PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در باره اینترنت پرسرعت !!

Mr.Pouria
November 29th, 2014, 23:54
سلام خدمت دوستان

چند ماه پیش من یه تاپیک زده بودم و میخواستم بهم سرویسی معرفی کنید که هزنیه و سرعت مناسب داشته باشه ... که به نتیجه ای نرسید ...

توی این مدت به دلیل اینکه خودم نمیتونستم فایل هامو دانلود بکنم به یه نفر داخل پرشین تولز سپردم که کارای دانلودی انجام میدادن !

من ماهانه بین 500 تا 600 گیگ فایل برای ایشون میفرستم و ایشون بر روی هارد تحویل من میدن ... هر گیگ رو 300 الی 400 تومن (تک تومنی ) با مشتری هاشون حساب میکنن و بجز من نزدیگ به10 مشتری ثابت 200 الی 800 گیگ دارن یعنی چیزی بین 4 هزار گیگ ( 4 ترا بایت) ماهانه دانلود میکنن و همه سفارش هارو در بیشتر مواقع در سر وقت تحویل میدن ...

من میخوام بدونم این افراد که این کار دانلودر رو انجام میدن از کجا سرویس دارن و چگونه تهیه کردن ...

من هر شرکتی رو پرسیدم بیشترین حجم مجاز دانلودی که بر روی اینترنت نامحدود میدادن ماهانه400 الی 500 گیگ بود و سرعت دانلود 1 الی 2 مگابایت که قیمتش بین 400 تا 700 هزار تومان در ماه بسته به شرکت فرق میکرد ...

برای همین من هرجوری فکر میکنم اصلا برای این افراد که دانلودر هستن نباید این قیمت به صرفه براشون !

کسی اگه از نحوه سرویس گیری این افراد اگاه هست ممنون میشم راهنمایی کنن ... (خیلی هاشون میگن اینترنتشون م/ا/ه/و/ا/ر/ه/ا/ی نیست اما نمیگن چه نوع سرویسی هست !! )

لطفا راهنمایی کنید بنده رو ممنون :x:53:

Netfollower
November 29th, 2014, 23:55
بند پـــــ
دارید عزیز؟
راهنماییتون کنم
ماهوارم واسه این میگن فکرتون منحرف شه !
وگرنه مطمئن باشید من همین فردا یه د.یش مینداختم بالا !

Mr.Pouria
November 29th, 2014, 23:57
بند پـــــ
دارید عزیز؟
راهنماییتون کنم

متعصفانه اطلاعاتی در باره بند پ ندارم ...

home
November 29th, 2014, 23:58
متعصفانه اطلاعاتی در باره بند پ ندارم ...
پارتی منظورشون هست.

tafakor
November 29th, 2014, 23:58
بند پ که معروف هست :دی

Mr.Pouria
November 30th, 2014, 00:00
پارتی منظورشون هست.

نه این مورد رو نداریم چون این کاره نیستیم :d

راه دیگه ای نیست ؟ :d

- - - Updated - - -

بند پ که معروف هست :دی

بله منم فکر کردم بند پ توی قانونی چیزی ... ذهن ما پاکه به اونجا ها نمیکشه :D

aboli73
November 30th, 2014, 00:03
سرویسی با این سرعت همونی هست که گفتی نیست !!
تنها غیر مجاز که نیست میتونید با گرفتن مجوز به صورت مجاز استفاده کنید که گرفتن مجوز هم به این آسونی نیست و به کاربران خانگی اصلا نمیدن بعد از مجوز دادن هم مدام تحت کنترل خواهید بود و کارهاتون چک میشه
سرعت دانلودشون هم تا 64مگ برثانیه شنیدم هست که میشه برابر با سرعت انتقال فایل بر روی هارد البته من شخصا از غیر قانونیش که به یک طرفه معروف هست رو استفاده کردم و نهایت سرعتم 9مگ برثانیه بوده ایشون یا قانونی و یا غیر قانونی از م ا ه و ا ر ه استفاده میکنند بدون شک حالا به کسی راستشو نمیگن حق دارند

Mr.Pouria
November 30th, 2014, 00:07
سرویسی با این سرعت همونی هست که گفتی نیست !!
تنها غیر مجاز که نیست میتونید با گرفتن مجوز به صورت مجاز استفاده کنید که گرفتن مجوز هم به این آسونی نیست و به کاربران خانگی اصلا نمیدن بعد از مجوز دادن هم مدام تحت کنترل خواهید بود و کارهاتون چک میشه
سرعت دانلودشون هم تا 64مگ برثانیه شنیدم هست که میشه برابر با سرعت انتقال فایل بر روی هارد البته من شخصا از غیر قانونیش که به یک طرفه معروف هست رو استفاده کردم و نهایت سرعتم 9مگ برثانیه بوده ایشون یا قانونی و یا غیر قانونی از م ا ه و ا ر ه استفاده میکنند بدون شک حالا به کسی راستشو نمیگن حق دارند

تشکر از شما ...

