PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در باز شدن ساب دامین با www در zpanel

p30pdf
December 5th, 2014, 01:29
به نام خدا

عرض سلامو خسته نباشید با توجه به اینکه نمی خوام وقتتون رو زیاد بگیرم میرم سر اصل مطلب مدتی هست که در گیر ساخت آموزش کامل کنترل پنل مدیریت هاست zpanel هستم با توجه به اینکه آموزش کاملی در کشور و حتی بین سایت های خارجی نیست مثل ساخت ساب دامین که خیلی ها باهاش مشکل دارن ! یا نصب فایل منیجر روی این کنترل پنل که داخل سایت های ایرانی یک دونه سایت ندیدم که تمیز و دقیق توضیح داده باشه ! یا مثلا نصب کش سرور وارنیش رو به همراه این کنترل پنل خیلی از سایت ها گفتن ولی ناقص هست و کارا نیست بنده نزدیک به یه هفته الاف حل این مشکل بودم واقعا تا با موفقیت تونستم به همراه این کنترل پنل کش سرور وارنیش رو نصب و فعال کنم و مشکلی هم وجود نداشته باشه از طرفی من مشکلات زیادی رو حل کردم و طرز حلشون رو ضبط کردم ولی یه مسئله ای خیلی ریز هست که اعصابمو خراب کرده اونم اینه که ساب دامین هایی که تولید میشن بدون www باز نمیشن منتهی دامین اصلی که الان بر فرض مثل amoozesh98.ir هست با www باز میشه

و مثلا یه ساب دامین دارم که نامش phplearn هست به این شکل باز میشه phplearn.amoozesh98.ir ولی وقتی میزنم www.phplearn.amoozesh98.ir (http://www.phplearn.amoozesh98.ir) محتوای مربوط به دایرکتوری مخصوص به این ساب دامین باز نمیشه و عملا چیزی که باز میشه پنل ورود به کنترل پنل هست !! که در واقع پنل ورود به کنترل پنل هم یعنی دامین یا آیپی که ما برای ورود ست کردیم ! در پایان فقط لازم به ذکره که در قسمت a رکورد برای تست رکوردی مبنی بر www.phplearn (http://www.phplearn) ست کردم و پوینت به آی پی سرور که بازم فایده ای ندارم داخل قسمت cname هم به همین شکل ایجاد کردم و پوینت کردم به ایپی سرور و یا نام دامین بازم بی فایده بود ! در پیوست تصاویر مربوط به تنظیمات dns روی دامین amoozesh98.ir رو قرار دادم تا اگر مورد نیاز به مشاهده بود باز بینی بشه توسط شما یا حتی اگر نیاز به لاگین داخل کنترل پنل زد پنل بود بفرمایید تا یوزر و پسورد رو ارسال کنم و تنها خواهشی که دارم اینه که اگر در این باره راه حل رو میدونم راهنمایی بفرمایید . در غیر این صورت بازم ممنونم

- - - Updated - - -

دوستان عزیز خدا رو شکر بعد از دو روز اعصاب خرابی کشیدن و نظرو نیاز :d مشکل رو حل کردم به زودی آموزش کامل فارسی با صدای خودم تولید و در دسترس قرار خواهد گرفت با تشکر
ارادتمند : مسلم فلاح نیت

raminr63
December 5th, 2014, 23:23
سلام
عزیز خوبی داداش بی صبرانه منتظر اموزشتون هستم من هم میخوام از Zpanle رو یندوز سرور 2008 استتفاده کنم اما مادلهاشوم مثل فایل منیجر نداره نمیدونم چیکار کنم.