PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سئوال در مورد ویرایش قالب whmcs

lkmew
November 28th, 2014, 17:52
دوستان ممنون میشم در مورد این چند مورد راهنمایی کنید. البته من جستجو کردم ولی راه حل قطعی پیدا نکردم:

1- در قسمت سبد خرید دکمه "ادامه سفارش" حذف بشه.
2- چطور میشه به فرم تماس شماره تلفن اضافه کرد؟
3- چطوری میشه چند تا فیلد از فرم ثبت نام (از فیلدهای ضروری) حذف کرد؟

yeganehha
November 28th, 2014, 18:54
با سلام

1 لطفا یک عکس از صفحه مورد نظر به همرا ادرس صفحه بگیرید تا دقیق راهنمایی تان کنم

2. اگر whmcs فارسی هست از منو تنظیمات. پشتیبانی. دپارتمان های پشتیبانی. دپارتمان جدید به نام تماس با ما بسازید و اگر می خواهید مخفی باشد و فقط با لینک دادن بتوان تماس پیدا کرد رو تیک مخفی کردن کلیلک کنید و در تب های همان صفحه روی فیلد دلخواه کلیک کنید و فیلد موردنظر را بسازید

3. در منو تنظیمات. تنظیمات اصلی. تب متفرقه را کلیک کنید و وارد ضرور و یا غیر ضروری را تیک بزنید

flexhost.ir
November 28th, 2014, 20:08
دوستان ممنون میشم در مورد این چند مورد راهنمایی کنید. البته من جستجو کردم ولی راه حل قطعی پیدا نکردم:

فایل فارسی ساز را ویرایش کنید.

mhiizadi
November 28th, 2014, 20:21

2- چطور میشه به فرم تماس شماره تلفن اضافه کرد؟
3- چطوری میشه چند تا فیلد از فرم ثبت نام (از فیلدهای ضروری) حذف کرد؟
باید کمی قالب را دچار تغییر کنید ؛ معادل اون کلمه رو توی فارسی ساز سرچ کنید و بعد توی قالب همون رو پیدا کنید و کلاس هاش رو حذف کنید درست میشه

yeganehha
November 28th, 2014, 20:52
باید کمی قالب را دچار تغییر کنید ؛ معادل اون کلمه رو توی فارسی ساز سرچ کنید و بعد توی قالب همون رو پیدا کنید و کلاس هاش رو حذف کنید درست میشه

حرف شما درسته ولی بعضی از قسمت های قالب توی پوشه قالب نیست و باید از پوشه form تغییر ایجاد کرد

lkmew
November 28th, 2014, 22:43
با سلام

2. اگر whmcs فارسی هست از منو تنظیمات. پشتیبانی. دپارتمان های پشتیبانی. دپارتمان جدید به نام تماس با ما بسازید و اگر می خواهید مخفی باشد و فقط با لینک دادن بتوان تماس پیدا کرد رو تیک مخفی کردن کلیلک کنید و در تب های همان صفحه روی فیلد دلخواه کلیک کنید و فیلد موردنظر را بسازید

برای ایجاد فیلد "تلفن تماس" من کاری که شما گفتی رو انجام دادم. شماره تلفن رو از مشتری میگیره ولی تو بخش مدیریت وقتی تیکت مربوطه رو باز می کنی جایی شماره تلفنو نشون نمیده!!

yeganehha
November 28th, 2014, 22:52
در ناحیه کاربری ادمین در صفحه پاسخ به تیک روی تب فیلد های دلخواه کلیک کنید تا فیلد نمایش داده شود

lkmew
November 28th, 2014, 23:39
جدا ممنون از راهنماییتون. حالا دو تا سئوال دیگه:
1- حالا این فیلدهایی که تو فرم ثبت نام از حالت ضروری بودن درآوردیمو چطور میشه کلا نمایش داده نشه؟
2- تو بخش تیکتها وقتی به تیکت پاسخ داده میشه از لیست تیکتهای باز میره تو پاسخ داده شده. راهی وجود داره که پاسخ داده بشه ولی همچنان تو همون لیست باقی بمونه؟

flexhost.ir
November 29th, 2014, 13:33
جدا ممنون از راهنماییتون. حالا دو تا سئوال دیگه:
1- حالا این فیلدهایی که تو فرم ثبت نام از حالت ضروری بودن درآوردیمو چطور میشه کلا نمایش داده نشه؟
2- تو بخش تیکتها وقتی به تیکت پاسخ داده میشه از لیست تیکتهای باز میره تو پاسخ داده شده. راهی وجود داره که پاسخ داده بشه ولی همچنان تو همون لیست باقی بمونه؟

1-فایل clientregister.tpl رو باز کنید و فیلد هایی که لازم ندارید رو حذف کنید

2- تنظیمات > پشتیبانی > وضعيت هاي تيکت

Answered رو ویرایش کنید و تیک (Include in Awaiting Reply) بزنید.

lkmew
December 1st, 2014, 19:54
در منو تنظیمات. تنظیمات اصلی. تب متفرقه را کلیک کنید و وارد ضرور و یا غیر ضروری را تیک بزنید
انتخاب کشور تو این قسمت نیست. اونو چطوری میشه حذفش کرد؟

2- تنظیمات > پشتیبانی > وضعيت هاي تيکت

Answered رو ویرایش کنید و تیک (Include in Awaiting Reply) بزنید.
گزینه ای به این مضمون تو این قسمت ندیدم!!

- - - Updated - - -

کسی نیست راهنمایی کنه انتخاب کشور را چطور میشه از فرم ثبت نام حذف کرد؟