PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درباره الکسا !!!

Netfollower
December 5th, 2014, 19:22
درود

واقعیت تصمیم گرفتم یه تاپیک در این مورد حساس بزنم و خواهشی که دارم نه در آن اسپم کنید نه به حاشیه بکشانید
و مدیران عزیز هم تاپیک رو قفل یا پاک نکنند
به نظرم یکی از تاپیک های مهم برای خیلی از وبمستران میتواند باشد !!!

واقعیت من 2 سایت بزرگ دارم که یکی مرجع وبمستران است و حدود چندهزار مطلب اختصاصی (افزونه و اموزش و قالب و... اختصاصی )
و ده هزار وبمستر وپیج رنک 3 .... و کلی مورد دیگر و نزدیک و به 7 و 8 میلیونی روش خرج کردم + 4 سال شبانه روزی جون کندن رایگان!
( چهار دامنه و سه هاست هم داره , دو سایت زیر مجموعه)

یکی هم یک انجمن تفریحی بزرگ با صدهزار و خرده ای مطلب و نزدیک به ده هزار کاربر واقعی !!!! و خبرگزاری و اپلودسنتر و بازی انلاین و... پیج رنک 3 و....
کلی ورودی از گوگل در روز است که روی این سایت هم 6 الی 7 میلیون خرج شده و 4 سال جون کنده شده اونم رایگان !!!!

نزدیک به دو سه سالی میشه کلا فایل الکسا رو از سایتمون حذف کردیم. چرا؟ به خاطر بعضی از رقیبامون که الان ظاهرا سایت ها
"بزرگ" ایرانن !!!!! با هزار دوز و کلک و کثافت کاری الکسارو فریب میدادند و رنک میگرفتند !

الان چه صحبت از فروش سایت یا گرفتن تبلیغات یا هرچیزی می شود در عین ناباوری میبینم که ملاک اصلی همه شده این الکسا !!!!!

میخواستم ببینم الان واقعا راه حل چیست؟؟؟ ایا واقعا مسخره نیست که ملاک اصلی همه حتی جشنواره ها هم شده الکسایی که
به راحتی و با هزارراه میتوان آن را فریب داد و الان بعضی از سایتایی که مدیرانشون چندتا بچه زیر 18 یا یکسالم نمیشه بالا اومدند
ولی چندبرابر ما رنک دارند !!! راه حل چیست عزیزان؟

عمر تلف کردیم؟ shif+delet کنیم؟ اینهمه 4 سال زحمت 24 ساعته (2ساعت خواب در روز) تلف شده؟ چه راه حلی دارید؟ ایا واقعا
این یکی از مشکلات جامعه وبمستری نیست که همه میگویند ملاک امارگیر الکساست؟؟؟؟!!!

این تاپیک رو هم به خاطر تاپیک زیر زدم
http://www.webhostingtalk.ir/f229/130327/#post1232751
چون بعد زدن این تاپیک یک نفر برای خرید سایت ما پیغام داده بود ولی در عین ناباوری معلوم نیست برای بازارگرمی یا
بی ارزش کردن سایت چنین موضوع خنده داری را مطرح کرد که الکسا ملاک اصلی است !!!!!!!

> من اسم جایی یا شرکتی رو نیاوردم , شمام خواهشا اگر میخواید تاپیک حذف نشه , اسم جایی رو نیارید و درست بحث کنید !
دعوا و توهین و... هم نباشید لطفا !!!!

hamid.soltani92
December 5th, 2014, 19:32
سلام.
بدون شک یکی از معیار‌های بررسی ارزش سایت همین الکسا هست.
اول اینکه، منظورتون از حذفِ فایل‌های الکسا چیه؟!
راه‌های زیادی برای گول زدن الکسا وجود داره، اما به همین نسبت، راه‌های زیادی هم برای تشخیص تقلب وجود داره و اونی که باید تشخیص بده، تشخیص میده که رنک واقعی هست یا تقلبی.
برای مثال، شما به سایت‌هایی که با تقلب بازدید کسب کردن دقت کنید، bounce rate اونها رو با خودتون مقایسه کنید، متوجه خواهید شد.
پیشنهاد می‌کنم مقاله‌های زیر رو مطالعه بفرمایید:
Does Alexa Rank Matter – Alexa’s Real Value – Infographic | Peak Reputation, Inc. Call 727-282-4001 (http://peakreputation.com/does-alexa-rank-matter-alexas-real-value-infographic/)
Does Alexa Rank Matter To Your Website? | iPage Blog (http://ipage.com/blog/does-alexa-rank-matter-your-website)