ما ترجیح میدیم با قانون کل نندازیم :d
------------------

دوستان در حال حاظر کسی از وضعیت سرویس اینترانت کشور خبر داره ؟ ایا روی سرویس اینترانت محدودیت دانلود وجود داره ؟ ایا سرویس نامحدود اینترانت وجود داره ؟ هزنیه های این سرویس چقدر هست ؟

------------

اگه چیزی باشه که سرعت دانلودش هم بین 100 تا 200 کیلوبایت باشه اما محدودیت حجمی وجود نداشته باشه مشکل منو حل میکنه ...

SainaServer
November 30th, 2014, 00:14
------------

اگه چیزی باشه که سرعت دانلودش هم بین 100 تا 200 کیلوبایت باشه اما محدودیت حجمی وجود نداشته باشه مشکل منو حل میکنه ...
والا دروغ یا راستش بنده نمیدونم
یکی از دوستان میگند از پارس آنلاین سرویس دارند ( نا محدود 128 یا 256 ) یادم نیست دقیق
44 تومان حدود هزینه ماهیانه
میگه تا 40 گیگ اول 300 تا 400 KB دانلود
از 40 گیگ تا 60 گیگ 300 فیکس
از 60 گیگ به بعد نزدیک 200 kb
نزدیک 1 سال میشه بنده یک خط گرفتم برای منزل که این مورد رو تست کنم پورت خالی ندارند که ندارند :دی

novinvps.com
November 30th, 2014, 00:15
تشکر از شما ...

ما ترجیح میدیم با قانون کل نندازیم :d
------------------

دوستان در حال حاظر کسی از وضعیت سرویس اینترانت کشور خبر داره ؟ ایا روی سرویس اینترانت محدودیت دانلود وجود داره ؟ ایا سرویس نامحدود اینترانت وجود داره ؟ هزنیه های این سرویس چقدر هست ؟

------------

سلام
اینترنت ماهوا.... مشکلتون حل میکنه با همین سرعت الا یافت میشه.

Mr.Pouria
November 30th, 2014, 00:17
والا دروغ یا راستش بنده نمیدونم
یکی از دوستان میگند از پارس آنلاین سرویس دارند ( نا محدود 128 یا 256 ) یادم نیست دقیق
44 تومان حدود هزینه ماهیانه
میگه تا 40 گیگ اول 300 تا 400 KB دانلود
از 40 گیگ تا 60 گیگ 300 فیکس
از 60 گیگ به بعد نزدیک 200 kb
نزدیک 1 سال میشه بنده یک خط گرفتم برای منزل که این مورد رو تست کنم پورت خالی ندارند که ندارند :دی

تشکر از شما فردا میرم شرکت پارس آنلاین ببینم نتیجه چی هست ...

در حال حاظر شاتل بعد از 20 گیگ سرعت دانلود از سرور های خارج رو از 100 به 5 کاشه میده !! که حتی وب هم باز نیمشه !!!

- - - Updated - - -

سلام
اینترنت ماهوا.... مشکلتون حل میکنه با همین سرعت الا یافت میشه.

درسته اما ما که شانس نداریم فرداش میان میبرنمون :D

SainaServer
November 30th, 2014, 00:19
تشکر از شما فردا میرم شرکت پارس آنلاین ببینم نتیجه چی هست ...

در حال حاظر شاتل بعد از 20 گیگ سرعت دانلود از سرور های خارج رو از 100 به 5 کاشه میده !! که حتی وب هم باز نیمشه !!!

- - - Updated - - -

درسته اما ما که شانس نداریم فرداش میان میبرنمون :D
شاتل قانون های مسخره ای برای ساعات رایگان و دانلود دارد
ممنون میشم اگر دریافت کردید تست کردید بنده را نیز مطلع کنید چون بنده این مورد را فقط از این دوستمون شنیدم
هر موقع هم که میبینمش باز هم میگه هنوز هم همونجوری هست !!!!

Mr.Pouria
November 30th, 2014, 00:20
دوستان سرور فروش یه سوال !؟

هر 100 گیگ اینرنت توی دیتاسنتر های ایرانی چنده ؟!

اگه من سرور ازتون خریداری کنم ایا امکانش هست هارد بفرستم اطلاعات روی سرور رو برام بریزید داخلش برام بفرستین ؟!

