PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمائی برای کانفیگ سرور CentOS6برای میزبانی تنها یک سایت

m4hmoud
December 3rd, 2014, 16:40
سلام دوستان
هرکسی که تجربه هاستینگ داشته اگه کمک کنه ممنون میشم

موضوع اینه:
بنده میخوام یه vps که دارای سیستم عامل CentOS6 هستش رو برای میزبانی فقط یک سایت تنظیم کنم

پس دی ان اس های دامنم هم روی آی پی سرور ست کردم الان

و میخوام یه dns ایجاد کنم برای انجمن که وصل بشه به هاست انجمن که هاستش جایی دیگری هستش مثلاً
forum.mysite.ir

حالا موندم چیکار کنم!
طبق سرچ هایی که کردم به این نتیجه رسیدم همون apache رو نصب کنم و همچنین mysql و php هم نصب کنم برای اجرای اسکریپتی که قراره بالا بیاد

اگه بخوام اون سابدامنه که قراره وصل بشه به جایی دیگه رو DNS بهش بدم باید چیزی نصب کنم؟

-آیا کسی با
CentOS Web Panel | Free Linux Web Hosting Control Panel (http://centos-webpanel.com/)

کار کرده؟
ارزششو داره نصبش کنم برای یه سایت که مدیریتش راحت تر بشه یا
همون وب سرور و... رو خودم نصب کنم بهتره؟میخوام اگه خوب باشه اینو نصب کنم که بتونم DNS ها هم مدیریت کنم.

-برای این هدف و نیاز من چه کانفیگی رو پیشنهاد میدید؟

(پکیج ها رو جداگونه نصب کنم یا برم یه چیزی مثل این وب پنل رو نصب کنم؟ T نمیخوام cpanel نصب کنم چون هزینه داره!!! و همچنین پروسس هم میکشه )

-فایروال csf هم نصب کردن و راه اندازیش تنظیم خاصی که نمیخواد؟
تازه از همه بد تر باید برای این دامنه ایمیل هم بسازم info@site.ir (mainfo@site.ir)

برای این نیازها چی خوبه؟ ایمیل + هاست + مدیریت dns

الان حس وقتی رو دارم که میخوام برم مهمونی و موندم چی بپوشم؟http://ashiyane.org/forums/images/smilies/biggrinsmiley.gif

ممنون اگه کسی به دادم برسه

jaheshserver
December 3rd, 2014, 16:48
بنظر من که بهتره یک دایرکت ادمین نصب کنید هم برای مدیریت اسکریپتتان خوبه و راحتید دیگه هم تمام پکیج های لازم رو نصب می کنه.

hamid.soltani92
December 3rd, 2014, 16:54
سلام.
برای DNS میتونید از bind استفاده کنید.

سرزمین
December 3rd, 2014, 17:02
اگر برای یه سایت میخواین به نظر من برین win server 2012 نصب کنید و php و همه چیز مورد نیاز رو هم نصب کنید یا میتونید پلسک نصب کنید.

Yas-Host
December 3rd, 2014, 20:01
نصب و تنظیم Nginx + PHP-FPM + MySQLD + Phpmyadmin + Bind

تمامی پکیج ها و موارد بالا در اینترنت به فراوان یافت می شود.

تک تک نصب کنید و جلو بروید .

سوالی یا مشکلی بود در تاپیک اعلام کنید