PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطوری میتونم بعد از اتصال دامین به کلود فلر ثاب دامین هارو هم وصل کنم

free-downloadha.com
November 29th, 2014, 16:34
با سلام وخسته نباشید خدمت شما

دوستان من دامین رو به کلود فار اتصال دادم بعد از 24 ساعت هم بخوبی باز میشه ولی ثاب دامین ها اصلا باز نمیشه

هر رزوش که تو پنل کلود فلر بود رو تست کردم که ثاب دامین ها باز بشن نشدن

البته روش اصلی رو بلد نبودم هر چی هم گشتم پیدا نکردم اموزش خاصی ندیدم

us12
November 29th, 2014, 17:10
با سلام وخسته نباشید خدمت شما

دوستان من دامین رو به کلود فار اتصال دادم بعد از 24 ساعت هم بخوبی باز میشه ولی ثاب دامین ها اصلا باز نمیشه

هر رزوش که تو پنل کلود فلر بود رو تست کردم که ثاب دامین ها باز بشن نشدن

البته روش اصلی رو بلد نبودم هر چی هم گشتم پیدا نکردم اموزش خاصی ندیدم

شما اگر قبل از رفتن به کلودفلار ساب دامینها ست کرده باشید موقع ادد شدن ساب دامین ها اتوماتیک ادد میشود .

ولی اگر بعد از ادد شدن سایت می خواهید ساب دامین اضافه کنید باید به قسمت DNS settings در کلود رفته و بعد در پایین نوع را روی CNAME قرار دهید و یک در باکس اول ساب دامین و باکس دوم آدرس دامین را وارد کنید .

قبلش باید ساب دامین در پنل هاست ساخته شده باشد .

free-downloadha.com
November 29th, 2014, 17:23
شما اگر قبل از رفتن به کلودفلار ساب دامینها ست کرده باشید موقع ادد شدن ساب دامین ها اتوماتیک ادد میشود .

ولی اگر بعد از ادد شدن سایت می خواهید ساب دامین اضافه کنید باید به قسمت DNS settings در کلود رفته و بعد در پایین نوع را روی CNAME قرار دهید و یک در باکس اول ساب دامین و باکس دوم آدرس دامین را وارد کنید .

قبلش باید ساب دامین در پنل هاست ساخته شده باشد .

با احترام

ثاب دامین ها قبل از اتصال دامین اصلی به کلود فلر ساخته شده بودن لیکن بعد از اینکه دامین اصلی رو به کلو.د فلر وصل کردم دیگه ثاب دامین ها هیچ کدومشون اجرا نشدن

حالا اگه بخوام ثاب دامین رو حذف کنم بعد دوباره ثبت کلود فلر کنم میشه
این قسمت رو ی مثال بکید

این رو میدونم CNAME فقط باکس رو زحمت بکشید توضیح بدید

- - - Updated - - -

ممنون مشکل رفع شد

خیلی خیلی عالی بودش

فقط جهت اطلاع اگه حتی ثاب دامین ها قبل از اتصال به کلود فلر ساخته شده باشه نیاز هست که دوباره هم ثاب دامین ها به کلود فلر از طریقی که دوست عزیزمون توضیح دادن رو باید انجام بدید

(گاها بعضی اوقات بعضی از ثاب دامین ها نیاز نمیشه یعنی ثاب دامین باز خواهد شد)