PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای ایجاد کار با درآمد

hossein6151
December 2nd, 2014, 21:03
سلام دوستان
من قبلا یعنی حدودا یکسال پیش هاستینگ داشتم که به علت رفتن به سربازی متاسفانه با تمام مشتری ها تسویه کردم الان هم میخوام بدون بازارش چطوره
و اینکه بعد از 5 ماهمعمولا چقدر کاربر به هاستینگمون افزوده میشه چون وقتم کلا آزاده و میتونم که پشتیبانی رو انجام بدم و اینکه تبلیغات هم انجامم یدم ولی نه اونکه در سایت ها خیلی بزرگ که معمولا قیمتشون خیلی نجومی هستش
سوال بعدی هم این هستش الان سایت موزیک درآمدی داره؟البته همکاری در فروش منظورم نیست
ممنون میشم توضیح بدین

raminramz
December 2nd, 2014, 21:10
هاستینگ بزن درامد داره :64:

الان همه بچه های اینجا یه x6 زیر پاشونه :-p

دوست عزیز هر کاری روش تمرکز کنی بگیره درامد زا میشه
کلی گرگ داریم بفهمن کاری راحت درامد زایی میکنه میریزن روش بازارش گند میخوره از درامد زایی میافته

بستگی داره چقدر سختی بکشید
چقدر بازاریابی ومدیریتتون خوب باشه
چقدر سواد داشته باشید
چقدر شانس و ....

هاستینگ رو خوب بچرخونی درامد خوبی داره اما حوصله میخواد تا 1 2 سال جواب نمیده

طراحی سایت از روز اول جواب میده اما بعدا مثل هاستینگ نمیشه

فروشگاه اینترنتی خیلی دردسر داره اما بگیره پ درامد ترین کار اینترنت همینه

و ...

بستگی به میزان سرمایه و دانش شما هم داره

saeed1988m
December 2nd, 2014, 21:13
انگیزه پشتکار طرح هدفمند علاقه سرمایه اینا چیزایی هست که برای شروع اکثر کارها نیازه در مورد سایت موزیک هم یک سئو عالی با بروز بودن اول وقت و تبلیغات هدفمند بسیار میتونه نتیجه بخش باشه

Netfollower
December 2nd, 2014, 21:16
عزیز تاپیکتونو موقع رفتن یادمه
ولی هاستینگ و.. کلا کار اینترنتی با وجود مهدکودک شدن نت و ورود کودکان زیر 18
کلا خوابیده
پیشنهاد بنده زدن یک فلافلی سلف سرویس است
موفق باشید

hamra
December 2nd, 2014, 21:23
هاستینگ که میدونید .
الان بازار خوبی نداره . زیرا که هرکس اومد توی نت و سایت زد و با سایت آشنا شد ، یه راست رفت سراغ هاستینگ زدن ! .
الان فراوونه .
در کل بازار خوبی نداره .
--------
اما میشه به خوبی هم پیشرفت کرد توی همین بازار بد .
اما شرط داره .
1.ارزش گذاشتن برای مشتری
2.وقت گذاشتن برای مشتری
3.پشتیبانی 24 ساعته (خیلی مهمه برای مشتری که کمتر از چند دقیقه جواب تیکت ها رو بدید)
4.کیفیت عالی سرویس ها برای مشتری بسیار اهمیت داره
--------
بعد از این موارد هم که انشاالله تکمیل بودید باید برید سراغ مورد زیر (البته اگر قصدتون رقابت هست و جذب مشتری و درآمد)
- تبلیغات کنید (تا میتونید از هر راهی که شده تبلیغات کنید)

hossein6151
December 2nd, 2014, 21:26
هاستینگ بزن درامد داره :64:

الان همه بچه های اینجا یه x6 زیر پاشونه :-p

دوست عزیز هر کاری روش تمرکز کنی بگیره درامد زا میشه
کلی گرگ داریم بفهمن کاری راحت درامد زایی میکنه میریزن روش بازارش گند میخوره از درامد زایی میافته

بستگی داره چقدر سختی بکشید
چقدر بازاریابی ومدیریتتون خوب باشه
چقدر سواد داشته باشید
چقدر شانس و ....