Netfollower
December 5th, 2014, 19:35
سلام.
بدون شک یکی از معیار‌های بررسی ارزش سایت همین الکسا هست.
اول اینکه، منظورتون از حذفِ فایل‌های الکسا چیه؟!
راه‌های زیادی برای گول زدن الکسا وجود داره، اما به همین نسبت، راه‌های زیادی هم برای تشخیص تقلب وجود داره و اونی که باید تشخیص بده، تشخیص میده که رنک واقعی هست یا تقلبی.
برای مثال، شما به سایت‌هایی که با تقلب بازدید کسب کردن دقت کنید، bounce rate اونها رو با خودتون مقایسه کنید، متوجه خواهید شد.
پیشنهاد می‌کنم مقاله‌های زیر رو مطالعه بفرمایید:
Does Alexa Rank Matter – Alexa’s Real Value – Infographic | Peak Reputation, Inc. Call 727-282-4001 (http://peakreputation.com/does-alexa-rank-matter-alexas-real-value-infographic/)
Does Alexa Rank Matter To Your Website? | iPage Blog (http://ipage.com/blog/does-alexa-rank-matter-your-website)

درود
خوشحالم یکی منطقی پاسخ داد
عزیز وقتی طرف از سایت های هیت و
نرم افزار های افزایش بازدید و یا اصلا میاد سایت خودشو میذاره زیر دیداس
فرداش الکساش نجومی میاد بالا !!!!
مورد بعدی عزیز کسی دقت نمیکنه به این مقاله ها - من و شما وبمستر متوجه می شویم
ان کسی که فقط خریدار است و فقط رنک را میبینید چه؟
درمورد خود بنده نفرمودید تکلیف چیست؟

jaheshserver
December 5th, 2014, 19:40
الکسا معتبر ترین سایت برای ارزیابی یک سایت از لحاظ بازدید هست و چه بخواین و نخواین معیار اول ارزیابی سایت شماست. درسته با خیلی از روش ها میشه روی نتیجه الکسا تاثیر گذاشت اما به هر حال برای همه کاملا مشخصه سایتی که درست داره کار می کنه الان با طبق امار الکساش چقدر بازدید داره. مثلا سایتی که درست و بدون کلک کار میکنه وقتی به حدود 2000 الکسا میرسه یعنی روزی حدود 3000 بازدید داره .
میشه الکسا زیر 1000 داشت و ادعا کرد روز چند هزار بازدید دارید حتی اگر تقلب کرده باشید به هر حال میشه ادعا کرد اما نمیشه که6000 الکسا هستید و ادعا کنید روزی چند هزار بازدید دارید!! امار شما باید زیر 1000 حتی به احتمال خیلی زیاد زیر 500 باشد.

ضمنا دوست عزیز خیلی توی صحبت هاتون به بچه های زیر 18 سال می توپین !! خیلی از نوع اوری ها و ایده های جدید از بچه های همین سن و سال بلند میشه نه من که 27 ساله شدم و قدرت ریسک و خلاقیتم دیگه به پای این 18 ساله ها نمیرسه . نمیشه همشون رو بچه و *** و ... خطاب کرد چه بسا در سن سال ماها هم گرگ هایی پیدا میشه که ........ !

Netfollower
December 5th, 2014, 19:44
الکسا معتبر ترین سایت برای ارزیابی یک سایت از لحاظ بازدید هست و چه بخواین و نخواین معیار اول ارزیابی سایت شماست. درسته با خیلی از روش ها میشه روی نتیجه الکسا تاثیر گذاشت اما به هر حال برای همه کاملا مشخصه سایتی که درست داره کار می کنه الان با طبق امار الکساش چقدر بازدید داره. مثلا سایتی که درست و بدون کلک کار میکنه وقتی به حدود 2000 الکسا میرسه یعنی روزی حدود 3000 بازدید داره .
میشه الکسا زیر 1000 داشت و ادعا کرد روز چند هزار بازدید دارید حتی اگر تقلب کرده باشید به هر حال میشه ادعا کرد اما نمیشه که6000 الکسا هستید و ادعا کنید روزی چند هزار بازدید دارید!! امار شما باید زیر 1000 حتی به احتمال خیلی زیاد زیر 500 باشد.

ضمنا دوست عزیز خیلی توی صحبت هاتون به بچه های زیر 18 سال می توپین !! خیلی از نوع اوری ها و ایده های جدید از بچه های همین سن و سال بلند میشه نه من که 27 ساله شدم و قدرت ریسک و خلاقیتم دیگه به پای این 18 ساله ها نمیرسه . نمیشه همشون رو بچه و *** و ... خطاب کرد چه بسا در سن سال ماها هم گرگ هایی پیدا میشه که ........ !

امیرجان بازهم نفرمودید تکلیف ما چیست ؟؟!! مایی که سه سالی می شود کلا فایل هارا حذف کردیم
مورد بعدی عزیز 6000 هزارتا بازدید رو با هزار دوز و کلیک میشه ایجاد کرد
مسئله همینه که فرق منی که بازدید سایتم واقعیه با کسی که داره الکسا رو دور میزنه برای مشتری که
شاید خیلی چیزارو نفهمه چیه؟؟!!!

