PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فیبر نوری اینترنت مخابرات،مسی اینترنت شرکتی

xphost
November 28th, 2014, 18:38
درود
امروز بعد از یک ماه بررسی توی مرکز های مختلف در تهران
به یه نتیجه ای رسیدم
بر روی خط های فیبرنوری نوسانات سرور اینترنت بسیار کم هستش و کیفیت فوق العاده ای دارد
مانند اینترنت مخابرات بر روی خط فیبر نوری
ولی همین اینترنتی که روی خط نوری جوابگو هستش روی خط مسی از کیفیت مناسبی برخوردار نیستش
نظر شخصی من هستش برای خطوط مسی بهترین گزینه شرکتی هستش
البته فعلا که فیبر نوری در انحصار مخابرات هستش ولی در کل کیفیت خوبی رو داره روی خطوط فیبر نوریش میده
شما نظرتون چیه؟

j4b3r
November 28th, 2014, 18:44
سلام
من روی فیبر نوری هست یکی از خطوطم مجبور شدم از مخابرات بگیرم که واقعا عالی هست (بسته به مرکز مخابراتی شما داره)
ولی چند تا خط دیگه که مشکل فیبر ندارن رو از سپنتا گرفتم و عالی هست.
اولویت رو بزارید با شرکت ها خصوصی چون پشتیبانی دارید.

dark_7qe
November 28th, 2014, 18:45
فیبر نوری در انحصار مخابرات نیستش الان خیلی از مناطق شرکت های خصوصی دارن روی بستر فیبر نوری سرویس میدن
اما نیاز به موافقت مخابرات منطقه و مخابرات استان داره
نمونش اسیاتک رو می دونم توی اهواز روی فیبر نوری داره سرویس میده

xphost
November 28th, 2014, 18:49
من 3 مرکز تهران تست کردم
پیروزی
ولیعصر
و الغدیر
هر 3 مرکز فیبر نوری کیفیتش عالیست و با سرعت فول دانلود میکردیم
ولی مسی ها که مخابرات روی اون ها سرویس میده بی کیفیت هستش
تو تهران فعلا اجازه نداده
با این روال 4 ساله که داره میگیره مخابرات به نظر میاد میخواد امتیازش رو بفروشه
چون از 4 سال پیش به بعد هر خط جدیدی که تهیه شده جز مراکز قدیمی که زیر ساختشون مسی هستش
مرکز های توسعه یافته فیبر نوری هستش
و این امر یعنی کمبود مشتری برای شرکت های خصوصی
من دو تا خط دارم یکی فیبر نوری و دیگری مسی متاسفانه مسی واقعا بی کیفیت هستش

jahromweb
November 28th, 2014, 18:49
درسته الان مخابرات و اسیاتک در جهرم از فیبر نوری استفاده میکنند

xphost
November 28th, 2014, 19:04
خیلی خوبه پس خوش به حالتون

مینا-صیفی
November 28th, 2014, 20:19
یعنی باید کابل خط تلفن ما که به خونه ی ما میاد اون هم کابلش فیبره نوری باشه تا مخابرات بده ؟

tafakor
November 28th, 2014, 20:26
یعنی باید کابل خط تلفن ما که به خونه ی ما میاد اون هم کابلش فیبره نوری باشه تا مخابرات بده ؟

کابل شما چه فیبر نوری و چه مسی باشه مخابرات سرویس میده دوسته عزیزان میگند اگر فیبر باشه مخابرات اینترنتش بدون نوسان هست
ولی پشتیبانی اگر میخواید و کیفیت خوب خصوصی فقط

xphost
November 28th, 2014, 20:26
نه عزیز
فکر کنم بد متوجه شدید
فیبر نوری ار منزل نیستش
شما میتونید در هر دو صورت از مخابرات سرویس بگیرید فقط شرکت های خصوصی در تهران و شهرستان های دیگه محدودیت در ارائه اینترنت بر روی خط فیبر نوری یا pcmدارند

مینا-صیفی
November 28th, 2014, 20:29
نه عزیز
فکر کنم بد متوجه شدید
فیبر نوری ار منزل نیستش
شما میتونید در هر دو صورت از مخابرات سرویس بگیرید فقط شرکت های خصوصی در تهران و شهرستان های دیگه محدودیت در ارائه اینترنت بر روی خط فیبر نوری یا pcmدارند

کابل شما چه فیبر نوری و چه مسی باشه مخابرات سرویس میده دوسته عزیزان میگند اگر فیبر باشه مخابرات اینترنتش بدون نوسان هست
ولی پشتیبانی اگر میخواید و کیفیت خوب خصوصی فقط

جفت شما متوجه نشدید .

من میگم مخابرات که فیبر نوری پشتیبانی میکنه و میده منظورم اینه که ایا باید کابل تلفن خونه ی ما هم فیبره نوری کابل بخریم وصل کنیم ؟

xphost
November 28th, 2014, 20:32
نه عزیز
اون زیر ساخت خود مخابرات هستش که مرکز باید توسعه و ارتقا داده بشه
اصلا نیازی به تعویض خطوط توسط شما نیستش
معمولا فیبر نوری توی مراکز توسعه یافته و بروز شده ارائه میشه
مثلا توی مرکز الغدیر تهران و پیروزی این فیبر نوری ارائه میشه ولی در مرکز ولیعصرتهران چون مرکزی قدیمی هستش هنوز زیر ساخت این مرکز توسعه پیدا نکرده

مینا-صیفی
November 28th, 2014, 20:34
نه عزیز
اون زیر ساخت خود مخابرات هستش که مرکز باید توسعه و ارتقا داده بشه
اصلا نیازی به تعویض خطوط توسط شما نیستش
معمولا فیبر نوری توی مراکز توسعه یافته و بروز شده ارائه میشه
مثلا توی مرکز الغدیر تهران و پیروزی این فیبر نوری ارائه میشه ولی در مرکز ولیعصرتهران چون مرکزی قدیمی هستش هنوز زیر ساخت این مرکز توسعه پیدا نکرده

یعنی همین کابل که همه دارن واسه همیشه میمونه دست نمیخوره ؟ فقط از مخابرات باید بروز رسانی کابل بشه ؟

xphost
November 28th, 2014, 20:41
دقیقا
اونا سیستم رو خودشون اکی میکنند
که طرح بروز رسانی مرکز ها 4 ساله داره انجام میشه ولی به دلیل محدود بودن امکانات یکم کند پیش میره
چون تجهیزات رو باید از خارج از کشور وارد کنند

PardakhtNet
November 29th, 2014, 00:30
خطوط فیبر نوری فقط مخابرات اینترنت میده به این دلیل که قادر خط از فیبر در بیاره و خودش اینترنت به کاربر میده و تا زمانی این خط از فیبر در میاد که از خود شرکت اینترنت مخابرات اینترنت داشته باشید

اگر اشنا داشته باشید می توانید خط از فیبر در بیارید و می توانید اینترنت از شرکت خصوصی تهیه کنید