PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تفاوت هاست ابری پارس پک و کلود لینوکس؟

maadsoft
December 1st, 2014, 23:46
سلام
تفاوت هاست ابری پارس پک و هاستهای کلود لینوکس که دوستان همین انجمن هم ارائه میدن، چیه؟
اگه تفاوت دارن کدوم و به چه دلیل برتر هست؟

mehdi.gh
December 2nd, 2014, 00:06
س هردویکسان هستن و برتری نسبت به هم ندارن موفق باشین

دوست عزیز با چه علمی میفرمایید که هر دو یکسان هستند ؟

novin-web
December 2nd, 2014, 00:34
سلام
تکنولوژی ابری مبحث جدید هست
بیشتر به رید و رایت دیتا روی هارد دیسک مربوط میشه و در کل کلاینت ها به یک هارد دیسک سخت افزاری عظیم متصل هستند و فقط در مواقع مورد نیاز از منابع استفاده میکنید
احتمال از بین رفتن دیتا در این نو تکنولوژی تقریبا 0 هست
کلود لینوکس فقط یک مدل مثلا شبیه سازی شده cloud هست در اصل فقط اسمش ابری هست.

mahdiazarnia
December 2nd, 2014, 00:46
با سلام
واقعاً اگر کار کرده باشید با سیستم کلود بطور مثال openstack به این فکر میفتید که چرا اسم یک اپلیکیشن ریسورس کنترل رو میگذارند کلودلینوکس
به نظر من یک حقه تبلیغاتی هستش چه برای شرکت کلودلینوکس و چه برای ما سرویس دهنده ها

nginxweb
December 2nd, 2014, 00:48
درود

برخی دوستان و همکاران متاسفانه هنوز تعریفی از Cloud computing در ذهنشان ندارند و اون رو همان سیستم عامل cloud linux میدانند در صورتیکه هیچ ارتباطی با هم ندارند
ببینید ما هر جا که هستیم، با هر وسیله‌ای که توانایی برقراری ارتباط اینترنتی لازم و مرور وب را داشته باشد می‌توانیم بنابر نیاز به تولید، ویرایش، پردازش داده‌ها و اطلاعات بپردازیم. این تعریف کلی و ساده‌ای است از مفهوم رایانش ابری (Cloud Computing). منظور از ابر نیز همان ویژگی‌های وب است. با محاسبات ابری، دیگر نیازی به کامپیوترهای با قدرت پردازش بالا و حافظه زیاد نیست، چون همه چیز در ابر ذخیره، اجرا و پردازش می‌شود.

maadsoft
December 2nd, 2014, 13:35
س مجددد من فکر کردم که استارتر منظورش اینه ایا هاستی که پارس پک می فروشه با هاست کلادلینوکس بقیه فرقی داره یا نه؟
اصلا به اون تیکه ی اول حرف که هاست ابری هست توجه نکرده بودم و این هم دلیل بر ندونستن فرد نیست(امیدوارم روشن شده باشن دوستان)
ارادت

اشکال نداره دوست عزیز، پیش میاد
موفق باشید

farsistar
December 2nd, 2014, 13:43
با سلام
در لینک زیر توضیحات کاملی ارائه شده است
http://www.webhostingtalk.ir/f118/124791/

Maysam.M
December 2nd, 2014, 14:09
پارس پک هم از کلود لینوکس استفاده میکنه؟