درمورد بچه های زیر 18سالم عزیز نیاز به بحث نیست این یک نمونش

پیگیری کلاه برداری علی رضا توفیقی محمدی (http://mybbskin.ir/Thread-%D9%BE%DB%8C%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B9%D9%84%DB%8C-%D8%B1%D8%B6%D8%A7-%D8%AA%D9%88%D9%81%DB%8C%D9%82%DB%8C-%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF%DB%8C)

به شخصه با اگهی بازرگانی کودکان را در محیط مجازی تنها نگذاریم موافقم !!!!
واقعا سن روی اخلاق و تصمیم گیری ها و یلی موارد تاثیر گذار است مخصوصا در این مورد که فرد در سن بلوغ است

حال خواهشی که دارم بحث را به جایی دیگر نکشانیم و درمورد الکسا صحبت کنیم

iFire
December 5th, 2014, 19:49
معیارهای زیاد دیگه هم هستن که میتونن ملاک قرار داده شن!
مثل میزان ماندن یک کاربر در سایت
مثل کشور بازدید کننده
و ….
البته بهتره آمار سایت هم در کنار آمار الکسا مورد بررسی قرار بگیره چون معیارهای دیگه ای مثل بازگشت مجدد کاربران یا ویزیت مجدد کاربر هم مهمه
در کل الکسا هم باید تعابیری برای اینچنین کارهایی بیاندیشه حداقل برای حفظ بقای خودش

Netfollower
December 5th, 2014, 19:50
معیارهای زیاد دیگه هم هستن که میتونن ملاک قرار داده شن!
مثل میزان ماندن یک کاربر در سایت
مثل کشور بازدید کننده
و ….
البته بهتره آمار سایت هم در کنار آمار الکسا مورد بررسی قرار بگیره چون معیارهای دیگه ای مثل بازگشت مجدد کاربران یا ویزیت مجدد کاربر هم مهمه
در کل الکسا هم باید تعابیری برای اینچنین کارهایی بیاندیشه حداقل برای حفظ بقای خودش

متاسفانه الکسا از نظر بنده فقط به پول و تقلب است
و یا حداقل این رو در اکثر رقیب های خودمون دیدیدم

hamid.soltani92
December 5th, 2014, 19:53
و یا حداقل این رو در اکثر رقیب های خودمون دیدیدم
میشه آدرس وبسایت خودتون و یکی از رقبا که میفرمایید تقلب کرده رو برای من ارسال کنید؟
جهت بررسی و ارسال پاسخ کامل نیاز دارم.

jaheshserver
December 5th, 2014, 19:54
تکلیف چیه شما مشخص نیست الان؟!
الان شما ناراحتین میگین چون مشتری میاد میگه الکسا شما پایینه پس امارتون پایینه خب این حرف درسته دیگه ؟ کجاش اشتباه؟ الکسا شما الان 6000 هست پس بازدید سایت شما پایین است هرچند بازدید واقعیه و توش دوز و کلکی نیست ، این اشتباهه؟

Netfollower
December 5th, 2014, 19:55
میشه آدرس وبسایت خودتون و یکی از رقبا که میفرمایید تقلب کرده رو برای من ارسال کنید؟
جهت بررسی و ارسال پاسخ کامل نیاز دارم.

حمید جان مشکلی نیست ولی نفرستم بهتره عزیز
فقط در این حد بدونید مدیر سایتی که الان 300 ایرانه
5ساله پیش میومد به همه پ خ میداد توروخدا این پلاگینو 5 ت ازم بخرید !!!
سایتش با ارقام فیک و فریب الکسا الان 300 ایرانه !!!!

downloaddl
December 5th, 2014, 19:59
کلی وب سایت دیگه برای بالا کشیدن رنک وب سایت شما
کمی تلاش برای رنک فیک کنند رنک زیر 1000 هزار میرسه ( البته تست کردم که میگما :دی )

به نظر من باید معیار های یک وب سایت باید تغییر داده شه

من با یکی از دیتاسنتر ها کار می کنم که واقعا کیفیت خوبی داره
بعد کاربر به من گفت شما از کدوم دیتاسنتر سرویس دارید؟ منم آدرس دیتاسنتر رو دادم بعد از چند دقیقه گقتن که :| من به خاطر رنک پایین این دیتاسنتر نمی تونم اعتماد کنم
والا من مونده بودم چی بگم

کلی وب سایت های بی کیفیت امده
که الکی دارن رنک می گیرن و حتی یک کاربر ثابت هم ندارند

Netfollower
December 5th, 2014, 20:01
الان شما ناراحتین میگین چون مشتری میاد میگه الکسا شما پایینه پس امارتون پایینه خب این حرف درسته دیگه ؟ کجاش اشتباه؟ الکسا شما الان 6000 هست پس بازدید سایت شما پایین است هرچند بازدید واقعیه و توش دوز و کلکی نیست ، این اشتباهه؟

