PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راه اندازی سرور دیدکت مخصوص سی سی کم

lona1386
November 29th, 2014, 23:44
با سلام
البته این دومین باره که با این موضع تایپک ایجاد میکنم

ببینید همون اول بگم . میدونم که اینجا فروم مخصوص هاست و فروش هست ولی چیزی که من میخوام فقط به دست شما عزیزان حل میشه
یعنی این کاری که من میخوام رو شما ها انجام میدین
من میخوام اطلاعاتی درباره کانفیگ سرور های سی سی کم ( اکانتی که به رسیور میزنند و کانالهای کارتی رو باز میکنن ) به دست بیارم
من میخوام روش کانفیگ و یا اگر این روش رو کسی یاد نمیده حداقل کسی باشه که بگه ما انجام میدیم و اجاره میدیم و......

خیلی جاها گشتم ولی چیزی گیرم نیومد . یکی از دوستان کسی رو بهم معرفی کرد که دی وی دی رو 100 تومان میفروخت و تو اون دی وی دی فقط آموزش تصویری ( فیلم ) دربراه سرور و این چیزها بود . از ایشون سوال کردم گفتم من اینو نمیخوام درباره سی سی کم چیزی میدونی ؟ گفتم این آموزش رو بده .که ایشون گفتند اینو بلد نیستم

حالا میخوام در اینجا واقعا به یک جمع بندی و یک نتیجه برسم که واقعا این کار رو کی انجام میده ؟
اگر 100 تا فروم اینترنتی ماهواره ایی هست حداقل 90 تای اونها فروش سی سی کم دارن . خب اینها از کجا میگیرن ؟
چه جوری انجام میدن

دوستان ممنون میشم منو راهنمایی کنید

این اکانت تشکیل شده از
1 لاین
2 پورت
3 یوزر
4 پسوورد
مثلا :

لاین sw2.lonasat.com
پورت : 18000
یوزر test
پسوورد test

ممنون میشم دوستان عزیز راهنمایی کنید

007
November 29th, 2014, 23:52
سلام
بهترهست به همون انجمن های تخصصی مراجعه کنین
در این باره نمیشه در انجمن صحبت کرد بحث کرد و یا اموزش داد
چون خلاف قوانین کشوری وانجمن است.
ارادت

lona1386
November 30th, 2014, 00:01
سلام
بهترهست به همون انجمن های تخصصی مراجعه کنین
در این باره نمیشه در انجمن صحبت کرد بحث کرد و یا اموزش داد
چون خلاف قوانین کشوری وانجمن است.
ارادت

دوست عزیز
این حرف شما در تایپک قبلی هم زده شد
کدوم انجمن ؟
میگم اونها فروشنده هستند و نمیشه اونجا صحبت سی سی کم رو کرد . بعد من برم اونجا بگم شما چه کار میکنید و از کجا یاد گرفتید و یا اینکه بیاید به من یاد بدید

دوست عزیز فقط دوستانی که در کار هاست و سرور هستند این کار رو انجام میدن . خب تو تایپک نمیشه در پیغام خصوصی به من بگید
من میخوام هزینه بالای این کار بدم و مجانی که از کسی نمیخوام . روش کانفیگ هم نگن اجاره هم باشه من میگیرم
فقط بحص اینه که خلاصه باید این کار اینجا انجام بشه . شما بگید کدوم فروم ایرانی هست که کارش هاست و این چیزها باشه ؟ بگید من برم اونجا
تو پیغام خصوصی بگید