همچین چیزی امکانش هست ؟!

------------

چون این فرد دانلودر ما داره گرون میکنه به صرفه نیست دیگه میگه گیگ 500 که خیلی میشه برای ما ...

- - - Updated - - -

شاتل قانون های مسخره ای برای ساعات رایگان و دانلود دارد
ممنون میشم اگر دریافت کردید تست کردید بنده را نیز مطلع کنید چون بنده این مورد را فقط از این دوستمون شنیدم
هر موقع هم که میبینمش باز هم میگه هنوز هم همونجوری هست !!!!

حتما شمارو رد جریان قرار میدم ...

Domain474
November 30th, 2014, 11:04
اگه منظور دوستان استفاده از م ه هست, فقط دوتا شرکت خارجی تو منطقه آسیا هستن که پوشش میدن این مناطق رو
تعرفه ها رو خودتون برید نگاه کنید
فاجعه بار گرون هست, نامحدود از خود isp های داخلی ایران بگیرن به صرفه تر هست

شاید اون طرف اینترنت نامحدود 10 مگ سازمانی یا شرکتی و پارتی داره که داره با این حجم دانلود میکنه

Mr.Pouria
November 30th, 2014, 16:08
اگه منظور دوستان استفاده از م ه هست, فقط دوتا شرکت خارجی تو منطقه آسیا هستن که پوشش میدن این مناطق رو
تعرفه ها رو خودتون برید نگاه کنید
فاجعه بار گرون هست, نامحدود از خود isp های داخلی ایران بگیرن به صرفه تر هست

شاید اون طرف اینترنت نامحدود 10 مگ سازمانی یا شرکتی و پارتی داره که داره با این حجم دانلود میکنه

بله تعرفه هارا مشاهده کردم خیلی گرون هستن ...

فک نکمک اون شخص سرعت 10 مگ از isp ها داشته باشه اونم نامحدود زیرا تمامی شرکت ها سرعت 2 مگ نامحدود را ماهانه حداقل 300 هزار تومان میدن ... که البته بازم محدود کردن به 200 گیگ دانلود و بعد از 200 گیگ سرعت رو کاهش میدن به صورت خیلی شدید !!

و این یعنی 10 مگ نامحدود باید چیزی بین 1 الی 3 ملیون تومن ماهانه براشون هزینه داشته باشه ! که با توجه به قمیتی که میگیرن نمیشه گفت این سرویس رو دارن !

---------------------

پارس آنلاین هم پرسیدم اونا هم سرعت رو توی دانلود زیاد کم میکنن اما با دانلود از سرور های داخل ایران مشکلی ندارن ....

- - - Updated - - -

دوستان سرور فروش این پاسخ این سوال رو به من ندادید :)

دوستان سرور فروش یه سوال !؟

هر 100 گیگ اینرنت توی دیتاسنتر های ایرانی چنده ؟!

اگه من سرور ازتون خریداری کنم ایا امکانش هست هارد بفرستم اطلاعات روی سرور رو برام بریزید داخلش برام بفرستین ؟!

همچین چیزی امکانش هست ؟!

mtbirir
December 2nd, 2014, 12:40
الان دقیقا ماهیانه چقدر دانلود دارید و چقدر آپلود
تا یه آفر توپ بدم خدمتتون

Mr.Pouria
December 2nd, 2014, 13:14
الان دقیقا ماهیانه چقدر دانلود دارید و چقدر آپلود
تا یه آفر توپ بدم خدمتتون

دوست عزیز اول از همه توجه کنید که من سرور مجازی نمیخوام ...

دوم من نزدیک به 700 گیگ ماهانه دانلود دارم و شاید شاید خیلی بشه 1 گیگ اپلود ...

-----------------------

همین الان دقیقا 947 گیگ فایل اماده دارم برای دانلود اما کسی نیست برامون دانلود کنه و بفرسته ! دارم دنبال راهکاری جهت دانلود میگردم ...

SamaN DL
December 2nd, 2014, 14:05
دوست عزیز اول از همه توجه کنید که من سرور مجازی نمیخوام ...

دوم من نزدیک به 700 گیگ ماهانه دانلود دارم و شاید شاید خیلی بشه 1 گیگ اپلود ...

-----------------------

همین الان دقیقا 947 گیگ فایل اماده دارم برای دانلود اما کسی نیست برامون دانلود کنه و بفرسته ! دارم دنبال راهکاری جهت دانلود میگردم ...