عزیز بنده فایل الکسا در سایتم ندارم و اصلا ثبت نکردم
بعد چطوری شما میفرمایید پایین است و بازدید ندارد؟ 6000 هزار رو دقیقا از کجا اوردید وقتی بنده حتی سایتم رو ثبتم نکردم؟
پس مصرف 200 گیگ در ماه را بنده دارم میکنم یا شایدم سرویس دهنده *** است نه؟؟ سایت نیست نه؟
30 انلاین در ثانیه و 300 انلاین در ساعت و.. هم الکیست؟ کلا ما بازدید نداریم و شما همه ی این هارا از روی الکسایی که وجود ندارد فهمیدید؟
یکبار خواهش کردم اسپم و حاشیه درست نکنید. ارسال گزارش شد

majid1f
December 5th, 2014, 20:01
من که هرجا دیدم معیار بازدید سایت و کلمات کلیدی هست که روی ان سرچ شده. امار گیر گوگل انالتیک+ امار کلمات کلیدی که گوگل وب مستر خروجی می ده.
شما الان خودت انجا معیار پیج رنک را مطرح کردی که اصلا 1-2 سال هست منقرض شده .
انی که معیار رنک الکسا را برای هزینه گفته یا برای پایین اوردن قیمت بوده یا اصلا تبلیغ دهنده نبوده.
برای تبلیغ عامل اصلی موضوع کاری سایت + بازدید هست . ما الان سایتی داریم که هزینه تبلیغ برابر با سایت هایی با 10 برابر رنک الکسای فعلی پیشنهاد داره. یعنی رتبه 100.000 الکسای ان با 10.000 الکسا یک قیمت برای تبلیغ داشته.

Netfollower
December 5th, 2014, 20:05
من که هرجا دیدم معیار بازدید سایت و کلمات کلیدی هست که روی ان سرچ شده. امار گیر گوگل انالتیک+ امار کلمات کلیدی که گوگل وب مستر خروجی می ده.
شما الان خودت انجا معیار پیج رنک را مطرح کردی که اصلا 1-2 سال هست منقرض شده .
انی که معیار رنک الکسا را برای هزینه گفته یا برای پایین اوردن قیمت بوده یا اصلا تبلیغ دهنده نبوده.
برای تبلیغ عامل اصلی موضوع کاری سایت + بازدید هست . ما الان سایتی داریم که هزینه تبلیغ برابر با سایت هایی با 10 برابر رنک الکسای فعلی پیشنهاد داره. یعنی رتبه 100.000 الکسای ان با 10.000 الکسا یک قیمت برای تبلیغ داشته.

درود بر شما !!!!!
احســــنت
دقیقا حرف بنده هم همین است
ما هم بازدید دارمی هم محتوا اختصاصی و... می باشد
ولی بازهم تا مسئله فروش و.... میرسد بعضی از این عزیزانی که فکر میکنند
خیلی زرنگ و گرگن این مسئله رو پیش میکشن , هدف بنده از زدن این تاپیک این بود
که به نظر شما ما هم رویه بقیه رو اجرا کنیم؟ چون با رویه درست پیش رفتن که میبینید چطوری حقمان خورده می شود !!!!

jaheshserver
December 5th, 2014, 20:05
عزیز بنده فایل الکسا در سایتم ندارم و اصلا ثبت نکردم
بعد چطوری شما میفرمایید پایین است و بازدید ندارد؟ 6000 هزار رو دقیقا از کجا اوردید وقتی بنده حتی سایتم رو ثبتم نکردم؟
پس مصرف 200 گیگ در ماه را بنده دارم میکنم یا شایدم سرویس دهنده *** است نه؟؟ سایت نیست نه؟
30 انلاین در ثانیه و 300 انلاین در ساعت و.. هم الکیست؟ کلا ما بازدید نداریم و شما همه ی این هارا از روی الکسایی که وجود ندارد فهمیدید؟
یکبار خواهش کردم اسپم و حاشیه درست نکنید. ارسال گزارش شد

یعنی چی فایل الکسا رو پاک کردید؟!!!!!!!!! الکسا مگه فایل داره من خبر ندارم؟ والا من 2 تا سایت 2000 الکسا دارم هیچ فایلی هم از الکسا نگرفتم بریزم تو سایتم یا هاستم !!! الکسا خودش مثل یک روبات سایت ها را بررسی میکنه و نیاز نیست شما فایلی چیزی بریزین !!! میشه توضیح بدید فایل الکسا چیه؟

Netfollower
December 5th, 2014, 20:09
یعنی چی فایل الکسا رو پاک کردید؟!!!!!!!!! الکسا مگه فایل داره من خبر ندارم؟ والا من 2 تا سایت 2000 الکسا دارم هیچ فایلی هم از الکسا نگرفتم بریزم تو سایتم یا هاستم !!! الکسا خودش مثل یک روبات سایت ها را بررسی میکنه و نیاز نیست شما فایلی چیزی بریزین !!! میشه توضیح بدید فایل الکسا چیه؟

پس سایت شما همینجوری تایید شده عزیز نه؟
دوست گرامی وقتی سایتو در الکسا ثبت میکنی
یه فایل میده که برای تایید باید اون فایل یا کد تو سایت یا هاست باشه که ورفای بشه
اونوقت چطور میفرمایید فایلی نریختید !!!!! کلا مبحث اصلا زیر سوال رفت
خواهشی که دارم بیش از این ادامه ندهید محتوای صحبت های شما با همین پست مشخص شد !

