PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استارت یک هاستینگ با هزینه ماسب

ender
December 2nd, 2014, 17:21
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان .
ما یه شرکت میخواهیم ثبت بکنیم که خدودا کارای ثبتش داره شروع میشه و 3 سرمایه گذار هم داریم .
حدودا برای شروع معادل 20 تا 25 ملیون میخواهیم سرمایه گداری بکنیم .
میخواهیم حدودا 2 متخصص سرور استخدام بکنیم برای کار های کانفیگ و بهینه سازی سرور و 5 نفرمون هم که از هیئت مدیره ها هستن میخوان به عنوان پشتیبان و تیکت فعالیت بکنن .
میخواهیم با سرور ex40 هتزنر شروع بکنیم . ادرس :: Hetzner Online AG: Dedicated Root Server EX40 (http://www.hetzner.de/en/hosting/produkte_rootserver/ex40)
طبق سوالات متداولی که از دوستان در انجمن پرسیدم . گویا میشه حدودا 1600 تا 2000 مشتری رویه این سرور اختصاصی برد که به هر مشتری یک هاست با فضای 1 گیگ و پهنای باند 2 گیگ و کنترل پنل سی پنل برسه .

طبق یک ضرب کوچک میشه گفت سالانه اگر حدودا 2000 مشتری پر شوند و سرور بهینه باشه دائم و متحصصان ما دائم کنترلش بکنن . برای هر مشتری 50 هزارتومن دریافت شود داریم ::
2000 (مشتری در طول سال ) * 50000 ( برای هر 1 گیگ هاست ) = 100 ملیون در سال

------

پیشنهاد شما چیه ؟
ایا با چنین هزینه و سرمایه گذاری و چنین پرسنلی چنین ایده ای جواب گو هست ؟ تشکر

almanwebhost
December 2nd, 2014, 17:30
برنامه ریزی خوبی دارید
ولی خب شرکت تازه نو پا در طول سال اول فک نکنم مشتری هاش به 1000 برسه

sor
December 2nd, 2014, 17:40
سلام برنامه خیلی خوبی هست
که اگه تبلیغات کستره انجام بدین و همچنین کیفیت و امکانات خوب باشه شک نکنید که موفق خواهید شد

برنامه ریزی و هدفتون رو مشخص کنید موفق خواهید شد
اینم هم
در نظر بگیرید که تعداد هاستینگ های موجود خیلی زیاد شده !

ender
December 2nd, 2014, 19:10
اساتید منتظر پیشنهاداتتون هستم . تشکر

Netfollower
December 2nd, 2014, 19:14
فکر و خیال و آرزو با واقعیت فرق میکنه !
اول بشینید یه سری تو بازار بزنید ببنید اوضاع چطوریه
(از نظر مشتریان گشنه قشر 90 درصدی مشتریان " قیمت " مهم ترین ملاک است )
الان هاست یه گیگ رو کودکان دارن ماهی 2 ت هم میدنو شما در
نت با یه کودک زیر 18 ساله از نظر فروش یکی هستید !
پس سعی کنید بی گدار به اب نزنید تا سرمایتون نپره
فکر و خیال و آرزو ها و آسم " شرکت" خیلی دهن پر کنه و پر از آرزوهای قشنگه
ولی یک درصد خطا کارتون تمومه

سرزمین
December 2nd, 2014, 19:29
سلام

تنها چیزی که نداریم شرکت درست و حسابیه!

اگرم درست و حسابی باشن پول ... میگیرن شما یه شرکت بزن سرورای با کیفیت بده اما با قیمت مناسب نه بالا و نه پایین قیمتی رو بگیر که ارزش پشتیبانی و سرور رو داشته باشه من اولین نفرم که ازت میخرم

بعضی ها اومدن سایت زدن هاست و vps میفروشن تک نفری، طرف یه نفری کانفیگ میکنه سایت رو مدیریت میکنه به تیکت ها رسیدگی میکنه مانیتورینگ میکنه و ... یه نفری!

kool
December 2nd, 2014, 19:34
سلام
یکم سخت هست بتونید از همه کاربران سالانه 50 دریافت کنید و ممکنه تا چند ماه 100 مشتری هم نتونید جذب کنید.
برای جذب بهتر هم مثلا اگه حدود 10 میلیون تبلیغات کنید و کیفیت واقعا و واقعا عالی باشه و آپ تایم 100% و قوانین فضایی مثل ندادن بکاپ و بیمورد هزینه نگیرید از کاربران شاید سر سال حدود 500 کاربر فعال داشته باشید.

همچنین پیشنهاد میکنم سرور کولو کنید که مشکلات تحریم و برخی موارد که کیفیت کارتون رو خراب خواهند کرد پیش نیاد.

