PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست مشاوره

shirdel
December 3rd, 2014, 09:58
سلام
دوستانی که تجربه دارن لطفا مشاوره بدن ممنون میشم

من یه شرکت ایرانی پیدا کردم که میگه یک حساب دائمی مجازی ویزا باز میکنه از یه بانک کانادایی به نام و مشخصات خودم و سقف 18000 دلار
و حسابم توسط خودشون شارژ میشه

چند تا سوال :
1- امکان باز کردن حساب مجازی ویزا اونم به صورت دائمی اصلا هست ؟
2- با توجه به اینکه حساب به نام خود من با مشخصات من باز میشه اصلا پی پال اوکی میکنه حساب رو با توجه به این که پاسپورت من ایرانیه و یا اینکه اگر بعد به موردی خورد و پی پال مدارک خواست بعد دچار مشکل نمیشه ؟

لطفا دوستان اگر کسی تجربه ای داره لطفا بگه و لطفا کلی گویی نکنین و با جزئیات توضیح بدید
مرسی که تجربیاتتون رو منتقل می کنید

jaheshserver
December 3rd, 2014, 10:07
پی پال که مدارک ایرانی اصلا قبول نمی کنه اما در مورد حساب ویزا من اطلاعات دقیقی ندارم

007
December 3rd, 2014, 10:17
سلام
اگر وجود م داشته باشه شماحاضرین اطلاعات شخصی مثل رونوشت گذرنامه و..... رو در اختیار یک شخص ثالث قراربدین که
رابط شما و بانک باشه !!!! درضمن مورد دیگه ای که هست درهرصورت شما ایران هستین و مشکلی
پیش بیاد هم امکان رسیدگی و رفع مشکل رو نخواهید داشت درمورد پی پال و مشکلاتش هم خودتون رو درگیرش نکنین بهتره وقتی اینقدر
پرداخت کننده خوب و ایمن در سایت هست و میتونین خریداتون رو به بقیه بسپارین تاانجام بدن
حساب بانکی +پی پال بیشتر بدرد افرادی میخوره که درآمد ارزی دارن ونه افرادی که سالی یکبار ماهی یکبار بخوان یک پرداخت اینترنتی انجام بدن
چرا که شما بالاخره برای شارژ حسابت مجبوری دلار بخری و واردکارتت کنی و یا وارد پی پالت که اصلا ارزش رو نداره و بهترهست خوب هرموقع خرید داشتی بگین
تا یکی براتون خریدهاتون رو انجام بده
ارادت