downloaddl
December 5th, 2014, 20:09

مشکل شما چیه ؟!
آیا اگر مشکلی دارید و حرف ها در این تاپیک شما رو رنج میده می تونید از دکمه گذارش استفاده کنید
بله وقتی که کلی سایت بی کیقیت هست در ایران که دارن با دوز کلک رنک می گیرن ( راه های زیادی هست برای رنک گرفتن و کلی وب سایت که من اسماشونو نمیارم ) چی کار باید کرد؟!
کلی وب سایت با رنک فیک و کیفیت پایین

!MihanIt!
December 5th, 2014, 20:10
کارهای زیادی میشه کرد که الکسا بهت رتبه بهتری بده

Netfollower
December 5th, 2014, 20:12
مشکل شما چیه ؟!
آیا اگر مشکلی دارید و حرف ها در این تاپیک شما رو رنج میده می تونید از دکمه گذارش استفاده کنید
بله وقتی که کلی سایت بی کیقیت هست در ایران که دارن با دوز کلک رنک می گیرن ( راه های زیادی هست برای رنک گرفتن و کلی وب سایت که من اسماشونو نمیارم ) چی کار باید کرد؟!

جناب کوچکزاده متاسفانه بعضی از عزیزان هنوز نحوه کار کردن سیستم رو هم نمیدونن
بعد درمورد سایت های ما نظر میدن !!!!
امروز هم بنده سرویس شما را معرفی کردم دیدید که یکی از عزیزان رنک الکسای شمارو دید !!
اصلا به این توجه نداشت دامنه جدید است , حداقل خوب است شما دیگر حرف های مارا میفهمید !

jaheshserver
December 5th, 2014, 20:13
پس سایت شما همینجوری تایید شده عزیز نه؟
دوست گرامی وقتی سایتو در الکسا ثبت میکنی
یه فایل میده که برای تایید باید اون فایل یا کد تو سایت یا هاست باشه که ورفای بشه
اونوقت چطور میفرمایید فایلی نریختید !!!!! کلا مبحث اصلا زیر سوال رفت
خواهشی که دارم بیش از این ادامه ندهید محتوای صحبت های شما با همین پست مشخص شد !

والا من تا حالا برای گرفتن رنک الکسا توی سایتی ثبت نام نکردم بشتر توضیح بدید حالا متوجه بشیم ما هم چیه جریان که اگر اشتباه از من باشه همین جا ازتون عذرخواهی کنم که امار سایت شما را بردم زیر سوال !!!
دوستان دیگه توی سایت الکسا برای گرفتن رنک ثبت نام کردند؟!!!!!

downloaddl
December 5th, 2014, 20:15
والا من تا حالا برای گرفتن رنک الکسا توی سایتی ثبت نام نکردم بشتر توضیح بدید حالا متوجه بشیم ما هم چیه جریان که اگر اشتباه از من باشه همین جا ازتون عذرخواهی کنم که امار سایت شما را بردم زیر سوال !!!

:دی ای وای بر من
شما نمی دونید استفاده از فایل الکسا برای چی هست ؟!
مرسی وب مستر ایران زمین
فایل الکسا برای ثبت کردن وب سایت خودتون توی پنل کاربری داخل سایت الکسا هست

hamid.soltani92
December 5th, 2014, 20:16
این مورد صرفا جهت مشخص شدن هویت مالک سایت و متنی مختصر در رابطه با وبسایت هست و تو رنکینگ تاثیر گذار نیست.

jaheshserver
December 5th, 2014, 20:16
مشکل شما چیه ؟!

مشکل !! درباره الکسا داره صحبت میشه من با چی مشکل دارم!
منم قبول دارم کلی سایت با رنک فیک هست و کیفیت پایین اما دارم میگم امکان نداره سایتی با بازدید بالا باشه اما رنکش پایین باشه !! این به هیچ وجه ممکن نیست . پس کسی نیاد ادعا کنه من الکسام پایینه اما امارم خوبه !!!

Netfollower
December 5th, 2014, 20:19

نیازی بخ عذرخواهی نیست
فقط منطقی صحبت کنید یا قبلش جستجو کنید !
آموزش تصویری ثبت رایگان سایت در الکسا ی جدید بدون نیاز به هیچ کارت (http://www.vbiran.ir/thread87845.html)
خدمت شما

- - - Updated - - -

این مورد صرفا جهت مشخص شدن هویت مالک سایت و متنی مختصر در رابطه با وبسایت هست و تو رنکینگ تاثیر گذار نیست.