هاستینگ رو خوب بچرخونی درامد خوبی داره اما حوصله میخواد تا 1 2 سال جواب نمیده

طراحی سایت از روز اول جواب میده اما بعدا مثل هاستینگ نمیشه

فروشگاه اینترنتی خیلی دردسر داره اما بگیره پ درامد ترین کار اینترنت همینه

و ...

بستگی به میزان سرمایه و دانش شما هم داره

منم x6داشتم فروختم:D
یعنی تو این مدتی که نبودم انقدر خراب شده ؟
طراحی سایت هم نمیتونم انجام بدم چون بلد نیستم

انگیزه پشتکار طرح هدفمند علاقه سرمایه اینا چیزایی هست که برای شروع اکثر کارها نیازه در مورد سایت موزیک هم یک سئو عالی با بروز بودن اول وقت و تبلیغات هدفمند بسیار میتونه نتیجه بخش باشه

سایت های موزیک برای هر بنر هم معمولا درامد آنچنانی نیست مثلا برای هر بنر شاید ماهانه 10 یا20 توم بدن
نظرتون در مورد سایت فیلم چیه؟یه چیزی مثل ایران فیلم؟

کلا خوابیده
موفق باشید
خوب اونم خوبه ولی بازم حداقلش به درد من نمیخوره

saeed1988m
December 2nd, 2014, 21:33
کلا خوابیده
موفق باشید

امید عزیز تا حد زیادی در مورد مهدکودک شدن هاستینگ حق با شماست ولی اگه قرار باشه هر کی بخواد تو این عرصه پابزاره با این دلایل عقب بکشه اون فرد اصلا اعتماد به نفس قابل قبولی نداره حرف شما کاملا متین ولی خب به هر حال الان وضعیت به این شکله آدم باید بتونه با توجه به شرایط بتونه گلیم خودشو از آب بکشه

- - - Updated - - -

سایت های موزیک برای هر بنر هم معمولا درامد آنچنانی نیست مثلا برای هر بنر شاید ماهانه 10 یا20 توم بدن
نظرتون در مورد سایت فیلم چیه؟یه چیزی مثل ایران فیلم؟

حسین جان اگه سایت پابگیره و پیشرفت درست البته با یه برنامه ریزی دقیق مطمئنا درآمد حاصل از تبلیغات بسیار بالاتر از این رقم شما میتونه باشه میتونید فروشگاه متصل کنید به سایت و ... در مورد سایت فیلم هم تقریبا همینه با این تفاوت که با وجود یک آرشیو قوی و باز هم بروز بودن اول وقت و تبلیغات هدفمند میتونید موفق تر باشید چون اونجا میتونه VIP بسیار کمک کنه در زمینه درآمد و ...

Netfollower
December 2nd, 2014, 21:35
امید عزیز تا حد زیادی در مورد مهدکودک شدن هاستینگ حق با شماست ولی اگه قرار باشه هر کی بخواد تو این عرصه پابزاره با این دلایل عقب بکشه اون فرد اصلا اعتماد به نفس قابل قبولی نداره حرف شما کاملا متین ولی خب به هر حال الان وضعیت به این شکله آدم باید بتونه با توجه به شرایط بتونه گلیم خودشو از آب بکشه

داداش عزیز ما که پا پس نکشیدیم کجارو گرفتیم؟
فقط خسته شدیم ! و ضرر

saeed1988m
December 2nd, 2014, 21:39
فقط خسته شدیم ! و ضرر

نه منظورم از این دوستمون بود که پا پس نکشه(البته هدف فقط راهنمایی مابقی با خودشونه) والا من خیلیارو میشناسم کاملا موفق بودند تو این زمینه من دارم میگم حرف شما کاملا درسته ولی باید قبول کنیم موفقیت هم وجود داره تو این کار ولی بسیار سخت هست تو این شرایط موجود امیدوارم شرایط برای شما هم بهتر بشه دوست عزیز

