PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در ارتباط با سایت پرداخت ارزی

voipsky
December 1st, 2014, 21:48
سلام دوستان
اگر بخواهیم سایتی برای پرداختهای آنلاین ارزی شبیه سایت Payment24.ir بزنیم ، نیازمند مجوز خاصی برای کار کردن میباشد ؟
از چه مراجع میتونم در این زمینه تحقیق کنم که چه مجوزهایی میخواد ؟
لطفا دوستانی که در این زمینه تجربه دارن بنده رو راهنمایی کنن ، با تشکر

Yas-Host
December 1st, 2014, 22:02
سلام دوستان
اگر بخواهیم سایتی برای پرداختهای آنلاین ارزی شبیه سایت Payment24.ir بزنیم ، نیازمند مجوز خاصی برای کار کردن میباشد ؟

سلام

1- وب سایت آقای شهیدی ***** هست و با استفاده از روش های خاص جلوی ***** شدنش رو گرفته اند .

2- به هزار بدبختی باید درگاه برای اینکار بگیرید.

3- اعطای نماد اعتماد به این گونه وب سایت ها وجود ندارد.

4- هزینه بالای طراحی وب سایت بالای 6 میلیون می باشد.

5- منصرف شوید :)

یا حق

007
December 1st, 2014, 22:07
سلام دوستان
سلام
اگر بصورت عمده بخواین فعالیت کنین باید مجوز بگیرین
ولی اگر مقدار کم باشه مثل ما تا ۸هزاردلار میتونین بصورت مجازی و بدون دردسرهای خاص و اینترنتی فعالیت کنین ولی باید خیلی مواظب باشین
تا دردسرهای ثانویه براتون بوجود نیاد.
ارادت

voipsky
December 1st, 2014, 22:53
ممنون از دوستان
هزینه طراحی سایت مهم نیست
اگر این داستان رو بتونم راه بندازم یه جورایی مد نظرم تامین بچه های وب هاستینگ تاک است و سورسی که من دارم با رقم خیلی خوبی میتونه پرداخت ها رو بگیره
میتونم تاییدیه و شرکتهای بزرگی در خارج از ایران کار ما رو تضمین کنن ولی مشکل اینجاست که اگر نیاز به مجوز داره بدونم و تهیه کنم و به صورت قانونی کار کنم
مدنظرم اینه که توی این زمینه به یک سورس تبدیل شوم
و قدرتمندترین ابزار من رقم مناسب ارز و گستردگی خدماتی است که ارائه میشه.
لطفا اگر میدونید برای دریافت جوابهام باید به ارگان خاصی و یا سایت خاصی مراجعه کنم ، بنده رو راهنمایی کنید که ببینم اصلا این موضوع رو توی ایران میتونم راه اندازی کنم یا خیر.