حمید جان این رو منم شنیده بودم
ولی اگر شما سایتتونو تو گوگل یا الکسا ورفای نکنید
همینطوری سایتتونو شناسایی یا ثبت میکنند؟بر
فرض محال هم اینگونه باشد مطمئنید تاثیری در رنکینگ ندارد؟

jaheshserver
December 5th, 2014, 20:19
:دی ای وای بر من
شما نمی دونید استفاده از فایل الکسا برای چی هست ؟!
مرسی وب مستر ایران زمین
فایل الکسا برای ثبت کردن وب سایت خودتون توی پنل کاربری داخل سایت الکسا هست

خب اون ثبت نامی که شما می فرمایین چه ربطی به رنک داره؟! اون ثبت نام رو دوستمون توضیح دادند که چیه!
این حرف که شما می فرمایین اون فایل رو پاک کردم پس الکسای من رنکش واقعی نیست رو باید جک سال نامید !! جناب اقایان وبمستر

iFire
December 5th, 2014, 20:20
دوستان عزیز تولبار رو با رتبه الکسا قاطی نکنید!
واسه ثبت سایت توی الکسا و نصب تولبار و … وریفای و … میخواید ولی بصورت پیشفرض هیچ نیازی به این کارها نیست!
الکسا بر اساس ترافیک رتبه ای به سایت شما میده!
چه ثبت کنید چه ثبت نکنید!

در مورد این جملتون هم باید عرض کنم همه چیز شده پول و تقلب!
هرجا که انسان هست چنین چیزهایی به وفور پیدا میشه ...

Netfollower
December 5th, 2014, 20:21
خب اون ثبت نامی که شما می فرمایین چه ربطی به رنک داره؟! اون ثبت نام رو دوستمون توضیح دادند که چیه!
این حرف که شما می فرمایین اون فایل رو پاک کردم پس الکسای من رنکش واقعی نیست رو باید جک سال نامید !! جناب اقایان وبمستر

بحث رو خاتمه بدیم
من درخواست کمک کردم
ولی عزیزان لطف کردن و طبق معمول همیشه تاپیکو به حاشیه کشیدن
من خواستم بدونم واقعا باید بعد 4 سال چه کنم به حق واقعیم برسم
متاسفم که همیشه و همه جا باید شاهد جنگ و دعوا و بحث بیخود باشیم
تاپیک خودم رو جهت حذف گزارش کردم

بدرود
عزیزان هم لطف کنند دیگر شرکت نکنند ادامه بحث با عزیزان بیهودست
جای ارائه پیشنهاد توهین و.... میکنند !

یاعلی

jaheshserver
December 5th, 2014, 20:28
بحث رو خاتمه بدیم
من درخواست کمک کردم
ولی عزیزان لطف کردن و طبق معمول همیشه تاپیکو به حاشیه کشیدن
من خواستم بدونم واقعا باید بعد 4 سال چه کنم به حق واقعیم برسم
متاسفم که همیشه و همه جا باید شاهد جنگ و دعوا و بحث بیخود باشیم
تاپیک خودم رو جهت حذف گزارش کردم

بدرود
عزیزان هم لطف کنند دیگر شرکت نکنند ادامه بحث با عزیزان بیهودست
جای ارائه پیشنهاد توهین و.... میکنند !

یاعلی

دوست عزیز جنگ و دعوا و ... نیست درباره الکسا هست تاپیک ها ، حالا بده توی این تاپیک تازه بعد از 4 سال اصلا فهمیدید رتبه الکسا چیه :دی
سعی کنید امارتون رو ببرید بالا تبلیغات خودش میاد!! برای سایت شما که تخصصی هست امار زیاد مهم نیست اسکریپت و ماژول و .. در سایت زیاد قرار بدید و لینک سایتتان هم داخل اسکریپت ها باشد تا با پخش اسکریپت ها توی سایت های مختلف بک لینک بالایی سایتتان بگیرد و پیج رنک گوگل شما بره بالا و بتونید تبلیغ بک لینگ بگیرید.

Netfollower
December 5th, 2014, 20:32
دوست عزیز جنگ و دعوا و ... نیست درباره الکسا هست تاپیک ها ، حالا بده توی این تاپیک تازه بعد از 4 سال اصلا فهمیدید رتبه الکسا چیه :دی
سعی کنید امارتون رو ببرید بالا تبلیغات خودش میاد!! برای سایت شما که تخصصی هست امار زیاد مهم نیست اسکریپت و ماژول و .. در سایت زیاد قرار بدید و لینک سایتتان هم داخل اسکریپت ها باشد تا با پخش اسکریپت ها توی سایت های مختلف بک لینک بالایی سایتتان بگیرد و پیج رنک گوگل شما بره بالا و بتونید تبلیغ بک لینگ بگیرید.

در فهم و شعور شما همین بس که کوچکترین توجهی به پایان بحث نمیکنید
و همچنان در حال توهین کردن هستید
رتبه 2000 ایران توجه داشتید خودتان بنده رو به بالا بردن امار با ابزار فیک ترغیب کردید؟
و البته حال دلیل حمایت شما از افراد زیر 18 سال را بهتر میفهمم !!!

اگر به حاشیه و توهین هایتان خاتمه ندهید متاسفانه دیگر مجبور به پیگیری و ائاده حیثیت هستیم !

