PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : منتقل کردن هاست رایگان

mehran2
November 30th, 2014, 20:58
سلام دوستان من نمایندگی هاست رایگان گرفتم .از یوهاستینگ درکنار هاست پولی .خودش یه پنل داده.حالا می خواستم بینم ایا میشه منتقل کنم اطلاعات به هاست لینوکس بعد هم بتونم هاست رایگان بدم؟؟؟یا حتما باید از هاست رایگان هاست بدم.

hamra
November 30th, 2014, 21:02
متوجه منظور شما نشدیم دقیقا .
چه اطلاعاتی رو از کدام هاست به کدام هاست میخواهید منتقل کنید ؟ (سایت هایی که روی هاست رایگان هست ؟ یا بالعکس ؟ هیچ فرقی نمیکنه میتونید منتقل کنید)
البته باید توجه داشته باشید که اگر از هاست پولی میخواین به هاست رایگان انتقال بدین ممکنه برخی اسکریپت ها و سایت ها به درستی عمل نکنند .
در ضمن به هیچ وجه از پولی به رایگان انتقال ندید که فردا اطلاعاتشون بپره . و نتونید کاری بکنید و یک عده ....

mehran2
November 30th, 2014, 21:06
دوست عزیز من نمایندگی هاست رایگان دارم .هاست رایگان میدم از یوهاستینگ.خب؟؟؟وردپرس نصب کردم روش که بتونم هاست رایگان بدم.حالا می خوام ببینم میشه اطلاعات هاست رایگانمو ببرم روی هاست پولی بعد از اون هاست پولی رایگان هاست بدم؟؟؟یا باید روی همین هاست رایگان باشه که بتونم بدم؟

- - - Updated - - -

اینجا ی سری بزن Cpanel.gigm.ir
این پنل ورددی برای دادن هاست رایگانه

hamra
November 30th, 2014, 21:11
اطلاعات سایتتون رو میتونید ببرید روی هاست پولی مشکلی ندارد .
و هاست رایگان هم که طبق روال قبل میتونید ارائه بدید .
مشکلی ندارد

sht-design
November 30th, 2014, 21:15
اگه قبلا از روی هاست رایگان سرویس میدادید واسه هاست رایگانتون الان هم میتونین از هاست پولیتون برای دادن همون هاست رایگان استفاده کنید

mehran2
November 30th, 2014, 22:19
میشه بیشتر توضیح بدید چطوری؟اخه تو پنل یوهاستینگ دامینم مستر دامین کردم .

sht-design
December 1st, 2014, 10:12
شما اسکریپت هاست دهی که دارید از طریق اسکریپت خاصی مگه نبوده ؟
شما اسکریپتتونو منتقل میکنید و دیگه یوزر که ازتون هاست رایگان گرفت شما براش هاست رایگان رو توی اون نمایندگی رایگانتون میسازید
الان مشتری ازتون هاست رایگان بگیره بهش آنی تحویل میده ؟ از طریق چه اسکریپتی ثبت نام رایگان هاست رو انجام میدید ؟

mehran2
December 1st, 2014, 10:16
دوست عزیز من دامین تو هاست رایگان پارک کردم که کاربر برای ورود به بخش پنلش از این ادرس باید وارد بشه cpanel.gigm.irاگر دامینو از پارک در بیارم که دیگه نمیشه کاربر وارد پنلش شد.من از وردپرس استفاده می کنم .بله ایمیل فعال سازی براش میاد کلیک کرد پنلش انی ایجاد میشه

sht-design
December 1st, 2014, 10:23
شما یک کار میتونید بکنید این که توی هاست جدیدتون سابدامین cpanel.gigm.ir رو از طریق A record متصل کنید به همان قسمت ورود و آی پی همان صفحه لاگین رو بدید
توی هاست های سی پنل یک گزینه وجود داره به نام Advanced DNS Zone Editor و شما وقتی میزنید میتونید یک A record بسازید باهاش
شما دامنه رو روی هاستتون قرار میدید و سابدامینشو از اینجا بهش آی پی لاگین هاست رایگان میدین

اینجور هر کسی که آدرس ورودی هاست رو بزنه منتقل میشه به همون آی پی لاگین هاست و میتونه وارد هاستش بشه