با فکر عمل کنید و بیخود نیز هزینه نکنید در مواردی که نیاز نیست. و اول از همه متخصص مورد نظرتون رو پیدا کنید و قرارداد ببندید و بعد برید سراغ کارهای دیگه.

موفق باشید

besthosti.com
December 2nd, 2014, 20:29
به دوستاني كه ميگن نيايد توجه نكنيد به صداي دلتون و علاقه اي كه داريد توجه كنيد.
ببينيدنميشه تو دو يا سه سال اول هزار مشتري داشت ( قرار نيست هر كسي بياد بمونه ) البته شما مبلغ مورد نظر ١٠٠ ميليون در سال را ميتونيد از راه فروش سرور مجازي و اختصاصي سفارش كانفيگ و غيره در بياريد.
مهم هست كه حتما مشتري مداري كنيد تا اسم خوب ازاتون تو نت در بياد تا با اسمتون مشتري بياريد.

hamid.soltani92
December 2nd, 2014, 20:49
سلام و عرض ادب.
فکر نمیکنم روی یک سرور ex40 بتونید ۲۰۰۰ مشتری رو نگه دارید! هرچند برای شروع می‌تونید از این سرور استفاده کنید و در صورت پیشرفت، سرورتون رو ارتقا بدید.
در صورت مناسب بودن تبلیغات و کیفیت سرویس و پشتیبانی، میتونید به این تعداد مشتری دست پیدا کنید.

pazis
December 2nd, 2014, 21:08
اگر می خواهید کار با کیفیت انجام بدید بهتره از سرورهای هتزنر استفاده نکنید چون اکثراً قدیمی هستن و کیفیتشون در مقابل سرورهای جاهای دیگه نسبتاً پایین تره. تجربه ی خود من از هتزنر اینکه یه دونه سرور ex60 داشتم در مدت سه ماه، 5 بار هارد دیسکش سوخت و هر بار که تعویض می کردن یه دونه قدیمی می ذاشتن که دوباره می سوخت!
همون پیشنهاد گوسفند خریدن دوستمون 007 به نظر من خیلی بهتره! چون چیزایی که ! OmindStar ! نوشته بود کاملاً درسته.
همه ی مشتری ها هم البته مثل هم نیستن. مثلاً اگر مشتریهاتون شرکت های معتبر باشن می تونید پول خیلی بیشتری ازشون بگیرید و البته کیفیت خوبی هم انتظار دارن.
به هر حال ممکنه حتی در چند سال اول شما ضرر بکنید... اگر می خواهید برید تو این کار باید پشتکار خوبی داشته باشید و از نیروهای با تجربه حتماً استفاده کنید، وگرنه اواسط کار به احتمال زیاد به مشکل بر می خورید.

98M!zban
December 2nd, 2014, 21:16
من فقط یک حرف می زنم سرور های نو هتزنر رو فراموش کنید از لحاظ هارد خیلی خیلی ضعیف هستند با اینکه این همه هزینه ستاپ می گیرند

سرورهای مارکت بازار سیاهشون باور کنید کیفیت بیشتری داره

اینو 4 سال تجربه من میگه من همیشه از سرور های بازار سیاه هتزنر بیشتر راضی بودم

- - - Updated - - -

و مورد بعدی پا توی بازار هاستینگ نزار به هیچ وجه و سرمایه رو توی چاه نریز . بازاری که همکارات خردسالان هستند که دارند جنس رو ارزون می فروشند

و مخاطبات کسایی هستن که فقط قیمت براشون مهمه هی ارزشی نداره

Metalik
December 2nd, 2014, 21:23
راهکارهای شما برای جذب 2000 مشتری در یک سال چیست !؟؟

aminrt4
December 2nd, 2014, 22:25
من فقط یک حرف می زنم سرور های نو هتزنر رو فراموش کنید از لحاظ هارد خیلی خیلی ضعیف هستند با اینکه این همه هزینه ستاپ می گیرند

سرورهای مارکت بازار سیاهشون باور کنید کیفیت بیشتری داره

اینو 4 سال تجربه من میگه من همیشه از سرور های بازار سیاه هتزنر بیشتر راضی بودم

- - - Updated - - -

و مورد بعدی پا توی بازار هاستینگ نزار به هیچ وجه و سرمایه رو توی چاه نریز . بازاری که همکارات خردسالان هستند که دارند جنس رو ارزون می فروشند

و مخاطبات کسایی هستن که فقط قیمت براشون مهمه هی ارزشی نداره

سایتتون که روی رسلری هست هیچوقت تجربه مستقیم با هترنز نداشتین چطور میگین هاردش کیفیت نداره؟