عزیزان بحث تمام است لطفا دیگر کسی ارسال نکند !

hamid.soltani92
December 5th, 2014, 20:34
حمید جان این رو منم شنیده بودم
ولی اگر شما سایتتونو تو گوگل یا الکسا ورفای نکنید
همینطوری سایتتونو شناسایی یا ثبت میکنند؟بر
فرض محال هم اینگونه باشد مطمئنید تاثیری در رنکینگ ندارد؟
شما سایتتون رو تو گوگل هم ثبت نکنید، اگر لینکی به سایتتون داده بشه خود به خود تو گوگل ثبت میشه، اما با مالک غیر مشخص. با مشخص شده مالک، گوگل به دلایلی به شما چندین سرویس میده، از جمله آمار جستجو و ...
الکسا هم به همین صورت، به دنبال اهداف اکثرا مالی خودش هست و شما با ثبت سایتتون تو الکسا، ۳ چیز عایدتون میشه:
۱- صفحه الکسای سایتتون دارای مشخصات تماس شما میشه، که به نظر الکسا این به حرفه‌ای جلوه دادن سایت شما کمک می‌کنه.
۲- الکسا مدام بهتون پیشنهاد میده که حساب کاربریتون به سطح کاربری بالاتر ارتقا بدید، با استفاده از این سرویس میتونید به جزئیات بیشتری در رابطه با بازدیدهای سایتتون دست پیدا کنید.
۳- میتونید review های سایتتون رو مدیریت کنید.
به هر حال،‌ الکسا هرگز تایید شدن هویت کاربر رو تو رنکینگ تاثیر نداده و نمیده.
اگر این کار رو بکنه، ماهیت سایت زیر سوال میره.
وقتی سایت شما رنک ۱۳۰۰۰ جهانه، یعنی ۱۲۹۹۹ سایت وجود داره که بازدیدشون از شما بیشتره. حالا شما اگه سایتتون رو ثبت کنید، بازدیدتون بیشتر میشه؟ یا بازدید بقیه سایت‌ها کم میشه؟
ارادتمند.

Netfollower
December 5th, 2014, 20:36
به لطف و یاری عزیزان به جایی راهنمایی و کمک
شروع به ایجاد حاشیه و بچه بازی و توهین کردند
صحبتی نمیماند جز اینکه خواهشا کسی دیگر ارسال نکند
تاپیکم را جهت حذف گزارش کردم !
فقط متاسفم همین

jaheshserver
December 5th, 2014, 20:44
در فهم و شعور شما همین بس که کوچکترین توجهی به پایان بحث نمیکنید
و همچنان در حال توهین کردن هستید
رتبه 2000 ایران توجه داشتید خودتان بنده رو به بالا بردن امار با ابزار فیک ترغیب کردید؟
و البته حال دلیل حمایت شما از افراد زیر 18 سال را بهتر میفهمم !!!

اگر به حاشیه و توهین هایتان خاتمه ندهید متاسفانه دیگر مجبور به پیگیری و ائاده حیثیت هستیم !

حالا بقیه دوستان نباید جواب بدن وقتی بحث تمام شده اما بنظر شما که از مراتب بالای فهم و شعور بهره می برید الان من در اینجا که بهم حالا نمیگم توهین میگم حرفی زده شد نباید جواب بدم؟ اوکی جواب نمیدم چون واقعا بحثی هم نیست و فقط نظراتم رو راجب الکسا و اینکه شما باید چیکار کنید گفتم (خودتان پرسیدید چکار کنم !!)

iFire
December 5th, 2014, 20:50
به لطف و یاری عزیزان به جایی راهنمایی و کمک
شروع به ایجاد حاشیه و بچه بازی و توهین کردند
صحبتی نمیماند جز اینکه خواهشا کسی دیگر ارسال نکند
تاپیکم را جهت حذف گزارش کردم !
فقط متاسفم همین
بنده هم گزارش دادم بابت اتهامی که به بنده و دوستان وارد می کنید!!
ببخشید صاحب انجمن شمایید؟ بنده و بقیه دوستان میخوایم در تاپیک شرکت کنیم و از تجربیات هم استفاده کنیم! سایت مال شما نیست که این چنین برخورد می کنید!
شما هم تکلیف خودتون رو مشخص کنید! بالاخره نظر بدیم یا نه! اول میگید نظر بدید بعد میگید به حاشیه کشیدید نظر ندید! نظرات ما که حتما نباید باب میل شما باشه!!
و نهایتا بنده هم واسه شما متاسفم که اندکی صبر و تحمل ندارید و وقتی متوجه میشید مشکل از شماست حتی خودتون رو هم نمیشناسید … هیچ اطلاعی درباره الکسا ندارید ادعاتونم میشه
بنده قصد جسارت به شمارو ندارم امیدوارم ناراحت نشده باشید … در صورت تمایل میتونید پ.خ بدید راهنماییتون کنم
موفق باشید دوست عزیز …
----------------------------------------------------
پ ن:
دوست عزیز
jaheshserver (http://www.webhostingtalk.ir/member/78316/) فقط نظر دادن و نظرشون هرچی باشه کاملا محترمه! ( گرچه حق هم با ایشون بود و پاک کردن فایل و … نداریم تو الکسا )
همچنین ایشون عذرخواهی هم کردن ولی شما …
بهتره پستای تاپیک رو مجدد مطالعه کنید ببینید کی توهین کرده، کی عذر خواهی کرده، حق با کی بوده و …
موفق باشید دوست عزیز

delta
December 5th, 2014, 21:00
راجب این موضوع قبلا من هم تاپیک زده بودم... میتونید یک نگاهی بهش بندازید...

