PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرشین فاوا pesianfava

mahdi523
November 30th, 2014, 13:23
با سلام. کسی هست از شرکتِ پرشین‌فاوا، که میزبانی و خدماتِ هوستینگ ارائه میده‌، خبری داشته باشه؟؟ گویا این شرکت بدون هیچ اطلاعی کرکره رو کشیده پایین و تعطیل کرده.
https://persianfava.com
دیگه هیچ سرویس و خدماتی نمی‌ده. هر چه سعی می‌کنم پس ِ سی‌پنل‌مو بازیابی یا نوسازی کنم، اجازۀ نوسازی نمی‌ده؛ اصن غیرفعال کرده خدمات‌شو. چند هفته‌س پاسخ‌گو نیست. نه به ایمیل‌ها جواب می‌ده، و نه تلفن‌. آدرسی هم ازش ندارم که پاسخ‌گو باشه.
تلفن پشتیبانی‌شون این بود: 66054504
یه شرکتی ثبت کرده ولی وقتی پی‌گیر شدم گفتند از اون آدرس رفتند؛ یک‌ساله که رفتند.
http://www.gazette.ir/Detail.asp?CurPage=7&isParent=0&Level=3&CategoryID=1019200&NewsID=950469777188708&paperID=938416073586373
مدیر شرکت، آقای هادی پیرحسینلو، رو کسی هست بشناسه؟ سراغی داشته باشه ازش؟؟
چطور می‌تونم بفهمم پرشین‌فاوا به چه سایت‌ها و وبلاگ‌هایی خدمات می‌داده، تا ببینم اونا هم مثِ من با مشکل مواجه شدن یا نه؟
تو آرشیو ِ مطالبِ انجمنِ شما سرچ می‌کردم دیدم چن سال پیش هم ایشان سایتِ میزبانی ِ یوپیج رو داشتند، و بی‌هوا و یه‌هویی ول کردند رفتند پرشین‌فاوا رو راه انداختند. مشترکین‌شون انگار با این مشکلات روبرو بودند و سابقه داره ایشون.

sht-design
November 30th, 2014, 21:25
مطمئنین شرکت داشتند ؟ شماره ثبت داده بودند ؟
متاسفانه نمیشناسیمشون اما حداقل صفحه اول سایتشون باز میشه
شماره که باهاش دامنه رو ثبت کردند اینه : 02188750260

انگار به اسم آقای ابوذر معتمدی هست دامنه

persianfava
December 22nd, 2014, 23:03
سلام

من ابوذر معتمدی هستم

وب سایت پرشین فاوا در حال منتقل شدن به مجموعه این جانب هست

با پوزش از مشکلات بوجود آمده، امیدوارم مشکلات پیشین تکرار نشود

hosein135
January 17th, 2015, 16:26
سلام