PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمبود فضای هاست میزبان

ahmadjanam98
December 4th, 2014, 22:15
فضای هاست من برای سایت اندروید در ابتدای کار 150 مگ هستش و از سرور مجازی برای هاست دانلود استفاده میکنم . به خاطر ترس از تحریم و سایر مشکلات هاست میزبان رو داخل کشور گرفتم ولی به دلیل قیمت بالا هاست دانلود رو از خارج .
مشکل اینجاست که الان هنوز یک ماه نشده اون فضای 150 مگ با 25 تا مطلب بیشترش پر شده:-o
حالا مجبورم که عکس های تو سایت روهم بفرستم رو سرور مجازی .
ولی چون سروری که خریدم بکاپ نمیگیره میترسم بعد از یه مدت به مشکل بخورم .
حالا موندم که برم واون فضای 150 مگ رو بیشتر کنم یا کلا عکس های تو سایت رو از حالا به بعد تو سرور مجازی بفرستم؟:(

Netfollower
December 4th, 2014, 22:23
عزیز جدا چه فکری کردید که فکر کردید سایت فقط به فایلاشه؟
من سایت خودم 2 گیگ حجم داره . 1.5 گیگ فقط دیتابیسشه !!!
کل اطلاعات شما در دیتابیس ذخیره میشه !!!!
عکس چندکیلوبایتی مگه چقدر فضا میگیره؟ هاست میزبانیتون حداقل یه گیگ باید باشه
بک اپ گیریم باید باشه مهمه

kingpower
December 4th, 2014, 22:26
درود
بهتر است هاستتون رو حداقل به یک گیگ ارتقا بدهید

mizban97
December 5th, 2014, 02:48
سلام
همنطور که دوستان گفتند بهتر بود حجم بالاتری ارتقا بدید
برای کار رسمی 150 مگ خیلی حجم پایینی هست
حجم های استاندارد از 1 گیگ شروع میشه
بهتره عکساتون تو خود وردپرس آپلود کنید بعدا به مشکل برمیخورید توی سرور مجازی اپ کردن کار اشتباهی هست
حجم هاستتون بزارید 3-4 گیگ کافیه.
موفق باشید

Ashkankamangar.ir
December 5th, 2014, 04:24
سلام میتونید هاست دانلود بگیرید و خودتون ازش بکاپ بگیرید

k-h
December 5th, 2014, 09:05
هاست میربانی باید ارتقا بدین
نباید در هاست دانلود آپلود کنید چون ممکنه یه موقع هاست دانلودتون نباشه و مطالب سایت شما بدون عکس میمونن
و همچنین برای خوندن عکس از اون سایت سایتتون یکم دیر تر لود میشه

sht-design
December 5th, 2014, 10:08
سلام
هاست با فضای 150 مگابایت بسیار کم هست برای سایتی که روزانه میخواهد مطلب داخلش گذاشته بشه
حداقل فضا رو بکنید 1 گیگ بهتره

RoobinaServer
December 5th, 2014, 10:34
فضای هاست من برای سایت اندروید در ابتدای کار 150 مگ هستش و از سرور مجازی برای هاست دانلود استفاده میکنم . به خاطر ترس از تحریم و سایر مشکلات هاست میزبان رو داخل کشور گرفتم ولی به دلیل قیمت بالا هاست دانلود رو از خارج .
مشکل اینجاست که الان هنوز یک ماه نشده اون فضای 150 مگ با 25 تا مطلب بیشترش پر شده:-o
حالا مجبورم که عکس های تو سایت روهم بفرستم رو سرور مجازی .
ولی چون سروری که خریدم بکاپ نمیگیره میترسم بعد از یه مدت به مشکل بخورم .
حالا موندم که برم واون فضای 150 مگ رو بیشتر کنم یا کلا عکس های تو سایت رو از حالا به بعد تو سرور مجازی بفرستم؟:(

دیگه 1 گیگ یا .. ایران هزینه ای ندارد شاید 7-10 تومان ماهانه.

شما همیشه سعی کنید فایل های اضافه را به خارج کشور بفرستید و فایلهای اصلی را در هاست خود سایتتون میزبانی کنید.

با تشکر

sssoheil
December 5th, 2014, 12:13
سلام

برای همچین سایتی که فرمودید واقعا 150 میگ کم هست.حداقل 1 گیگ و اگر به 2 گیگ ارتقا دهید از نظر حجم دیتا بیس نیز خیال خودتان راحت است.ضمن اینکه فضای بک آپ لازم است.

98M!zban
December 5th, 2014, 12:28
و همچنین برای خوندن عکس از اون سایت سایتتون یکم دیر تر لود میشه

همکار عزیزم قصد جسارتی ندارم . جهت اطلاع کسانی که شاید ندونند فقط میگم

تمام اصول طراحی سایت دنیا و همچنین سایت جی تی متریکس داره میگه سایت رو از چند دامین و چند ساب دامین مختلف بارگذاری کنید تا سرعت لود بالاتر بره

اما شما دوست عزیز عکس های وردپرس و پست ها رو در یک هاست دیگر آپ کردن اشتباه محض هست