http://www.webhostingtalk.ir/f41/126173/

downloaddl
December 5th, 2014, 21:11
بنده هم گزارش دادم بابت اتهامی که به بنده و دوستان وارد می کنید!!
ببخشید صاحب انجمن شمایید؟ بنده و بقیه دوستان میخوایم در تاپیک شرکت کنیم و از تجربیات هم استفاده کنیم! سایت مال شما نیست که این چنین برخورد می کنید!
شما هم تکلیف خودتون رو مشخص کنید! بالاخره نظر بدیم یا نه! اول میگید نظر بدید بعد میگید به حاشیه کشیدید نظر ندید! نظرات ما که حتما نباید باب میل شما باشه!!
و نهایتا بنده هم واسه شما متاسفم که اندکی صبر و تحمل ندارید و وقتی متوجه میشید مشکل از شماست حتی خودتون رو هم نمیشناسید … هیچ اطلاعی درباره الکسا ندارید ادعاتونم میشه
بنده قصد جسارت به شمارو ندارم امیدوارم ناراحت نشده باشید … در صورت تمایل میتونید پ.خ بدید راهنماییتون کنم
موفق باشید دوست عزیز …
----------------------------------------------------
پ ن:
دوست عزیز
jaheshserver (http://www.webhostingtalk.ir/member/78316/)
فقط نظر دادن و نظرشون هرچی باشه کاملا محترمه! ( گرچه حق هم با ایشون بود و پاک کردن فایل و … نداریم تو الکسا )
همچنین ایشون عذرخواهی هم کردن ولی شما …
بهتره پستای تاپیک رو مجدد مطالعه کنید ببینید کی توهین کرده، کی عذر خواهی کرده، حق با کی بوده و …
موفق باشید دوست عزیز

آیا شما نوشته استارتر رو خوندیند که دیگه به این تاپیک که منحرف شده رو ادامه ندید
و بعد شما هی گفتار خودتونو ادامه بدید
کلا تو این انجمن نباید بحث درست درمون کرد همه افراد رنج داده میشن

Mr Webyar
December 5th, 2014, 21:33
درود ، متوجه منظورتون از فایل الکسا نمیشم ، الان که دیگ اصلا تحریم شده ایران و شما نمیتونید سایتتون رو ثبت کنید و سایت خود بنده هم بصورت اتوماتیک رنک بهش داده میشه !
پیج رنک هم کلا منقرض شد و گوگل دیگ آپدیت نمیکنه !
شما به جای تبلیغ الکسا در فروش تبلیغاتتون بفرمایید مثل " فروش جایگاه تبلیغاتی فلان سایت بازدید روزانه 1000 آیپی واقعی" ! اگر مشتری نیست فقط نمیتونه دلیلش این باشه که الکساتون پایینه ! شاید موضوع سایتتون مناسب نیست یا هزینه تبلیغات بالاست و ...
هرچند حق میدم یک سایتی میاد با پاپ آپ میاد 1000 ایران کلی تبلیغات میفروشه و بعد 1 ماه میاد رو 20000 !

اگر الکسای شما پایین هست قطعا سایتتون یک مشکلی داره یا بازدیدش کمه یا به هرحال یک مشکلی داره ، تبلیغات کنید ، جنب و جوش راه بندازید در سایتتون و یا شما هم راه بقیه رو برید !

zartosht
December 5th, 2014, 21:35
درود بر همگی ،

به نظر من یک کاربر حرفه ای کاری به الکسا نباید داشته باشه با google analytics سایت رو بررسی میکنه ، ورودی ها و .... همه چیز به صورت دقیق .

Mr Webyar
December 5th, 2014, 21:38
درود بر همگی ،

به نظر من یک کاربر حرفه ای کاری به الکسا نباید داشته باشه با google analytics سایت رو بررسی میکنه ، ورودی ها و .... همه چیز به صورت دقیق .

حق با شماست قطعا دوست عزیز ولی کسانی که تبلیغات میگیرند ( توهین نیست و زیر سوال بردن هم نیست ) تازه کار هستند و اولین چیزی که میشناسند الکسا هست و حتی خیلی ها هنوز نمیدونند پیج رنک منقرض شده !

ابزار وردپرس (http://wp-tools.ir/)
وردپرس (http://wp-tools.ir/)
ووکامرس (http://wp-tools.ir/)
پوسته وردپرس (http://wp-tools.ir/category/%d9%be%d9%88%d8%b3%d8%aa%d9%87/)
قالب وردپرس (http://wp-tools.ir/category/%d9%be%d9%88%d8%b3%d8%aa%d9%87/)