hossein6151
December 2nd, 2014, 21:41

- - - Updated - - -

حسین جان اگه سایت پابگیره و پیشرفت درست البته با یه برنامه ریزی دقیق مطمئنا درآمد حاصل از تبلیغات بسیار بالاتر از این رقم شما میتونه باشه میتونید فروشگاه متصل کنید به سایت و ... در مورد سایت فیلم هم تقریبا همینه با این تفاوت که با وجود یک آرشیو قوی و باز هم بروز بودن اول وقت و تبلیغات هدفمند میتونید موفق تر باشید چون اونجا میتونه VIP بسیار کمک کنه در زمینه درآمد و ...
من امروز تو پی تی یه تاپیکی خوندم که سایت فیلم داشته رو بعد از 7 ماه گرفتنش و.......حالا بماند که هم سایتش رو بستن هم خودش
ولی یکی از دوستان هم هستش که دامنه ملی داره و 61 بار ***** شده و کاریش ندارن و من هم موندم که مثل سایت های بزرگی ر چرا نمیگیرن

فقط خسته شدیم ! و ضرر
یعنی ضرر داره هاستینگ؟
به نظرتون با وجود شرکتهایی مثل نت افراز و ایران سرور و...................
جایی برای رشد هست؟یعنی اینکه کسی میاد مثلا از یه شرکت تازه کار هاست بخره؟

twohost
December 2nd, 2014, 23:12
با سلام
دوست عزیز به نظرم با یکی تو کار هاستینگ شریک بشید بهتره ما دنبال شریک هستیم ویک شرکت با سهامی عام در تهرلن داریم ثبت میکنیم اگر مایل بودید رزومه خودتونو برام پ خ کنید تا باهاتون همکاری داشته باشیم و این براتون فکر کنم بهتره دررضمن کار هایی که بلدین رو هم ارسال کنید با تشکر موفق باشید

hossein6151
December 3rd, 2014, 13:20
من فکر نمیکردم که انقدر وضع هاستینگ بد شده باشه
امروز تحقیق کردم دیدم هم سایت ها موزیک و هم سایت هایی خدمات دهنده مثل هاستینگ و پیامک زیاد شده
حالا نمیدونم ول کردن رفتن یا اینکه هستن

hrv
December 3rd, 2014, 13:47
سلام عزیز همه جا پول هست!
باید برنامه برای برداشت این پول داشته باشید!
کار خودمو نمیگم که فکر بد نکنی:)
کار مشتریمو میگم! یه وسیله ای بود که بنظر من و بقیه فروش نداشت! ایشون با راهکاری که زدن هم خودش به پول رسید هم مارو رسوند!:))
فک کنم سه ماه بالای 100میلیون سود خالص داشت! بعد هم خوب دست زیاد شد!
رفت یه محصول دیگه این دومیه مورد دار بود ولی باز فروشش اونقد بالا بود که نیرو برای فروش کم آورد! نمیدونم این یکی رو چقدر سود کرد! تا اینکه ..... زدن تو کاسه کوزمون!:) ولی خب سود رو کرده بود! دیگه خیلی گنده پرید که صداش دراومد!
کلا کالاهای فروخته شده واقعی بودن و کلاهبرداری یا چیزی درکار نبوده!
حالا بگذریم منظورم این بود هرچیزی راه فروش و کار خودشو داره! فقط باید راهشو پیدا کنید راه درست!!!

jaheshserver
December 3rd, 2014, 14:21
من فکر نمیکردم که انقدر وضع هاستینگ بد شده باشه
امروز تحقیق کردم دیدم هم سایت ها موزیک و هم سایت هایی خدمات دهنده مثل هاستینگ و پیامک زیاد شده
حالا نمیدونم ول کردن رفتن یا اینکه هستن

هر کاری شروع کردید حساب شده عمل کنید مثلا یک هاستینگ خواستید شروع کنید بهتره اول با گرفتن نمایندگی از سایت های معتبر شروع کنید و لازم نیست همون اول 400 تومن هزینه کنید یک سرور اختصاصی رو هاست کنید. ایشالا توی کار موفق میشید و پیشرفت می کنید و اگر هم موفق نشدید هم ضرر زیادی نکردید هم یک تجربه ای بدست اوردید برای استارت پروژه های بعدی