PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوره انلاین اموزش لینوکس را شرکت کنیم

007
December 3rd, 2014, 08:41
سلام
یک دوره انلاین اموزش لینوکس هست
که توسط یک فرد کار درست این اموزش داده میشه و به رایگان هست
توصیه میشه ثبت نام کنین و در آن شرکت کنین عزیزان موفق و موید به روز باشین.
https://www.edx.org/course/introduction-to-linux-linuxfoundationx-lfs101x-2#.VH6aN48vC34

پی نوشت :پی دی اف قبل از شروع دوره هم ضمیمه شده است.
که در اون توضیح داده قبل از شروع دوره چگونه کامپیوترتون رو برای شروع دوره آماده کنید.

j4b3r
December 3rd, 2014, 09:09
سلام
البته دوره آموزشی ۵ ام ماه میلادی آینده شروع دوره اش هست.

lkmew
December 3rd, 2014, 12:45
فرمت فایل مشکل داره باز نمیشه

007
December 6th, 2014, 01:02
فرمت فایل مشکل داره باز نمیشه
سلام روی لینوکس تست کردم و درسته !
اگر باز نمیشه همین فایل رو دانلود کنین. اسمش و عوض کنین و تهش فرمت پی دی اف رو بزارین ببینین مشکل حل میشه
مثال
cxs.pdf
شاید مشکلتون رفع بشه.
موید باشین

merman
December 11th, 2014, 18:32
ممنون از اطلاع رسونیتون
فایل رو هم دانلود کردم بدون مشکل باز شد

seyed-reza
January 5th, 2015, 00:23
ممکن است لینک دوره و همچنین نجوه ثبت نام دوره رو بگید من میخوام لین.کس یاد بگیرم ولی دیر خبر شدم.

007
January 5th, 2015, 00:34
ممکن است لینک دوره و همچنین نجوه ثبت نام دوره رو بگید من میخوام لین.کس یاد بگیرم ولی دیر خبر شدم.
سلام مجدد
اموزش به زبان انگلیسی هست و هنوزم دیر نشده از لینک بالا میتونین ثبت نام کنین و در دوره شرکت کنین.
یک اکانت در سایت می سازین یا از اکانت فیس بوک میتونین برای لاگین استفاده کنین. و زمان شروع دوره و جلسه اول هم
ساعت 00:00 یعنی ۳:۳۰ دقیقه امروز هست .
اکثراموزش ها هم دارای زیرنویس انگلیسی و قابلیت دانلود کلاس هست برای دیدن مجدد
ارادت

jpmo02
January 5th, 2015, 12:13
سلام مجدد
اموزش به زبان انگلیسی هست و هنوزم دیر نشده از لینک بالا میتونین ثبت نام کنین و در دوره شرکت کنین.
یک اکانت در سایت می سازین یا از اکانت فیس بوک میتونین برای لاگین استفاده کنین. و زمان شروع دوره و جلسه اول هم
ساعت 00:00 یعنی ۳:۳۰ دقیقه امروز هست .
اکثراموزش ها هم دارای زیرنویس انگلیسی و قابلیت دانلود کلاس هست برای دیدن مجدد
ارادت
هنوز هم میتونم ثبت نام کنم و استفاده کنم از دوره؟
اسم و ایمیل واقعیم رو اگه ندم اشکالی نداره؟ البته منظورم ایمیلی هست که بهش دسترسی دارم و ماله خودمه ولی به اسم مستعار هست
همینطور ایا اخر دوره گواهی یا چیزی نمیده که اسمم مهم باشه براش ؟
سپاس واحترام

007
January 5th, 2015, 13:31
هنوز هم میتونم ثبت نام کنم و استفاده کنم از دوره؟
اسم و ایمیل واقعیم رو اگه ندم اشکالی نداره؟ البته منظورم ایمیلی هست که بهش دسترسی دارم و ماله خودمه ولی به اسم مستعار هست
همینطور ایا اخر دوره گواهی یا چیزی نمیده که اسمم مهم باشه براش ؟
سپاس واحترام
س
نه دوست عزیز اشکالی نداره اسم و مشخصات مهم نیست اگر خارج باشین مدرکم بهتون میدن البته میتونین الان یاد بگیرین
هرموقع رفتین خارج طلاعات ‍صحیح در پروفایل قرار بدین و مدرکم بگیرین.
درهرصورت مهم نیست اطلاعات غلط.(فقط ایمیل باید معتبر باشه )
ارادت

jpmo02
January 5th, 2015, 15:33
س
نه دوست عزیز اشکالی نداره اسم و مشخصات مهم نیست اگر خارج باشین مدرکم بهتون میدن البته میتونین الان یاد بگیرین
هرموقع رفتین خارج طلاعات ‍صحیح در پروفایل قرار بدین و مدرکم بگیرین.
درهرصورت مهم نیست اطلاعات غلط.(فقط ایمیل باید معتبر باشه )
ارادت
تشکر بابت پاسخگوی
من ثبت نام کردم و وقتی وارد قسمت course info میشم که نوشته کاربران جدید اینجا کلیک کنند و میرم اونجا یک لیست 18 فصله برام باز میشه که فکر کنم فیلم باشه و..
باید چیکار کنم دقیقا بنده
ممنون میشم راهنمایی کنید
سپاس

007
January 5th, 2015, 15:52
سلام از همون بخش اولش که خوش امدگویی و معرفی هست شروع میکنین به خوندن و دیدن فایل های ویدیویی که توصیه کرده تاانتهای بخش هیجدم بعدشم که امتحانش هست.
همین.ارادت

jpmo02
January 5th, 2015, 16:01
سلام از همون بخش اولش که خوش امدگویی و معرفی هست شروع میکنین به خوندن و دیدن فایل های ویدیویی که توصیه کرده تاانتهای بخش هیجدم بعدشم که امتحانش هست.
همین.ارادت
محدودیتی در مدت زمان مطالعه دوره و امتحان دادن ندارند ؟

007
January 5th, 2015, 16:09
س فعلا محدودیتی نداره و میشه استفاده کرد اگر بخونین در صفحات مقدمه یکجایی درمورد این مطلب نوشته شده است.
ارادت

taklogo
January 21st, 2015, 18:13
من نمی تونم وارد سایت بشم