PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این آفر چرا اینقدر ارزونه ؟

alimosavi
July 20th, 2010, 20:31
* Intel Core i7-920!
* 12GB DDR3 RAM!
* 1000GB Western Digital SATA Drive!
* 6000GB Premium Bandwidth (In + Out Any Combination)!
* 100mbps Switch Port!
* Remote Reboot Port
* SSL ***
* Free cPanel/WHM!
* Free dotDefender web application firewall!
* DedicatedNOW
Dynamic Support!
* 50GB R1Soft CDP offsite backup!

بنظر من که قیمتش خیلی خوبه : 275 دلار در ماه

دیتاسنتر بیاین اینجا : آفر ویژه از دیتاسنتر dedicatednow (http://webmastersboards.com/pe/t120)

IFACO.Net
July 20th, 2010, 20:42
چون سرور نیست، دسکتاپه !

البته خیلی هم ارزون نیست.

taghikhani
July 20th, 2010, 20:48
این کجاش ارزونه؟ من همینو با سه برابر هارد از دیتاسنتر معتبر بهت میدم 191000

goldstar
July 20th, 2010, 20:51
سلام
دوستان حرفهایی میزنند!
دیتاسنتر بهتر از نظر شما لابد xlhost هست؟! یا شبیه اونها
این رو میشه گفت بهترین سرورهای منیج شده رو این کمپانی داره.
دسکتاپ هم نباید باشه! بر اساس سی پی یو گفته شد؟!

ویرایش: الان نگاه کردم دیدم نت دایرکت بهتر از ددیکیتد نا شده!

alimosavi
July 20th, 2010, 21:09
والا من فکر می کنم ارزونه > مدریت شده ، سی پنل رایگان ، فایروال ..

ولی یک سالی هست تو نخ سرور نیست . ارزونترشو دیگه نمی دونم ...

Arashdn
July 20th, 2010, 22:03
سلام
دوستان حرفهایی میزنند!
دیتاسنتر بهتر از نظر شما لابد xlhost هست؟! یا شبیه اونها
این رو میشه گفت بهترین سرورهای منیج شده رو این کمپانی داره.
دسکتاپ هم نباید باشه! بر اساس سی پی یو گفته شد؟!

ویرایش: الان نگاه کردم دیدم نت دایرکت بهتر از ددیکیتد نا شده!
یعنی ایکس ال هاست خوب نیست؟؟؟

dlhost
July 20th, 2010, 22:19
من را جه به ایکس ال هاست چیزی نمیدونم ولی ovh خیلی خوبه همین سرور رو با 4 ترابایت هارد و ترافیک یکم پایین تر میده 165.000 تازه فرانسه هم هست و پینگش به ایران پایین تره

Kambiz
July 20th, 2010, 22:19
یعنی ایکس ال هاست خوب نیست؟؟؟

در مقابل dedicatednow بله آشغاله
شما کافی یک بار از تکنیکال ساپورتش استفاده کنید می بینید که چقدر حرفه ای عمل می کنن
البته مزایای dedicatednow خیلی بیشتر هستش که من فقط یک مورد رو بیان کردم

goldstar
July 20th, 2010, 22:28
اگر xlhost رو بطور مثال سمند در نظر بگیریم dedicatednow رو میشه تویوتا در نظر گرفت!
من نگفتم بده ولی چیزی که در اینجا دیدم اینه که یکی از بهترین دیتاسنترهای دنیا سروری رو گذاشته و حالا ما میخوایم عین همون سرور رو 100 تومن ارزونتر بدیم! حالا از هر جا. بطور مثال یک نفر از پلنت پیشنهادی قرار میده و همه میگن گرونه من از ovh یا xlhost یا .... همین سرور رو میدم ارزونتر! تا الان هم راضی بودم. بحث همون سمند و تویوتا میشه که صاحب دو ماشین شاید بگن راضی هستم ولی کیفیت تویوتا کجا و .....

درباره این آفر، اول اینکه سی پی یو خیلی عالی هست. درسته دسکتاپ هست و سری زئون نیست ولی کارایی بالایی داره.
12 گیگابایت رم داره. که قیمت آپگریدش در همین دیتاسنتر باید بالای ماهی 100 دلار باشه
پهنای باند رو هم سه برابر میده در صورتی که استاندارد این دیتاسنتر 2 ترابایت هست
مهمترین فاکتور ساپورت و پشتیبانی هست و اینکه مدیریت شده هست. شما میتونین این سرور رو به مدت یک ماه با خیال راحت ول کنید و به مسافرت برید چون در دیتاسنتر همه کارها زیر 15 دقیقه انجام میشه! حتی تعویض قطعات.
سی پنل رایگان که حدود 30 دلار قیمت داره
فایروال رایگان
50 گیگ بک آپ r1soft
ssl و ریموت ریبوت رو اضافه کنید. در واقع تنها مشکل این دیتاسنتر مشکل با ایران هست(شدید) و اگر یک بار با آی پی ایران برین یا گزارشتون رو بدن براتون بد میشه

در ضمن قیمت این سرور با 2 ترابایت پهنای باند و رم 6 گیگ ، بدون همه امکاناتی که اضافه کرده و مدیریت نشده حدود 300 دلار بود!
کسانی که با این دیتاسنتر آشنایی دارند میدونن این سروری که دارن ارائه میدن ارزون نیست و معنی مفت پیدا کرده!

Hannan
July 23rd, 2010, 09:00
بد نیست البته اگر پهنا جدا Premium باشه از طرفی Full Management به نظر من پول الکی صرف کردنه وگرنه چی کار می خواین کنید با وجود مثلا Cpanel/WHM هر چند Full Management ها هم اکثرا شامل third party نمی شن.