درود

دوست عزیز چرا از کارت Dvb جهت دانلود فایل استفاده نمیکنید؟! یک بار هزیینه ناچیزی میکنید! اما همیشه با سرعت متوسط 6 تا 12 مگ دانلود میکنید.

arc1o0
December 2nd, 2014, 14:39
سلام

با تهیه سرور اختصاصی ایران مشکل شما حل خواهد شد.

saeed1988m
December 2nd, 2014, 14:44
به دو صورت یکیش سرور اختصاصی ایران که از محل سرور بعد از دانلود فایل اونو رو هاردتون فکر کنم بتونن بهتون بدن یکی هم استفاده از اینترنت م/ا/ه/و/ا/ر/ه یک طرفه البته با dvb که البته نیازمند هک هست که کار سختی نیست ولی باید دنبال یه سرعت خوبش باشین شما

xman0098
December 3rd, 2014, 10:45
آقا پوریا
این کاربری که میگید توی پرشین تولز حجم بالا دانلود میکنه و تحویلتون میده احتمالا از پهنای باند اختصاصی استفاده میکنه
قیمتهاش رو هیچکدوم ISP ها نزدن ولی فک کنم به کاربر خانگی بدن البته اینطور که تو صفحه ی مربوط توی سایت آسیاتک نوشته : اینجا (http://www.asiatech.ir/%D9%BE%D9%87%D9%86%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-ISDP)

http://www.asiatech.ir/%D9%BE%D9%87%D9%86%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-ISDP

بنده خودم مصرف نسبتا بالایی دارم البته به شما نمیرسم ولی ماهانه 40 گیگ مصرفم هست
2 دوره یک ماهه سرویس 128 نامحدود شاتل رو استفاده کردم و خوب جواب داد اما الان که دوره ی سوم هست از ابتدای دوره سرعت دانلود لیمیت شده روی 100 کیلوبایت
قصد مهاجرت به های وب رو دارم
40 گیگ حجم رو میده 30 تومن و پهنای باندش تا 8 مگابیت بازه و اینطور که من تحقیق کردم و تست گرفتم از سرورهای داخل ایران به راحتی سرعت دانلود به 800 کیلوبایت پر سکند میرسه

اما برای کار شما
بهتره یه سراغی از قیمت های سرویس پهنای باند اختصاصی بگیری
لطفا قیمت ها رو اینجا بذار ممنون

Mr.Pouria
December 4th, 2014, 13:35
تشکر از دوستان

م/ا/ه//و/ا/ر/ه/ا/ی که دردسر زیاد داره ... یهو بزنه یه دیتا یند کنه حالا بیا درستش کن ...

پهنای باند اختصاصی رو پیگیر میشم ببینم چطوریاست ...

سرور اختصاصی ایران هم هزینه زیادی داره ... فک کنم 1 ترا با سرور اختصاصی ماهی 600 تومن هزینش باشه !

morteza1200
December 4th, 2014, 14:59
تشکر از دوستان

م/ا/ه//و/ا/ر/ه/ا/ی که دردسر زیاد داره ... یهو بزنه یه دیتا یند کنه حالا بیا درستش کن ...

پهنای باند اختصاصی رو پیگیر میشم ببینم چطوریاست ...

سرور اختصاصی ایران هم هزینه زیادی داره ... فک کنم 1 ترا با سرور اختصاصی ماهی 600 تومن هزینش باشه !

استفاده یک طرف از اینترنت ماه//واره ایی اصلا قابلیت ردیابی نداره ( انگاری دیش زدی واسه ر*س*ی*ور خودت و دارید استفاده میکنید )
خیلی ها هستند مک های با ریت 16 مگ به بالا برای فروش دارند

Mr.Pouria
December 5th, 2014, 00:39
استفاده یک طرف از اینترنت ماه//واره ایی اصلا قابلیت ردیابی نداره ( انگاری دیش زدی واسه ر*س*ی*ور خودت و دارید استفاده میکنید )
خیلی ها هستند مک های با ریت 16 مگ به بالا برای فروش دارند

این بحث بهتره در خصوصی انجام بشه چون میبندن تاپیک رو !

-----------

مک های هکی هست اما خوب معمول نیست چقدر کار کنه 1 ساعت یا چن دروز یا اصلا چند سال !

- - - Updated - - -

هزینه پهنای باند ر پرسیدم قیافم اینجوری شد دقیقا :-o قیمت سرعت پایه (2 مگ) ماهانه به صورت نامحدود 4/500/000 ملیون تومن !!!

سرور هم که حدودا 600 برام تمو میشه ....

اون مورد هم که دردسر داره یهو میان میبرنمون یه جاهایی ...

اینترانت هنوز عمومی داده نمیشه نیمشه و فقط در شهر تهران و مشهد و چند شهر دیگر هست (در حال حاظر در شمال به دلیل دانشگاه ساکن هستم) ...