PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزودن ip اختصاصی برای یک هاست در دایرکت ادمین- چگونه ؟

succes
December 6th, 2014, 13:01
سلام دوستان
در دایرکت ادمین من میخوام واسه یه هاستی آی پی اختصاصی تعریف کنم تا بتونه SSL نصب کنه
من از طریق پنل Virtualizor آی پی به سرور اضافه کردم و همون آی پی رو هم در دایرکت ادمین از طریق add IP اضافه کردم و رفتم هاست مربوطه رو ویرایش کردم و آی پی جدید که در لیست موجود شده بود رو بهش اختصاص دادم . ولی الان نه آی پی بالا میاد و نه اون هاست. اصلا آی پی انگار به هیچ جایی متصل نیست .... بعد از این کارها باید کار دیگه ای هم انجام بشه ؟ مشکل چی هست ؟ چه جوری چک کنم ببینم IP صحیح assign شده به هاست طرف یا نه یا اصلا آی پی روی سرور کار میکنه یا نه. پینگ گرفتنی ، پینگ نمیده

- - - Updated - - -

جواب نبود ؟

succes
January 14th, 2015, 14:33
یعنی کسی تا حالا این کار رو انجام نداده ؟؟؟؟؟؟؟

k-h
January 14th, 2015, 15:34
درود
بیاید یاهو تا راهنماییتون کنم
فکر نکنم اصلا آی پی گرفته باشه
kako.host1

OmidX
January 14th, 2015, 16:25
سلام دوستان
در دایرکت ادمین من میخوام واسه یه هاستی آی پی اختصاصی تعریف کنم تا بتونه SSL نصب کنه
من از طریق پنل Virtualizor آی پی به سرور اضافه کردم و همون آی پی رو هم در دایرکت ادمین از طریق add IP اضافه کردم و رفتم هاست مربوطه رو ویرایش کردم و آی پی جدید که در لیست موجود شده بود رو بهش اختصاص دادم . ولی الان نه آی پی بالا میاد و نه اون هاست. اصلا آی پی انگار به هیچ جایی متصل نیست .... بعد از این کارها باید کار دیگه ای هم انجام بشه ؟ مشکل چی هست ؟ چه جوری چک کنم ببینم IP صحیح assign شده به هاست طرف یا نه یا اصلا آی پی روی سرور کار میکنه یا نه. پینگ گرفتنی ، پینگ نمیده

- - - Updated - - -

جواب نبود ؟

خروجی دستور ifconfig -a رو قرار دهید .