PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال subdomain IR بروی یک IP خاص

ramin_malek
December 2nd, 2014, 10:51
سلام من یک دومین توی پنل NIC دارم میخوام به عنوان name server استفادش کنم فقط می خوام sub domain که روش تعریف میکنم بره به سمت ip مختلف توی پنل NIC جایی رو ندیدم مخصوی اینکار دوستان راهنمایی میدهند یا حتما باید هتی بگیرم ممنون می شم

modiranhosting
December 2nd, 2014, 13:24
ساب دامین ربطی به پنل نیک ایر نداره در کنترل پنل خودتون ساب دامین ساختید A Record ایجاد میکنید.

arc1o0
December 2nd, 2014, 13:50
سلام من یک دومین توی پنل NIC دارم میخوام به عنوان name server استفادش کنم فقط می خوام sub domain که روش تعریف میکنم بره به سمت ip مختلف توی پنل NIC جایی رو ندیدم مخصوی اینکار دوستان راهنمایی میدهند یا حتما باید هتی بگیرم ممنون می شم

سلام

متاسفانه در حال NIC ، روی دامنه ها خدمات DNS ارائه نمی دهد.

در نتیجه دامنه های IR رو نمی تونید به شکل دامنه های بین المللی اقدام کنید.

برای دامنه های IR شما الزاما باید یک هاست تهیه کنه و بعد دی ان اس های سرور هاست خود را ( ns1.host.com ) روی دامنه خود تعریف کنید تا دامنه شما به هاست مربوطه وصل شود

سپس از طریق کنترل پنل داخل هاست خود ( دایرکت ادمین یا سی پنل) به بخش ویرایش DNS ها رفته و یک A رکورد به آی پی مد نظر خود ایجاد کنید.

برای دامنه های IR ست شدن دی ان اس 24-48 ساعت زمان نیاز دارد.

موفق باشید.