم که بدونم از چیه و چیکار کنم که بازدید افزایش پیدا کنه مثلا از تنظیمات سایت مپ هست و یا از افزونه all in seo one و ....
تغییر سرور ببین داشتی یا نه
یا تنظیمات سئو و یا هر کاری که میدونی تاثیر داره تو ورودی رو دست زده باشی گوگل میره تو شک و چند وقت زمان میبره تا خوب بشه
البته من سایتی رو میشناسم رتبش بالا رفته و ورودیش هم همینطور یگ دفعه که عید شد و تعطیلات کشید پایین و دیگه نتونست بیارش بالا البته بازم خوب بود
به نظر من رو سئو کلمه ای کار کن و اگه میخوای سئو قالب و خوب انجام بدی باید ای یه نفر کار بلد انجام بشه
چون بیشتر دوستانی که سئو میکنن خوبن یستش یعنی سئو خودش این کتاب حقوق وکلا کلی حفره داره که باید اوکی کنن
به نظر من سئو و بک لینک میتونه سایتت رو بکشه بالا

siroosfun
December 6th, 2014, 23:17
بازدید ربطی به چیزایی که میگید نداره.لنیک بیلدینگ ضعیفی دارید.اگه تمایل دارید می تونم کمکتون کنم.نمونه کارهای زیادی برای سایت های آهنگ و فیلم داریم.

3eke.ir
December 20th, 2014, 18:28
بک لینک طبیعی ایجاد کنید
مطالبتونو در شبکه های اجتماعی شیر کنید
یعنی محبوبیت مطالبتون باید بالا باشه تا در جستجوها رتبه خوبی داشته باشید